Author Topic: Sport  (Read 244036 times)

Offline Vakula

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
Re: Sport
« Reply #1800 on: April 12, 2016, 17:17:43 »
Baš to i je poanta - koliko je gledano. Velikoj većini nije zanimljivo gledat ženski tenis, ni meni, eventualno kad se kladim (iako ga rijetko kad igram s obzirom da kod njih stvarno nema nikakvog pravila (meč završi 6-0 1-6 -6-1, wtf?). Zašto onda nogomet nije jednako plaćen kod žena kao i kod muškaraca? Plaća se ono što se gleda, što privlači sponzore koji to u konačnici plaćaju i navijači koji kupuju karte. Gdje je problem? Ja ga ne vidim.

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1801 on: April 13, 2016, 23:20:52 »
Što radi Ćolo i njegovi "ludaci"!
Zasluženo.
Volio bih da oni osvoje LŠ.
---
Sreća za Barsu da i Atletiko i Real ne mogu da se koncentrišu samo na Primeru inače ko zna šta bi bilo.

Offline skener

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 2292
Re: Sport
« Reply #1802 on: April 30, 2016, 22:44:07 »
Koncentrisani su oni i dalje na Primeru, cekaju kiks Barse, ali tesko da ce se to dogoditi protiv Espanjola i Granade...inace veceras ih je opet pogurao crveni karton za protivnika....

Inace spanski timovi su jako blizu da igraju oba finala evropskih takmicenja sto bi bila prava dominacija...

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1803 on: May 02, 2016, 23:26:56 »
Lester  šampion Premier lige! Bravo.
Mark Selbi ("šaljivdžija iz Lestera") po drugi put posato svjetski snuker šampion.

Offline Bura

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 5035
Re: Sport
« Reply #1804 on: May 02, 2016, 23:55:50 »
Svaka čast Selbiju, zaslužio je. Smiren, koncentrisan, raspoložen za duge frejmove... S druge strane "zmaj iz Kine" Ding je u ovom finalu bio neprepoznatljiv. Pravio je greške kakve su svakako neočekivane za njega. Izgleda da je na njega pritisak bio prevelik. Ipak, veoma zanimljivo finale, ali i gotovo svaki meč na ovom svjetskom prvenstvu. Uživanje pravo.  :109:
Bolje gram nafake no kilo mozga.

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1805 on: May 04, 2016, 00:35:23 »
Veliki uspjeh Atletika i još jedan veliki kiks Bajerna.
Ne znam koliko je u finasijskom smislu Gvardiola značio za Bajern, no u fudbaslom izgleda da je bio promašaj.
Sjećate li se Jupa Hajnkesa i Bajerna iz 2013?

Offline staracfoco

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1168
Re: Sport
« Reply #1806 on: May 04, 2016, 20:50:20 »
Hejnkesov Bajern je bio tipičan predstavnik njemačke fudbalske škole.Jednostavno te pregaze ubitačnim ritmom i fanatičnom borbenošću.Gvardiolina tika-taka i njemački mentalitet,jednostavno,nijesu dobitna kombinacija. Okosnicu Hejnkesovog Bajerna činili su Njemci,uz par vrhunskih stranaca,a ovaj Bajern ima tri ili četiri Njemca i mnogo igrača iz Južne Amerike i Španije(da se razumijemo, sve su to vrhunski irači) i to se pokazalo kao loš spoj.

Offline staracfoco

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1168
Re: Sport
« Reply #1807 on: May 08, 2016, 21:34:09 »
Lester šampion Engleske u fudbalu, Bukurešt prvak Evrope u ženskom rukometu.Draž sporta su,upravo,trijumfi autsajdera na papiru protiv favorizovanih i ,objektivno,jačih protivnika.Da nije tako ni sport ne bi bio interesantan kao i  život.

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1808 on: June 05, 2016, 20:52:30 »
Red je da se i ovdje pomene Novakov 12. GS, prvi u Francuskoj.
Bravo.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1809 on: June 05, 2016, 23:46:10 »
Bravo Djoks !! Poslije toliko pokusaja naaaaaaapoookooon. Kapa dolje. Ziva legenda. Prvi RG i 12 gs po redu... Jednostavno ne vidim ko mu moze stati na crtu trenutno.



Samo jos da napomenem da Danka Kovinic ide na Olimpijadu jer je osvojila Marsej . Veoma talentovana a mlada teniserka. Njeno vrijeme tek dolazi!

Offline skener

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 2292
Re: Sport
« Reply #1810 on: June 06, 2016, 00:08:35 »
Svaka cast, potpuno zasluzeno, posle 3 izgubljena finala stigao je dugo ocekivani Roland Garros i to u vrijeme kada je Nole trenutno sampion i ostala 3 gren slema  :116:

Sledi Wimbledon, Olimpijada za koju se nadam da ce osvojiti zlato i onda taj Sinsinati pa da kazemo da je osvojio sve sto se moglo osvojiti  :114:

Offline Bart

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 220
Re: Sport
« Reply #1811 on: June 06, 2016, 00:13:28 »
Neverovatan uspeh Djokovica, mislim da je sada skinuo veliki teret sa ledja i od sada ce sve biti lakse i opustenije...Nadam se olimpijadi jer je realno i to zasluzio svojm prethodnim nastupima.

Offline SnowHunter

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3773
Re: Sport
« Reply #1812 on: June 06, 2016, 02:20:41 »
Novak car, ali i Marko!  :43: :43: :43:


Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1813 on: June 06, 2016, 15:20:40 »
Realno trenutno je neeeprikosnoven i ja ne vidim ko moze da ga pobjedi na grend slemovima. Dolazi Vimbldon pa u avgust i ta olimpijada. Ako uzme zlato u Rio imace zlatni slem. Mislim i ovo trenutno dostignuce da drzi sva 4 gs u saci ce tesko ko ostvariti,mozda  ne i za nasih zivota. Eto sad je na pola puta ako osvoji i ova dva preostala u ovoj godini (vimbldon i us open) zabetonirace svoje ime u aleji velikana (od mastera mu fali samo sinsinati). Mozda najveci ikad. Iako mislim da Nadal ili Federer ovo dostignuce za vrijeme svoje karijere nece nikad ostvariti ipak Federer ima 17 a Nadal 14 gs. Morace jos da se potrudi da ih stigne a to je sledecih 3-4 godine. Ako ostane na prvom mjestu oborice i rekord Federera sa 302 nedelje na prvom mjestu a to ce se desiti ako ostane jos 2 godine na prvom mjestu. Statistike su cudo. Ko zna jos kakvih rekorda ima ali ovi su najvazniji  :105:

Online pg

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 954
Re: Sport
« Reply #1814 on: June 10, 2016, 23:29:01 »
Francuzi pobijedili Rumune 2-1,ali ni malo nije bilo lako.Vrlo dobra utakmica i odlican pocetak prvenstva
10.02.2012
11.02.2012
12.02.2012

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1815 on: June 11, 2016, 01:00:06 »
Rumunija je ovo mogla da dobije da je imala malo vise srece. Po meni, Francuska je povela nakon faula nad golmanom...imali su Rumuni par dobrih sansi mada i Francuzi su imali suteve ali golman je bio na pravom mjestu. Mozda bi nerjeseni rezultat bio najbolji al to je fudbal.

Sjutra je prva tekma u 15h. Po meni veoma interesantna. Svajcarci igraju protiv komsija iz Albanije.


Nadam se dobrom fudbalu na ovom EP.

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6271
Re: Sport
« Reply #1816 on: June 11, 2016, 01:05:53 »
Realno trenutno je neeeprikosnoven i ja ne vidim ko moze da ga pobjedi na grend slemovima. Dolazi Vimbldon pa u avgust i ta olimpijada. Ako uzme zlato u Rio imace zlatni slem. Mislim i ovo trenutno dostignuce da drzi sva 4 gs u saci ce tesko ko ostvariti,mozda  ne i za nasih zivota. Eto sad je na pola puta ako osvoji i ova dva preostala u ovoj godini (vimbldon i us open) zabetonirace svoje ime u aleji velikana (od mastera mu fali samo sinsinati). Mozda najveci ikad. Iako mislim da Nadal ili Federer ovo dostignuce za vrijeme svoje karijere nece nikad ostvariti ipak Federer ima 17 a Nadal 14 gs. Morace jos da se potrudi da ih stigne a to je sledecih 3-4 godine. Ako ostane na prvom mjestu oborice i rekord Federera sa 302 nedelje na prvom mjestu a to ce se desiti ako ostane jos 2 godine na prvom mjestu. Statistike su cudo. Ko zna jos kakvih rekorda ima ali ovi su najvazniji  :105:
Pozitivan skor protiv najvecih rivala. Od 12 GS titula cak 11 je osvojio pobijedivsi u finalima nekog iz velike cetvorke.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1817 on: June 11, 2016, 01:27:02 »
Pozitivan skor protiv najvecih rivala. Od 12 GS titula cak 11 je osvojio pobijedivsi u finalima nekog iz velike cetvorke.

Samo da se ne povrijedi i ja ne brinem  :11:

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1818 on: June 11, 2016, 08:20:51 »
Više bih volio da je meč na otvaranju završen neriješenim rezultatom. Ne 1:1, nego 2:2, jer je gol Pajea (Payet) bio fantastičan. No, ne može se reći da Francuzi nisu zaslužili pobjedu.
---
Novakovih 12 GS, 29 mastersa, 5 završnih mastersa,pozitivan skor sa najboljim igračima,... je rezlutat koji ga svrstava među nekoliko najboljih tenisera svih vremena. Može i više, ali nije dovoljno samo da ga povrede mimoiđu. Potrebno ja da i dalje bude željan, gladan uspjeha, da i dalje bude u potpunosti posvećen treningu, napredovanju. Potrebno je da u privatnom životu nema trzavica, nerazumijevanja, bolesti... nemaštine  :11:

Online pg

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 954
Re: Sport
« Reply #1819 on: June 12, 2016, 10:54:00 »
Dejan Zlaticanin profesionalni prvak svijeta u boksu u lakoj kateogriji najprestiznije WBC verzije  :45:
Bravo Dejane!!!  :116:
10.02.2012
11.02.2012
12.02.2012

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1820 on: June 12, 2016, 13:06:40 »
Prije našeg Dinamita, WBC pojas u lakoj kategoriji nosili su, uzmeđu ostalih, sve same legende: Roberto Duran (Panama), Hektor Kamačo (Portoriko), Hulio Cezar Ćavez (Meksiko), Pernel Vitaker (SAD), Flojd Mejveder (USA), Mani Pakjao (Filipini)...

"Ovo je za mene i moj crnogorski narod istorija! Ponosan sam što sam učinio da i ljudi u Crnoj Gori budu ponosni na mene. Želim da pozdravim sve Crnogorce u svijetu", kazao je Zlatičanin odmah nakon borbe.

Svaka cast Deju. Izuzetan sportista i covjek  :109:

Offline staracfoco

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1168
Re: Sport
« Reply #1821 on: June 12, 2016, 13:14:24 »
Pridružujem se čestitkama prvom Crnogorcu sa titulom svjetskog prvaka u boksu.

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1822 on: June 12, 2016, 17:16:52 »
Više nego zaslužena pobjeda Hrvatske protiv Turske. Štaviše, Turci su imali sreće da su primili samo jedan gol.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1823 on: June 12, 2016, 19:12:05 »


Bolivijac Franklin Mamani je, za razliku od boraca sa top deset liste najboljih, skupio hrabrosti da izađe na crtu crnogorskom Dinamitu u Veroni.

Hrabri Mamani je opravdao nadimak Matador i odolijevao je razornim udarcima Dejana Zlatičanina skoro sedam minuta.

“Sve je preokrenuo taj jedan fantastični udarac, kojim me je pogodio u glavu. Osjećao sam se sjajno u ringu, i mislio sam da mogu da pariram. Ipak, kasno sam odreagovao,na savršeno prikriveni taj razorni lijevi kroše. Nakon tako dobrog udarca u glavu, nema povratka. Čestitam mu na pobjedi, naročito na tako dobro plasiranom napadu”, kazao je Matador za “USA today”.

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1824 on: June 12, 2016, 20:29:42 »
Uh...pogledah završnicu meča, raznio ga je!
Ne razumijem se u te verzije. Koliko je cijenjena ova u kojoj je Dejo šampion? Po imenima onih koji su bili šampioni rekao bih da nije za potcjenjivanje, naprotiv.