Author Topic: Sport  (Read 243768 times)

Offline Krivi

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1790
Re: Sport
« Reply #1050 on: March 22, 2013, 22:22:32 »
Teška ali veoma veoma važna pobjeda.  :111:
GGMU!

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Sport
« Reply #1051 on: March 22, 2013, 22:22:58 »
Dobro je, mada je moglo i lakše!  :27:

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #1052 on: March 22, 2013, 22:55:10 »
madjo svaka cast za x na isr-por  :45:

To je jedino što potrefih  :11:  :07:

Sve u svemu, zadovoljan sam kako smo odigrali.  :27:  Na onakav teren i uz teške vremenske uslove dat gol protiv moldavskog bunkera s igračem manje, nema što- svaka čast...  :109:   :109: :109:


Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1053 on: March 22, 2013, 22:57:10 »
Malo koga je u Evropi lako pobijediti, a nismo mi baš fudbalska velesila od kojih protivnicima drhte noge.
Ovo je jako vrijedna pobjeda i čini mi se da drugo mjesto u grupi nije nerealno.
Naravno, uspjeh u meču u utorak bi ponudio i više od toga.

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #1054 on: March 22, 2013, 23:00:45 »
a nismo mi baš fudbalska velesila od kojih protivnicima drhte noge.


Bogami jesmo, to jest postajemo.  :119: :119: :119:
Viđećeš u utorak kako će klecat noge Runiju,Lampardu i kumpaniji.  :11:

Offline Dado

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 682
Re: Sport
« Reply #1055 on: March 22, 2013, 23:15:50 »
iskidase mi se zivci nocas, kako vazna pobjeda  :119:

ja singlah bosnu 1 i gg duplu opkladu, dobra bi kvota 4.8  :08:

Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #1056 on: March 22, 2013, 23:59:09 »
Pobjeda koja olaksava stvari u daljim kvalifikacijama posebno posle pobjede ukrajine u varsavi. Dobro je i to sto sad maksimalno rastereceni ulazimo u mec sa englezima i u tom mecu mozemo samo da profitiramo.Dosta igraca van pogona za mec u utorak,ali imamo mladih nada na klupi koji cekaju jedan takav debitantski nastup. Englezi veceras raspucani,mozda bas pod-goricom  zataji njiiov napad.

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1057 on: March 23, 2013, 00:11:48 »
Iskreno, bio bih jako srecan da u utorak osvojimo bod.
Žao mi je što neće igrati Peković. Sjećam se onog meča na Vembliju, bio je najbolji naš igrač.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1058 on: March 23, 2013, 01:11:01 »
vucinicu morituri te salutant!!!  :121: :109: :105: :111: :116:
jos ima dosta dosta da se igra. samo da onaj nerjeseni rezultat s poljacima u podgorici ne bude odredjivao nasu sudbinu .
onaj drugi zuti kad je dobio tj crveni, ono mi nije jasno zasto je uradio onakav faul. jeste prijetila je kontra ali ono je bio faul ispred njihovog sesnaesterca a ne naseg. pa valjda bi se ovi nasi vratili, nisu tolko moldavci tehnicki potkovani. no dobro. nervira sam se tokom cijele utakmice,pogotovo u prvo poluvrijeme kad nismo umijeli jedno drugome da dodamo loptu.
i nesto se sjetih, zasto non stop ovaj vladimir bozovic igra za reprezentaciju, meni se taj fudbaler uopste ne svidja, nije neki ekstra igrac tj rekao bih vise da je ispod prosjeka a on igra za reprezentaciju od pocetka. zar nema ni jedan igrac da se nadje za njegovo mjesto?? i jos nesto :) , pod hitno da vjezbamo centarsute tj kornere u kazneni. pa mi smo pravi talenti da upropastimo sansu za centarsut.
e i ovo :) jovetic da nacentrira svoje nisanske sprave , odlican je ali moze on bolje, dokazao je to mnogo puta!! e kad bi ovo rijesili po meni mozda bi imali sansu da iznenadimo i pobjedimo engleze. ovako bice tessskooo uhhh

 nece nam ni pekovic ni drincic ni pavicevic igrati. brna ce morat nekog od mladjih da ubaci u vatru.
englezima se i volkot povrijedio tako da njima sad , cini mi se ne igraju 4  prvotimca i jos runi da dobije crveni kad udari dzudovica s ledja  :11:  moze biti svasta.
karte su u prodaju u ponedjeljak

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Sport
« Reply #1059 on: March 23, 2013, 01:33:55 »
 :121:   visokokalorična tri boda donijeta iz Moldavije,  bez njih bismo se oprostili od ovog prvenstva.  Još jednom se pokazalo da su ove "unaprijed dobijene" utakmice pune neizvjesnosti ...   :30:   a izjave tipa "očekujem 6 bodova iz ova dva meča" nisu nikako dobre i ne znam kojim se rezonom vodio ... autor. 
Bod iz susreta s Englezima bi bio dobar,  naročito imajući u vidu ovaj poraz Poljaka od Jukrein večeras   :109:    ali ima tu još mnogo za igru ...

ps -  Damjanović nam je taličan, sviđa mi se promjena koju svaki put unese u igru,  čak i kad sam ne pokaže previše ...  na krajnje koristan način se vrzma po protivničkoj odbrani    :109:    :120:

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #1060 on: March 23, 2013, 10:07:15 »
Code: [Select]
i nesto se sjetih, zasto non stop ovaj vladimir bozovic igra za reprezentaciju, meni se taj fudbaler uopste ne svidja, nije neki ekstra igrac tj rekao bih vise da je ispod prosjeka a on igra za reprezentaciju od pocetka. zar nema ni jedan igrac da se nadje za njegovo mjesto??
Nemamo veliki izbor igrača na tu lijevu stranu, zato je "doveden" Volkov.
Po mom mišljenju V.Božović igra sasvim solidno,nó više ste ga unaviđeli.  :103:

Code: [Select]
pod hitno da vjezbamo centarsute tj kornere u kazneni. pa mi smo pravi talenti da upropastimo sansu za centarsut
Jesi li gleda utakmicu, znaš li koji je vjetar bio...  :16:


ps -  Damjanović nam je taličan, sviđa mi se promjena koju svaki put unese u igru,  čak i kad sam ne pokaže previše ...  na krajnje koristan način se vrzma po protivničkoj odbrani    :109:    :120:

Jeste, agilan igrač...itekako korisan.  :109:

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #1061 on: March 23, 2013, 11:09:28 »
Evo da vidite sto je mec kvalifikacija... pravi prikladan za ovi forum  :11:


Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1062 on: March 23, 2013, 12:29:40 »
Code: [Select]
i nesto se sjetih, zasto non stop ovaj vladimir bozovic igra za reprezentaciju, meni se taj fudbaler uopste ne svidja, nije neki ekstra igrac tj rekao bih vise da je ispod prosjeka a on igra za reprezentaciju od pocetka. zar nema ni jedan igrac da se nadje za njegovo mjesto??
Nemamo veliki izbor igrača na tu lijevu stranu, zato je "doveden" Volkov.
Po mom mišljenju V.Božović igra sasvim solidno,nó više ste ga unaviđeli.  :103:

Code: [Select]
pod hitno da vjezbamo centarsute tj kornere u kazneni. pa mi smo pravi talenti da upropastimo sansu za centarsut
Jesi li gleda utakmicu, znaš li koji je vjetar bio...  :16:


ps -  Damjanović nam je taličan, sviđa mi se promjena koju svaki put unese u igru,  čak i kad sam ne pokaže previše ...  na krajnje koristan način se vrzma po protivničkoj odbrani    :109:    :120:

Jeste, agilan igrač...itekako korisan.  :109:

damjanovic meni najmiliji igrac :)
a nisam ga madjo unavidio i kad ovako govorim govorim u globalu, gledajuci sve utakmice reprezentacije covjek nije pokazao zavidni nivo potreban za taj dres ali ovaj ga i dalje zove tako da mi to nije jasno. mozda , sto kazes ti, nema ljudi koji bi igrali na njegovo mjesto ali cini mi se da brna nebi pogrijesio ako bi bilo koga drugog pozvao samo da ga proba na neku utakmicu.
a velim isto ovo za centarsute iz polja i iz kornera uopste. naravno , vjetar je duvao juce ali ako ti se zadesi da budes gledao nase tekme nedje obrati paznju na taj detalj. mi jednostavno nemamo covjeka za dobar centarsut. to su stavili da rade drincic i vukcevic ali kako su to oni radili neka nam je bog u pomoc. lopta je ili isla duboko ili prekratko na prvog defanzivca suprotne ekipe. gledao sam neke nase treninge na stari aerodrom prosle godine isto pa znam o cemu pricam. tu nismo napredovali ni makac.

Offline SnowHunter

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3773
Re: Sport
« Reply #1063 on: March 23, 2013, 14:59:10 »
Svaka čast našim momcima!  :109:  Vidjela se želja i motiv da se odigra na pobjedu, pa i ako sve nije funkcionisalo kako treba, nema im se šta zamjeriti.  :111:  Već nekoliko godina nas pozitivno iznenađuju, možda je sada prilika da se učini korak više i ode na Svjetsko. Kako bi nam legla pobjeda protiv Engleza...  :101:  :119:

S druge strane Srbija očajna, bukvalno je dotakla dno.  :46:  U tom smislu mi ostaje potpuno nejasno kako se mediokriteti poput Karadžića i Mihajlovića i dalje drže na čelu Fudbalskog saveza i reprezentacije. O znanju neću, dovoljno su se pokazali, mnogo je gore što pokazuju da su ljudi bez imalo moralnog kredibiliteta i ljudskog dostojanstva (takve nazivam tabloidnim, jer ono što čine i izjavljuju jedino može biti zanimljivo čitaocima tabloida). Ali najgore je što se javnost opet i iznova i po ko zna koji put prima na njihovu priču i omogućava im da rade ovo što rade.  :78: Meni tu ništa nije jasno?!

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Sport
« Reply #1064 on: March 23, 2013, 17:47:23 »
Svaka čast našim momcima!  :109:  Vidjela se želja i motiv da se odigra na pobjedu, pa i ako sve nije funkcionisalo kako treba, nema im se šta zamjeriti.  :111:  Već nekoliko godina nas pozitivno iznenađuju, možda je sada prilika da se učini korak više i ode na Svjetsko. Kako bi nam legla pobjeda protiv Engleza...  :101:  :119:

Zbilja sve pozitivna iznenađenja. Iskreno, i remi protiv Engleza bi za mene bio više nego pozitivno iznenađenje, a svi znamo da bi pobjeda praktično donijela plasman na SP!  :45: Vidjećemo šta će biti, ja sam optimista!  :27: Samo da na vrijeme nađem neki prenos preko interneta.

S druge strane Srbija očajna, bukvalno je dotakla dno.  :46:  U tom smislu mi ostaje potpuno nejasno kako se mediokriteti poput Karadžića i Mihajlovića i dalje drže na čelu Fudbalskog saveza i reprezentacije. O znanju neću, dovoljno su se pokazali, mnogo je gore što pokazuju da su ljudi bez imalo moralnog kredibiliteta i ljudskog dostojanstva (takve nazivam tabloidnim, jer ono što čine i izjavljuju jedino može biti zanimljivo čitaocima tabloida). Ali najgore je što se javnost opet i iznova i po ko zna koji put prima na njihovu priču i omogućava im da rade ovo što rade.  :78: Meni tu ništa nije jasno?!

Tuga, živa istina je sve to što kažeš. Ja mislim da nema više nikoga u Srbiji ko podržava Toleta i družinu. Da imaju obraza, sami bi otišli još odavno, još kad su otjerali Antića. Ja se sinoć nisam mnogo nervirao, jer kad sam vidio u timu igrače za koje je malo ko i čuo, sve mi je bilo jasno. Generalno, još od onog SP u Africi, fudbalska reprezentacija Srbije ide sve niže, tako da je sad dotakla dno. Nema kud niže, osim da izgubi sve utakmice do kraja kvalifikacija. Katastrofa...  :02:
Žao mi je samo igrača, koji nisu ništa krivi...

Offline Krivi

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1790
Re: Sport
« Reply #1065 on: March 24, 2013, 14:37:47 »
Zna li ko u koliko sati sjutra izlaze karte, i imali li ih kolko? Zvanično ništa ne nalazim, kao da su državna tajna karte.
« Last Edit: March 25, 2013, 13:13:08 by Krivi »
GGMU!

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1066 on: March 24, 2013, 16:54:18 »
a valjda u 9 kod sportskog ce se naci u slobodnoj prodaji mada ako si preko navijaca crne gore uzimao onda ides u hercegovacku preko puta kafica titograd. imam osjecaj da ce od veceras pocet narod da se kupi , lagano :120:

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1067 on: March 24, 2013, 23:50:45 »
Ono o čemu navijači treba itekeko da povedu računa je način na koji će navijati.
Nipošto ne smije biti ispoljavanja rasizma, ni u naznakama. Dakle nikakvih urlika ili bilo čega što bi se moglo zloupotrijebiti.
Prvenstveno zato što nije lijepo i ne priliči nam, a drugo što bi to lako bilo iskorišćeno protiv nas.
Srećno i pametno!

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #1068 on: March 25, 2013, 01:30:17 »
:23:  Ka da će te poslušat  :23:

Što su se gospoda Englezi nešto uspaničili, to mi je malo čudno...  Digli su neku frku oko fer pleja... pa prozivanja kako smo primitivci itd... :23: Vala, i da neki naš pjaní navijač dobači nešto njihovom igraču to je mačji kašalj u odnosu na ono što su njihovi navijači uradili '85. godine na Hejselu.. a da se ne pominje '89. godina kad je bilo još grđe i još više mrtvija.  :46:  :46:

Neka ne seru.Ovamo im neće dlaka zglavé falit a oće li popit dva gola, to je moguće.  :11: :11: :11:

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1069 on: March 25, 2013, 02:19:17 »
krivi pise u novine da prodaja ulaznica pocinje u utorak na dan utakmice. pusteno 1500 ulaznica

http://www.vijesti.me/sport/ulaznice-englesku-dan-utakmice-prodaji-oko-1-500-karata-clanak-119782

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Sport
« Reply #1070 on: March 25, 2013, 11:34:36 »
Ako neko nađe neki dobar live stream preko interneta, nek ostavi link ovdje, pošto opet neće prenositi nijedna od ovih televizija koje imam. Žao bi mi bilo da propustim tako veliku utakmicu.

Offline Krivi

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1790
Re: Sport
« Reply #1071 on: March 25, 2013, 13:12:54 »
Imaš ovaj sajt, odlična je slika, valjda će biti i prenosa naše reprezentacije..http://www.firstrowsports.eu/
GGMU!

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #1072 on: March 25, 2013, 13:14:59 »
Pa da, na frs budu svi moguci linkovi... bilo bi dobro da se i preko youtube rade live stream kao protiv moldavije, nije nimalo stekalo... Obicno u ovim popodnevnim satima i uvece streamovi zezaju, valjda se previse ljudi kaci, ne znam.. meni kad gledam NBA skoro nikad nema problema.

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Sport
« Reply #1073 on: March 25, 2013, 18:55:35 »
Preko youtube-a je bio odličan stream protiv Moldavije, odavno nisam vidio bolji internet prenos. :45:

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1074 on: March 25, 2013, 21:24:02 »
karte se mogu kupiti bez ikakve guzve ako se uclanite u klub navijaca crne gore...to je preko puta kafica titograd. uclanjenje je 10e + 10e za kartu. tamo ima dosta karata za sjever i nema guzve + dobijate uredno sms pred svaku utakmicu da su dobili karte tako da je to po meni odlicno. alternativa tome je cekanje u redu ispred sc morace. jedino je zeznuto to sto nakon engleza imamo jos samo ukrajince i moldavce doma pa ispada da je karta za sjever dosta skuplja ali ako budemo imali dobro mjesto na tabeli i nakon ove utakmice onda ce se i protiv ove dvije selekcije traziti karta vise.eto



edit2: samo nisam bio na albaniju ono na ljeto kad je bila utakmica jer nisam bio u grad. ovo ipak nisam smio propustit  :122: