Author Topic: Sport  (Read 244070 times)

Offline staracfoco

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1168
Re: Sport
« Reply #1725 on: December 15, 2015, 20:59:34 »
Vala Bura i ja bih dao ne znam što samo da pobijedimo Norvešku.I zbog one krađe u Londonu i zbog prepotencije Skandinavki a posebno Hajdi Loke,ženskog kasapina,kojoj se mnogo gleda kroz prste.Ako mi se ispuni želja onda mi je potpuno svejedno kako će stvari ići dalje.Ne bih bio razočaran i u slučaju da osvojimo zlato.

Offline Nikola

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6637
Re: Sport
« Reply #1726 on: December 16, 2015, 22:24:15 »
Imali smo dosta sansi sa igracem vise,Jovanka i nije nesto zablistala,promasivali zicere... nismo imali srece ali Norvezanke zasluzeno,imali su dominaciju.

Offline staracfoco

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1168
Re: Sport
« Reply #1727 on: December 17, 2015, 14:33:52 »
Tipična utakmica za ovu fazu takmičenja.Nekoliko ishitrenih poteza,loš dan dvije igračice koje ,presudno, utiču na našu igru i veoma kvalitetan protivnik koji je sve to pretvorio u ,zasluženu, pobjedu.U svakom slučaju čestitke za odnos prema igri i iskazanu želju da se utakmica dobije.

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1728 on: December 17, 2015, 15:37:40 »
U duelima odličnih i približnih presuđuju detalji.
Ne bih volio da čujem nikakve riječi primjedbe ni rukometašicama ni selektoru.

Offline Bura

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 5035
Re: Sport
« Reply #1729 on: December 17, 2015, 17:44:38 »
Bile su na visini zadatka, borile se kao lavice i one jesu naše lavice. Možda nijesu donijele medalju, ali mi znamo koliko vrijede. Jedna mala Crna Gora je nepriželjkivani protivnik u velikom svijetu u ženskom rukometu. Nije to mala stvar. Idemo dalje, neko naredno prvenstvo će biti naše.  :43:
Bolje gram nafake no kilo mozga.

Online vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1730 on: December 22, 2015, 01:03:05 »
strasna kosarka buducnosti protiv zvezde....dozvolili smo im samo 54 kosa...jes da su bili umorni ali i mi smo imali dosta pehova sa povredjenim igracima plus promjena trenera. danasnju utakmicu dobismo sa 7-8 igraca...kakvo je ono gazenje bilo u prvu cetvrtinu. pavicevic odlicno postavio igru,pohvale .

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #1731 on: December 30, 2015, 19:24:41 »
Treba pomenuti nevjerovatno dobre partije Vucevica u zadnje. Momak igra kosarku na najvecem mogucem nivou. Sve bruji o njemu i izgleda da ima dobre sanse da bude izabran za All star, jer Orlando igra odlicno. Nakon klimavog pocetka sezone, i par povreda, sad se potpuno ustalio i igra maestralno. Sutira skoro 60%, a ima i skoro 4 asistencije po mecu u decembru. Bice to velika karijera, u najmanju ruku.

Offline skener

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 2292
Re: Sport
« Reply #1732 on: January 05, 2016, 00:04:09 »
Debakl Partizana u Niksicu, svaka cast Sutjesci, momci su odigrali odlicno i samo opustanje u poslednjih par minuta je spasilo Partizan od katastrofe jer je bilo i 25 razlike...ipak na kraju vise od 8 koliko su izgubili u Bg. Varda ce donijeti to rasterecenje pod kosem, veceras solidan sa 8 poena, Rasu nocas nije islo, ali vjerovatno ce proraditi i nadam se da ce izboriti opstanak...

Sto se tice Buducnosti posle pobjede Cedevite nad CZ veceras jasno je da bi sledeci mec mogao biti predudan za prvo mjesto. Ako dobiju gotovo sigurno su prvi, ako izgube nadajmo se da ce to biti manje od 10 razlike sto bi znacilo da zadrzavaju prvo mjesto 7 kola prije kraja...

Online vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1733 on: January 11, 2016, 01:49:31 »
Drago mi je da je Sutjeska pobjedila MZT.Nisam gledao mec ali to je velika pobjeda. Velika borba je na dnu tabele i bice interesantno pratiti sta ce se na kraju desiti u ABA ligi. Mada cuo sam da se ABA poslije ove sezone smanjuje na 12 timova. Ako bude tako tesko da ce CG imati 2 predstavnika. Eto ako ko zna malo vise o tome nek naskraba ovdje nesto. Muka me da trazim po netu....Gledao sam Buducnost protiv Cedevite u Zagrebu. Kakav mec ljudi. Za pamcenje. Ostavismo Cedevitu ispod 60 koseva u sred Zagreba. U jednom trenutku vodili sa 35razlike. Zaustavismo mvp-a lige Bilana. Gordica nidje nije bilo na terenu. Zadnju cetvrtinu trener Cedevite se pomirio sa sudbinom poslao na teren omladince. :)

U subotu Djokovic oprao Nadala za 24-23 u medjusobnim susretima. Ne vidim da iko moze Djokovicu da se priblizi na razdaljinu manju od 4000 poena na kraju godine. :)

Offline skener

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 2292
Re: Sport
« Reply #1734 on: January 11, 2016, 08:11:34 »
Da pocnem od Djokovica, najmanje cu pisati  :05: trijumfu u Dohi nema sta da se doda sem da nastavlja tamo gdje je stao...

Vaterpolisti lagano poceli EP, sledi duel za prvo mjesto sa Španijom, Srbija deklasirala Hrvatsku i pokazala da je bez premca trenutno...

Buducnost me odusevila, lagana pobjeda, ocekivana, ali ne tako lagana jer se Cedevita istrosila protiv CZ i Darusafake i jednostavno je moralo doci do pražnjenja...sad je prvo mjesto zagarantovano. Sutjeska dobra, ovom pobjedom pokazuje da moze izbjeci poslednje mjesto, interesantno je da je najbolji pojedinac bio varda, covek koji je tek dosao i ima 36 godina...

Sto se tice pravila Vanja, nisam cuo za smanjivanje broja ekipa, ali znam da iako izbjegne Sutjeska poslednje mjesto nije joj sigurno ucesce sledece sezone iz jednog razloga...gleda se koeficijent crnogorskih, srpskih i hrvatskih klubova, ko bude imao najbolji dobice to mjesto. Trenutno mi imamo najbolji, ponajvise zahvaljujuci Buducnosti, ali svaka pobjeda bilo koje nase dvije ekipe nad bilo kojim srpskim ili hrvatskim klubom do kraja je znacajna...

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #1735 on: January 12, 2016, 03:39:24 »
Utisak dana je Brnovic koji nije dao nijedan bod Mesiju u izoboru za zlatnu loptu.   :53:

Offline SnowHunter

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3773
Re: Sport
« Reply #1736 on: January 12, 2016, 04:06:31 »
Brna zna najbolje.  :120:

Svaka čast Budućnosti i Sutjesci na rezultatima u zadnje vrijeme. Igra Budućnosti u Zagrebu je bila prava rapsodija, izgleda da je Luka posložio kockice. Da li Budućnost može do titule u konkurenciji dva ozbiljna evroligaša?

Ipak, najveći utisak i na mene je ostavio Đoković. Odigrao je brutalan meč u Dohi i bukvalno ''rasturio'' Nadala. Ne pamtim da sam gledao onakvu dominaciju. Visoke standarde postavlja Novak.  :119:

Online vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1737 on: January 12, 2016, 19:23:52 »
Sto se tice pravila Vanja, nisam cuo za smanjivanje broja ekipa, ali znam da iako izbjegne Sutjeska poslednje mjesto nije joj sigurno ucesce sledece sezone iz jednog razloga...gleda se koeficijent crnogorskih, srpskih i hrvatskih klubova, ko bude imao najbolji dobice to mjesto. Trenutno mi imamo najbolji, ponajvise zahvaljujuci Buducnosti, ali svaka pobjeda bilo koje nase dvije ekipe nad bilo kojim srpskim ili hrvatskim klubom do kraja je znacajna...

Evo rijesena dilema. u danasnje dnevne novine pise da se od sledece sezone smanjuje na 12 s tim sto srb i cro imaju po 3 stalna clana, iz slo ce ucestvovati 2 clana a iz bosne makedonije i cg po jedan clan. To je ukupno 11 timova s tim sto 12 tim ulazi preko najboljeg koeficijenta. A to smo mi. Trenutno imamo koeficijent 12 a cro ima 10.33 , srb ima 10.33. Makedonija ima 8, slo ima 7.33 a Bosna samo 6.
Buducnost do kraja igra  sa Olimpijom doma. U goste protiv Metalca  pa kuci protiv Partizana. Gost je MZTu. Doma sa Igokeom i u zadnjem kolu igramo protiv Sutjeske u gostima.
Sutjeska ima za njih vrlo tezak raspored. Kuci igra protiv Igokee pa onda sa Megom pa gostuje Ciboni. Pa docekuje Krku. Pa gostuje Zvezdi i onda kao sto sma i rekao igra sa Buducnost na svom terenu.

Po meni Buducnost moze sve ovo da dobije a bilo bi dobro da Sutjeska dobijje Igokeu i Krku kuci i imamo drugog predstavnika sledece sezone :)

Offline skener

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 2292
Re: Sport
« Reply #1738 on: January 12, 2016, 20:09:42 »
To je taj koeficijent o kojem sam pricao i zasto su nam bitne pobjede protiv srpskih i hrvatskih ekipa. A nadam se da ce do pretposlednjeg kola Buducnost dobiti sve pa da pusti Sutjesku :)

Offline Filip.V

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 152
Re: Sport
« Reply #1739 on: January 12, 2016, 20:58:00 »
Dobro se izvukosmo nocas u vaterpolu, kako je moglo bit  :83:

Online vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1740 on: January 16, 2016, 23:03:38 »
Buducnost nezaustavljiva! 11 pobjeda u nizu. Na kraj je moglo biti mnogo vise ali zadnjih 3 minuta su se bukvalno zezali tj ispromasivali . Ipak Olimpija iako je na dnu tabele je respektabilan protivnik.  SC Moraca veceras dosta popunjena za razliku od ostalih utakmica . Dolazi Partizan sledece nedjelje,trazice se karta vise.

Offline pg

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 954
Re: Sport
« Reply #1741 on: January 19, 2016, 17:51:25 »
Ljubisa Tumbakovic novi selektor Crne Gore.Po meni je mnogo bolja opcija bila da su izabrali Rajevca,ali sta je tu je.Uglavnom gore od Brne ne moze bit
10.02.2012
11.02.2012
12.02.2012

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #1742 on: January 19, 2016, 18:04:07 »
Moze gore, moze. Potrudili su se da nadju. No da ne pricam unaprijed...

Offline Filip.V

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 152
Re: Sport
« Reply #1743 on: January 19, 2016, 20:03:49 »
Pala Italija  :109:

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Sport
« Reply #1744 on: January 19, 2016, 21:38:11 »
Dobra partija     :45:   

Online vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1745 on: January 19, 2016, 23:04:02 »
svaka cast nasim vaterpolistima . sa madjarima za finale!!

i ja sam vise bio za rajevca. tumbakovic nema angazman vec dvije godine. volio bih da nisam u pravu  :29:

nadal kaput su bile prve misli borisa bekera kad je cuo da ga je izbacio verdasko  :120:

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1746 on: January 20, 2016, 00:49:02 »
Naš kvalitet, kad je vaterpolo u pitanju, nikad nije bio sporan. Čini se da imamo dobru atmosferu u ekipi, a to rezultira i čvrstinom u igri.
Neće biti lako sa Mađarima, ali nismo bez šansi.
---
Za Tumbakovića sam odavno znao. Meni on djeluje kao dobar klupski trener. Reprezentacija je nešto sasvim drugo. Možda se snađe i u toj ulozi.

Offline Стенли

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1962
Re: Sport
« Reply #1747 on: January 20, 2016, 02:00:16 »
Zasluzujemo da smo u 4 najbolje reprezentacije. Svaka im cast

Offline Filip.V

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 152
Re: Sport
« Reply #1748 on: January 20, 2016, 15:43:52 »
Radovi na bazenu u Nk, trebalo bi to dobro da bude posle toliko godina  :109:
Preuzeto sa "pracenje gradilista", nece zamjeriti  :83:



Offline Filip.V

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 152
Re: Sport
« Reply #1749 on: January 21, 2016, 21:28:22 »
Ljudi u finalu smo   :109: