Author Topic: Sport  (Read 243887 times)

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #2025 on: August 19, 2017, 23:50:12 »
Veliki uspjeh.
Mnogo bi dobro bilo ukoliko bi iz ove ekipe za 5-6 godina dobili jednog ili dva igrača nivoa Eurolige, da ne pominjem NBA.
Pogledaj ovog momka,odlican suter za tri i odlicna tehnika.Znam ga licno je od najvecih nada nase kosarke,vise ne igra za Sutjesku,imo je ponudu iz Spanije i Buducnosti,izabro je Buducnost zato,jer je Buducnost dala  stan i dobre pare.

Offline Milossss

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1613
  • ⬛⬜ ⬛⬜
Re: Sport
« Reply #2026 on: August 24, 2017, 20:57:26 »
 Videoton-Partizan: 0:3. Toooooooooooo
Only black and white

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #2027 on: August 24, 2017, 23:08:47 »
Prosli i Partizan, i Zvezda, i Vardar, juce i Maribor. Bas lijepo.

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #2028 on: August 25, 2017, 13:45:55 »
Partizan ima dobre sanse,dok Zvezda ce imati tezak posao,kao i Vardar.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #2029 on: August 27, 2017, 01:56:31 »
SPORT KLUB 1  0430h
MEJVEJDER - MEKGREGOR

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #2030 on: August 27, 2017, 03:31:16 »
Evo gledam ove uvodne :116:
Veliki sam fan Mejvejdera,ocekujem pobjedu.

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #2031 on: August 27, 2017, 06:53:20 »
Bravo Mejvederu :116:

Offline EagleS

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1098
Re: Sport
« Reply #2032 on: August 27, 2017, 06:59:02 »
Dobro ovo bješe  :116: odavno nisam išao u aljine u 7 ujutro  :75:
The absence of evidence is not the evidence of absence

Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #2033 on: August 27, 2017, 09:12:51 »
Tolika halabuka oko nicega se digla .  :31: Po meni vrlo dosadan mec , koji je trebao da se zavrsi vec u drugoj ili trecoj rundi ali eto moralo se ispostovat i svijet , mediji , publika i sponzori .  :83: U sustini da nisam bio nocna smjena ne bih ni gledao mec jer je bilo jasno ko ce pobijediti , kad se suprostave ove  dvije vrste borilackih vjestina  :106:

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #2034 on: August 27, 2017, 15:46:12 »
Tolika halabuka oko nicega se digla .  :31: Po meni vrlo dosadan mec , koji je trebao da se zavrsi vec u drugoj ili trecoj rundi ali eto moralo se ispostovat i svijet , mediji , publika i sponzori .  :83: U sustini da nisam bio nocna smjena ne bih ni gledao mec jer je bilo jasno ko ce pobijediti , kad se suprostave ove  dvije vrste borilackih vjestina  :106:
Pa Mejvejder je pametan bokser samo ga je cekao.Uveo ga je u duboke runde,izmorio ga i uradio je ono sto je i trebao.Vidi se da Mk Gregor nema veze sa boksom,nema taj udarac koji ima bokser,jes da ga je drzo na distanci al to nije bilo do njega no vise do Mejvejdera koji imao u cilju da ga izmori.Mejvejder je taj koji je dopustio takav boks u prvih nekoliko rundi.Sinoc mi se svidio Grevonta Davis,ima jak udarac i brz je.

Offline staracfoco

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1168
Re: Sport
« Reply #2035 on: August 27, 2017, 16:20:24 »
Ovakvi mečevi se organizuju samo zbog novca.Šta jedan UFC borac ima da traži u boks meču protiv boksera.To bi bilo isto kao da mu zavežeš jednu ruku i pustiš ga da se bori protiv nekoga ko koristi obje.Nikšić 3,šta misliš kako bi se sve završilo da je meč održan po pravilima UFC?Mislim da bi Mejveder bio patosiran u 1.rundi.Ovako,sinoć smo gledali antipropagandu sporta.Poslije astronomskih cifara prilikom transfera fudbalera,ovo je još jedan dokaz teze da su pare ušle u sve pore sporta i to mnogo više nego što bi trebalo.

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #2036 on: August 27, 2017, 16:52:30 »
Gregor je izazvao i dobio batine.Ne mogu se odat utisku o malom Mejvederu(Gervonta Davis).Pa da je on sinoc boksovo sa Mek Gregorom to bi bio zavrsetak u prvoj rundi.Pred njim ce biti veliki karijera. :109:
Kako je Mejveder bio opusten u mecu,dok je njegov protivnik bio popisan,iako je par dana prije prijetio.Nije ga uspio uplasit,sampion zivi vjecno. :03:

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #2037 on: August 27, 2017, 17:58:54 »
Ljudi moraju shvatiti jednu stvar. Ovo je bio egzibicioni mec. Uradjen zbog nicega drugog osim para. uradjen po dogovoru nema ovoga,nema onoga ili neces dobit pare. Boks mec odradjen po pravilima boksa u kojima je ucestvovao borac iz ufc-a kome je ovo prvi put da radi mec po bokserskim pravilima. PAZI OVO: Prvi put! I to prvi put i to na , kako kazu, najveceg sampiona boksa.

E sad da zamislimo obratnu situaciju u kojoj bi Mekgregor bio domacin a mec bi se odigrao u oktagonu po ufc pravilima. Da li iko misli da bi Mekgregor radio kao sto je radio Mejvejder a to je da ceka tri runde da se ovaj malo izmori i onda polako da ga davi udarcima jer boks je 12rundix3minuta dakle 36minuta a ufc fajt 5rundix5minuta=25minuta...Ne vjerujem,sigurno bi ga samarao nogom,pa ona lou kik po noga,ovaj padne,ovaj mu skoci za vrat...gusenje....ili cekic po glavi  :71: :11: :75:  :106: Boks i UFC su totalno razlicite borilacke vjestine i svako je najaci u svojoj.

Pretpostavljam da je Mejvejder isao na siguricu,nije htio nista da rizikuje. Znao je da je kardio od Mekgregora mali tj nemoguce je da on izdrzi svih 12 rundi tako da ga je,kako je mec odmicao sve vise pritiskao sto je vodilo onome sto smo vidjeli u 10 rundi. Mekregor bez snage,ne moze da digne ruke dok sa strane Mejvejdera pljuste udarci.
https://pbs.twimg.com/media/DINlRHyVYAAP6gs.jpg
A tu je mozda i onaj momenat(nagadjam),skup event.Sjedista do ringa su kostala i do 100hiljada dolara pa nebi valjalo da boks traje kratko.Da ljudi dobiju svo uzivanje za placeni iznos. Sto opet ponavljam ne vjerujem da bi Mejvejder mogao ovo krace da zavrsi jer dok god ima snage da uputi udarac Mekgregor je opasan...Ovako svi srecni,gledali su njih dvoje kako se biju.I borci su zadovoljni,nedje procitah amerikanac ce uzeti 300miliona a irac nekih 150...Zadovoljni put kuca odose...nogama se biju u prkno od srece.  :05:

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #2038 on: August 27, 2017, 20:32:21 »
A jeste pacijenti  :99: Oko česa se vi pregonite ee  :111:

Offline staracfoco

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1168
Re: Sport
« Reply #2039 on: August 27, 2017, 22:01:30 »
Nijesi u pravu,Mađo.Nije ovo pregonjenje nego ubijanje dosade,jer o vremenu nema šta da se piše.Svaki dan isti ka i prethodni.Ujutru,bar kod mene,studeno (nema spavanja bez jorgana),preko dana temperatura skoči od 20 do 25 stepeni,sa dolaskom noći temperatura pane i tako u krug.Odavno monotonijeg,suvljeg i toplijeg ljeta nijesam zapamtio.I onda sprdnja,koju mnogi nazvaše "borbom vijeka",sudar nespojivog,ali za velike pare,dođe kao nešto da se izađe iz kolotečine.Trla baba lan.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #2040 on: August 28, 2017, 17:11:11 »
Mejvejder je prije ovoga imao 49 pobjeda. Poznat je po defanzivnom boksu i cekanju svoje prilike. Ne nesto prejak udarach ali zna da prihvati svoju priliku kad mu se ukaze i da je realizuje. Jos jedan interesantan podatak je da je od svih protivnika Mejvejdera, Mekgregor drugi po broju zadatih udaraca .Prvi Kanelo sa 117,Mekregor 111 a Pakjao na trecem mjestu sa "samo" 81.
Veoma velik broj udaraca za svoj prvi profesionalni bokserski mec. Veoma raznovrsan borac.

https://twitter.com/MMAFighting/status/901674953988161536

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #2041 on: August 31, 2017, 01:36:16 »
Kosarkaski trener Spanije je reako,da ga ne bi iznenadilo da Crna Gora krene na medalju.Oznacio je Crnu Goru kao opaku reprezentaciju,i tesku prepreku vec na pocetka Euro Basketa.Mene je to na pocetku malo zacudilo,al kad se malo bolje sagleda nas tim,nije za pocijenit.Tu je Vucevic jedan od najboljih centara,uz njega je Dubljevic koji je jako jak i dobar igrac.Tu je i Rajs koji moze napravit veliku razliku,kad njega krene nece ga niko moci zaustaviti.Mali Nikola Ivanovic je uvijek dobar to je i pokazao na pripremama.Marko Todorovic centar Khimkia je takodje dobar igrac.Djurisic je pokazao dosta talenta ima dosta dobar sut.Dino Radoncic igrac Reala iako mlad vec je staso da pomaze reprezentaciji,pred njim je velika karijera.Tu je Vranjes jedno nepoznato lice,koji umije da zaredja trojke samo tako,odlican suter.Kad se sve sabere nikad nijesmo bili jaci,od nase nezavisnosti.Jedina stvar sto mene boli to je da Mirotic nece nikad igrat za nas.Steta da imamo NBA zvijezdu za dzabe. :02:

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #2042 on: August 31, 2017, 04:21:11 »
bas me zanima koliko ce igrati vranjes i da li ce njegova uloga biti da udje u izgubljenu utakmici na kraju i pokusa trojkama da nas vrati. ne znam jel ko obratio paznju na njega dok je igrao u buducnost. nije imao neku zapazeniju ulogu.na pocetku je ulazio ali kako je islo prvenstvo sve je vise grijao klupu. kad dobije loptu,a cuvan je,lako se zbuni,ne vodi loptu,zakucan je na mjesto i zeli odmah da se oslobodi iste.tu je dosta grijesio. po meni ima problem sa samopouzdanjem jer bez njega nije neki idealni izbor za reprezentaciju. vidjecemo sta je trener spremio za njega vec u petak...nego problem preklapa se kosarka sa kazahstanom,fudbalskim terminom.slatke muke...

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #2043 on: August 31, 2017, 14:54:22 »
Vranjes dok je igrao za Sutjesku bio je vrhunski igrac,e sad ne znam sta su mu tamo u Buducnost uradili,bolje je sto je presao u Mornar.
------------
Moramo Kazahstan pobijedit :116:

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #2044 on: August 31, 2017, 16:41:55 »
Vranjes dok je igrao za Sutjesku bio je vrhunski igrac,e sad ne znam sta su mu tamo u Buducnost uradili,bolje je sto je presao u Mornar.
------------
Moramo Kazahstan pobijedit :116:

Uz svo duzno postovanje prema Sutjeski kao klubu,Vranjes jeste briljirao u njoj ali to nije bilo dovoljno u Buducnosti. Morao je da se bori i zalaze da udje u prvih pet. Na kraju je zavrsio na klupu. Bilo je par utakmica stvarno dje je briljirao sa svojim trojkama ali to je od njega. Slazem se da je prelazak u Mornar za njega odlicna stvar.

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #2045 on: August 31, 2017, 23:27:06 »
Ne može čovjek stić sve da isprati.
U Poljskoj završnica Evropskog prvenstva u odbojci (u polufinalu Rusija : Belgija i Njemačka : Srbija)
US Open zanimljiv bez obzira na odsustvo nekoliko vrhunskih igrača
Počelo Evropsko prvenstvo u košarci, nastavljaju kvalifikacije za SP u fudbalu.
Dobro je što ne pratim Vueltu!

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #2046 on: September 01, 2017, 00:53:23 »
bosna izgubila od kipra nakon odlicnih 0-2 na pocetku...slicna situacija bjese sa nama i moldavcima

Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #2047 on: September 01, 2017, 17:22:29 »
Kako amaterska igra protiv Spanaca  :77: Nije mi jasno sto radi Tanjevic sa ovim rotiranjem ,ne igramo utakmicu protiv spanaca sa najacom petorkom . Ne znam  ,mozda oce da ih sacuva sjutra za madjare  :78: Makar nam je olaksao preklepanje termina sa fudbalom , pa sad mozemo lagano okrenut na mec iz Astane  :83:

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #2048 on: September 01, 2017, 17:25:40 »
Ljudi kako me nervira Tanjevic to je bruka,najgori trener,forsira Pavlicevica koji veze sa zivotom nema.Jedino se Rajs dobro pokazao do sad.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #2049 on: September 01, 2017, 17:41:10 »
realno spanija je za klasu bolja od nas. mi se kolko vidim jos nismo uigrali,masu gresaka i u napadu i u odbrani,nepovezanost,rubio krade lopte nevjerovatno....drzali smo se odlicno 5 minuta prvih dok ne povedose. ipak mislim da mozemo bolje