Author Topic: Sport  (Read 243479 times)

Offline ehtelion

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1540
Re: Sport
« Reply #575 on: September 11, 2012, 21:46:36 »
ove engleze bi trebalo da napanemo i u goste, gube od ukrajine na svom terenu:)

Madjo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #576 on: September 11, 2012, 22:26:59 »
0:6  :116:  

Zadovoljan.  :21:


ove engleze bi trebalo da napanemo i u goste, gube od ukrajine na svom terenu:)


 :02:  Jaka je Ukrajina, sa Englezima se možemo nositi, ali samo na svom terenu.

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6270
Re: Sport
« Reply #577 on: September 11, 2012, 22:33:23 »
A dje bi Madjo navijao za Srbiju. Prije ce snijeg panut u septembru u PG.  :67:

CG-San Marino 6-0....lako i ocekivano.
Srbija-Vels 6-1...lako i neocekivano.
CG-Slovacka 80-48...lako i ocekivano.
Srbija-Izrael 83-67... prolaz na EP...uz mnogo muke.

Nek je sa srecom svima.

Madjo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #578 on: September 11, 2012, 22:52:18 »
Englezi izjednačiše, 1:1, iz penala.Dobro je.  :48:
edit: zaključeno toliko.
Iz naše grupe Poljska dobila Moldaviju 2:0
« Last Edit: September 11, 2012, 22:55:05 by Madjo »

Offline Krivi

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1790
Re: Sport
« Reply #579 on: September 11, 2012, 22:55:18 »
1:1 je vrlo realan rezultat te utakmice, iako su Ukrajinci imali sansi da pobijede.
Lijepa noc za nas sport, istorijski uspjeh kosarkasa i rutinski odradjen posao fudbalera. Cestitke Srbima, posebno na fudbal. 6:1!!! Ko bi rekao da ovakav tim Srbije moze da ponizi Vels s Bejlom i Remzijem...
GGMU!

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #580 on: September 11, 2012, 23:04:18 »
10 od 10 u kosarci za nas. jel to kome uspjelo ??  :11: i da jeste i da nije svaka cast nasima!!!
fudbaleri odlicni, mislio sam da ce dat 3 a dali su duplo vise!!!! bice ovo odlicno za gol razliku  :11:
poljaci dobili moldaviju a ukrajna u londonu igrala nerjeseno sto je vise nego neocekivano. umjesto 3 englezi imaju samo jedan bod!! bice u ovoj grupi svasta izgleda

Madjo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #581 on: September 11, 2012, 23:07:36 »

bice u ovoj grupi svasta izgleda


 :27:  :27:  :27:  :27:  :27:

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Sport
« Reply #582 on: September 11, 2012, 23:10:43 »

CG-San Marino 6-0....lako i ocekivano.
Srbija-Vels 6-1...lako i neocekivano.
CG-Slovacka 80-48...lako i ocekivano.
Srbija-Izrael 83-67... prolaz na EP...uz mnogo muke.


Lijepo je viđet' ovakve rezultate! Svaka čast svima!  :109:

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Sport
« Reply #583 on: September 11, 2012, 23:18:36 »
Odlični momci večeras ...  10/10     Biće dobro pratit' ih kroz EuroBasket 2013     :105:    dok će u fuzbalu ova grupa bit' nezgodna ...   jurenje nekih bodova kući i remija sa strane pretpostavljam,  ali sve tvrdo,  osim ovog San Marina ..   :28:    

Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #584 on: September 11, 2012, 23:29:53 »
Samo cu reci Mala Crna Gora zavodi red po grupama :))  :109:   za kosarkase necu trositi rijeci ,dok sto se tice fudbala bice ovo veoma izjednacena grupa  :32:  mislim da bas utakmice sa engleskom mogu da izbace neku selekciju na drugo mjesto . Sad gostovanje ukrajini gdje bi i bod bio dobar ali zasto ne i sva tri? posle  pobjeda protiv san marina u sledecem kolu i vjerujem da bi i u fscg bili zadovoljni ,jos kad bi tu neki kiks poljske pao a moze se desiti vrlo lako

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #585 on: September 11, 2012, 23:53:33 »

Samo cu reci Mala Crna Gora zavodi red po grupama :))  :109:   za kosarkase necu trositi rijeci ,dok sto se tice fudbala bice ovo veoma izjednacena grupa  :32:  mislim da bas utakmice sa engleskom mogu da izbace neku selekciju na drugo mjesto . Sad gostovanje ukrajini gdje bi i bod bio dobar ali zasto ne i sva tri? posle  pobjeda protiv san marina u sledecem kolu i vjerujem da bi i u fscg bili zadovoljni ,jos kad bi tu neki kiks poljske pao a moze se desiti vrlo lako


strasno bi nam pala ta 3 boda protiv ukrajne. mnogo bi znacilo za samopouzdanje, da se digne ekipa...pocetak je grupne igre ali vec se zag*vnalo  :11: onaj nerijesen rezultat sa poljacima je sada na neki nacin kompezovan nerjesenim rezultatom engleza...sad su ukrajinci na konju i sve su oci uprli u nas. bice zanimljivo.

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6270
Re: Sport
« Reply #586 on: September 12, 2012, 00:18:41 »

Englezi izjednačiše, 1:1, iz penala.Dobro je.  :48:

A sto je dobro?


Madjo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #587 on: September 12, 2012, 00:34:13 »

strasno bi nam pala ta 3 boda protiv ukrajne. mnogo bi znacilo za samopouzdanje, da se digne ekipa...pocetak je grupne igre ali vec se zag*vnalo  :11: onaj nerijesen rezultat sa poljacima je sada na neki nacin kompezovan nerjesenim rezultatom engleza...sad su ukrajinci na konju i sve su oci uprli u nas. bice zanimljivo.


Takoreć, svi smo u ravan.  :48:
Treba ići u Ukrajinu na remi, treba bit realan-nijesmo mi neka sila kad igramo u goste.Čini mi se od 19 mečeva reprezentacije ovo noćas je tek treća pobjeda u goste.
Ali zato imamo dosta neriješenih na stranu,što znači da možemo to izvuć 16. oktobra.
Engleze su digli previše kao favorite- neće oni lako uzet bodove u Poljsku, Ukrajinu pa ni kod nas.Evo se namučiše protiv Ukrajinaca doma.  :13:
Znači, svi smo u igru i odlučivaće na kraju nijanse, ja se nadam-u našu korist.
Nego, daleko je i dugo takmičenje, forme će varirati, biće povreda,svega... i pozitivnog i negativnog.

p.s  Ukrajinci 4 dana prije meča sa nama gostuju u Moldaviju, tako da se nadam da će se malo istrošiti...dok mi dolazimo gore odmorni.  :03:

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #588 on: September 12, 2012, 00:37:40 »


Englezi izjednačiše, 1:1, iz penala.Dobro je.  :48:

A sto je dobro?




pa nisu osvojili ukrajinci 3 boda kao ni englezi...i to na svom terenu.
tj zamisli da su ukajinci uzeli tri boda dobili bi krila. ne bih volio da na sp idu engleska i ukrajna...ovako je ja mislim najbolje  :62:

Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #589 on: September 12, 2012, 02:06:21 »


 Upravo tako vanja  :122:  cak stavise da su englezi uzeli sva tri bilo bi jos bolje po nas jer realno gledano moramo priznati da su englezi favoriti za prvo mjesto ,dok bi kojim slucajem ukrajinci(nasi glavni rivali sa selekcijom poljske za drugo mjesto) vecerasnjom pobjedom u londonu bili u ogromnoj prednosti u odnosu na nas ,jer ipak uzeti 3 boda na gostovanju engleskoj je odlicno .ali sreca po nas pa je lampard to sredio . ima svakojakih kombinacija a tek je pocetak takmicenja ,sto veli madjo moze se igrati i protiv engleza a vecerasnja utakmica je to i pokazala

Offline Krivi

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1790
Re: Sport
« Reply #590 on: September 12, 2012, 21:00:25 »
Juce ka i uvjek padoh za jedan go za 50 eura. Ulozih eur, ka uvjek.
GGMU!

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #591 on: September 13, 2012, 02:37:17 »



 Upravo tako vanja  :122:  cak stavise da su englezi uzeli sva tri bilo bi jos bolje po nas jer realno gledano moramo priznati da su englezi favoriti za prvo mjesto ,dok bi kojim slucajem ukrajinci(nasi glavni rivali sa selekcijom poljske za drugo mjesto) vecerasnjom pobjedom u londonu bili u ogromnoj prednosti u odnosu na nas ,jer ipak uzeti 3 boda na gostovanju engleskoj je odlicno .ali sreca po nas pa je lampard to sredio . ima svakojakih kombinacija a tek je pocetak takmicenja ,sto veli madjo moze se igrati i protiv engleza a vecerasnja utakmica je to i pokazala


pazi sad ovo, ja mogu pare da stavim u opkladu da mi imamo ubjedljivo najaci napad u grupi. tj tolko imamo ljudi da je trener na slatkim mukama koga da stavi...e sad to sto nam sredina odnosno odbrana nije kao napad, to je druga prica mada i tu imamo titane od igraca. samo da je raspolozenja u reprezentaciji i da vlada timski duh i sp nije daleko. trebamo vjerovat ipak! evo pogledaj kosarkase sto napravise a realno svi smo zazirali od srbije i gledali smo da izraelce nekako dobijemo i dodjemo do tog drugog mjesta...nekako...a mi 10 od 10. da ne ispadne da mislim da mozemo prvi biti. ne! ne kazem to . nek su nam nauk prosle kvalifikacije za ep. jes da nam kranjcar nije trener ali to nam je sto nam je. napravili smo gresku sa cesima kad smo ih otpisali prije utakmice kao ko su ti cesi,dobicemo ih... valjda smo naucili nesto iz greske u barazu a i vise nismo novi. kvalifikacije za juznu afriku pa ep  poljska i ukrajna i sada ovo. samo treba vjerovat i zapnut iz petnih zila tih 90 minuta. nemamo sto da izgubimo


Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #592 on: September 14, 2012, 01:12:00 »
http://www.vijesti.me/sport/joveticeva-sloboda-35-45-miliona-eura-clanak-91502

hmm ovo je vrlo zeznuto, mislim da jovetic ovakvu klauzulu nece prihvatiti. ovi iz Fiorentine su ludi

http://www.vijesti.me/sport/fiba-trojka-ivanovica-protiv-srbije-bez-premca-clanak-91527

a trojka Ivanovica izabrana kao najbolja akcija cijelih kvalifikacije za Evropsko prvenstvo u Sloveniji.

Offline Dado

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 682
Re: Sport
« Reply #593 on: September 15, 2012, 13:19:18 »
ima li ko kakav fix za danas?  :122: na merengese se moze i kuca stavit'  :67: :67:

Offline Krivi

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1790
Re: Sport
« Reply #594 on: September 15, 2012, 13:40:20 »
Mislim da bi West Ham mogao da dobije Norwich u gostima. Kvota 3.
GGMU!

Offline Dado

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 682
Re: Sport
« Reply #595 on: September 15, 2012, 13:59:39 »
moze, moze..ne znam za siti ili celsi oba ili selekciju praviti  :32:

Madjo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #596 on: September 15, 2012, 20:20:32 »
Ne pominji mi ni Siti ni kladionice.
Nije to za mene.
Danas sam odigrao dva tiketa,ukupno 11 parova od kojih sam ufatio izgleda četiri.  :75: :75:
I častio kladionicu deset eura.  :46:  :19:

Offline Dado

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 682
Re: Sport
« Reply #597 on: September 15, 2012, 20:48:33 »
i mene taman baci siti i celsi u paketu ostalo uvatih  :75:

Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #598 on: September 16, 2012, 14:17:03 »
Danas singlah sa 5 eka  psv ,anzi ,juve i viljareal . vrijedi probati     :08:    Odgledah dva meca spanske lige sinoc i ovaj danasnji popodnevni koji su me odusevili odavno nisam gledao takav fudbal i takvu igru .sjajna sevilja sinoc odlicno parirala realu ,igra sevilje na ivici faula sa brzim igracima i brzim prenosom lopte u napad .Sinoc sam vidio jos jedan  nacin da se zaustavi real ,naravno prvi nacin je igra barselone. Iako sam veliki navijac barse ovaj sinocnji nacin vise mi se dopao .

Offline Стенли

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1962
Re: Sport
« Reply #599 on: September 18, 2012, 20:25:59 »
Evo nocas ovako. Kvota 12.

Metz   1
Dortmund   1
Blackburn   3+
Real Madrid 3+
PSG   3+