Author Topic: Sport  (Read 243519 times)

Madjo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #650 on: October 13, 2012, 20:32:22 »
A jednoga nije htio gazda puštit kad su igrali protiv nas. E te fukaré  :05:

Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #651 on: October 13, 2012, 23:02:56 »
Moram napomenuti da su rukometasice buducnosti veceras pozitivno iznenadile  :109: potpuno novi tim u kojem mlade igracice dominiraju razbio favorita rusku zvezdu  :45:  Mislim da ono sto radi uprava zrk buducnost treba da bude podstrek ostalim klubovima u bilo kom sportu u crnoj gori . Treba raditi na mladoj snazi ,kao sto je ovaj tim buducnosti koji ce eventualno za dvije tri godine opet biti na vrhu evrope u to sam ubijedjen

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #652 on: October 13, 2012, 23:13:15 »
i bojana popovic je tu, iako je bila u trenerci na klupi tj kao covjek iz staba buducnosti, na prozivci na pocetku je procitana kao igrac buducnosti! znaci boki je tu ako zatreba  :109:

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Sport
« Reply #653 on: October 14, 2012, 14:11:01 »
Vidje li ko Novaka!??? Kakav vanzemaljac ljudi! Najbolji je!
Februar 2012. :)

Offline Bura

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 5035
Re: Sport
« Reply #654 on: October 14, 2012, 14:18:34 »
Bolje gram nafake no kilo mozga.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #655 on: October 14, 2012, 16:25:32 »
istina imao je covjek meceva i meceva i uvjek iznervira tj nijedan mec ne zavrsi onako glatko (mislim kad igra protiv rafe, federera ili mareja) i uvjek kad je tako javi se onaj osjecaj da gubi mec sigurno manje vise. ali osjecaj koji mi se javio nakon izgubljenog prvog seta je bio tolko jak da sam stvarno to i pomislio i pomirio se sa tom cinjenicom. kako se covjek vratio u igru ni meni to nije jasno. onaj presudni poen kad je odigrao kroz noge tkz "hot dog" i onda za poen onaj drop shot tik iznad mrezice ga je probudio i prvi put da sam vidio osmijeh na njegovom licu. poslije toga malo smjelije je zaigrao i agresivnije a i publika je napokon bila na njegovoj strani.
sad je smanjio prednost federera na nekih 400-500 poena (vidjecemo sjutra kad se objavi lista) . ali federer brani cudo poena i sada je vec jasno da on to ne moze odbraniti....sad ide par/nedelja odmor, pa onda turnir 500 bazel ,1000 master pariz i zavrsni turnir london 1500... jedno je sigurno, ko voli gledace sjajan tenis samo mi je krivo sto nema nadala da upotpuni atmosferu  :105:

Offline Transmat

  • NVO - member
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 2171
Re: Sport
« Reply #656 on: October 14, 2012, 16:54:40 »

istina imao je covjek meceva i meceva i uvjek iznervira tj nijedan mec ne zavrsi onako glatko (mislim kad igra protiv rafe, federera ili mareja) i uvjek kad je tako javi se onaj osjecaj da gubi mec sigurno manje vise. ali osjecaj koji mi se javio nakon izgubljenog prvog seta je bio tolko jak da sam stvarno to i pomislio i pomirio se sa tom cinjenicom. kako se covjek vratio u igru ni meni to nije jasno. onaj presudni poen kad je odigrao kroz noge tkz "hot dog" i onda za poen onaj drop shot tik iznad mrezice ga je probudio i prvi put da sam vidio osmijeh na njegovom licu. poslije toga malo smjelije je zaigrao i agresivnije a i publika je napokon bila na njegovoj strani.
sad je smanjio prednost federera na nekih 400-500 poena (vidjecemo sjutra kad se objavi lista) . ali federer brani cudo poena i sada je vec jasno da on to ne moze odbraniti....sad ide par/nedelja odmor, pa onda turnir 500 bazel ,1000 master pariz i zavrsni turnir london 1500... jedno je sigurno, ko voli gledace sjajan tenis samo mi je krivo sto nema nadala da upotpuni atmosferu  :105:
gledao sam prvi set. a drugi kad je poceo, moram sam da idem neku robu da povezem..
i ja rekoh gotov je mec... kad ono... SVAKA CAST!!

sad je razlika samo 195 poena na ATP.
http://live-tennis.eu/
Federer ne moze da sacuva nikako prvo mjesto do kraja godine. Djoker preskace Bazel..  ali ne brani mnogo poena.. cini mi se oko 200 poena..  a Federer i sve da osvoji bazel, pariz, london... Djokovicu je dovoljno da stigne do polufinala pariza i londona..
U atp race  Djokovic ima 2.500 prednosti.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #657 on: October 14, 2012, 17:17:19 »
transmat znas li mozda sto u vezi onog bonusa sto se daje ucescem na nekim masterima (ili dobijanjem istih) tokom godine. pricam o onoj novcanoj nagradi sto je povredjen  primio u parizu prosle godine...preko milion eura cini mi se. da li juri tu nagradu ili je ona vezana za broj osvojenih mastera i ucesce na istim. stvarno ne mogu da povezem i da se sjetim sta je u pitanju.

Offline Krivi

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1790
Re: Sport
« Reply #658 on: October 16, 2012, 14:30:30 »
Nocas juris na Ukrajinu!

Naprijed Hrabri Sokoli!
GGMU!

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Sport
« Reply #659 on: October 16, 2012, 20:14:35 »
Ne mogu da nađem link za live stream...  :82: Malo me iznenadilo kad sam vidio da nema Vučinića u startnoj postavi, nadam se da se nije povrijedio.
Nadam se da ćemo izvući makar remi.

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #660 on: October 16, 2012, 20:50:30 »
 :116: :116: :116:

Offline Стенли

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1962
Re: Sport
« Reply #661 on: October 16, 2012, 21:03:04 »
Дамјановић !!!    0:1    :116:

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Sport
« Reply #662 on: October 16, 2012, 21:52:09 »
Svaka čast!  :109: Baš mi je žao što nisam bio u mogućnosti da gledam.  :82:

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #663 on: October 16, 2012, 22:06:17 »
Bravo momci.  :111:
Odigrali ste utakmicu maksimalno disciplinovano i požrtvovano.
Ukrajinci nisu imali nijednu pravu šansu.
Štete što Joveta nije dao penal. Ne treba on i Mirko ni da ih pucaju.

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #664 on: October 16, 2012, 22:07:01 »
Svaka cast momcima!

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #665 on: October 16, 2012, 23:28:23 »
uhh pobjedismo!!! to se broji! ovi su nas stisli na nasu polovinu ali osim one sanse u zadnjih 10 minuta oni nisu uradili nista konkretno. mec s puno losih pasova i na jednoj i na drugoj strani. ukrajinci pokusavali ali bez ideje citavo vrijeme neko vrcenje oko lopte. mi ga dadosmo iz kontre u tri dodira. damjanovic ne prasta!!! nekako sam imao osjecaj da ce ga joveta promasit a i lose je pucao. ok desava se. svi su manje igrali odlicno. odbrana je bila odlicna, na mjestu i nisu mnogo komlikovali. dzudovic je bandera onamo, nevjerovatan je, basa standardan kao i savic... 3 boda u nas dzep!
cuh da je koeficijent na dvojku bio 5 u kladionice. da nije to malo previse?? ipak igrali smo u baraz za proslo evropsko a ukrajna kao domacin nije ni isla u kvalifikacije.

hmm ukrajna se nadala da ce protiv engleza moldavije i cg uzet 6 eventualno 7 bodova...uzeli su samo jedan i to u prvom kolu protiv engleza. bili su nadahnuti...njima sada gori pod nogama. ne smiju ni jedan kiks da naprave

mi smo se nadali pobjedi nad poljacima a nerjesenim rezultatom sa  ukrajnom tako da uzeci u obzir i onu pobjedu nad san marinom (za sada najveca pobjeda u grupi i to u gostima) mi imao iz 3 meca 7 bodova i i dalje smo u igri i pratimo put za brazil!


iz grupe idu prva dva tima, nema baraza ko prosli put i mrznih ceha. dako smo naucili tu lekciju :105:

idemo li??  

 :101: :101:

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Sport
« Reply #666 on: October 16, 2012, 23:31:24 »
Tri velika boda iz Kijeva !!!        :121:       :43:       :121:      


Bravo momci.  :111:
Odigrali ste utakmicu maksimalno disciplinovano i požrtvovano.
Ukrajinci nisu imali nijednu pravu šansu.
Štete što Joveta nije dao penal. Ne treba on i Mirko ni da ih pucaju.


 :45:

Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #667 on: October 17, 2012, 00:44:36 »
Sjjna borba i pozrtvovanje nasih reprezentativaca  :109:  Brnovicu svaka cast na ovakvoj postavki igre i pripremi utakmice .Sada je jasno da je u barazu tjst. prvom mecu u pragu bila greska u postavki igre .To nas je mozda i kostalo mjesta na Euru .Ali ne treba se vracati nazad vec gledati naprijed i nadati se plasmanu na svjetsko prvenstvo u brazilu .Mnogi su se veceras uvjerili da to nije nemoguce .Jos jednom svaka cast momcima ovako se igra za dres za drzavu :43:

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #668 on: October 17, 2012, 00:59:50 »
Znalo se to i tada..ni spanija ne bi isla onako ofanzivno prvi mec baraza. No to je proslost, na greskama se uci. Samo hrabro na Engleze kad bude, daleko su oni od nepobjedivosti..

Madjo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #669 on: October 17, 2012, 21:40:59 »
Svaka čast moi Crnogorci  :109: :109: :109:  :114:  Nemam što drugo reć osim što sam čuo da su svi igrali odlično a i da je odbrana bila fenomenalna,i Džudo i Baša   :109:
Milo mi je što je Damjanović da gó.

Uz onakvu postavku igre možemo odit na pobjedu protiv svake ekipe u grupi.


Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #670 on: October 20, 2012, 16:14:01 »
Poziv za svakoga ko moze i ko je u mogucnosti da dodje ,da podrzimo kosarkase buducnosti u nedelju u sportskom centru moraca u mecu protiv najbolje ekipe iz regiona  .Ko dodje nece zazaliti jer se ocekuje lijepo sportsko nedjeljno vece

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #671 on: October 20, 2012, 22:51:17 »
Gleda li ko Deportivo-Barcelona?
Iako ja volim čvršći fudbal odavno nisam gledao ljepše poluvrijeme.
Izvanredne asistencije Fabregasa, fantastične realizacije Mesija. Mnogo dobar Teio. Ali i Deportivo s vremena na vrijeme ima odličnih akcija.
Šest golova (2:4) i još toliko šansi. I sve to u prvih 45 minuta.
 :109:

Drugi minut nastavka 3:4, Pizzi u raklje iy slobodnog udarca. 50' minut isključen Maskerano.
...
Neću više da vam prenosim oću da uživam!
...

Na kraju 4:5.
Vanzemaljac Mesi je postigao i treći, fantastičan gol (pogodio i stativu iz slobodnog udarca), ovaj poslije solo prodora. Jordi Alba dao jako lijep autogol.
Obično ovako uzbudljive budu utakmice Premier lige. Ne znam šta bi Špancima.
« Last Edit: October 20, 2012, 23:53:08 by Admin »

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #672 on: October 20, 2012, 23:50:46 »
Eo gledah do sad! Kakav mec!! Sudija je malo zeznuo utakmicu jer je bezpotrebno iskljucio Maskerana.. Ko zna koliko bi golova bilo, ali i ovo 5-4 zadovoljava sve ukuse. Messi je jednostavno najbolji. Valdesu je po meni istrosio sve kredite.. preveliki kikser za takav klub..

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #673 on: October 20, 2012, 23:55:24 »
Pa Maskerano je već imao žuti, a udarac laktom u bradu (iako možda nehotičan) je stvarno bio žestok.
Po meni, Mesiju nije trebao dati žuti, jer u onakvom meču i atmosferi sigurno nije čuo sudijin zvižduk.

Offline Krivi

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1790
Re: Sport
« Reply #674 on: October 21, 2012, 00:12:19 »
E ovakvi rezultati su redovna pojava u Engleskoj.. Ali svaka cast Deportivu ipak, dati 4 gola Barsi nije mala stvar..
GGMU!