Author Topic: Sport  (Read 243910 times)

Offline Milossss

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1613
  • ⬛⬜ ⬛⬜
Re: Sport
« Reply #1975 on: August 02, 2017, 21:42:01 »
Ajmo Partizan,makar pobjeda kad ne moze prolaz. Imamo glupog golmana i odbranu.
« Last Edit: August 02, 2017, 21:45:08 by Milossss »
Only black and white

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #1976 on: August 02, 2017, 22:39:53 »
Ajmo Partizan,makar pobjeda kad ne moze prolaz. Imamo glupog golmana i odbranu.
Da je Niksicki Celik tu sa Rankom bilo bi 5-0 za Celik :05: :07: ili 10-0 za Olimpijakos,kako se Ranku svidi,tako ce i biti.

Offline Milossss

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1613
  • ⬛⬜ ⬛⬜
Re: Sport
« Reply #1977 on: August 02, 2017, 23:01:39 »
Ajmo Partizan,makar pobjeda kad ne moze prolaz. Imamo glupog golmana i odbranu.
Da je Niksicki Celik tu sa Rankom bilo bi 5-0 za Celik :05: :07: ili 10-0 za Olimpijakos,kako se Ranku svidi,tako ce i biti.
2:2. Hrabro. Srpski sampionat je prepun namjestenih utakmica,samoPartizan i Zvezda su preveliki klubovi da bi kao Celik prosli. Sumnjam da u Evropi namjestaju. Zao mi Celika,bio mi je simpatican klub.
Only black and white

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #1978 on: August 02, 2017, 23:16:19 »
Ajmo Partizan,makar pobjeda kad ne moze prolaz. Imamo glupog golmana i odbranu.
Da je Niksicki Celik tu sa Rankom bilo bi 5-0 za Celik :05: :07: ili 10-0 za Olimpijakos,kako se Ranku svidi,tako ce i biti.
2:2. Hrabro. Srpski sampionat je prepun namjestenih utakmica,samoPartizan i Zvezda su preveliki klubovi da bi kao Celik prosli. Sumnjam da u Evropi namjestaju. Zao mi Celika,bio mi je simpatican klub.
Ja navijam za Sutjesku,oni su nam gradski rivali,al opet volim Celika.I meni ga je zao,al vratice se jaci no ikad :03:.Fapovci vise ne navijaju raspali se od kad je klub otiso u 3 ligu,pa onda je Bojan Pelka Pelcic pogino :41: jedan od glavnih fapovaca.Bio je broj 1 od covjeka,bio je clan i Crnogorci Jug Nk tako sam ga i upozno.Samo lokal patriotizam i nasa drzava takav je stav mojih Vojvoda :43:

Offline Milossss

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1613
  • ⬛⬜ ⬛⬜
Re: Sport
« Reply #1979 on: August 02, 2017, 23:24:58 »
Ajmo Partizan,makar pobjeda kad ne moze prolaz. Imamo glupog golmana i odbranu.
Da je Niksicki Celik tu sa Rankom bilo bi 5-0 za Celik :05: :07: ili 10-0 za Olimpijakos,kako se Ranku svidi,tako ce i biti.
2:2. Hrabro. Srpski sampionat je prepun namjestenih utakmica,samoPartizan i Zvezda su preveliki klubovi da bi kao Celik prosli. Sumnjam da u Evropi namjestaju. Zao mi Celika,bio mi je simpatican klub.
Ja navijam za Sutjesku,oni su nam gradski rivali,al opet volim Celika.I meni ga je zao,al vratice se jaci no ikad :03:.Fapovci vise ne navijaju raspali se od kad je klub otiso u 3 ligu,pa onda je Bojan Pelka Pelcic pogino :41: jedan od glavnih fapovaca.Bio je broj 1 od covjeka,bio je clan i Crnogorci Jug Nk tako sam ga i upozno.Samo lokal patriotizam i nasa drzava takav je stav mojih Vojvoda :43:
Upravo zbog navijaca,Fap-ovaca,i bivse iz Niksica sam i navijao za njih.. Da iole jaci tim u Cg ima navijao bi I ja. Ovako samo neke simpatisem.. Nista specijalno. Cale me je zarazio Partizanom od malih nogu. Od Jedinstva nema nista,malo prva,vise druga liga.
« Last Edit: August 02, 2017, 23:35:17 by Milossss »
Only black and white

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #1980 on: August 03, 2017, 13:01:22 »
Fino je imat omiljeni klub.Još je finije poć na utakmicu i bodrit taj isti.To je sve lijepo, i svakako bolja varijanta od ostanka kući i cukanja u tablet.

Nó kad dođu navijači pjani,napušeni,pojedini i nafiksani... pa počnu da lome one stolice plastične i stijem minaju kakvoga nesreknjega đeta te śedi mirno, e to je već ružno.  :56:

I možda radi toga najviše ih ne mogu smislit.
I djelimično poradi onoga urlikanja u one megafone.
Pomalo mi na živce idu i razni barjaci, tuđija država i klubova. Pomalo mi na živce idu i lokalpatrijote koliko mu uspeš u džep, koji pot tuđijem barjakom- sa najvećijem ushićenjem- igra protiv drugova s kojijema je odio u vrtić(ako je) i u školu. Takvi budu i primijećeni i pofaljeni i to postane moderno međ ovu đecu, te takvizi dobiju i prijem kod pojedinija gradonačalnika. Ja sad naširoko i možda na ovu vrućinu i nepovezano.  :11: No ko ima imalo klobera u glavu, razumnjeće me.

Uglavnom, ježim se takvija navijača. Kako majku mu ebem nijednom ne pođoše na kakvu radnu akciju, koliko je bilo vanrednija situacija sa snjegovima,požarima i poplavama,i kod nas i u region... kako se ne śete da pođu i pomognu i izduše malo i da izbače tu nekakvu negativnu energiju koja upravlja šnjima... a ne što bleje doma i po ćoškova i duvaju. Bjež aele tamo.  :35:

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #1981 on: August 03, 2017, 13:50:02 »
Fino je imat omiljeni klub.Još je finije poć na utakmicu i bodrit taj isti.To je sve lijepo, i svakako bolja varijanta od ostanka kući i cukanja u tablet.

Nó kad dođu navijači pjani,napušeni,pojedini i nafiksani... pa počnu da lome one stolice plastične i stijem minaju kakvoga nesreknjega đeta te śedi mirno, e to je već ružno.  :56:

I možda radi toga najviše ih ne mogu smislit.
I djelimično poradi onoga urlikanja u one megafone.
Pomalo mi na živce idu i razni barjaci, tuđija država i klubova. Pomalo mi na živce idu i lokalpatrijote koliko mu uspeš u džep, koji pot tuđijem barjakom- sa najvećijem ushićenjem- igra protiv drugova s kojijema je odio u vrtić(ako je) i u školu. Takvi budu i primijećeni i pofaljeni i to postane moderno međ ovu đecu, te takvizi dobiju i prijem kod pojedinija gradonačalnika. Ja sad naširoko i možda na ovu vrućinu i nepovezano.  :11: No ko ima imalo klobera u glavu, razumnjeće me.

Uglavnom, ježim se takvija navijača. Kako majku mu ebem nijednom ne pođoše na kakvu radnu akciju, koliko je bilo vanrednija situacija sa snjegovima,požarima i poplavama,i kod nas i u region... kako se ne śete da pođu i pomognu i izduše malo i da izbače tu nekakvu negativnu energiju koja upravlja šnjima... a ne što bleje doma i po ćoškova i duvaju. Bjež aele tamo.  :35:
To si upravo.Svakakih ima.Al mi kao vojvode smo ucestvovali u razne humanitarne akcije,sjecate li se kad smo onoj Niksickoj porodici pomagali ocu i sinu,pa akcije ciscenja snijega,davanje novca u humanitarne svrhe...Sto se tice barjaka nikad tudji nismo rasirili.Mislim da smo jedini navijaci u Cg koji su sirili crnogorsku zastavu na vise utakmica.I Varvari suimali humanitarnih pomoci,ali vise u tudje zemlje no u nasu,najvise u Kosovo.To je zbog njihovog vodje Cake Ivanovica koji misli da je Cg izmisljena zemlja.A u Varvare ima takodje ima dobrih momaka.Al ih nikad nisam vidio da su rasirili zastavu svoje zemlje na ijednoj utakmici.Ee zavoravih navijace Lovcena :05: oni sire zastave svoje drzave.

Offline Milossss

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1613
  • ⬛⬜ ⬛⬜
Re: Sport
« Reply #1982 on: August 03, 2017, 22:22:08 »
Ja sam bio na 4 utakmice Partizana,1 prije par god.u BG protiv Apoela u Evropi,i 3 u domacem prvenstvu,u Beogradu.Za vise,nema se vremena,a bogomi cesto ni novca. Madjo,mahao sam I ja zastavom 'tudjih klubova',tj Partizana. Samo pola CG se ne bi slozilo s tobom:)))))) To je cista ljubav. 'Ebes politiku.
« Last Edit: August 03, 2017, 22:29:32 by Milossss »
Only black and white

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1983 on: August 03, 2017, 22:39:51 »
Pošto sam veliki ljubitelj sporta, a podosta stariji od najvećeg broja forumaša imao sam prilike da pratim fudbal, košarku (i hokej  :11: ) u onoj staroj lijepoj državi. Bio sam veeeliki navijač Partizana (godinama nisam propustio nijedan fudbalski meč na JNA, košarkaški u novobeogradskoj hali sportova, a rijetko koji hokejaški u Pioniru), no nikada nisam išao među one najglasnije, najekstremnije u smislu ponašanja, jer u ljubavi prema crno-belima nisam ga skoro nikome priznavao. No, nije mi ta ljubav smetala da redovno pratim na međunarodnim utakmicama Zvezdu  (u Beogradu, a stizao sam i do Škotske), povremeno Hajduka u Splitu, a jednom i Dinama u Zagrebu.
I dan danas za Partizan navijam ma protiv koga igrao, a za timove iz ExYu uvijek kad izađu na međunarodnu scenu.
Žao mi je što su raznorazni sportski mešetari, preveliki novac i plaćeni navijači, ponekad obični huligani, u dobroj mjeri dezavuisali sport i u priličnoj mjeri ga učinili prljavim poslom.

Offline Milossss

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1613
  • ⬛⬜ ⬛⬜
Re: Sport
« Reply #1984 on: August 03, 2017, 22:57:02 »
Pošto sam veliki ljubitelj sporta, a podosta stariji od najvećeg broja forumaša imao sam prilike da pratim fudbal, košarku (i hokej  :11: ) u onoj staroj lijepoj državi. Bio sam veeeliki navijač Partizana (godinama nisam propustio nijedan fudbalski meč na JNA, košarkaški u novobeogradskoj hali sportova, a rijetko koji hokejaški u Pioniru), no nikada nisam išao među one najglasnije, najekstremnije u smislu ponašanja, jer u ljubavi prema crno-belima nisam ga skoro nikome priznavao. No, nije mi ta ljubav smetala da redovno pratim na međunarodnim utakmicama Zvezdu  (u Beogradu, a stizao sam i do Škotske), povremeno Hajduka u Splitu, a jednom i Dinama u Zagrebu.
I dan danas za Partizan navijam ma protiv koga igrao, a za timove iz ExYu uvijek kad izađu na međunarodnu scenu.
Žao mi je što su raznorazni sportski mešetari, preveliki novac i plaćeni navijači, ponekad obični huligani, u dobroj mjeri dezavuisali sport i u priličnoj mjeri ga učinili prljavim poslom.
Upravo tako. Kriminalci vodje navijaca,napravili posao od toga. Pa se sada desava da bivsi vodja navijaca Zvezde u fudbalu,sada je vodja navijaca Partizana. A bivsi vodja navijaca Partizana,sad je vodja navijaca Vojvodine.
Only black and white

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1985 on: August 04, 2017, 00:53:15 »
Ja sam navijao za Partizan do sloma SFRJ. Moja djecija ljubav.Kako sam rastao vise sam obracao paznju na Buducnost. Kad je pukla stara drzava devedesetih pukla je i moja ljubav za Partizanom. Ne odjednom vec postepeno. I danas mi je mila ta boja,budi uspomene davne iz neke druge dimenzije,mog djetinjstva.
Fudbal u staroj SFRJ je bio neprevazidjen i vise se nikad takav fudbal nece igrati.Tesko se pomiriti sa tim ali tako je kako je. Mogu rec da sam bio jedan od privilegovanih koji je zivio u toj drzavi i gledao vrhunski fudbal...

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #1986 on: August 04, 2017, 01:28:52 »
Ja sam navijao za Partizan do sloma SFRJ. Moja djecija ljubav.Kako sam rastao vise sam obracao paznju na Buducnost. Kad je pukla stara drzava devedesetih pukla je i moja ljubav za Partizanom. Ne odjednom vec postepeno. I danas mi je mila ta boja,budi uspomene davne iz neke druge dimenzije,mog djetinjstva.
Fudbal u staroj SFRJ je bio neprevazidjen i vise se nikad takav fudbal nece igrati.Tesko se pomiriti sa tim ali tako je kako je. Mogu rec da sam bio jedan od privilegovanih koji je zivio u toj drzavi i gledao vrhunski fudbal...
A Varvari su nekad bili pobratimi sa Delijama :03:
Mene su moji naucili da navijam za Sutjesku,od stranih klubova volim Juve.Isto su me naucili da navijam za svaki Crnogorski klub kad igra protiv stranog.Ja cu na primjer navijat za Buducnost kad igra protiv Zvjezde,Partizana,Hajduka,Apoela,Bate Borisova iako nam je Buducnost najvisi rival u ligi.Ne zna kako da vam opisem ja volim toliko Crnu Goru,pa mi je tako i mio svaki Crnogorski klub.Iako sam ja iz J,Polja,moje pravi rodni kraj je Katunska Nahija.Moji su presili radi Turaka u ovo sadasnje selo.I ja sigurno odatle vucem Crnogorstvo i ljubav prema svojoj drzavi.Svaki klub iz CG volim.I ovako cu uciti svoju djecu,prvo za svoje navijat,pa onda za druge ako zelis,mislim da je to pravilno.

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1987 on: August 04, 2017, 08:56:12 »
Kad je klupski fudbal u pitanju, mislim da nema pravila, niti nečeg što se smatra normalnim i nenormalnim.
E, kad je reperezentacija u pitanju to malo drugačije izgleda. Tu je prirodno navijati za svoju reprezentaciju i mislim da velika većina tako i osjeća.
---
Problem se javlja u doživljaju navijanja, odnosno šta se podrazumijeva pod navijanjem.
I u doba kad sam bio opijen Partizanom dešavalo se da dio meča priželjkujem pogodak protivničke ekipe kako bi se eventualno ispravila sudijska nepravda. Ništa, ali bukvalno ništa, mi nije značila pobjeda ostvarena na nepošten način. Danas je taj osjećaj kod mene još izraženiji.

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #1988 on: August 04, 2017, 11:31:26 »
Kad smo vec kod ex yu, zbilja nevjerovatno da su skoro svi prosli juce.. Osijek izbacio PSV  :52: Zvezda koja je prosle sezone bila nikakva, poigrala se sa Pragom... Hajduk, Dinamo.. Partizan ce bit nosioc.. Moglo bi bit barem 5 ekipa u LE iz ex yu, a mozda i vise

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #1989 on: August 04, 2017, 13:36:09 »
Partizan-Videoton
Zvjezda-Krasandor
Osijek-Austrija Bec
Dinamo Z-Skendeberg
Hajduk Split-Everton

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #1990 on: August 04, 2017, 13:49:39 »
Što mi radi Čukarički ?   :56:

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1991 on: August 04, 2017, 14:18:36 »
partizan protiv videotona koji ga je davno izbacio iz kupa uefa ako se dobro sjecam? videoton iz sekeshehevara. kako sam zapamtio taj grad. kao tadasnji ludak za partizanom i po meni najacom ekipom partizana sa draganom manceom na celu.izgube u madjarskoj 5-0 a dobiju doma 2-0 . kukuu,onakav tim da ispadne. to niko nije mogao da vjeruje da takav tim moze da izgubi i jos da izgubi sa tim rezultatom i to od nekog videotona iz sekeshhehevara.prvi put cujem za taj tim i uzmem kartu svijeta,nadjem madjarsku i trazim sekeshhehevar  hahaha cus tamo neki tim iz sekeshhhshshh .ne umijes grad izgovorit  pa da mi oni dobiju partizan, ma kakvi hahaha ja sam bukvalno taj poraz shvatio kao kraj svijeta. apokalipsa hahahaha evo im sansa da se osvete za izbacivanje. no sad ni ne pratim partizan niti imam zelju,gledao sam ih protiv buducnosti,ono je zastidje od tima. a buducnost je mogla bogami ali nisu imali snage. da je djalovic igrao ko zna sto bi se desilo .

ps. madjo , cuka muku muci sa teleoptikom    :61: :62:

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #1992 on: August 04, 2017, 14:49:22 »
Treba napomenuti da je Videoton,proslo kolo izbacio Francuski Bordo,sto nije mali rezultat.Al kad se sagleda situacija,Partizan je izvuko lakseg protivnika,i moze biti zadovoljan.Zvjezda ima malo tezi posao,bice tu neizvjesno sa Rusima.Takodje tezak mec za prognozu Osijek Austrija Bec.Dinamo ne bi trebo imati problema sa Skendebergom,mislim da je Dinamo dosta jaci klub.Hajduk je dobio najtezi posao.Everton je velikan fudbalski.Mada Hajduk igra dobar fudbal,al ne toliko,da bi mogao sa Evertonom,to je neko moje misljenje.

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1993 on: August 04, 2017, 15:43:35 »
Kao navijač Partizana itekako se sjećam onih 0:5 iz Sekešfehervara. Svjestan činjenice da bi se opet mogli sastati sa Videotonom odučio sam ovog ljeta obići tu varošicu (Sekešferhervar) 60-ak kilometara jugozapadno od Budimpešte.

Evo slika napravljenih prije manje od 10 dana.

Na prvoj je zamak Bori (djelo jednog čovjeka koji ga je radio 40 godina)


Ovo je ulica u pješačkoj zoni  u centru grada(skvasio sam se ka miš)

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1994 on: August 04, 2017, 16:04:52 »
e ima li ista zgorega nego da se nadje covjek u zoni dje nema strehe u iznenadnoj ljetnjoj oluji hahahahhahaha to je dobra kvota na kladionici  :120:

Offline Milossss

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1613
  • ⬛⬜ ⬛⬜
Re: Sport
« Reply #1995 on: August 04, 2017, 20:59:55 »
Partizanu 2 utakmice pred praznim tribinama,i 130.000e kazne,zbog politickih parola na utakmici sa Buducnosti u Beogradu. Duboko postovanje Caki Ivanovicu. Moze ga neko voljeti ili ne,zbog svojih poznatih stavova,ali politiku na tribinama nikad nije uvodio. Tako I treba da bude.
« Last Edit: August 04, 2017, 21:07:06 by Milossss »
Only black and white

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #1996 on: August 05, 2017, 11:14:42 »
Partizanu 2 utakmice pred praznim tribinama,i 130.000e kazne,zbog politickih parola na utakmici sa Buducnosti u Beogradu.

Neznam kako ću zaspat naćas  :75:   :60:

A što očekujete drugo od komunističkija klubova.

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #1997 on: August 11, 2017, 17:46:45 »
Ne propustite nocas utakmicu Crna Gora-Grcka u kosarci.Radi se o trofeju Beograd,pripremne utakmici pred EuroBasket.Prenos je na Areni Sport 4 u 21h.
EVIVA VERO MONTENEGRO.

Offline staracfoco

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1168
Re: Sport
« Reply #1998 on: August 13, 2017, 13:30:06 »
Promače mi vaša priča o sportu nekad i sportu sad.Veliki sam ljubitelj svih sportova i svjedok mnogih događaja koji su obilježili jedan period.Pošto sam studirao u Beogradu i bio apsolvent 7 godina morao sam neđe da potrošim višak vremena.Pored kafana,bioskopa i pozorišta za svo vrijeme,nijesam propustio nijednu košarkašku utakmicu u hali sportova na N.Beogradu(svake subote dupli program) a kao navijač Partizana, svake druge neđelje vodio sam najboljeg druga(zvezdaša) da vidi kako se igra fudbal.On je mene vodio na sve utakmice C.Zvezde da ja vidim kako se igra fudbal.Na moju žalost,tada je Zvezda harala i ja nijesam imao prilike da se radujem.Kad se pojavila ona sjajna Hajdukova generacija ja sam plaćao ulaznice kad je Hajduk gostovao Zvezdi i redovno joj uzimao mjeru.Bilo je tada svega.Nije bilo godine da se u Beogradu nije održavalo neko evropsko ili svjetsko prvjenstvo.Sve sam ispratio.I finale Kupa šampiona,kad je Ajaks pobijedio Juventusa,i Kup nacija(sada prvjenstvo Evrope) u fudbalu.Nikad neću zaboraviti 1.poluvrijeme protiv SR Njemačke.Mislim da ih niko nikad nije nadigrao kao mi tada ali je bilo samo 2:0,a na stadionu,u pauzi,atmosfera kao da Njemci vode.Konačan rezultat je poznat.Mogao bih ja ovako danima,jer sjećanja samo naviru,ali bi to bila prazna priča jednog matorca.I samo još nešto.Mislim da je Vanja naveo Manceovu generaciju kao najbolju ikad u istoriji Partizana.Za mene je najbolja ona koja je igrala finale Kupa šampiona 1966.god.Do finala su izbacili Nant,Spartu(prvak tada aktuelnog svjetskog vicešampiona)Verder i Mančester Junajted (prvaci finalista svjetskog prvjenstva U londonu u ljeto 1966.god.)No ukusi su ukusi.Zaboravih koncerte Rej Čarlsa,Dip Parpla i domačih rok i pop grupa.Svakome se čini da je vrijeme u kojem je bio mlad bilo najljepše,ali ja mislim da se ono,čiji sam ja svjedok bio,više neće vraćati.Debelo odoh u off,ali sam imao potrebu da ovo saopštim.

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #1999 on: August 13, 2017, 13:50:50 »
Neka si reka,moj dobri kolega :105: :109:
Nocas kosarkaska utakmica Crna Gora Srbija,pravi ispit pred pocetak Eurobasketa.Svjesni smo jacine Srbije,al ona nas nikad nije dobila,tri puta smo ih dobijali.Mozda cemo nastavit tradiciju i krunisati novom slađom pobjedom. :03: Prenos je na Areni Sport 1 u 21:00H.
EVIVA VERO MONTENEGRO!