Author Topic: Sport  (Read 243683 times)

Offline LOMIBA

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 248
Re: Sport
« Reply #900 on: December 16, 2012, 20:49:39 »
svaka cast nasim djevojkama!Moj komso ministar odbrane! :D
U dobru se ne ponesi!

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Sport
« Reply #901 on: December 16, 2012, 22:27:42 »
Kakva epska utakmica,  za anale      :121:       kakvo suđenje        :71:            i kakva pobjedaaaa  !!!!!!!!!    


:43:                                         :121:                                         :43:


doček je u Morači u ponoć .....   idem da vidim ove nejverovatne žene, o čijoj borbi može knjiga da se napiše ....

Offline Dzoni

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3381
  • Blagosloven koji dolazi u ime Gospodnje
Re: Sport
« Reply #902 on: December 16, 2012, 23:01:39 »
Dvojac iz Spanije je osramotio rukometni sport !!! Ko god odavno prati rukomet mogao je da primijeti broj iskljucenja koji je u totalnoj disproporciji,zatim nepostojeca 3 iskljucenja u produzetku koja bi 90% reprezentacija izbacilo iz igre za pobjedu...ono sto je Kaci dosudjeno je vrh ledenog brijega ove sramotne rabote ljudi u crnom.

Svaka cast djevojkama na igri tokom cijelog EP,posebno treneru Adzicu ciji je doprinos nemjerljiv !

Napravljen je najveci uspjeh u istoriji CG ruoometa,zasluzile su to jos i ljetos,ali pravda je dostizna !
Neka uzivaju u plodovima svog rada, alal vjera !!!
« Last Edit: December 16, 2012, 23:03:12 by Dzoni »

Offline SnowHunter

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3773
Re: Sport
« Reply #903 on: December 17, 2012, 00:14:26 »
Zlatne lavice!!!  :43: :43: :43: :43: :43:

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #904 on: December 17, 2012, 00:33:02 »
Ovaj put je pravda pobijedila, ali neki put se desi i da ne bude tako.
Volio bih da mi neko ko malo bolje poznaje rukometna pravila objasni isključenje Kaće Bulatović.
Ovako sam ja to vidio.
Kaća je bila na sredini terena, leđima okrenuta protivničkom u trku prema našem golu. Ni na koji način nije ometala protivničkog golmana koji je ubacivao loptu nakon, čini mi se, nekog prekršaja naših igračica. Štaviše imam utisak da je Norveški golman namjerno gađao Kaću.
Jesam li dobro vidio i ako jesam u čemu je bio grijeh naše rukometašice?
---
Eto zašto volim snooker, darts, carling...

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #905 on: December 17, 2012, 00:41:10 »
Ja sam shvatio da igračica kad se vraće u odbranu nema pravo da se prelazii preko onoga kruga oko centra.  :78:  :21:

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #906 on: December 17, 2012, 01:00:21 »
Ili se možda okretanje leđa protivničkom golmanu doživljava kao omalovažavanje protivnika?

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #907 on: December 17, 2012, 01:27:04 »
Ko će ga znat... znam da je bilo fukarski od sudija.

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #908 on: December 17, 2012, 02:37:25 »
Tako je Madjo, nema pravo da ometa izvodjenje s centra time sto bi se nasla tu.. to otkad su uveli brzi centar.. ne znam u momentu sam reagovao kao ludak, a onda kad sam bolje vidio.. mislim da je bila ispravna odluka sudije.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #909 on: December 17, 2012, 03:05:42 »
evo odgledah ovo cudo do kraja...bio sam do sportskog centra ali tamo je bilo previse krcato i nisam mogao da nadjem pogodno mjesto te se sa drustvom pokupih doma. pratio sam uz tv citavu emisiju,docek...ali ovaj ivan maksimovic sto radiiiii....pokusavam da nadjem rijeci tipa: smarac, tezina, bljuvotina, povracka, slina.... ako ima dje zatvor za mozak volio bih da njega proslijede tamo. covjek mi je unistio vece....kivan sam na kraju na samog sebe sto nisam ugasio ton no nisam mogao, nisam gledao sam....kakvo sramotno vodjenje citavog programa, kakvo smaranje, kakav egzibicionizam mladog voditelja pred publikom i tv ekranima...kakva kretencina praznog duha koja ne osjeca momenat za pravu rijec, recenicu....piiiiiiiiiiii ........od ushicenosti nakon pobjede koja je bila epskih razmjera do trenutne glavobolje za koju je zasluzan ivan maksimovic....ne mogu da pprepricam i komentarisem utisak finalne utakmice od ovog groba koji zaredom unistava svaki veci uspjeh naseg sporta!!!!

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Sport
« Reply #910 on: December 17, 2012, 03:47:10 »
Nisam ni ja uspio ni da se primaknem ulazu     :67:    uhvatio par krugova i vratio se ....  treba nam veća sala.
Još razlažem činjenicu da smo smijenili moćnu Norvešku sa trona    :43:     :116:      ali rukomet nije dobar za nerve, to je fakat.  Bili smo kod nekih prijatelja sa ekipom i u posljednjih pola sata urlanja i skakanja sam pojeo i popio svašta sa stola, i to od čiste nervoze ...   obraz okiđeni,  između ostalog jednoj  kanti  kokica sam dno vidio, a inače ih ne diram uopšte    :51:     :07:

Zaslužena kruna :


« Last Edit: December 17, 2012, 04:12:21 by Cirius »

Offline Стенли

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1962
Re: Sport
« Reply #911 on: December 17, 2012, 04:16:26 »
E pa ekipo, ja se sad vratih sa doceka. Bilo je vise nego dobro, krcato, sve jedni na druge...   :29:  Vidim i vi svi pratite sa velikim emocijama...tooo Crnaa Goro, ima da se prica o nama.   Sportska sila, sa 700 hiljada stanovnika.   :119:

Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #912 on: December 17, 2012, 07:22:06 »
Dobro jutro ♥Crna Goro ,junacka ♥Crna Goro .Ima li manje zemlje a vise evropskih zlata??Posli smo u Beograd po zlato i doneli ga!!!!! Nijesmo stigli na docek ali smo najveci dio posla odradili u areni !! Cast je i zadovoljstvo bilo biti crnogorac ovih par dana u Beogradu .Celnici ehf-a i sudije koje dijele pravdu (u ovom slucaju nepravdu)treba da znaju da se tako budi crnogorski inat i zelja za pobjedom . LAVICE vjecne da ste ♥♥♥

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #913 on: December 17, 2012, 10:29:59 »
Vidiš Vanja mene se sviđelo kako je Ivan vodio doček.  :45:
Ili se mene tako učinilo pošto sam śedio doma.  :21:

Uostalom, on je jedan od najboljih naših spikera.

A rukometašice su bile umorne od utakmica, od puta,od svega...trebalo je doček napraviti danas recimo oko 11 ura na trg u Pg-a ne u nadimljenu Moraču, da se đevojke fino odmore a bogomi i naroda bi više došlo i sve bi bilo spektakularnije,ljepše i svima lakše.

Onako mi se čini da malo ovi naši organizatori prećeruju a i da ne vode mnogo računa za naše lavice više li nego li da su kakvi stari namještaj te se šéćú š njima u tri ure poponoći.  :23:

Sve im ćetalo !!  Dabogda im Bog dao svaku sreću u životu, dao im Bog zdravu i lijepu porodicu i sve što bi one same željele, i da ih se vazda śećamo !!
Volim Ve Lavice !!!  :43:  :121:

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #914 on: December 17, 2012, 14:37:45 »
Ja kad neko pomene Maksimovica, odma se sjetim Clubbinga i one rike zive sto su mu Popaj i Rambo napravili... uh.. prevelika zajebancija cak i za njih... do neprijatnosti.



Inace, bas mi je krivo sto nisam gledao docek.. zasluzile su te djevojke sve najbolje...

Offline demijan

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1443
  • "ko ne pamti iznova proživljava"
Re: Sport
« Reply #915 on: December 17, 2012, 15:11:37 »
sjećam se emisije odlično i sad je rado gledam opet i smijem se  :109:

dodao bih jos da barsa se sinoć poigrala lagano i sa atletikom iz madrida ...  :105:

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Sport
« Reply #916 on: December 17, 2012, 15:27:52 »

dodao bih jos da barsa se sinoć poigrala lagano i sa atletikom iz madrida ...  :105:


 :45:    i prilično utvrdila poziciju na vrhu Primere ...  mada vjerujem da će i iz Madrida donijeti još neke bodove do kraja sezone   :122:

Offline demijan

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1443
  • "ko ne pamti iznova proživljava"
Re: Sport
« Reply #917 on: December 17, 2012, 16:07:05 »
i ja mislim da hoće.i vjerujem.ovaj deo sezone je sjajan i samo nek tako nastavi.veliki sam obožavalac barcelone(ne samo u fudbalskom i sportskom smislu) tako da inače ne pričam previše o igri njenoj(a u kojoj,podrazumijeva se,ja tooootalnoo uživam i milije su mi neke njene akcije,ideje koje se završe neuspješno nego mnogi golovi) jer ne znam da li sam objektivan i da ne "davim"  :03: ..ali evo sada,samo za simpatizere njene igre ,reči trenera atletika ...
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2012&mm=12&dd=17&nav_id=669662

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Sport
« Reply #918 on: December 17, 2012, 17:45:31 »

Cast je i zadovoljstvo bilo biti crnogorac ovih par dana u Beogradu .


A nije samo u ovih par dana, no vazda!  :120:

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #919 on: December 17, 2012, 17:48:01 »
ANTIMADRIDISTI   :55:

Offline Bura

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 5035
Re: Sport
« Reply #920 on: December 17, 2012, 18:36:54 »
Evo kako se slavilo sinoc u Baru:   :116:

[ Invalid YouTube link ]
« Last Edit: December 17, 2012, 18:39:46 by kecmi »
Bolje gram nafake no kilo mozga.

Offline demijan

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1443
  • "ko ne pamti iznova proživljava"
Re: Sport
« Reply #921 on: December 17, 2012, 20:00:37 »
marakana(kao i JNA) pamti mnoge velike duele i fudbalske majstre...malo istorije   :03:


Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #922 on: December 24, 2012, 00:35:05 »
Ne znam gleda li ko meč NewYork-Minesota?
Na polovini treće četvrtine Minesota vodi sa 8 do 10 poena razlike, a Peković je već dao 21 koš.
---
Uništi ih Carmelo Anthony u poslednjoj četvrtini. Šini mi se da dao 20 koševav u toj psolednjoj četvrtini
« Last Edit: December 24, 2012, 01:39:26 by Admin »

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #923 on: December 24, 2012, 02:26:41 »
Carmelo? I ja bi dao poene uz ovakvo sudjenje Dusane. Bruka je ovo u NBA vise... ovo je strasno sto se radi, 3 ogromna faula nisu svirana nad bareom, kirilenkom i pekovicem u zadnja 2 minuta. Adelmanova konferencija za novinare je trajala 2 sekunde. Reko je "ne zelim da budem kaznjen (od lige)" To dovoljno govori.. A on zna najbolje sto su sudijske greske jer je bio trener Sacramenta 2002. u jednoj od najvecih kradja u istoriji sporta.. poznavaoci kosarke znaju o cemu je rijec...

Offline SnowHunter

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3773
Re: Sport
« Reply #924 on: December 24, 2012, 02:38:39 »
Meni je postala skoro svakonoćna rutina da odgledam neki nba stream, naravno da najčešće pogledam naše Pekovića i Vučevića. Momci igraju iz noći u noć sve bolje i bolje, stvarno su nevjerovatni.  :109:  :105: Peković noćas 21 poen i 17 skokova, Vučević 16 poena i 16 skokova. Fraka je već rekao, nema su tu šta dodati - ''čudan'' sudijski kriterijum je značajno uticao na krajnji rezultat meča Minesota - Njujork.  Ipak, čini se da Minesota generalno loše igra završnice - nadam se da će Rubio polako ulaziti u formu, jer Barea i Ridnour su ispodprosječni NBA playevi. Biće zanimljivo pratiti Minesotu ove godine, skoro kao Sakramento davnih dana...  :121: