Author Topic: Sport  (Read 243492 times)

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Sport
« Reply #625 on: October 03, 2012, 17:07:46 »
Koliko ce odsustvovat pujol ljudi?  :23:  :34:
Februar 2012. :)

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Sport
« Reply #626 on: October 03, 2012, 17:53:27 »

Koliko ce odsustvovat pujol ljudi?  :23:  :34:


Dva mjeseca,  maloprije viđeh tu informaciju.

Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #627 on: October 07, 2012, 21:52:33 »
El clasico bio izvanredan  :109:  dva najbolja igraca pokazala klasu iako ostaje zal za pobjedu barse realno je x,i real je imao svoje sanse .Mec pun trcanja sansi a i pomalo nervoze mada na to su se navijaci vec navikli

Offline MeteoLaik

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 287
Re: Sport
« Reply #628 on: October 07, 2012, 23:22:22 »
Dobra utakmica, iako su u određenim momentima usporili ritam.

Igrao sam kladionicu ovo kolo - 15 parova i pao na 4. Ni prvi, ni potonji put. Nego, odigrao sam, između ostalih, na papiru, i Partizan 1. Neđe kasno popodne provjeravam tiket i vidim da je na tiketu upisano Spartak-Crvena Zvezda 1. A Spartak oprao C. Zvezdu 3:0.  pao sam na golove.  :12:

Offline angel

  • Newbie
  • *
  • Posts: 18
Re: Sport
« Reply #629 on: October 10, 2012, 13:48:54 »
 :106:

Offline ehtelion

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1540
Re: Sport
« Reply #630 on: October 10, 2012, 17:51:44 »
nocas pekovic i minesota pocinju sa utakmica. Istina sezona jos nije pocela ali ce biti interesantno vidjet novi sastav minesote. Mislim da ce im odbrana biti mnogo bolja nego prosle godine.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #631 on: October 11, 2012, 01:18:50 »
ima li prenosa?? valjalo bi da to pocnem da gledam. vec dugi niz godina nisam pratio nba kosarku i pojma nemam ko sve igra samo onako u novine naletim na neki tekst manje vise

poceo sangaj turnir master 1000 i trka za prvo mjesto izmedju federera i djokovica se zahuktava. oboje nisu ucestvovali prosle godine na ovom turniru tako da  ce ovdje samo da zarade pene ali nakon njega federer ima velik posao. mora da brani 3 titule bazel pariz i london sto je oko nekih 2500 poena..hmm ne znam jel jos koji turnir ucestvovao dok djokovic brani oko 500 poena i ima veliku sansu da sezonu odbrani i vrati se na prvo mjesto.

rodjeni podgoricanin milos raonic koji igra za kanadu izvanredno napreduje i trenutno je dosao na 14 mjesto atp liste. ubjedjen sam da decko sledece godine ulazi u prvih deset tenisera a jos nije napunio 22 godine!!!!  :109:

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #632 on: October 11, 2012, 01:22:25 »
Pekovic ne pocinje kolko ja znam i nece jos barem mjesec dana...

Tj nisam najsigurniji.. mozda ga i probaju. mada su price bile da nece igrat predsezonu.. Ne rizikuju oni u NBA tek tako.. ne znam

A prenos se vazda moze nac.. bice neki stream sigurno
« Last Edit: October 11, 2012, 01:24:26 by Fraka »

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #633 on: October 11, 2012, 01:26:28 »
Ispravka, na konverzaciji ESPN upravo fanovi pricaju da ce Pek pojest hibberta za dorucak, tako da je mozda spreman  :27: :27: :45:

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #634 on: October 11, 2012, 12:44:07 »
Jeste vidjeli nasto Pekovic lici  :01: :52:

The Godfather je ove godine daleko najsnazniji igrac lige! Smanjio je masti na 8% sto je na njegovu kilazu brutalnu.. sinoc je bacao ljude kroz reket. Pekabeastovic ga zovu haha

Madjo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #635 on: October 11, 2012, 12:59:28 »
A jes mazijá  :29:  :119: :119:

Offline ehtelion

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1540
Re: Sport
« Reply #636 on: October 11, 2012, 13:12:14 »
ja ne pratim nba ali zato skoro svaki dan podjem na sajt minesote, i nidje se nije spominjalo da nece biti spreman. Sa Royem ne znaju jos na cemu je, koliko ce mu koljena izdrzat ali mi je milo sto igra. Mada nisam gledao utakmicu, ne probudih se na vrijeme.

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #637 on: October 11, 2012, 13:39:51 »
Pominjalo se. Mozda ne na zvanicnom sajtu minesote, ali bilo je uslova za njegovu igru. Gledao sam ja sinoc utakmicu, Roy, koji je bio jedan od mojih omiljenih igraca je izgledao jako dobro, ono sto je najbitnije isao je na ulaze.. taj covjek je fenomen.. igrat sa takvim bolom to je nevjerovatno. Mislim da minesota moze dosta ove godine.. naravno Roy je apsolutno faktor x. Ako on bude barem na 80% nivoa iz 2009. mislim da ni polufinale konferencije nije nemoguce.. ovako mislim da ce bit 6-7 seed

Offline ehtelion

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1540
Re: Sport
« Reply #638 on: October 11, 2012, 16:58:15 »
jeste, pojacali su se na svim pozicijama, doveli iskusnije igrace koji nece imati padove kao mladji od prosle godine. Ono sto im je prosle godine falilo, jeste sigurnost pleja i dobar sut za tri poena bekova. Lav (koji je najbolje sutirao trojke u timu) i Pekovic su kasapili pod kosem ali kad se stisne odbrana pod obruc a trojke ne idu onda je teze dobijat utakmice. Sa Rojem su dobili izuzetnog igraca na poziciji 2, koji ce da prodire, daje asistencije i sutira kad je slobodan. Sad su solidni na svim pozicijama, i zamjene su im jednako dobre sem ali je bolji ovaj amudsen od milicica (koliko god on lupao rampi). A eno bizli i onaj drugi mladi iz minesote predjose u sunse i pruzise dobru utakmicu sinoc.

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #639 on: October 11, 2012, 17:16:22 »
Ma kakvi amundsen, sumnjam da ce on proc cut za tim.. to je retard. bas ne zna nista, primjer kakvih sve retarda moze bit u NBA. Bizli je decko sa neurozama, stravicno nepouzdan, nikad od njega igraca bit nece, dzabe mu sav talenat. Ricki Rubio je bio fantastican prosle godine, da se nije pokidao ligamente koljena igrala bi minesota plej of kao 8. prosle god. To sigurno. Doso je Sved, Kirilenko, JJ Barea sasvim solidan igrac, stvoren za promjene ritma.
A kad si pomenuo Milicica, konacno je doso tacno onamo dje treba. Onamo dje ce se iskoristit ono sto on moze, a to je fantasticna odbrana i dje nece dobit ama bas nijednu loptu na niski post jer jednostavno ne zna da napada kos. Odusevio je najveceg strucnjaka lige Riversa... Inace Boston je napravio fanstasticnu off sezonu.. toliko su se pojacali da su po meni uz Miami glavni favoriti.. Iako ce mnog stavit Lakerse i Thunder ispred njih..

Offline Стенли

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1962
Re: Sport
« Reply #640 on: October 12, 2012, 22:44:43 »
Mislim da je predobra stvar za nas, sto je nocas Ukrajina igrala nerijeseno sa Moldavijom u gostima 0:0.

Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #641 on: October 13, 2012, 00:23:38 »
Nemojmo se zanositi, kiksali su, ali meč u Kijevu je mač sa dvije oštrice.
Kao prvo, tražiće osvetu za ovaj kiks i sva tri boda kod kuće. Osim toga, imaju samo 2 boda nakon 2 meča, to je dodatni razlog da svim snagama jurnu na nas. Mislim da su ipak sada ranjivi i da bez nadam se Konopljanke imamo veliku šansu, ali i njegova igra neće toliko poremetiti našu koncepciju.
Nadam se da ćemo staloženo i krajnje oprezno otići u Kijev po sva tri,a ja se nadam da uzimamo bod !

Madjo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #642 on: October 13, 2012, 00:37:00 »
Bogami ja strahujem najviše za našu odbranu. Prespori su. :02:  No eto, viđećemo,sve je moguće,lopta je okrugla.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #643 on: October 13, 2012, 02:00:45 »

Bogami ja strahujem najviše za našu odbranu. Prespori su. :02:  No eto, viđećemo,sve je moguće,lopta je okrugla.


ali ipak odbrana nije kao nekad (citaj: suplja!)


Nemojmo se zanositi, kiksali su, ali meč u Kijevu je mač sa dvije oštrice.
Kao prvo, tražiće osvetu za ovaj kiks i sva tri boda kod kuće. Osim toga, imaju samo 2 boda nakon 2 meča, to je dodatni razlog da svim snagama jurnu na nas. Mislim da su ipak sada ranjivi i da bez nadam se Konopljanke imamo veliku šansu, ali i njegova igra neće toliko poremetiti našu koncepciju.
Nadam se da ćemo staloženo i krajnje oprezno otići u Kijev po sva tri,a ja se nadam da uzimamo bod !


ali isto tako utakmica je dokaz da ukrajna nije tolko jaka reprezentacija jer oni su htjeli da im uzmu 3 boda al eto samo su uspjeli bod da iscupaju. sva ona pocetna euforija nakon uzetog boda na sred vemblija sada pada u vodu. u pravu jesi, trazice izlaz u utakmici protiv nas ali to moze da im se debelo obije o glavu jer slozices se da mi (i to bez preterivanja) imamo daleko najaci napad u grupi tako da se oni nece preterano otvarati u utakmici sa nama jer bi im jedna greska zatvorila vrata za brazil. jednostavno mislim da ce vrijebat sansu pokusavajuci da preuzmu kontrolu nad centralnim terenom i onda da kombinuju napad.... hmm vidjecemo , ovo je neko moje vidjenje njihove situacije i na kraju  rezultat engleska - san marino 5-0 na prepunom vembliju dokaz je da su nam napadaci najaci dio ekipe tako da vjerovatno to i znaju treneri protivnickih reprezentacija te nece sa nama niko igrati s 3 spica sigurno a mozda ne i sa 2 ....jedva cekam utakmicu

Offline Стенли

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1962
Re: Sport
« Reply #644 on: October 13, 2012, 11:03:42 »

imamo daleko najaci napad u grupi.


I ja to kazem.  Imamo prejak napad, malo je ko svjesan toga.

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Sport
« Reply #645 on: October 13, 2012, 11:31:57 »
Ja dobih na PES-u 2:1.  :08: Vučinić i Delibašić strijelci. Da ako ne izbaksuziram.

Madjo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #646 on: October 13, 2012, 11:34:47 »
E Bog te čuo.  :33:  A nebi bilo blama i da bude obratno.  :27:

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Sport
« Reply #647 on: October 13, 2012, 12:22:49 »
Stvarna zanimanja fudbalera San Marina, sinoćna startna postava protiv Engleske.  :120:


Madjo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #648 on: October 13, 2012, 13:06:36 »
 :05: A nema niko da je magacioner. :11:
 Oni su i više nego odlični s obzirom na svoja zanimanja.

Offline Transmat

  • NVO - member
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 2171
Re: Sport
« Reply #649 on: October 13, 2012, 14:40:06 »

 :05: A nema niko da je magacioner. :11:
 Oni su i više nego odlični s obzirom na svoja zanimanja.


najjaci mi je ovaj Bank Clerk.  :109: