Author Topic: III ciklus komentari  (Read 131534 times)

Offline goga

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 485
    • concero
Re: III ciklus komentari
« Reply #975 on: February 04, 2012, 07:20:14 »
:121:

ma dečki nije meni problem doći ni ovako ... ionako da sam dobila produžila bih i dovela cijelu obitelj nego je problem kad imate dalmatinca za muža a znate kakvi su oni  :05:

samo rodna gruda ... i svako ljeto ajmo Šibenik ... no kako sam to zadnjih godina ipak počela malo mijenjati tjedan dana mu je pod moramo negdje drugdje ...

tako da mislim da je pitanje mog dolaska u neko doba stvar rješena ... svi koji me znaju znaju da sam tvrdoglava ko mazga i da mu nema druge  :120:  baš me zanima i vaša zemlja .. i bilo bi mi drago upoznati protivnike( uh ne nije to prava riječ) - nove prijatelje uživo  

Još jednom čestitke svima ... baš mi je bilo lijepo ovako sa vama svaki utorak -četvrtak ... vidimo se sljedeći ciklus

Hvala vam na lijepom druženju ... Adminu posebno :109:
 :112:

ps na kraju - Admine pliz povećaj broj dozvoljenih smajlića .... grrr koliko sam ih morala pobrisati

Offline RAMONES

  • Full Member
  • **
  • Posts: 66
Re: III ciklus komentari
« Reply #976 on: February 04, 2012, 13:20:15 »
aaaaaaaaaaaaaaaa bravo za kolegu Šlena!  :08:  :05:


Pohvale na organizaciji, super je bilo ovo natjecanje. Možda se nešto slično može orgnizirati u Hrvatskoj...sponzora bi se našlo. A vjerujem da bi bilo ludo, imamo svega, a i ...Pazin.  :05: hehe. Ludnica bi bila!


Pozdrav!  :109:

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: III ciklus komentari
« Reply #977 on: February 04, 2012, 13:22:50 »
To bi zaista bilo super... taman da mi iz cg naucimo malo o vasoj klimi  :72:
Bitno je samo takmicenje i druzenje, kakve nagrade  :121:

Madjo

  • Guest
Re: III ciklus komentari
« Reply #978 on: February 04, 2012, 13:30:57 »
Kad bi bilo kod vas organizovano takmičenje, odmah bi se prijavio  :08:


Bitno je samo takmicenje i druzenje, kakve nagrade


Bogami mile su mene i pare i nagrade  :11:  Nije mi manje mrzan onaj dres što dobih nego AMS.  :122:

I da se javno zahvalim svima što su podržali ideju da se mene dodijeli AMS.  :121:

Hvala Vam !!  :121:

Offline demijan

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1443
  • "ko ne pamti iznova proživljava"
Re: III ciklus komentari
« Reply #979 on: February 04, 2012, 14:53:23 »
zasluzujes AMS  totalno !  :47:  i nadamo se sto skorijim podacima sa nje   :03:

ramones,sjajno bi bilo da organizujete slicnu igru u hrvatskoj!  :109: ko bi pogodio sibenik i split za juce i danas?  :05:

Offline AdriaticWeather

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 110
Re: III ciklus komentari
« Reply #980 on: February 07, 2012, 16:22:31 »
Svaka čast na organizaciji natjecaja, svim sudionicima, a pogotvo pobjednicima! Fenomenalno iskustvo i jedva čekam sljedeću godinu :D
Ove sam podbacio, ali valjda će karte bit bolje sljedeće :lol: