Author Topic: Sport  (Read 242863 times)

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #200 on: April 22, 2012, 01:04:30 »
Ja sam dosta emotivan ovako, nasekirao sam se strasno, tako da sam od 10 do malo prije bio na trening napolje. Istrcah 20 km i uradih cudo bozje vjezbi, dako panem u nesvijest

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #201 on: April 22, 2012, 01:45:12 »
Slušam komentare Beniteza i Laudrupa  (britanski SKY) koji tvrde da je Real nadigrao Barsu, a da je sve posljedica neigranja Sančeza i Fabregasa (većim dijelom utakmice) što je rezultiralo manjim brojem ubacivanja i utrčavanja u šesnaesterac. Pomalo su se čak izrugivali Barsinoj potrebi da drži loptu često bez ikakve ideje kako da to dodavanje vertikalizuju. Po njima sve se svodilo na ideju da Mesi napravi nešto spektakularno, kao što je bilo dodavanje Ćaviju u prvom poluvremenu između 5-6 igrača.
Barsina odbrana je djelovala prilično loše (možda zbog odsustva Pikea) i pravo je čudo da Real nije iskoristio nekoliko situacija kada su imali 3 na 2.
Iako dva uzastopno izgubljena meča mogu poremetiti svaku ekipu Barsa je, po meni, i dalje favorit u susretu sa Čelzijem.
Zna li neko ko sudi revanš?

Offline Krivi

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1790
Re: Sport
« Reply #202 on: April 22, 2012, 02:20:31 »
Bas sam trazio,ali nije jos objavljeno,nazalost..
GGMU!

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Sport
« Reply #203 on: April 22, 2012, 02:47:55 »
Real je zasluženo dobio,  tu nema priče ....    i čestitam navijačima Reala ...   teška srca     :47:        :54:       :44:    

Posjed je ništa bez završnice.   Protiv Čelzija prosto nisu imali sreće,  ali večeras nisu bili kreativni i nisu imali neku gomilu  šansi.   Mali Teljo je promašio dvije lijepe prilike i napravio još neke greške ...   još par prilika je bilo i to je to.
Neigranje Fabregasa,  Sančeza i Pikea tj njihovo ubacivanje u posljednjem dijelu meča mi je stvarno čudno.  Za Pikea sam čitao da je u pitanju neka povreda,  a i da se sumnja na neko neslaganje sa Pepom.  Dakle,  nisu imali glavnog štopera,  nisu imali glavnog napadača,  čiji je posao da pošalje loptu u mrežu.  Drugi igrači,  pa čak i Pedro,  nemaju taj refleks i nisu klasični špicevi ...   što se dalo viđet'  ...  tako se protiv Reala ne igra ni na čiji teren ...  i izmjene su došle prekasno.
Vjerujem da je ovu utakmicu izgubio prvenstveno Pep.
Možda izvuku neku pouku iz ovoga uoči meča sa Čelzijem,  a možda na duže staze odluče i da ulože (konačno) više u odbranu,  oko čega se Pep već mjesecima prepucava sa upravom.
Uglavnom Primera je pošla Realu,  ali najprestižnije tek predstoji.  Svega par dana odmora do revanša polufinala ...   :28:  

Offline niksicki

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1890
Re: Sport
« Reply #204 on: April 22, 2012, 10:36:22 »

Бачи ме попишана брага само,а има ли су играча више задњих 15 минута,брука
За данас ћу између осталог и ово пробат
арсенал-челзи х2 по осјећају
ријека-динамо 1х ријеци треба за опстанак,динамо низашта,јер је одавно обезбиједио титулу,плус што неће имати подршку својих навијача,јер је на снази забрана о доласку гостујућих навијача
уплата 10,таман ако дође да се врати ово што се јуче изгубило


Челзи 0-0,Ријека 1-1 и ја се извукох  :08:
Знао сам да ће Реал доћи 2,само што нијесам има даму  :35: да га синглам,али сам га бацио на тикет један

на овај сам се пола сата премишља између болтона и блекбурна,и наравно пошто сам малерчина изаберем болтона пишљивога  :07:

Madjo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #205 on: April 22, 2012, 10:47:20 »
E bogami junački si odigra  :27:

Dobi li pare na ovaj drugi tiket ?

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Sport
« Reply #206 on: April 22, 2012, 13:22:06 »
a kad se ne pofali vjerovatno nije...  :67:
Februar 2012. :)

Offline niksicki

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1890
Re: Sport
« Reply #207 on: April 22, 2012, 14:15:31 »
Па добио сам,написа сам горе да сам се извука,ал се сморих кад виђех да ме је на овај само болтон бачио  :75:
За данас дубл Бока Јуниорс 2 и Атлетико Мадрид 1.Са 10 еурах

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #208 on: April 22, 2012, 15:09:05 »
Kraj sezone, ne moze se nista uvatit, pola se namjesta... bruka, necu ga igrat vise nista

Offline Krivi

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1790
Re: Sport
« Reply #209 on: April 23, 2012, 12:31:39 »

Zna li neko ko sudi revanš?


Sad izadje,sudi neki Cunejt Cakir,tako se zove...
« Last Edit: April 23, 2012, 12:49:29 by Madjo »
GGMU!

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #210 on: April 24, 2012, 02:01:39 »
Jaoooo kakav sam tiket paooooo  :07:
lester - vesthem 2
aachen - ajntraht 2-2
varese - grosseto 2-2
bastia - Chateauroux 1-1
i panem na
Osasuna - Malaga 2

1000 eura......

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #211 on: April 24, 2012, 23:08:03 »
Izgleda da je igrač viška više smetao Barsi nego Čelziju.
Ivanović je odigrao maestralno i Geln Hodl tvrdi da je upravo Bane igrač utakmice.
---
Ne bih da stajem na žulj navijačima Barcelone, ali valjda je ovo neka pravda zbog onog polufinala iz 2009.

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Sport
« Reply #212 on: April 25, 2012, 00:07:59 »


Ne bih da stajem na žulj navijačima Barcelone, ali valjda je ovo neka pravda zbog onog polufinala iz 2009.



Može biti.   Nevjerovatno tužna noć,  za neke od nas ...  opet prečka,  opet stativa,  opet uzalud sav trud ...  tako to ide ...


Čestitam Čelziju i njegovim navijačima na velikom srcu i zasluženom prolasku u finale lige šampiona.

Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #213 on: April 25, 2012, 00:28:59 »
kao navijac barse mozete misliti kako se osjecam veceras ..  :107: mislim da je ova vecerasnja utakmica pokazala da je faktor srece ponekad veoma vazan  a isto tako i mentalna snaga ,treba se izboriti sa takvim pritiskom koji se danima namece od strane vec poznatih lica i prakticno citave evrope ... cestitam navijacima celzija na prolasku u finale  :47: rekao bih da se ono od prije neku godinu sada vratilo barseloni ... po meni ovaj celzi nema nikakvih sansi u finalu bez obzira koja mu ekipa dosla ...

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #214 on: April 25, 2012, 00:33:11 »
Evo šta se dešavalo tokom polufinalnog meča. Sve u desetak sekundi.


Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Sport
« Reply #215 on: April 25, 2012, 02:15:29 »
Kako reče Tores uoči ovog meča,   ''Ne pobjeđuje uvjek bolji''    :83:

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #216 on: April 25, 2012, 09:02:11 »
Naravno. Sport u kome objektivno bolji uvijek pobjeđuje bio bi vrlo neinteresantan.
Ipak, ovaj meč je pokazao i još jednu stvar. Barcelona nema plan B. I da je sudija istjerao još jednog ili dva igrača Čelzija, Barsa bi igrala na isti način. Mnogo dodavanja oko šesnaesterca punog protivničkih fudbalera. Jedini ko bi imao pravo na pokušaj prodora i dalje bi bio Mesi. Ostali mogu, ali samo kao kroz pas igru. Nije mi jasno zašto taj "drski" ulaz sinoć češće nije pokušavao Danijel Alveš.
Paradoksalno, ali Barsi je sinoć Pike svojom visinom i snagom falio u odbrani, ali još više u napadu.

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Sport
« Reply #217 on: April 25, 2012, 15:07:49 »
Može se steći takav utisak,  ali jeste bilo šuteva;  neke je odbranio Čeh,  neki nisu bili u okvir,  jedna je bila stativa  (ponovo),  česti ulasci su doveli i do penala ...  da je bilo makar malo više sreće i na Nou Kampu i na Stenford Bridžu,  najmanje par lopti bi završilo u mreži Čelzija i taktika bi izgledala sasvim uspješna.  
Nakon Meča Gvardiola je rekao da ne zna kako bi kritikovao svoje igrače nakon toliko stvorenih šansi u  180 min dvomeča,  ali da će Barsa u budućnosi raditi upravo na postizanju većeg broja golova protiv timova koji se brane sa velikim brojem igrača,  tj lomljenjem zgusnute odbrane.  Mislim da je to dobar potez Barsinog štaba,  s tim što se bliži odlazak Pujola i Pikeu će trebati vjerovatno i jedan brzi štoper ili bek 'specijalizovan'  za sabotažu protivničkih kontri,  koje su uvjek opasne za Valdeza zbog visoko postavljene odbrane.  Trener Čelzija je rekao da je Barsa najbolji klub na svijetu sa fantastičnim igračima,  da vam je ponekad potrebna sreća da dođete do vrha itd ...   puno hvale,  ali od nje je slaba vajda    :67:

Što mislite večeras o susretu Real-Bajern,  šanse oko  60 - 40 u korist Reala ?          

Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #218 on: April 25, 2012, 15:17:00 »
nakon prespavane noci jos ne mogu da se otrgnem utisku da barsa nije prosla dalje ali sta je tu je ... sto se tice vecerasnjeg meca prednost je na igracima reala ne velika ali je ipak prednost ... ali vidjecemo veceras sta ce biti ,ne bih se usudio da prognoziram ovaj mec

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #219 on: April 25, 2012, 15:59:23 »
Vjerujem da će Bajern dati gol-dva. Pitanje je samo da li real može dati tri-četiri.
Igra li Riberi?

Offline Krivi

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1790
Re: Sport
« Reply #220 on: April 25, 2012, 18:12:57 »
Nadam se da ce Bajern proci, mislim da mogu ako pruze ponovo onu igru sa Allianz arene. Sastavi jos nisu objavljeni, ali vjerovatno ce igrat, ne vidim zasto ne bi. Hejnkes je odmarao igrace pred ovaj mec...
GGMU!

Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #221 on: April 25, 2012, 18:13:51 »

Vjerujem da će Bajern dati gol-dva. Pitanje je samo da li real može dati tri-četiri.
Igra li Riberi?
prema nekim informacijama ne igra,  mada mislim da je to samo varka jupa hajnkesa  :122:

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Sport
« Reply #222 on: April 25, 2012, 18:51:20 »
Ko god prođe večeras,  biće favorit u finalu.  

Ako se potuku Riberi i Roben,  kvota na Riberija je  1:40 .

Offline Krivi

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1790
Re: Sport
« Reply #223 on: April 25, 2012, 20:41:53 »
Igra riberi.
GGMU!

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6270
Re: Sport
« Reply #224 on: April 25, 2012, 23:26:01 »

Ja bih volio da ispadnu oba spanska tima.

Kao sto sam prizeljkivao.  :11: