Author Topic: Off topic kamp  (Read 682889 times)

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Off topic kamp
« Reply #50 on: February 13, 2010, 23:43:54 »
Bilo da se meteorologija shvati kao nauka, kao umjetnost ili folozofija, zaslužuje prefinjen prilaz i širinu duha.
Možemo mi to, zajedno!

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #51 on: February 14, 2010, 00:54:18 »
 :D

Možemo mi to, zajedno!

Podsjeti me na  "Mi to mozemo zajedno"   od EKV-a  ..  i na toliko nemogucih rasprava u srednjoj skoli na temu koji je najbolji ex YU bend,  da li EKV,  Azra,  Haustor,  Bijelo Dugme ...    :)    good old times ..  sjecam se i da sam Dzonija Stulica uvjek volio daleko vise od ostalih "kandidata"  sa nasih prostora,  moram reci ..   O0  
Imamo, cini mi se, ovdje mnogo ljubitelja kvalitetnog zvuka.  Ima li neko simpatije prema keltskoj muzici,  mozda ?  Pink Floyd ?  Bah ?  Vivaldi ?  Vagner ?  Djogani Fantastiko ?
« Last Edit: February 14, 2010, 02:07:34 by cirus »

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #52 on: February 14, 2010, 10:37:31 »
:D Ðogani :D
A voli li ko Nightwish ?

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #53 on: February 14, 2010, 12:04:10 »
I meni je Ciruse Azra lezala bolje od drugih,eto vrijeme je pokazalo da je rijec bend malo za njih,ma oni su bili i bice "institucije"Mnogo ce godina jos proci a takvi muzicki velikani nece uskoro doci.Nadjoh sinoc na yu tube stare dobre klasike,Hotel Californiu i El condor pasa,obavezno ih poslusaj,snimci uzivo,bacaju u trans.Inace imam jedan DWD grupe BONEY M,vjerovatno si ih slusao,neprevazidjene stvari.Eto toliko, milo mi da vidim da nisam poslednji Mohikanac sto se muzike tice...

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Off topic kamp
« Reply #54 on: February 14, 2010, 13:15:39 »
Drago mi je, ciruse, što imamo vrlo sličan muzički ukus, makar kad je EX YU muzika u pitanju. :) I meni je Azra omiljeni bend, pored Idola. Ima još dosta bendova koje volim kao što su EKV, Haustor... A Bijelo Dugme nikad nisam volio.  :-\
Što se tiče Crne Gore, tu je prije svih Miladin Šobić, legenda kantautorske muzike. Kad se sve sabere i oduzme, on je po mom mišljenju najveći muzičar sa ovih prostora. :) Znam sve njegove pjesme.
Evo jedne njegove pjesme u interpretaciji mog benda:


Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #55 on: February 14, 2010, 18:50:50 »
Drago mi je, ciruse, što imamo vrlo sličan muzički ukus, makar kad je EX YU muzika u pitanju. :) I meni je Azra omiljeni bend, pored Idola. Ima još dosta bendova koje volim kao što su EKV, Haustor... A Bijelo Dugme nikad nisam volio.  :-\
Što se tiče Crne Gore, tu je prije svih Miladin Šobić, legenda kantautorske muzike. Kad se sve sabere i oduzme, on je po mom mišljenju najveći muzičar sa ovih prostora. :) Znam sve njegove pjesme.
Evo jedne njegove pjesme u interpretaciji mog benda:


.


ne znam sta d kazem osim d aje azra zakon :)) nidzo rulz :)

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #56 on: February 14, 2010, 23:36:56 »
Haha, to je Dragi Vujačić, najveći kralj u Crnoj Gori !  O0

On je jedna budaletina... na sto lici sad onaj karavan ono je sprdacina haha...
Drago mi je sto vidim da meteorologija ide sa muzikom dobro haha  ;D Azra je moj omiljeni (jedini) band sa nasih prostora, inace sam u potpuno drugom svijetu, neo clasike, heavy/thrash/death metala, a volim cut sve sto je kvalitetno :)

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #57 on: February 14, 2010, 23:55:35 »
Azra je moj omiljeni (jedini) band sa nasih prostora, inace sam u potpuno drugom svijetu, neo clasike, heavy/thrash/death metala, a volim cut sve sto je kvalitetno :)
Nekad sam slusao metal,sad vec malo laganije varijante poput Therion-a ili Nightwish-a.
Slazem se,samo kvalitetne stvari.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #58 on: February 15, 2010, 02:04:46 »
Azra je moj omiljeni (jedini) band sa nasih prostora, inace sam u potpuno drugom svijetu, neo clasike, heavy/thrash/death metala, a volim cut sve sto je kvalitetno :)
Nekad sam slusao metal,sad vec malo laganije varijante poput Therion-a ili Nightwish-a.
Slazem se,samo kvalitetne stvari.


nightwish ti je laganija muzika??? hahah madjooo  sto pricas to :))

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #59 on: February 15, 2010, 07:54:09 »
nightwish ti je laganija muzika??? hahah madjooo  sto pricas to :))
Laganija u odnosu sto sam nekad slusa. :D
Navescu par naziva grupa,istinski pripadnici teske metalurgije shvatice sto je u pitanje:
Carcass,Entombed,Sepultura,Slayer,Testament,Pro Pain,Grave Digger,Soulfly....itd itd   >:D >:D >:D >:D >:D

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #60 on: February 15, 2010, 10:42:51 »
Hahah naravno da je laganija muzika to :) Death majka! haha

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #61 on: February 15, 2010, 11:16:15 »
Eto Vanja,vidis da me Fraka razumije  O0 :D

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #62 on: February 15, 2010, 14:59:51 »
Hoho teska artiljerija momci,  a niko Napalm Death da pomene,  My Dieing Bride,  Panteru        >:D
Ja sam se drzao klasike,  Metallica  (bio na koncertu u BG-u,  nisu ostarali jos   :D  preko dva sata izuzetnog przenja),  Maiden,  eventualno neke primjese gotika ..  Madjo,  gledajuci tvoj izbog  (a i Frakin)   dobre su sanse da ti se svidi Blind Guardian,  album  Nightfall in Middle Earth   npr,  smekni to ..  Iced Earth,  neki Sentenced mozda ...   Sad sam se i ja  "povukao"  u mirnije vode,  Cranberries su mi prisutniji na playlistama,  Floyd,  hipi stvarcice ...  znatno mirniji tonovi,  heavy stuff pao na otprilike trecinu  "akcija"    :)

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #63 on: February 15, 2010, 15:31:29 »
Haha ciruse, nisam ja pomenuo ni 1% muzickog opusa :) i ja sam bio na metallicu, jes da sam imao 15 god ali sam izdrzao to haha, 3 put na maidene i na megadeth :) u principu nisam neki ljubitelj powera, ali svakako volim guardian i rhapsody. A te faze imam i ja, tj vrlo sam cestu u fazu floyda i neke ciste psihodelije, pogotovo u ovom iskecivanju snijega  ;D
A voli li ko progressive, Dream Theater, Rush, Fates warning i tako to?!  >:D

Offline Kimi

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 857
Re: Off topic kamp
« Reply #64 on: February 15, 2010, 15:58:00 »
Kad već pominjete muziku ,da ja kažem par reči  :) :) Ljubitelj sa elektronske muzike,uglavnom  (Techno,Electro,House,)  :) :) Posedujem DJ opremu,skoro sam kupio,pa za sada još uvek učim  :D

Offline Gaga

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 313
Re: Off topic kamp
« Reply #65 on: February 15, 2010, 17:19:17 »
kimi ja sam ljubitelj elektronske muzike ;) takodje moj brat stariji isto zadnju godinu se bavi dj  ;D

Offline ehtelion

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1540
Re: Off topic kamp
« Reply #66 on: February 19, 2010, 16:45:32 »
 dobre su sanse da ti se svidi Blind Guardian,  album  Nightfall in Middle Earth   

uh uh  :)

ima odje finih muzikoslusaca.  ja sam u zadnje vrijeme uz loreenu mckennit.  a volim i Real Mckenzies i Dropkick Murphys i sve to skotsko-irsko-velsko kulturno blago:)

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #67 on: February 21, 2010, 14:45:53 »
ima odje finih muzikoslusaca. 

Cekaj dok dotaknemo Tolkina,  bice i tu iznenadjenja, cini mi se   ;)

Moram jednu mozgalicu da izbacim ovdje,  posto pola sata ne mogu da je provalim ...   prije nego sto se promijene,  covjeculjaka je  12  na slici,  a posle promjene ih je 13    :D    isti materjal u igri,  nista ne odlazi niti dolazi  ....     :)   u cemu je fora ?

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #68 on: February 21, 2010, 16:46:08 »
:D hahahaha ludak,dje iskopa ovo

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #69 on: February 21, 2010, 17:15:46 »
nagrdi me ciruse haha, razbih glavu, bas sam se iznervirao  :P

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #70 on: February 21, 2010, 18:55:49 »
 :D   odakle dolazi taj jedan covjeculjak ?

Offline Transmat

  • NVO - member
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 2171
Re: Off topic kamp
« Reply #71 on: February 21, 2010, 20:50:18 »
jednostavno, premjestis desnu stranu slike na lijevu  ;D

Vjestica

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #72 on: February 21, 2010, 22:18:57 »
Evo Vam jedna pjesma uz to razmisljanje ce dobro panut'
od grupe Haustor.Danas i nije toliko poznata koliko je prije bila,mislim mladje generacije vise slusaju grand,a ja se od grand-a jezim  O0 (ne podnosim tu vrstu muzike) Eviva eviva eviva Rock 'n' roll ;) Pozdrav od Vjestice !!

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #73 on: February 23, 2010, 16:08:15 »
Izuzetno jaki stihovi Lesa Ivanovica,i Pero Zubac Mostarske kise u stihove stavi da ih nijedna generacija ne zaboravi.Da li to pjesnicima dodje neka tuga kad naidju ti tamni oblaci sa juga.Posmatram nesto u Podgorici danas popodnevne sate,pa zasluzili smo i mi da budemo u pjesmi ako boga znate.Moje je ime anonimus za te stvari pa nek napise Madjo dvije reper stari... ;)

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #74 on: February 23, 2010, 16:31:40 »
Djesi sone pjesniche i nevremena vjesniche ;)
Sto ti zenske mir ne daju,oce opet na udaju
Kada vide mladog sona,sto nam lici na Stalona ... :D ;)