Author Topic: Sport  (Read 243021 times)

Offline Gaga

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 313
Re: Sport
« Reply #2825 on: February 11, 2019, 21:31:39 »
A kad spominjes navijanje za kk mezimicu. Posto si mladji ti to vjerovatno ne znas, ali ja ti sad kazem da u Niksic niko nikad za buducnost nije navijao, to su poceli partijski ekstremisti zadnjih godina. Zna se kako se buducnost docekivala vazda u Nk kad su igrali, bilo u fudbalu bilo u kosarci. Kad je Mogren ranije igrao u Evropi znali su niksicani u manjem broju da dodju na stadion i da ih podrze, ali za buducnost se ama bas nikad nije navijalo.
[/quote]                                                                                                                                                                                                                                    E to je vasa sramota tj. takvih ka sto ti razmisljas,a kad dodju Zvezda ili Partizan protiv nas zivot bi dali samo da nas dobiju.Ti si cak posao korak dalje ti navijas za svaki tim na svijet kad igra  protiv Bd,a za neke stvari si i u pravu (konkretno Celik).                                                                                                                                                                                                                                 

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #2826 on: February 11, 2019, 21:59:42 »
Upravu si to za Celik,trebala je opstina dati,al ne mozes reci da Ranko nije unistio Celik,on je pokrenuo tu lavinu,izbacio ih u 3 ligu.A pivara je dugogodisnji sponzor Sutjeski,sto Celiku nisu bili ne znam,mozda ima nesto tu i privatnog.

Offline niksicki

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1890
Re: Sport
« Reply #2827 on: February 11, 2019, 22:27:38 »
A kad spominjes navijanje za kk mezimicu. Posto si mladji ti to vjerovatno ne znas, ali ja ti sad kazem da u Niksic niko nikad za buducnost nije navijao, to su poceli partijski ekstremisti zadnjih godina. Zna se kako se buducnost docekivala vazda u Nk kad su igrali, bilo u fudbalu bilo u kosarci. Kad je Mogren ranije igrao u Evropi znali su niksicani u manjem broju da dodju na stadion i da ih podrze, ali za buducnost se ama bas nikad nije navijalo.
                                                                                                                                                                                                                                    E to je vasa sramota tj. takvih ka sto ti razmisljas,a kad dodju Zvezda ili Partizan protiv nas zivot bi dali samo da nas dobiju.Ti si cak posao korak dalje ti navijas za svaki tim na svijet kad igra  protiv Bd,a za neke stvari si i u pravu (konkretno Celik).                                                                                                                                                                                                                               
[/quote]
Pa naravno da cu navijati protiv vas kad ste mezimci, pudlice obicne. Kao klinac sam navijao za czv, ali kad vidim kako na silu vucic i coravi covic sile utrobice mi se ispomjeraju. Bio sam par puta u areni da gledam evroligu( slucajno bio u og pa reko da pogledam) i nikad nijesam mogao da skacem i urlam, jer mi je sve to fol. Isto ko sto seljak dodik pravi neku igokeu i sad neko treba da navija za njih?  :07:
Kad je Celik bio jak, kad su osvojili kup i usli u prvu ligu ja sam tad govorio svojim drugovima da to ne valja, vjestacki je, Ranko je krimos itd. Svi su mi govorili da mlatim, neka uzivaj, ovo ono i eto sta se na kraju desilo. Pravi primjer navijaca su bad blue boysi. Dinamo do unazad koju godinu bio najjaci tim regiona, igrao ls, transferi i zarada koju ni jedan tim iz ex yu ne moze ni primaci, prvenstva lagano osvajali....ali oni protiv mamic jer znaju da je krimos, da se peru pare i pitaj boga sta sve ne. 10 godina borbe protiv tipa koji je u zagrebu jak ka crna zemlja, a sve da bi imali tim koji je posten i na zdravim temeljima. To je za respekt ovo ostalo sve prevaranti.

Niksix 3, kad vec spominjes namjestanje Celikovo raspitaj se kod malo starijih sta je Sutjeska radilu u SiCG ligu. Kakve su to namjestaljke bile i kakva su se cuda cinjela. Sjecam se utakmice sa Ofkom i parole ofkovaca ' regularno zar ne'. Kasnije je i Brankica Stankovic u Insajderu o fudbalskoj mafiji spominjala Sutjesku.
« Last Edit: February 11, 2019, 22:33:34 by niksicki »

Offline skener

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 2292
Re: Sport
« Reply #2828 on: February 11, 2019, 22:39:19 »
Evo na sam iz nk i normalno da cu navijati za Buducnost i za to sda osvoje Aba ligu...uztoidem na svaku utakmicu na koju mogu i ne interesuje me ko sjedi u lozu. A tebe niko ne tjera da to gledas, pa i ne komentarisi...samo zaobidji i mezimce i pudlice

Offline niksicki

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1890
Re: Sport
« Reply #2829 on: February 11, 2019, 22:52:47 »
Naturalizovani staropodgoricanin. Lipo.

Offline skener

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 2292
Re: Sport
« Reply #2830 on: February 11, 2019, 22:58:31 »
Bolje nego zaostali Niksicanin...samo malo gledaj naprijed, a ne sta je bilo prije 20, 30 ili 50 godina. Sad je 21 vijek, uzivaj u sportu kakav je ili ga prodto batali ako ti se ne svidja. Hrvat nisam pa to "lipo" prikaci nekom drugom iako cu rado navijati za njih protiv recimo Njemacke. Nego tesko ces ti to razumjeti

Offline niksicki

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1890
Re: Sport
« Reply #2831 on: February 11, 2019, 23:14:21 »
Ada kad si moga nekad biti niksicanin, a sad staropodgoricanin, mozes onda biti i hrvat, manja je razlika, a ljepse je. Poy


Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #2832 on: February 11, 2019, 23:16:27 »
E ako sam ja spomenuo da je Celika namjesta ubij me :11:.Ja spomenuh Ranka. :60:.
Sa Celikom je zavrsena prica,nema ga vise,Sutjeska je jedina ostala.
Evo Raznatovic najavio da Buducnost dovesti centra do petka,bas me zanima ko je u pitanju,spominje se masu imena.

Offline Aquaria

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 520
Re: Sport
« Reply #2833 on: February 11, 2019, 23:42:29 »
Što zapjeniše ovi navijači noćas?  :01: Evo ja navijam za Titograd (ex Mladost) i Mornar, 'oće li ko na fer?  :71: :120:

Offline EagleS

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1098
Re: Sport
« Reply #2834 on: February 12, 2019, 00:20:01 »
Mene je čukunđed završio 4 mjeseca kursa za oficira prije 120 godina u Nikšić, sad ne znam kako se to računa... da li za Partizan da navijam ili Sutjesku ili možda Budućnost, totalno sam zbunjen   :104: :78:
The absence of evidence is not the evidence of absence

Offline Aquaria

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 520
Re: Sport
« Reply #2835 on: February 12, 2019, 00:43:22 »
Za koga god se odlučiš, opasno ćeš se zamjeriti mnogima, ali isto se ti dobro obuci. Evo mene već protjeruju zbog Mladosti iz Lješkopolja, u Zetu ne smijem, pa nemam gdje bez u brdo

Offline EagleS

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1098
Re: Sport
« Reply #2836 on: February 12, 2019, 01:19:13 »
Za koga god se odlučiš, opasno ćeš se zamjeriti mnogima, ali isto se ti dobro obuci. Evo mene već protjeruju zbog Mladosti iz Lješkopolja, u Zetu ne smijem, pa nemam gdje bez u brdo

Niđe bez fanjela na sebe  :77:
The absence of evidence is not the evidence of absence

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #2837 on: February 12, 2019, 03:55:43 »
ja bi volio da lebron dzejms dodje u buducnost da igra dva mjeseca za 100miliona cisto u inat dusmanima kojima je sve van zemlje ljepse od timova iz zemlje. u ovom slucaju prvenstveno pricam o buducnosti. a uvjek cu navijat i za sutjesku i za mogren i za celik ,rudar, jedinstvo ili trulu iskru iz bjelopavlica.

i ovo sto kaze niksicki za partizan za klub sa tradicijom da se navija al ove male klubove ko ih sisa. koliki je budzet bio buducnosti prosle sezone a koliki crveno bijelih? veoma velika razlika. i to jos i da uporedimo budzete iz proslih godina.ali sad kad su usuli malo para u buducnost , e sad ne valja. bolje je da se ne sipaju pare pa da drugi osvajaju tj da imaju vece sanse da osvoje. stvarno veoma logicko razmisljanje ljudi koji navijaju za zvijezdu ili partizan. kad se sipaju pare u beogradske klubove onda je ok ali kad neko ugrozi tu primat i to na ovakav nacin kako je to uradila buducnost  e onda ne valja pa ajde da lozimo narod po soc mreza o kriminalu, o kasirkama, o drogi o svemu. jednostavno buducnost se ne smije voljeti....sad ide i ova nova  "lipa" prica.  to je taj nacin razmisljanja.al posto nemam sto da dodam osim mozda dodje i  kinez  braduljica na mjestu centra.


Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #2838 on: February 12, 2019, 11:11:29 »
Ok drugari, rekli ste jedni drugima što mislite, malo ubuduće vodite računa o čemu pišete jer je tanka linija između politike i sporta.
Ništa nije obrisano nego neka stoji onako kako je.

Ali kad već pominjete navijanje i klubove... e pa jedan je Lovćen !!  :43: Sve vi ostalo džaba.  :11: :11:

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #2839 on: February 12, 2019, 12:56:11 »
Sutjeska Nikšić :43: :60:!!!

Offline pg

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 954
Re: Sport
« Reply #2840 on: February 13, 2019, 23:27:57 »
Prva odluka VAR-a u Ligi sampiona i odmah dilema da li je bio ofsajd ili ne
Da nije bilo VAR-a Real ne bi pobijedio veceras u Amsterdamu
10.02.2012
11.02.2012
12.02.2012

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #2841 on: February 14, 2019, 17:47:31 »

Offline Milossss

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1613
  • ⬛⬜ ⬛⬜
Re: Sport
« Reply #2842 on: February 17, 2019, 19:51:45 »
Niš je naš:))
Only black and white

Offline staracfoco

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1168
Re: Sport
« Reply #2843 on: February 22, 2019, 21:59:27 »
Čestitke košarkašima na pobjedi nad Ukrajinom,koja širom otvara vrata za put na SP.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #2844 on: February 22, 2019, 22:17:02 »
Odlican mec na kraju ipak!
U ponedjeljak je meč odluke protiv Letonije. Naš tim na Mundobasket ide iako izgubi u Podgorici u ponedeljak do 8 razlike.   :111: :109:

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #2845 on: February 25, 2019, 20:54:35 »
Bravo Crna Gorooooooooooooooooooooooooo. :43:

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #2846 on: February 25, 2019, 21:21:10 »
auuuh kkakva utakmicaaaa  :111: :114: :109: :105: :121:

Offline Bura

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 5035
Re: Sport
« Reply #2847 on: February 25, 2019, 21:51:53 »
 :111: :111: :114: :114: :119: :119: :121: :121:
Bolje gram nafake no kilo mozga.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #2848 on: February 25, 2019, 22:21:59 »

Offline SnowHunter

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3773
Re: Sport
« Reply #2849 on: February 25, 2019, 22:24:26 »
Mnogo teška utakmica. Odigrali smo stegnuto, cijelo vrijeme u grču, ali i super borbeno. Čak 18 ofanzivnih skokova je presudilo, a upravo to najbolje govori o motivaciji i želji da se ostvari ovaj istorijski uspjeh. Bravo!!!  :43: :43: :43: