Author Topic: Sport  (Read 244159 times)

Offline Transmat

  • NVO - member
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 2171
Re: Sport
« Reply #1650 on: June 26, 2015, 22:44:29 »
Razumijemo se mi odlično  :47: :47:  :62:
Svrati kad budes dolazio na Kulu. Ja sam ti na Jelenak .

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1651 on: July 08, 2015, 21:05:31 »
Fantastičan meč u četvrtfinalu Wimbledona
Gaske (Gasquet Richard) - Vavrinka (Wawrinka Stan) 3:2

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6271
Re: Sport
« Reply #1652 on: July 12, 2015, 19:35:26 »
Svaka cast Novaku. Uzdici se nakon teskog poraza u Parizu zaista je velika stvar.

Offline demijan

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1443
  • "ko ne pamti iznova proživljava"
Re: Sport
« Reply #1653 on: July 12, 2015, 19:46:58 »
VELIKI NOVAK!  :119: :45:

Offline skener

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 2292
Re: Sport
« Reply #1654 on: July 13, 2015, 09:42:05 »
Svaka cast Novaku. Uzdici se nakon teskog poraza u Parizu zaista je velika stvar.

I jeste velika stvar, to ne moze svako...osim sto je odlicno fizicki pripremljen , psihocki je jos bolje i sezona za sad je perfektna, 48 pobjeda i 3 poraza, ali samo jedan bitan. Sledi amerivka turneja na kojoj ocekujem da pokaze svoju dominaciju na betonu

Offline pg

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 954
Re: Sport
« Reply #1655 on: July 25, 2015, 21:46:25 »
Povoljan zrijeb za Crnu Goru za kvalifikacije za svetsko prvenstvo u Rusiji 2018.
Mislim da imamo realne sanse za 2.mozda cak i 1.mjesto uz neke promjene u igri i promjene selektora.
10.02.2012
11.02.2012
12.02.2012

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #1656 on: July 25, 2015, 22:43:46 »
Zalud ako Brna ostane.

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1657 on: July 26, 2015, 11:19:46 »
Lijepo bi bilo, ali ja ne dijelim vaš optimizam.
Imajući u vidu kako su naši klubovi prošli u kvalifikacijama za euro-kupove, i svjestan činjenice da se na prste jedne ruke mogu izbrojati naši reprezentativci koji nastupaju u kvalitetnim ligama postajem priličan skeptik. Volio bih da griješim, ali čini mi se da malo šta zavisi od selektora.

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #1658 on: July 26, 2015, 14:42:29 »
A ne zebaj.
Ko je uništio dva prošla ciklusa kvalifikacija, evo i treći ?

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1659 on: July 26, 2015, 15:03:30 »
Ne znam samo odakle ta sigurnost da bi pod vođstvom nekog drugog selektora prošli. Pazi, ja ne tvrdim da ne bismo, ali ne dijelim to uveliko prihvaćeno mišljenje da bi neko drugi napravio čudo.
Prava šansa je propuštena u prvim kvalifikacijama sa Cicom na čelu.
Sve kasnije je u u suštini odraz kvaliteta naše ekipe. Dakle solidna i borbena ekipa (i svaka im čast na tome), ali ništa više od toga.

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #1660 on: July 26, 2015, 15:22:47 »
Ma u pravu si.Nijesmo dobri i sve je puka slučajnost.
Samo se pitam kako Islandu sve polazi za rukom... Islandu od 300 000 .... nemoj mi samo reć da imaju bolju ligu.

Offline SnowHunter

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3773
Re: Sport
« Reply #1661 on: July 26, 2015, 15:38:01 »
Premali smo mi i veoma nekonkurentni u velikom biznisu kakav je fudbal. Po meni je uspjeh ako uzmemo 4.mjesto u predstojećim kvalifikacijama. Sve preko toga je jackpot. Na stranu što Brnović nije dorastao zadatku, ali objektivno naše šanse i sa mnogo boljim trenerom ne bi bile velike. Island je trenutno samo izuzetak koji potvrđuje pravilo. Prije ovih zadnjih euro kvalifikacija oni se nikad nijesu kvalifikovali za Svjetsko ili Evropsko prvenstvo.

Offline staracfoco

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1168
Re: Sport
« Reply #1662 on: July 26, 2015, 21:49:07 »
Sa ovakvim savezom, stručnim štabom i igračima koji nemaju nikakve veze sa Crnom Gorom,moje mišljenje je da svaki bod koji se osvoji predstavlja premiju.Ni u jednom sportu mi nemamo ligu,osim košarke,gdje učestvujemo u ABA ligi,ali ima i reprezentacija za respekt.Nijesam ni znao koliko mladih,talentovanih i,prije svega,momaka koji ostavljaju srce na terenu,mislim na rukometaše, igra po bijelom svijetu sve dok se selektor nije odvažio da počne rad na duže staze i da raskrsti sa nekim nezamjenjivim i nabijeđenim veličanama.Imao je sreću da,uporedo sa oslanjanjem na vlastite snage ostvari i takmičarski rezultat.Svaka čast ljudima iz rukometnog saveza.Nasuprot njima,jedan čovjek je rasturio,po meni,veoma jaku košarkašku reprezentaciju a sve to uz "vječite,dokazane i nezamjenjive"ljude iz Saveza.Po meni,krajnje je vrijeme za provjetravanje u kući fudbala,selektiranje mladih igrača i rad na duže staze jer,ukoliko stalno tražimo rezultat po svaku cijenu,razni Lihtenštajni,Moldavije i da ne nabrajam dalje, biće nam nepremostiva prepreka.Iako sam odužio sa pisanjem,ne mogu a da se ne osvrnem na primitivce na tribinama koji,u dobroj mjeri,utiču na ukupnu atmosferu oko reprezentacije.Nijesam spominjao one koji su uspješni,jer uspjeh govori sam za sebe.

Offline staracfoco

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1168
Re: Sport
« Reply #1663 on: July 26, 2015, 22:27:04 »
Još nešto.Indikativno je da naše selekcije,osim vaterpola i ženskog rukometa,postižu bolje rezultate kad su selektori sa strane.Možda oni vide kod nas nešto što mi ne vidimo?

Offline EagleS

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1098
Re: Sport
« Reply #1664 on: July 26, 2015, 22:45:32 »
Rekao bih da su pare glavni problem a tih 20, 30 talentovanih potencijalnih igrača za tim A nisu problem međutim stručnjaci iz praktično svih "stručnih" štabova u prvoj ligi samo neku su zdravo
The absence of evidence is not the evidence of absence

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1665 on: August 05, 2015, 23:05:01 »
Pomalo srećna, ali lijepa pobjeda Partizana.

Offline skener

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 2292
Re: Sport
« Reply #1666 on: August 06, 2015, 11:53:37 »
Pomalo srećna, ali lijepa pobjeda Partizana.

Da, svaka im cast, lijepo igraju, uz malo srece na zrijebu mogu proci u grupnu fazu...ako ne, tu je Liga Evrope i vec sad imaju 8 zagarantovanih utakmica u Evropi

Offline pg

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 954
Re: Sport
« Reply #1667 on: August 08, 2015, 22:36:02 »
Cestitke vaterpolo reprezentaciji Srbije na osvojenoj zlatnoj medalji na svetskom prvenstvu! :45:
Nasa reprezentacija danas odigrala dosta dobro i pobijedili selekciju Madjarske i osvojili 5.mjesto.
10.02.2012
11.02.2012
12.02.2012

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6271
Re: Sport
« Reply #1668 on: August 08, 2015, 22:39:52 »
Kakvo gazenje.

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #1669 on: August 09, 2015, 10:39:44 »
Uvjek osjecam veliki ponos zbog Mandica. Moj komsija nekadasnji.. mozda sam pricao o tome vec.. ja sam ga poveo na bazen prvi put i upisao u primorac... kolko je samo vremena provodio s nama starijima i znali smo ga mucit bogami dobro... ali isplatilo se sve to. Bio je debeo i smotan, ali je imao mota u ruku bas.. elasticna ljevica, znao sam da ce bit igracina ako se potrudi...

Offline stefan357965

  • Newbie
  • *
  • Posts: 20
    • CHEGI & Braca Bluz Bend
Re: Sport
« Reply #1670 on: September 11, 2015, 23:18:04 »
Svi bodrimo Djokovica veceras :)

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #1671 on: September 12, 2015, 00:16:03 »
Bogami ja ne bodrim nó idem u krevet.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1672 on: September 12, 2015, 03:41:01 »
hmm ovaj federer je nevjerovatan. ovakav nivo tenisa nisam gledao odavno.
ne vjerujem da ce federer moci ovakav tenis da odigra protiv djokovica u nedjelju.ipak je djokovic na vecem nivou i trenutni br.1 jes da je djokovic oprao cilica ali cilic nije toliki znalac u tenisa da bi sad tu pobjedu dizali u nebesa. ono sto me brine,kao navijaca djokovica je izuzetan servis federera, njegovo kretanje po terenu kao da mu je 24 a ne 34 i ritern s kojim gradi i dobija poen u drugom udarcu. to nikad nisam gledao u tenisu. i danas je to radio vavrinki. taj mec u nedjelju ima sve preduslove da bude mozda jedan od najboljih u ovoj godini.
ocigledno je da ce federer da ide na krace poene da bi cuvao snagu jer tesko da moze protiv novaka u 5 setova. s druge strane novak ce pokusavati sa osnovne linije da igra malo vise agresivno ali kad mu se ovaj zaleti na mrezu morace da pogadje blize "aut" liniji.raspolozenje ce biti jedan od presudnih faktora za oboje. mala nervoza i dekoncentracija moze obojicu kostat seta a i meca. federer ce imati publiku na svoju stranu definitivno.
ako bih igrao u kladionicu to bi bilo na vise gemova, mislim da ce kvota biti tu nedje oko 1.8 to jest cetiri ili 5 gemova. vjerovatno kladionice daju blagu prednost novaku ali po svemu pokazanom na us openu svi znamo (ko je gledao) da to nema blage veze . po meni je favorit federer. samo najaci djokovic moze da ga dobije. ako dobije ovakvog goropadnog federera stvarno svaka mu cast jer ovaj igra svemirski tenis!  :105:

Offline demijan

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1443
  • "ko ne pamti iznova proživljava"
Re: Sport
« Reply #1673 on: September 12, 2015, 11:18:54 »
slozio bih se sve.sutra ce igrati dva tenisera koji su za koplje ispred drugih trenutno.kada udare jedan na drugog to uglavnom nema mnogo slicnosti sa mecevima koje su igrali sa drugima.onaj koji malo podbaci,gubi...kontinuitet koncetracije ,igranja poen za poen moraju biti na vrhuncu onome koji zeli pobjediti.servis ce obojici znaciti mnogo.nadam se uzivanju uz kidanje nerava i pobjedi Novaka! :60:

Offline Transmat

  • NVO - member
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 2171
Re: Sport
« Reply #1674 on: September 12, 2015, 13:55:36 »
Novak Ima psiholosku prednost u odnosu na Federera. Najvise zbog 2 trijumfa uzastopna na Wimbledonu nad Federorom. Ne racunamo Dubai i Cincinati, ovo je druga prica, u pet setova je skroz druga prica. Druga stvar su novakove brze i mladje noge. I treca stvar , koliko god Federer zelio ovu pobjedu i jos jedan Slam, ipak je sve u Novakovim rukama, jer kad igra "njegov tenis" niko ga ne moze zaustaviti ! (Osim Nadala u proslosti i to samo na Garrosu. mada je pitanje je li ikad odigrao onaj njegov savrseni tenis protiv nadala na Garrosu)
Novak nadam se nece ponovit gresku sa ovogodinjeg Garrosa iz finala protiv Wavrinke. Sigurno ce odigrati agresivno kao sinoc protiv Cilica, bio je savrsen. Federer nikad nije igrao bolje u karijeri. A ne bi ni podizao nivo igre da nije bilo Novaka, prilagodio je igru skroz da bi se nosio sa Novakom, morao je da mijenja taktiku skroz .. sad je i on igrac sa osnovne linije.
Serva mu je sve bolja i ritern mu je odlican . Ali ipak mislim da ce ga pritisnut Novak sa najboljim ikad riternom.
Novak u 3 seta!!!
« Last Edit: September 12, 2015, 13:57:12 by Transmat »