Author Topic: Sport  (Read 242963 times)

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #2900 on: March 22, 2019, 20:23:56 »
Šteta, zasližili smo pobjedu. Plašio sam se da kazna zbog onoliko propuštenih šansi ne bude i drastičnija.

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #2901 on: March 22, 2019, 21:34:50 »
Vi ste gledali,mene je Nova m ukinula za zivota.I bolje sto nisam gledao,iznervirao bih se.Hvala Nova M.

Offline Gaga

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 313
Re: Sport
« Reply #2902 on: March 22, 2019, 21:51:20 »
Bio sam na utakmicu i vjerujte mi dobro je sudija vidio da nije penal kao i mi na tribinama,ali ocigledno je htio da ukrade i ono je bio povoljan momenat za to.SRAMNO!

Offline Nikola

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6634
Re: Sport
« Reply #2903 on: March 23, 2019, 03:05:15 »
Ovo je nečuveno.

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #2904 on: March 25, 2019, 20:52:38 »
Jel realno da Petar Popovic ne moze da pogodi ono.Odmah odkaz,niti je neki talenat koliko se prica, klasicni prosjek.Buducnost para oci kako igra.Ulozne grdne para a veze s mozgom nemaju.

Offline EagleS

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1098
Re: Sport
« Reply #2905 on: March 26, 2019, 00:34:57 »
Malo poznata činjenica ali jednom smo vodili tokom ove utakmice :75:  :11:
The absence of evidence is not the evidence of absence

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #2906 on: March 26, 2019, 01:14:00 »
I prije meča smo znali daje ralika u kvalitetu suvie velika da to ne bi rezultiralo pobjedom Engleza.E sad, jesmo li im olakšali nekim propustima, jesmo. Na šansa su mečevi sa ostale 3 reprezentacije sa kojima možemo da se mjerimo.
Nadam se da nećemo biti suviše rigoroznokažnjeni zbog rasističkih povika.
Mada, ponekad pomislim, da samo žestoka kazna može naše "mangupe" natjerati da malo razmisle prije nego li se predstave.

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #2907 on: March 26, 2019, 09:22:30 »
Po mom mišljenju, krivac za onoliki poraz snosi- Tumbaković.I protiv Bugara ista taktika, 4-4-2 na kontre.Treba za to imati bokove,a mi baš tu nijesmo prejaki(čitaj-Stojković).

Ako je već bio svjestan razlike u klasi,trebao je poslije vođstva da izvede jednog napadača,zabunkeriše se i čuva rezultat.


Offline EagleS

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1098
Re: Sport
« Reply #2908 on: March 26, 2019, 11:14:00 »
Prošli smo kao Atletiko sa 4-4-2. Imali smo poraze od 4:0 (Ukraijna i Bugarska) i od Moldavije 2:5 ali ovaj baš boli... Neka što su nagrdili onako na našem stadionu nego su i našli da nas onako u "engleskom maniru" za*ebavaju sa rasizmom... pih pih pih, kaže Sterling cijeli stadion da se zabrani  :07:

The absence of evidence is not the evidence of absence

Offline Aquaria

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 520
Re: Sport
« Reply #2909 on: March 26, 2019, 14:34:54 »
Izgleda da su Englezi pogrešno shvatili ono "MonteNEGRO"  :05: Mnogo mi oni glume gospodu za nekog čiji su navijači izmislili huliganstvo i koji će zauvjek nositi taj "krst". Pročitah maloprije (i čuh engleskog novinara) "majmunski krici" - krajnje degutantno. Još pompezno najavljuje snimak da se gledaoci sami uvjere, a ili je meni percepcija sluha oslabila, ili se čuje vika i zvižduci svojstveni navijačima. Očigledno treba da nas uče kako se pravilno navija a da to njima bude prihvatljivo. Ako neko ima neki snimak na kom se čuju dobacivanja na rasnoj osnovi, molim da me prosvijetli  :11:

Utakmica kao utakmica - imam neki osjećaj da bi mnogo kompaktnije igrali da su Englezi dali prvi gol. Ovako smo se opustili i dozvolili da se poigraju s nama kao dijete sa zvečkom - totalni fijasko u igri. I dalje ne vjerujem u ono Savićevo "dodavanje" lopte kod trećeg gola Engleza :10:

Košarku sam na preskoke odgledala, tu otprilike ništa novo... Sad i oni što su pljuvali Džikića žale što je otišao.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #2910 on: March 27, 2019, 02:45:06 »
da ne pricam koliko sam na tumbakovica ogorcen kako je spremio ovaj mec...
svi znate da cemo najvjerovatnije dobiti kaznu zbog rasizma...eto prvi put cuh da kod crnogoraca ima i rasista al ajde no naleceh na jednu fb stranu.
jedna mala pod prica sto se desavalo na podgorickim ulicama pred mec sa englezima:

https://www.facebook.com/Casual.Mind/

navijacka stranica engleza. ako malo spustite dolje vidjecete da pale nasu zastavu. ako skrolujete  jos vise dolje vidjecete da smo im oteli nekoliko navijackih zastava

koliko su nas medijski stisli ispadosmo skoro najveci krvoloci, samo trpaju negativnost u medije a umjesto da im vratimo sa nekim zestokim reagovanjem povodom paljenja zastave (koju nisu umjeli ni da zapale) mi saljemo neke mirne poruke iz fscg-a...ka da smo u zabaviste jbnti.

Offline Nikola

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6634
Re: Sport
« Reply #2911 on: March 27, 2019, 03:54:44 »
Nije žalosno što nam engleski huligani pale zastavu,nego što kod nas ima dosta koji su to podržali.
Što se rasizma tiče,nijedna rasistička riječ nije upućena,zviždan je Sterling jer je dao gol.Mislim da je Crna Gora ovog puta bila žrtveno jagnje za svjetsko prvenstvo u borbi protiv rasizma.

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #2912 on: March 27, 2019, 10:09:39 »

a umjesto da im vratimo sa nekim zestokim reagovanjem povodom paljenja zastave (koju nisu umjeli ni da zapale) mi saljemo neke mirne poruke iz fscg-a...ka da smo u zabaviste jbnti.

Sve što se desi na ulice je jedno,a na terenu i tribinama potpuno druga kategorija.
Nije u redu takvo provociranje.
Mene je jedino žao savez koji će iskeširat,po ko zna koji put, kaznu zbog nekog idiota.

Nego ne čudim se, od bagre navijačke očekujem sve najgore.   :20: :20: :20:

Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #2913 on: March 27, 2019, 10:20:13 »
Nije žalosno što nam engleski huligani pale zastavu,nego što kod nas ima dosta koji su to podržali.
Što se rasizma tiče,nijedna rasistička riječ nije upućena,zviždan je Sterling jer je dao gol.Mislim da je Crna Gora ovog puta bila žrtveno jagnje za svjetsko prvenstvo u borbi protiv rasizma.
Složio bih se sa tobom dijelom, jer su Englezi još na konferenciji za novinare prije meča potencirali priču o rasizmu , bukvalno gurajući rasizam u prvi plan. Što se tiče same utakmice posle gola Sterlinga isti je došao do navijača i bukvalno "tražio " takvu reakciju , drugim riječima navukli su nas na ovo(kad smo naivni). Da se ne lažemo ja sam prvi čuo par takvih "povika" ali je cijeli stadion dobro reagovao tako što su zvizdanjem nadjačali nekolicinu . Koliko god se Engleski novinari trudili da u snimcima koje prikazuju da dokažu rasizam, kamere nisu uspjele da uhvate zvuk tih "povika" što je zasluga cijelog stadiona.   Da će biti kazne , oće sigurno novčane , ali nešto ne vjerujem da će nas nešto jače kazniti.
Što se tiče saveza potpuno mi je nelogično da su ovako povučeni , počevsi od meca sa Bugarima, završivši sa ovim protiv Engleza. Nikakva reakcija , pritisak na UEFU . Nemam riječi  :02:

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #2914 on: March 27, 2019, 16:10:52 »
ma super ponasanje fscg i povodom bugarskog penala i povodom ovog navijanja,mlakonje. neumiju nista, neznalice..u ovakvim situacijama napad je najbolja odbrana. smijesne izjave ministra sporta na sve ovo. englezi ovo digli usvemirske visine. traze vlada da se izvini, tereza mej trqzi najstroziju kaznu a ovi nasi , da ih ne nazovem pravim imenom cute i cekaju presudu a nje ce sigurno biti. ima jedan snimak sa sky sportsa dje se na trenutak cuju majmunski povici. uefa ce nas sigurno kaznit finansijski i mozda sa praznim tribinama na par utakmica . ide se do toga da eng. traze diskvalifikaciju cg. al mi mudro cutimo hahahhh e ovo nema nidje

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #2915 on: March 27, 2019, 19:31:42 »
Ovi crnci postali kao pande, ugrozena vrsta.Hahahahhaha sad smo u svijetu poznati rasisti.Kako od muve napravise slona, Engleska ljigad.

Offline EagleS

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1098
Re: Sport
« Reply #2916 on: March 27, 2019, 20:26:35 »
A pored ovih naših slatkoriječivih svašta možemo postat, tako je i kralj Nikola bio slatkoriječiv  :11:  :07:
The absence of evidence is not the evidence of absence

Offline Aquaria

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 520
Re: Sport
« Reply #2917 on: March 27, 2019, 21:02:17 »
Hajde što je jadno i bijedno samo spaljivanje zastave, hajde i što ovi "glavaši" redom ćute čime su pokazali koliko im je stalo da brane našu čast i identitet, ali da ni jedan jedini portal ne objavi tu sramotu, ne p(r)ozove one čija je dužnost da reaguju? Sad svi redom prenose zahvalnost Crnogorcima zbog vraćene engleske zastave sa sentimentalnom vrijednošću, ali niko ni da pomene ovaj "incident". Kad se istakne tuđa zastava ili pocijepa naša (uključujući i iskrzane zastave na institucijama), danima nam se svima otvara glava po medijima kao da nam život od toga zavisi, a za ovako nešto niko ni da zucne. Btw, izbrisan je snimak sa FB, ali još uvijek stoji na Tviteru (poneko ga je i sačuvao  :22: ).

Mada se i ja mnogo čudim za nekog ko ima svoje "teorije zavjere" još od onih kvalifikacija iz 2012.  :120: :75:

P. S. Jedino čemu ne prestajem da se smijem je što su se opučili, ali nisu uspjeli da je izgore - dobar neki materijal "made in PRC", majku mu  :11:

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #2918 on: March 27, 2019, 22:16:30 »
Hajde što je jadno i bijedno samo spaljivanje zastave, hajde i što ovi "glavaši" redom ćute čime su pokazali koliko im je stalo da brane našu čast i identitet, ali da ni jedan jedini portal ne objavi tu sramotu, ne p(r)ozove one čija je dužnost da reaguju? Sad svi redom prenose zahvalnost Crnogorcima zbog vraćene engleske zastave sa sentimentalnom vrijednošću, ali niko ni da pomene ovaj "incident". Kad se istakne tuđa zastava ili pocijepa naša (uključujući i iskrzane zastave na institucijama), danima nam se svima otvara glava po medijima kao da nam život od toga zavisi, a za ovako nešto niko ni da zucne. Btw, izbrisan je snimak sa FB, ali još uvijek stoji na Tviteru (poneko ga je i sačuvao  :22: ).

Mada se i ja mnogo čudim za nekog ko ima svoje "teorije zavjere" još od onih kvalifikacija iz 2012.  :120: :75:

P. S. Jedino čemu ne prestajem da se smijem je što su se opučili, ali nisu uspjeli da je izgore - dobar neki materijal "made in PRC", majku mu  :11:

...poslao sam portalu vijestima oko 15h taj snimak. oni to sa fb stranice nisu objavili vec su iskoristili tu stranicu da objave ovu pricu o vracanju zastave. a dje vijesti prozapadne novine da pljunu nesto protiv zapada... cdm samo prepisao od portala vijesti  vijest.nece ni komentar da objave sa tviter linkom za vijest jer je ono na fb izbrisano. glavno je da je zastava vracena al opet na kraju i u toj prici smo ispali lopovi.

Aquaria u pravu si, cak se vidi da je prska sa benzinom il necim slicnim al nece da gori hahahha

Offline EagleS

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1098
Re: Sport
« Reply #2919 on: March 27, 2019, 22:29:45 »
Crnogorska je to zastava budalice, ne gori to lako  :11:

The absence of evidence is not the evidence of absence

Offline Aquaria

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 520
Re: Sport
« Reply #2920 on: March 28, 2019, 00:55:48 »
Ja sam toliko prodimila zbog snimka da sam podijelila i tagovala i Fudbalski savez, i Ministarstvo sporta, i Vladu, no me nešto iskuliraše  :120: Eto, imala sam kasnije neki čudan propušteni poziv, ali bilo je zauzeto kad sam pozvala taj broj  :120:
Nešto se mislim da se obratim direktno Uefi - koliko sam šašava, i hoću  :11:

EagleS, ne valja ovo - trebaju mi primati  :120: , ne navijači  :04:

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #2921 on: March 28, 2019, 01:03:18 »
Ja sam toliko prodimila zbog snimka da sam podijelila i tagovala i Fudbalski savez, i Ministarstvo sporta, i Vladu, no me nešto iskuliraše  :120: Eto, imala sam kasnije neki čudan propušteni poziv, ali bilo je zauzeto kad sam pozvala taj broj  :120:
Nešto se mislim da se obratim direktno Uefi - koliko sam šašava, i hoću  :11:


Ela, slobodno,e da imam vremena ka prije ja bih im nešto sročio onako po njeguški.  :11: Ali bi trebalo i Deja našega isprozivat, jedini je što nešto može u tu Uefu.

Što se Tereza śekira da mi je znat? Ni na kartu nezna đe je taj "fucking Montenegro".
Oli Tereza da ti objavimo rat a ?  :11:  Skoro smo jedan sa Japanom završili.   :67:

Offline Aquaria

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 520
Re: Sport
« Reply #2922 on: March 28, 2019, 01:22:51 »
Ništa - 'ajde da ja pišem, a ti odradi "final touch"  :11:
Dejo se svoga 'lada boji a ne da im kaže koju. Što mu oni kažu, on aminuje i to je tako. A nikad neću zaboraviti kad smo ga davne 2006-'07. godine drugarica i ja vidjele kako izlazi iz Saveza, pa obilazi auto, pa zaviruje ispod sa svih strana, pa otvara vrata po vrata, pa gepek, pa ulazi u auto i zaviruje ispod sjedišta i onako otvorenih vrata na kraju startuje motor. Kunem vam se da je paranoično tražio bombu  :120:

Offline EagleS

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1098
Re: Sport
« Reply #2923 on: March 28, 2019, 01:29:47 »
Nije nije bombu nego je ljeto bilo pa je provjetravao, vruće su to godine bile ihh... 2007 je rekord postavljen :05:
The absence of evidence is not the evidence of absence

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #2924 on: March 28, 2019, 09:51:28 »
Ništa - 'ajde da ja pišem, a ti odradi "final touch"  :11:
Dejo se svoga 'lada boji a ne da im kaže koju. Što mu oni kažu, on aminuje i to je tako. A nikad neću zaboraviti kad smo ga davne 2006-'07. godine drugarica i ja vidjele kako izlazi iz Saveza, pa obilazi auto, pa zaviruje ispod sa svih strana, pa otvara vrata po vrata, pa gepek, pa ulazi u auto i zaviruje ispod sjedišta i onako otvorenih vrata na kraju startuje motor. Kunem vam se da je paranoično tražio bombu  :120:

Ti piši Deju a ja ću babi Terezi,može?  Sredićemo mi ovo. :63: