Author Topic: Sport  (Read 242949 times)

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #2975 on: April 23, 2019, 00:05:42 »
Ono je debilizam navijački totalni.
Da omrzne čoeku i sport i život.  :35:

Mi smo nikakvi vala ali mislim da su komšije dotakle dno.  :23:

Offline Aquaria

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 520
Re: Sport
« Reply #2976 on: April 23, 2019, 00:22:00 »
U onakvim uslovima ni mnogo jači tim (u svakom smislu te riječi) ne bi mogao da odigra meč na nivou, a pobjeda bi bila samo misaona imenica. Igračima svaka čast i što su uopšte pregurali utakmicu. Rezultat je potpuno nebitan jer mu je košarka najmanje "kumovala". A ako je nasilje ključ za osvajanje utakmica i titula, a ne sportska igra, onda bolje da se ugasi kompletna liga jer tu sporta jednostavno nema.

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #2977 on: April 23, 2019, 00:34:15 »
Ni navijači Zvijezde, ni navijači Budućnosti nisu zaslužili da imaju Euroligaša! Pi. Zastiđe.  :20:
Ovo je više bilo takmičenje ko su veći primitivci.
Njihova je prednost bila da su imali meč više u Beogradu, inače vjerujem da bismo ih dobili... i u košarci i u primitivizmu.

Offline EagleS

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1098
Re: Sport
« Reply #2978 on: April 23, 2019, 01:03:35 »
Naš primitivizam nije nacionalistički obojen i politički potpaljen, to u je velika i ključna razlika  :45:

Među navijačima ima i Crnogoraca i Srba i Muslimana i Albanaca a među ove nabrijane Delije kao i većinu navijačkih grupa iz Srbije bi se svaki raznio ako treba za srpstvo   :102:   :77:
« Last Edit: April 23, 2019, 01:10:44 by EagleS »
The absence of evidence is not the evidence of absence

Offline Nikola

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6634
Re: Sport
« Reply #2979 on: April 23, 2019, 02:16:28 »
Da li je bolje prećutati ili komentarisati već viđeno.Večeras sam imao priliku da u jednom lokalu gledam utakmicu i pored mene podgoričanin koji ostrašćeno navija za Zvijezdu.Pitam ga kako je moguće da neko može da navija za druge a ima svoj tim koji igra.Odgovor je bio mi smo iste vjere,za nas postoji samo Partizan i Zvijezda.Kao prvo religija sa tim nema nikakve veze,ali strah i inferiornost od brojnijeg i većeg traži vjeru kao spojnicu(opravdanje) da bi se priklonio istom.Tako da je tu srž svih velikonacionalnih projekata ljudi iz jedne države prema drugoj.I to je današnji meč pokazao,sve osim sporta.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #2980 on: April 23, 2019, 02:56:31 »
nije ovo sport jos od prvog covicevog saopstenja s kojim nas je uvukao u kaljugu u koju najbolje pliva, pa preko desavanja u pioniru i moraci zavrsno sa ovim veceras.
nakon ovog definitivno nece biti isto. pokazalo se pravo lice organizacije aba lige koja je veoma slabo i neumije da kazni rivale i zabrani divljanje, huligane, nacionalisticke ispade...igrati pod moranjem vazan mec dok jednim okom gledas loptu i raspored igraca,dok pokusavas da se koncentrises na utakmicu a drugim okom gledas navijace oko sebe i pazis da te ne povrijede, to nije sport.

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #2981 on: April 23, 2019, 09:21:52 »
Stigli bi ih mi i po rezultatu i po primitivizmu da je bilo više mečeva u PG nego u BG.
---
A možda nam je, nesvjesno, CZ učinila i uslugu. Opet bi bačili par miliona na neka "pojačanja" i izvikane trenere, opet bi imali nekoliko pobjeda u EL i opet ne bi bilo naših košarkaša u ekipi, što gledano sa aspekta koristi za reprezentaciju ne valja ništa.
Ovako, sredili smo dvoranu, viđeli đe smo što se EL tiče. Vratimo se našim talentima i dovodimo najviše dva-tri stranca kako bi bili konkurentni u ABA ligi.
Višak para uložimo u neke druge olimpijske sportove, mahom individualne, u kojima se vrti manje novca, a eventualne medalje su istog sjaja.

Offline niksicki

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1890
Re: Sport
« Reply #2982 on: April 23, 2019, 10:43:19 »
Sport i sluzi da narod iskali bijes i nezadovoljstvo. Ljepse ispljuvati nekoga igraca i otici miran kuci, nego kuci da bijes zenu i djecu. Samo nek se nesto desava.


Offline Aquaria

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 520
Re: Sport
« Reply #2983 on: April 23, 2019, 12:11:21 »
Bijes i nezadovoljstvo se ne rješavaju nasiljem na tribinama i sportski događaji tome sigurno ne služe. Za taj problem postoje stručna lica. Bilo da je to tvoja teorija ili nečija druga, jako je loša i pogrešna. Ili si možda samo sarkastičan  :11:

Klub je dao jedno, iako oštro, sasvim korektno saopštenje. I zbilja, šta je trebalo da se desi da bi se makar zadnja utakmica organizovala tako da bi sve proteklo u korektnoj atmosferi? Je li možda trebalo da neko plati životom da bi nekom od čelnika lige došlo u glavu da tu zaista postoji veliki rizik po bezbjednost učesnika, a ne posle svega dozvoliti da 500 ljudi stoji uz sam teren bez ikakve zaštite? Pa čak ni da se posle upada navijača ne isprazni makar parter? Sramno.

Inače, hrvatski portal Index.hr je napravio jednu odličnu analizu. Žargonski rečeno, uboli su i centar:
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2080285


Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #2984 on: April 23, 2019, 13:49:14 »
E ne može bit isto ono što je bilo u Podgoricu s onijem u Beograd.
Dno dna.  :23:

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #2985 on: April 23, 2019, 14:36:56 »

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6270
Re: Sport
« Reply #2986 on: April 24, 2019, 00:50:54 »
Zvezda je za koplje ispred ekipe Supermarketa. Realno je trebalo da se zavrsi u 3 utakmice, ali pritisci i pomoc sudija u Moraci rezultirali su da se ide do majstorice.
Sad se traze izgovori u desavanjima oko terena, sto nije bas fer.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #2987 on: April 24, 2019, 01:51:54 »
Zvezda je za koplje ispred ekipe Supermarketa. Realno je trebalo da se zavrsi u 3 utakmice, ali pritisci i pomoc sudija u Moraci rezultirali su da se ide do majstorice.
Sad se traze izgovori u desavanjima oko terena, sto nije bas fer.


hahhahaha evo je vidovita vanga. samo sam tvoje "saopstenje" cekao. bio si se smirio par godina allll neeee mozeeeeeeeess da izdrziss,priznaj, pola ti se prasta  :11: :75:

Offline EagleS

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1098
Re: Sport
« Reply #2988 on: April 24, 2019, 03:02:16 »
aj dođi sanjine aj dođi, što je bilo  :11:


The absence of evidence is not the evidence of absence

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #2989 on: April 24, 2019, 10:02:08 »

hahhahaha evo je vidovita vanga. samo sam tvoje "saopstenje" cekao. bio si se smirio par godina allll neeee mozeeeeeeeess da izdrziss,priznaj, pola ti se prasta  :11: :75:

 :67: Fali još jedan kontraš da se uključi i stvar bi bila potpuna.  :11:
Ali to je naš forum.  :105:

edit: nego ja bih završio ovu priču oko košarke,baš me zanima jeli se oporavilla od povrede.  :21:


Offline niksicki

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1890
Re: Sport
« Reply #2990 on: April 24, 2019, 18:02:04 »
 Kad za godinu dana dodje Zvecka u moracu i kad napunite halu mogli bi podijeliti tribinu po pola ili se dovikivati sa drugom tribinom, jedni kazu HIPER drugi kazu MARKET,a kao koreografiju staviti cese iz gazdinog marketa na glavu.

Eno izjavi neki iz rukovodstva aba lige da je ovo u biograd samo nastavak onoga u moraci tako da nema nista od plakanja.

Offline Aquaria

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 520
Re: Sport
« Reply #2991 on: April 24, 2019, 21:05:47 »
Taman kao neki što su se tako na fudbalu dovikivali: "Sedam plus"  :11:
Ne znam je li ovo do vremena ili su neki ustali na pogrešnu nogu  :05:
---------------------------------------
Nakon ove smjene trenera, mogu li već sad da kažem da će Mornar odbraniti titulu?  :10:

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #2992 on: April 24, 2019, 22:02:42 »


Eno izjavi neki iz rukovodstva aba lige da je ovo u biograd samo nastavak onoga u moraci tako da nema nista od plakanja.
Prije bi bilo da je ono u Podgorici nastavak onoga iz Beograda.Prvi su oni poceli sa pljuvanjem i gadjanem.I slozio bi se Eaglesom, razlika izmedju Delija i Varavara je ta sto Varvari nijesu nacionalisti sto je kod Delija potpuna suprotnost.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #2993 on: April 24, 2019, 23:31:33 »
Taman kao neki što su se tako na fudbalu dovikivali: "Sedam plus"  :11:
Ne znam je li ovo do vremena ili su neki ustali na pogrešnu nogu  :05:
---------------------------------------
Nakon ove smjene trenera, mogu li već sad da kažem da će Mornar odbraniti titulu?  :10:

a i oni su poslali onog stranca doma.ostao im lukovic koji je dobar. lose za buducnost je sto ima samo jednu cetvorku a to je danilo nikolic. al pod kosem zoki nikolic i barka....dako se sledece sezone pojacaju lovcen i sutjeska. valjalo bi da uskoci jos jedan u aba ligu zbog crnogorske kosarke.

Offline niksicki

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1890
Re: Sport
« Reply #2994 on: April 25, 2019, 07:43:03 »


Eno izjavi neki iz rukovodstva aba lige da je ovo u biograd samo nastavak onoga u moraci tako da nema nista od plakanja.
Prije bi bilo da je ono u Podgorici nastavak onoga iz Beograda.Prvi su oni poceli sa pljuvanjem i gadjanem.I slozio bi se Eaglesom, razlika izmedju Delija i Varavara je ta sto Varvari nijesu nacionalisti sto je kod Delija potpuna suprotnost.
Ima li dje kakav dokaz da su ih pljuvali i gadjali u pionir u prve dvije utakmice osim izjave repese? Meni se cini da nema. Da je toga bilo vala bi snimili makar nesto. Zato su u moracu i pljuvali  i gadjali plus su neki tipovi ulazili po sred terena da prijete i pljuvaju igraca, sve je zabiljezeno kamerama i postoje dokazi, za razliku od Bga.
Druga stvar. Delije bojkotuju aba ligu i nijesu prisustvovali utakmicama, a sto se nacionalizma tice bili bi i  varvari nonalisti ka i drugi navijaci na balkanu nego su podijeljeni na razlicite politike pa im zato nr moze biti.

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #2995 on: April 25, 2019, 09:52:17 »
Ok,drugari, završite sa ovom temom.

Zaključak je da je finale ABA lige jedan primitivizam i debilizam najgore vrste,što se tiče dočeka navijača,sa obije strane.Ali posebno sa srbijanske strane,ośetila se velika mržnja koja se sistematski potpiruje godinama preko njinija medija,spram svega što potiče iz Crne Gore.
Dako i tome se stane na kraj, ali se bojim da će do tada bit prepuni otrova pa im neće bit lijeka.  :23:
Omrzli su mi sport, i mene i svakome normalnome.
Dno dna.  :34:

Jedina svijetla tačka su igrači oba tima koji su se podnijeli korektno i profesionalno.

A svijema koji nalaze opravdanja za onakve nastupe i navijanje,na obije strane, savjetujem da pośete malo izabranoga.

Offline Aquaria

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 520
Re: Sport
« Reply #2996 on: April 26, 2019, 16:07:15 »
Ajmo malo smijeha: Crna Gora - Kosovo se igra pred praznim tribinama  :102: :102: :102: :102: :102: :102:

P. S. Nije za smijeh, ali umirem kako smo prodati :102:

Offline niksicki

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1890
Re: Sport
« Reply #2997 on: April 26, 2019, 19:45:25 »
Nijesam neki teoreticar zavjere, ali mi je istu noc posle utakmice jedan lik koji je u ozbiljnim pricama rekao da je sve namjesteno kako bi bile prazne tribine protiv takozvanog kosova. Rasizam u CG? Nidje veze.

Offline Aquaria

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 520
Re: Sport
« Reply #2998 on: April 26, 2019, 20:45:47 »
Kako pročitah jedan komentar na FB - treba se tu noć popeti na Goricu i iz svega glasa pjevati: "Kosovo je srce Srbije"  :11: Vala, da mi je da vidim/čujem na šta su se pozvali prilikom donošenja odluke, pa i da povjerujem. Ovako su to samo mutne igre nekih tamo čika iz Saveza i Uefe...

Mađari su danas upravo za rasizam (doduše, igrali su u gostima) kažnjeni parcijalnim zatvaranjem tribina na narednoj utakmici, odnosno moraju da "zatvore" sektor (ili više njih) kapaciteta najmanje 3000 mjesta. Kud nas ne kazniše tako, pa da zatvore, recimo, zapadnu tribinu ili bar centralni dio :11:

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #2999 on: April 28, 2019, 13:21:05 »
Sutjeska juce ubjedljiva 4:0 protiv Rudara, kiks Buducnosti, idemo na +7, nova titula je blizu. :119:
Jos samo hvali taj iskorak u Evropi, valjalo bi kad bi neko usuo mala para u tim, kad bi doveli 3/4 kvalitetna stranca vjerujem da bi Sutjeska bila tvrd orah u kvalifikacijama za Evropu.