Author Topic: Off topic kamp  (Read 683086 times)

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #275 on: April 20, 2010, 00:18:19 »
 "Nece je macka na brk" :D  Ova ti je mnogo dobra,ziva istina,nekad sam se bavio sporckim ribolovom i znao sam tih brona i lola,sto bi rekli Zecani ljolja da nahvatam ka pljeve.Stvarno je to zadnji kvalitet ribe,ma nisi moga bolje rec,bazdi na mulj,puna one travuljine jezerske,ali sto je najgore ne da zabacit udicu i nesto posteno uhvatit,nego odma gadje kao pirana :D

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #276 on: April 20, 2010, 01:37:55 »
Jest,da što valja nebi bogami udarala ;D  JA sam jedno vrijeme iša s društvom dolje put Rijeke da pecamo,bio sam se dobro zagrija,pri tome da se kupi štap i oprema,ali sam se razbio,nije to za mene,trebaju živci za to.

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #277 on: April 20, 2010, 10:49:12 »
Zajebi prsute,ocemo pare,i to ne male.Ne dolazi u obzir brasno,ulje i ti marifetluci... :D

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #278 on: April 20, 2010, 14:08:20 »
:D :D  Znaš li kako su zvali direktora crvenog krsta u Cetinje-  BUŠ  (Brašno,Ulje,Šećer)  :D

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #279 on: April 20, 2010, 17:50:36 »
Madjo 100% si lud,sad sam cita zeni post,umrli smo od smijeha.Bilo je takvih i ovamo.No neka,ko umije njemu dvije ;)

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #280 on: April 20, 2010, 17:55:55 »
A da mi oce ko ponudit dobru Alfu 156,odma sigurna 4 glasa :D. Ispod toga ne prihvatam nista...Najbolje da ce me neko ponudit,bas sam skroman ;D

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #281 on: April 20, 2010, 21:29:43 »
Ko zna Vanja, :D Evo javno,dajem 4 jaka glasa za Alfu 156,ali da je sa servisnom knjizicom i uradjenim velikim servisom :D :D :D  Ako se salim jadi me nasli,vrlo sam ozbiljan ;)

Offline Transmat

  • NVO - member
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 2171
Re: Off topic kamp
« Reply #282 on: April 21, 2010, 00:24:24 »
kako cudno izgleda "efekat" oko mjeseca.... kao da ima jos jedan mjesec pored ovog stvarnog :)
Da li je to zbog oblaka (koji su nekako cudni,  ranije nisam primijetio takav efekat) (nisam nista pio) ili zbog vulkanskog pepela, koji treba veceras da stigne...

Lijepo je uradjen onaj prilog u aktuelnostima o vulkanskom pepelu. Samo mi nije jasno zasto nije istaknuto da ce veceras ipak da prodre na nasu vazdusnu teritoriju:

http://www.eurocontrol.int/corporate/gallery/content/public/news/cloud-map-20-april-1830.png

u stvari ovaj je bolji:

http://www.metoffice.gov.uk/aviation/vaac/data/VAG_1271785386.png

samo da se ogradim..... ovo su informacije koje sam pokupio sa interneta...  nisam strucnjak ni za ovu ni za slicnu oblast, pa to ostavljam strucnjacima.



 

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #283 on: April 23, 2010, 14:01:01 »
Ciruse.Madjo,sunce vam vase,vi stvarno imate veliko znanje iz ove materije.Apelujem ovom prilikom na nadlezne da obrate paznju na vas jer stvarno mozete u ovome da dodjete  do neslucenih granica,kao da ste skolovani za ovu rabotu.Ne znam cime se bavite ali bi vam ovo po najbolje leglo u zivotu jer ga radite od srca a sto se radi od srca najbolje ide ;) Admine nemojte da izgubite ovakve ljude,jos kad bi imali radara uz njih nam ne bi bilo nepoznanice na ovim prostorima...

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #284 on: April 23, 2010, 15:34:55 »
 :D :D :D  Šone što si pio zadnje ?  ;)

Quote
Admine nemojte da izgubite ovakve ljude,jos kad bi imali radara uz njih nam ne bi bilo nepoznanice na ovim prostorima...

Misliš da stojimo uz radar ?  ;D :D Zamišljam sebe đe obrćem radar ručno ka da ću da pucam iz protivavionske paljbe :D

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #285 on: April 23, 2010, 16:55:40 »
 :D  Hvala Sone ...   mozda ti ne izgleda tako,  ali da te podsjetim da smo i Madjo i ja vrlo plitko zasli u neke osnovne oblasti meteo nauke  (da ne govorim o drugim,  o kojima u cjelosti pojma nemamo   :D   to je,  kao sto Milos rece jednom,  ogromna i zahtjevna oblast,  kao i sve prirodne nauke,  uostalom ... );  dalje,  ne znam za Madja,  ali meni je velika razlika izmedju  hobija i obaveze:  ako bih osjetio obavezu da radim nesto,  moguce je da bi mi vrlo brzo  "splasnuo"  elan    :)    pored zanimljivih momenata,  ima tu i dosta  (neophodnih)  drugih radnji,  dosadnog racunanja,  statistike itd. kojim ljudi od struke moraju da se bave svakodnevno ...

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #286 on: April 23, 2010, 17:43:19 »
Nisam nista od nedelje pio,a o tada me vala proslo :D Duhovitost te krasi,cus stoji uz radar i okrece ga :D :D  U pravu si Ciruse za navedenu recenicu,dosadi sve,i najbolje djevojke covjek da ima svaki dan rekao bi brzo dovidjenja ;)

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #287 on: April 23, 2010, 20:42:29 »
Izgleda da nece biti kise,bio malo s porodicom u Deltu,neka djecja svecanost bila,boze jedna pjesmica me vrati u djetinjstvo i sjetih se cuvenog Minje Subote i Muzickog Tobogana...Stara dobra vremena,danas su ova djeca bez obzira na sve medije i moderne stvari uskracena za nesto najvaznije a to je ono pravo ali bas pravo djetinjstvo ;) Sto nam uradise lude glave,no sto ces,svako vrijeme svoje breme,ma je ono nase bilo bolje bez obzira sto nije bilo ove stvarcice preko koje se dopisujemo i raznoraznih novotarija.

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #288 on: April 23, 2010, 23:42:57 »
eeee...bravo,Minja Subota sjećam se,stara dobra vremena...čovjeka izbrisah iz memorije potpuno,a dobro pamtim i Muzički tobogan...
Bem li ga, nijesmo imali lap-topove(ne ono što puca :D ) ni mobilni ni igrice,ali smo se,mi stariji,zdravo podizali...igralo se žmurke,planova,kockica itd itd  loptu prslu ako neđe zakučiš-budeš presrećan,ko je ima biciklo pa ga moliš po po dana da ti da jedan krug :D ...po cio dan naizvan,istrčiš se,izglibaš se od glave do pete,pobiješ se sa đecom iz drugog kvarta :D ...kradu se jabuke u komšiluk hehehe...svašta se činjelo ee  .. ka đeca
Velika sreća što sam odrastao u tada dobru i zdravu sredinu u Cetinje...učeni smo kako treba,danas ne smiješ reć đetetu "do tamo se" izbuši te s kakvim britvulinom ..a bio sam malo više manit...čuš...koliko sam batina popio,ma svaku sam zaslužio...

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #289 on: April 24, 2010, 00:03:41 »
Svaka ti je na mjesto Madjo,gledam ja ove momcice po PG-u,svi nesto mrko gledaju,ufurani,uske majce,ma ne bi im se s puta pomjerio pede jedne,no nema vise fer bitke da na kraju jedan drugom pruzi ruku kako je bilo u moje pero,i prijeteljstva su jaka tako sklapana za citav zivot....danas fukara svaka oce u saobracaj da te ubije da ne govorim o cemu drugom.E zato ti ja kao u crtanom filmu Carli Braun(GOVORI TIHO I NOSI PSA SA SOBOM)  :D

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #290 on: April 24, 2010, 01:26:30 »
A ima i dobre đece,još se nađe...Što znam

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #291 on: April 24, 2010, 23:35:56 »
Evo ovih dana na sva zvona objavise da ce ucestvovati Miladin Sobic na festivalu u Budvi,zaista bi me to od srca obradovalo ako se desi,najpoznati kantautor sa prostora EX-Yugoslavije vraca se u velikom stilu,od njega mozemo ocekivati nesto mnogo dobro,kazu da je te stvari poodavno napisao,dace bog da ga cujemo uskoro ;) Samo se bojim da im nije reklamni trik jer ko bi slusao one kicerajske pjesme sto ih daju zadnjih godina.....Ljudi sto je taj covjek napisao,smisao ljudckog zivota,ma i vise od toga,on je za mene INSTITUCIJA.Crna Gora ga je dala,Niksic grad a na zalost malo se o njemu prica i sad :(

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #292 on: April 24, 2010, 23:52:20 »
Zna li se,oće li nastupati Šobić ?

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Off topic kamp
« Reply #293 on: April 25, 2010, 00:49:07 »
To mi je omiljeni muzičar, i vječiti uzor kad je muzika u pitanju.  :) Ali nešto ne vjerujem da će se vratiti na scenu, a i neobično bi bilo da se sad odjednom vrati poslije skoro 30 godina pauze... :-\

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #294 on: April 25, 2010, 20:27:50 »
I bio si u pravu,Miloše.Današnja Pobjeda piše:

Quote
Miladin Šobić neće nastupati na Pjesmi Mediterana

Iako je tekst o učešću Miladina Šobića na ovogodišnjoj Pjesmi Mediterana, objavljen prošle nedjelje u Pobjedi, obradovao one koji se i dalje nadaju novim kompozicijama ponajvećeg autora domaće muzike, informacija koja je greškom organizatora festivala dospjela u medije ispostavila se neistinitom.

Nakon objavljivanja teksta u Pobjedi, oglasila se porodica gospodina Šobića, tvrdeći da se radi o grešci, jer nijedna kompozicija sa potpisom autora nije predata na konkurs budvanskog festivala.

Organizatori festivala ne kriju da se radi o njihovoj grešci, ali napominju da je ipak postojao razlog za pominjanje Šobićevog imena kada je spisak potencijalnih učesnika u pitanju.

Producent Pjesme Mediterana Milan Stupar, dugogodišnji prijatelj i nekadašnji kolega Miladina Šobića, već nekoliko godina unazad pokušava da zainteresuje autora za povratak na muzičku scenu. Ni ove godine nije odustajao od te namjere, i nakon nekoliko razgovora sa Šobićem, pomislio je da je na pomolu nova saradnja.

- Našom greškom je proslijeđen pogrešan spisak autora i izvođača koji su se prijavili za nastup na Pjesmi Mediterana. Znali smo da nijedna kompozicija Miladina Šobića nije bila predata. Nadali smo joj se do samog zaključenja konkursa – kazao je za Pobjedu producent festivala Milan Stupar.

Pjesma Mediterana biće održana od 4. do 6. juna u Budvi.

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #295 on: April 26, 2010, 20:35:31 »
Bicemo Vanja kao cuveni stonoteniserski par Lupulesku-Karakasevic :D Znate onaj stih....Ona bila lutalica a ja mali lopov,zajedno smo skupa harali Evropom ;)  Madjo ovo znaju da zapjevaju cesto Cetinjski saneri,da znas da su gospoda u ponasanju,upoznao sam neke od njih...

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #296 on: April 26, 2010, 21:34:27 »
ljudi gleda li ko onu ZIVOTINJU od utakmice  finale NLB lige CIBONA-PARTIZAN...majko moja sto se onamo izdesava,ono ni hickok nebi mogao da rezira...tolko preokreta tolko emocija...podsjetila me utakmica na zlatne dane SFRJ kosarke kada smo pod kosevima gledali junake kao sto su kicanovic dalipagic cutura andro knego...pokusavam da uporedim ovaj kos kecmana sa nekim prethodnim i dolazim do zakljucka da su samo DJORDJEVIC protiv huventuda 92godine- trojka u zadnjoj sekundi lige sampiona i opet DJORDJEVIC za reprezentaciju sr jugoslavije (ja mislim) protiv hrvatske u zadnjoj sekundi jaci od nje ali samo zbog toga sto je ovo bilo regionalno takmicenje...mada jeste finale NLB regionalne lige takmicenja koje jos nije doseglo onu ciljanu jacinu prethodne zajednicke lige gdje su glavnu rijec vodile mrcine od timova kao sto su jugoplastika/pop84,partizan.cibona,bosna.......kos kecmana je dokaz da je i 0.6 sekundi dovoljno za pobjedu evo par linkova u vezi zadnjih trenutaka utakmice
 prenos arenesporta-obratite paznju na komentatore :))

kamera jednog od navijaca u areni zabiljezila je zadnjih 5 sekundi utakmice...koja ludnica...koje gasenjee :)

snimak sa terena,nevjerovatno...

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #297 on: April 26, 2010, 22:17:53 »
Nije ono lako bilo gledat,ja sam prestao da pratim sve sportove od kada se raspala SFRJ,sve mi je nekako jadno posle onakvih igrackih i ljudckih velicina koji su vladali tada,nabrojao Vanja neke od njih.Dobro sto si postavio link,nevjerovatno,ono je cudo,bog je onako htio bez obzira sto je Kecman vrhunski igrac,rano su poceli da se raduju igraci Cibone,kakav hladan tus kasnije ;) I mene ono podsjeti na zlatna vremena Partizana,Cibone,Jugoplastike,Zvezde i asova u njima....Da poslednje sto je valjalo bilo je ono u Grckoj,ali ovo je prevazislo sve 8)

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #298 on: April 26, 2010, 22:36:53 »
  Madjo ovo znaju da zapjevaju cesto Cetinjski saneri,da znas da su gospoda u ponasanju,upoznao sam neke od njih...
Bili nekad bili...sasvim normalni ljudi,nijesu se pravili kao ovi današnji kokotićt...mada ih nema više...izumrla vrsta ;)

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Off topic kamp
« Reply #299 on: April 27, 2010, 09:34:31 »
Prava šteta što je neko morao izgubiti.
Ipak drago mi je što se Cibona radovala na kraju, a crno-beli poslije kraja utakmice! ;D