Author Topic: Off topic kamp  (Read 682874 times)

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Off topic kamp
« on: February 01, 2010, 17:24:34 »
Ako nesto ne pripada nigdje,  pripada ovdje ...    ovo je off topic,  i ovdje nista ne moze biti off topic ...   da zivne ovaj dio sajta,  a i naslov  1x2  moze proci za manje formalne teme,  kojih cesto ima dovoljno za priguse Prognoze ili, najcesce, Aktuelno ...

Uglavnom,  plan i program:  da se usvoji nova mjera za kolicinu snijega u Zetsko-Bjelopavlickoj ravnici i primorju:   Pahulja po metru kubnom  (Np/m3);  da Boleva alfa dobije poseban status "motorizovanog mjernog mjesta", da se ista postavi na platni spisak HMZ-a   :D ;  Madjo da izvijesti je li izvjesni Veko krenuo s bagerom,  itd itd ..

Jos se smijem "agrokombinatu"  ...  ljudi nisu vidjeli da je tu pisalo  "oblacno,  0'C"  prije nego sto ga je promijenio  ....    :D    

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #1 on: February 01, 2010, 17:40:55 »
(Oblak)         *oblacici*          sunce      metar snijega/-..VEKO-[]
« Last Edit: February 02, 2010, 00:41:05 by Madjo »

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #2 on: February 01, 2010, 18:00:34 »
mozda jedan topik da bude  "pricaonica" kao sto je i na mim forumu?  :D  mislim da je to dobra ideja... mozemo o alfi raspravljati malo :D :D

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #3 on: February 01, 2010, 18:07:51 »
Pa ovo je to zapravo,  samo se cesto tako zove pa sam htio da mu promijenim ime malo   :)
Evo Madjo je vec otvorio vozni park,  cini mi se da je ono  sunce  zapravo the alfa   :D

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #4 on: February 01, 2010, 18:11:53 »
jeli kacio bole alfu...da vidimo to cudo...i da se prilozi obavezno detalj trenutne temperature koju alfa pokazuje  ;D ;D

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Off topic kamp
« Reply #5 on: February 01, 2010, 18:41:00 »
E, pa dobro je da postoji ovakva tema na forumu. Tako bi bilo dobro da čim krenemo u neki teški oftopik u aktuelnim ili prognozama, samo diskusiju prebacimo ovdje.
 O0

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Off topic kamp
« Reply #6 on: February 01, 2010, 18:50:48 »
Izgleda da se u Podgorici ove zime uvela nova jedinica za mjerenje snijega.
Više nisu u pitanju centimetri (cm), već broj pahulja po metru kubnom (Np/m3). :D

Np/m3 ? Mozda bi bolje bilo Bp/m3(Broj pahulja).
Samo da se to ne shvati kao kubik bjelopoljaca :D

U fizici, matematici, hemiji i njima sličnim naukama se za brojčanu vrijednost najčešće koristi "N" ili "n". Ono "p" u indeksu bi značilo da su pahulje u pitanju. :)
Bolje da ostane Np, da se ne bi ljutili Bjelopoljci. ;)

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #7 on: February 01, 2010, 20:57:57 »
taaaaaaaaaanaaaaaaaaaaa....popravio sam racunar...ajmo sad svi aplauz
 :D :D :D :D :D

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #8 on: February 01, 2010, 21:03:03 »

Bolje da ostane Np, da se ne bi ljutili Bjelopoljci. ;)
eto tako :D   hammm rgaaa roororo       /-VEKO

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #9 on: February 01, 2010, 21:08:17 »
To vanja,ajmo jedno kolce
:) :p ;) :D :/ ;) :( :D :o :D :D :)

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Off topic kamp
« Reply #10 on: February 01, 2010, 21:46:42 »
Evo i jedan voz od mene, na brzinu:  ;D


Idući put, da ne moram da vam govorim da sam pošao put' Bara, samo okačim ovaj voz. :)

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #11 on: February 01, 2010, 21:52:13 »

Bar - Beograd kasnice 6 sati  8)
« Last Edit: February 01, 2010, 21:54:19 by Madjo »

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #12 on: February 01, 2010, 22:01:17 »
Pazi sad kad Bole okaci njegovu munju,  sa sve "izlazima"    :D

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #13 on: February 01, 2010, 22:32:57 »
Alfa Romeo 12z strasan  :D :D

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #14 on: February 03, 2010, 02:29:50 »
 Sone,
vratio si se.Nije bilo razloga da napustas forum.Isto,nije bilo razloga da upucujes uvrijedljive komentare na racun forumasa i konkretno mene.Moga si bez tog shit-a ,jel tako ?
Imas popravni ispit.Da bih ti razbio tremu pred popravni,sastavicu par stihova za tebe

  Dosa sone na forumu,
  da olaksa svome umu,
  pisao u knjigi stalno,
  sve dok ne bi zakljucano,
  ime mu je bilo Dark,
  na oci mu pade mrak,
  kada vidje opomenu,
  teska suza sona krenu,
  da postuje sve propise,
  jer ce da se to izbrise,
  ako forum ne postuje,
  ombdusman nek presudjuje,
  jeli sone sad u pravu,
  nije coek za raspravu,
  suvise mu glava tvrda,
  mozda zivi iza brda,
  nije nego iz ravnice,
  iz pitome Podgorice,
  sto nas coek tako brlja,
  doliva nad vatrom ulja,
  gostinska mu kuca osta,
  dje on glavna faca posta,
  pod komandu uze bandu.
  Iako se razocara,
  tu smo da se razgovara,
  nece snijeg da zaplasa,
  kriva mu je topla masa,
  nego nema tu stepeni,
  snijeg kisu da zamjeni,
  nije kriva sinoptika,
  no globalna politika,
  nece nasa Podgorica,
  uvjek sipi ta kisica,
  bas je losa pozicija,
  sonijeva Gornja Gorica,
  vazda kriv meteorolog,
  jer ne vidi gradski smog,
  i modeli i procesi,
  nikad cudo da se desi.
..........................................

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #15 on: February 03, 2010, 03:02:21 »
madjo da se razumijemo...od sad samo u stihovima da nam se obracas na forumu  :)


a prognozu pogotovo da nam otpjevas  ;D ;D ;D


EDIT: i za sve postovaoce lika i djela djela Duska Dula Vujosevica , evo jedan link:
http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2010&mm=02&dd=02&nav_id=408380

uz citat:

"Oni su odlično vodjena ekipa, moj mladi kolega je jako talentovan za trenera. Svi igrači su sjajno uklopljeni, igraju sa radošću. Svi, medjutim, imaju slabosti. Nećemo se uplašiti ni ustuknuti. Nisu vanzemaljci, dodirnućemo ih", rekao je Vujošević.


xexexexexe Dule Dule vragolanu jedan

Offline Kimi

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 857
Re: Off topic kamp
« Reply #16 on: February 03, 2010, 15:30:12 »
Ma nema Boleta ,ništa neće reć za njegovu Alfu ....Mislim može s kupiti neka Alfa,ali Boletova je posebna  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Nego Bole,šta bi,oćeš li postavljat kišomjer na Alfu  :D :D ?? Ili kad bi već stavio i kišomjer,daj na krovu bar ugradi neku kućicu i neki mali anenometar mesto antene  :D  ;D ;D ,da imamo sve podatke  :D :D xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax

Mađo,bravo za stihove  :D :D

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #17 on: February 04, 2010, 16:36:35 »
ljudi ne mogu da vjerujem da niko ovdje ne komentarise pobjedu Partizana nad najboljim kosarkaskim timom Evrope Barselonom. Dusko Vujosevic je nevjerovatan. Napravio je od djece u vrtice zmajeve!!!

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #18 on: February 04, 2010, 17:18:16 »
ljudi ne mogu da vjerujem da niko ovdje ne komentarise pobjedu Partizana nad najboljim kosarkaskim timom Evrope Barselonom. Dusko Vujosevic je nevjerovatan. Napravio je od djece u vrtice zmajeve!!!
Ja ne pratim vise nista.

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #19 on: February 04, 2010, 18:19:08 »
































Dobro mi Madjo pjesmu skroji,
izvini za glupost,nisam od tih
sto vrijedjaju ljude,ne znam ni sam kako mi
prodje ono kroz zube.
Vidi se da si iz mjesta odakle je Vladika
bio,pa si tu pjesnicku notu naslijedio.
Ko god je na ovom forumu clan mislim da je po
kulturi besprekoran,o da mi je bilo neke iz knjige
uhvatit u ruke,zapamtio bi sto su muke,bilo je
tu i par dobrih ljudi ja sam ti Madjo cudne cudi.
A i neki oblaci nad PG-om kao i uvijek kisni bili
pa neraspolozenju doprinijeli.
Ti se uvijek Madjo iz bjeline javljas,a mi ti odje
iskrivismo vratove gledajuci u nebo ko izmisli snijeg
bog ga j...Sto se toga tice mi nemamo srece,najbolje
da ga kod tebe pakujemo u vrece,pa da ga tresemo po
gradu ispod Gorice dok svima dobro ne obijeli lice.
I ocu jos jednu stvar da znas,ja sam ti prekaljeni Alfa Romeas,
Samo sto je moja bila za Boletovu beba,zbog njegove nama
nece snijeg s neba.Cujem da njegova sve parametre mjeri
i meni bi jedna takva bila po zelji...Cuero Sportivo,pozdrav od
Soneta sto kroz stih pise i bez zenske ljepote ne moze da dise. ;)

Offline SnowHunter

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3771
Re: Off topic kamp
« Reply #20 on: February 04, 2010, 18:48:02 »
ljudi ne mogu da vjerujem da niko ovdje ne komentarise pobjedu Partizana nad najboljim kosarkaskim timom Evrope Barselonom. Dusko Vujosevic je nevjerovatan. Napravio je od djece u vrtice zmajeve!!!

Pa evo, ja sam fanatični ljubitelj basketa, već skoro 20 godina ovdje u BG sam redovni posjetilac Pionira, ipak više gledam Zvezdu, jer sam zvezdaš, nego Partizan (zadnjih 10 godina je to čisti mazohizam  ;D). Dušku Vujoševiću svaka čast, svaki put izvlači maksimum iz svojih igrača, pa i više od toga, rezultati ove godine daleko nadmašuju realni kvalitet ekipe, i to je isključivo njegova zasluga. Kako mu to uspijeva ne znam, ali skidam mu kapu. Realno, u Pioniru pored onakvih grobara nijedna evropska ekipa nije favorit, Pao-u se ne piše dobro. Samo bih još da se osvrnem na tvoju konstataciju o dječjem vrtiću. Daleko je ovaj Partizan od dječjeg vrtića, zapravo je to jedna vrlo iskusna ekipa. Osim Jana Veselog koji je 1990. godište, svi ostali ključni igrači su ili u najboljim godinama, ili su kao Božić i Kecman već prešli svoj zenit (Božić 1978, Kecman 1977, Roberts 1982, Vraneš 1983, Rašić 1984, McCalebb 1985, odsutni fenomenalni Marić je 1984. godište). Tako da mislim da priča o dječjem vrtiću ne pije vodu. Ovo, naravno, ne umanjuje fenomenalni uspjeh Partizana, i ja im od srca čestitam. Takođe, mislim i nadam se, da će šampion Srbije ove godine ipak biti Zvezda, predvođena Taylorom i Bjelicom  ;D

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Off topic kamp
« Reply #21 on: February 04, 2010, 19:27:34 »
Kao veliki ljubitelj sporta čestitam Partizanu na fantastičnoj pobjedi. A kao grobaru ne ostaje mi ništa sem da kažem TTOOOOOOOO!

Offline Gaga

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 313
Re: Off topic kamp
« Reply #22 on: February 04, 2010, 20:40:37 »
ja sam navijac BUDUCNOSTI,ali mi je svakako miliji Partizan od c.z  ;D ;D i svaka cast momcima  ;)

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #23 on: February 04, 2010, 21:14:28 »
ljudi ne mogu da vjerujem da niko ovdje ne komentarise pobjedu Partizana nad najboljim kosarkaskim timom Evrope Barselonom. Dusko Vujosevic je nevjerovatan. Napravio je od djece u vrtice zmajeve!!!

Pa evo, ja sam fanatični ljubitelj basketa, već skoro 20 godina ovdje u BG sam redovni posjetilac Pionira, ipak više gledam Zvezdu, jer sam zvezdaš, nego Partizan (zadnjih 10 godina je to čisti mazohizam  ;D). Dušku Vujoševiću svaka čast, svaki put izvlači maksimum iz svojih igrača, pa i više od toga, rezultati ove godine daleko nadmašuju realni kvalitet ekipe, i to je isključivo njegova zasluga. Kako mu to uspijeva ne znam, ali skidam mu kapu. Realno, u Pioniru pored onakvih grobara nijedna evropska ekipa nije favorit, Pao-u se ne piše dobro. Samo bih još da se osvrnem na tvoju konstataciju o dječjem vrtiću. Daleko je ovaj Partizan od dječjeg vrtića, zapravo je to jedna vrlo iskusna ekipa. Osim Jana Veselog koji je 1990. godište, svi ostali ključni igrači su ili u najboljim godinama, ili su kao Božić i Kecman već prešli svoj zenit (Božić 1978, Kecman 1977, Roberts 1982, Vraneš 1983, Rašić 1984, McCalebb 1985, odsutni fenomenalni Marić je 1984. godište). Tako da mislim da priča o dječjem vrtiću ne pije vodu. Ovo, naravno, ne umanjuje fenomenalni uspjeh Partizana, i ja im od srca čestitam. Takođe, mislim i nadam se, da će šampion Srbije ove godine ipak biti Zvezda, predvođena Taylorom i Bjelicom  ;D

uporedivsi ovaj tim sa igracima koji su napustili partizan kao sto su Tepic Velickovic Pekovic oni jesu vrtic. Ko je na pocetku sezone mogao i da pomisli da ce partizan da uradi nesto sa ovim timom?  U NLB ligi su poceli sa izgubljenim utakmicama,to se kasnije nastavilo i u sampionatu Srbije od najljuceg neprijatelja,zvezde da bi pocetak euro lige kuliminirao sa nekoliko poraza. Svima je bilo jasno da ovaj tim partizana nema igrace  koje su nekad isti imali. Ali..jedan je Dule.  ;D Pao je Panatenaikos proslogodisnji prvak evrope a pala je i Barca nakon 11 pobjeda zaredom i to vec treci put zaredom od Partizana. Rece Riki Rubio da mu se noge nece osjec ka` prosli put sto je bio problem...kolko ono dade koseva? tli ?  ;D ;D ;D ;D

Nekad je Cak Noris bio fazon a onda je dosao Dule. Cak sta vise, djeluje nevjerovatno ali posle svih pokusaja opozicije mislim da cemo se svi usaglasiti oko jednog. Jedino Dule Vujosevic moze Mila Djukanovica da makne sa trona  ;D ;D

@Gaga da se razumijemo Buducnost mi je  pri srcu kad igraju Buducnost-Partizan UVJEK !!! i idem na njihovu svaku utakmicu i krivo mi je sto varvari ne idu na kosarku organizovano i vade se sa pricom da to ne rade zbog Danila Mitrovica?? Kolko znam DM je odavno napustio Buducnost i sad radi oko kosarkaske reprezentacije CG. Pa igrom logike zakljucujem kad budemo igrali na prvenstvo 2012 godine varvari zbog toga nece  pratit utakmice Crne Gore. (mislim naravno da oce ali dje je onda pamet ako je Mitrovic tu??)

EDIT:smajliji :)

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Off topic kamp
« Reply #24 on: February 04, 2010, 21:46:06 »
Ne pratim nešto košarku, ali sam uz prošlogodišnjeg cimera (koji je vatreni navijač Partizana) pomalo pratio uspjehe tog kluba u Evroligi. Tako da sam odlgledao i sinoćnu utakmicu protiv Barselone, iako nisam navijač Partizana. Stvarno, svaka čast košarkašima, napravili su čudo u koje ni sami nisu vjerovali. :)

Inače sam veliki ljubitelj fudbala. To pratim sve više kako vrijeme prolazi. Nisam vatreni navijač nijednog kluba, ali ima više njih čiji sam simpatizer, počev od FK Mornar Bar, Crvena Zvezda Beograd, Liverpool... Jedva čekam Svjetsko prvenstvo u junu. :D