Author Topic: Sport  (Read 243493 times)

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Sport
« Reply #675 on: October 21, 2012, 00:48:14 »
 :80:   nisam je gledao ...   možda ulovim neku reprizu ...   i ja često imam utisak Fraka,  bar ovako laički,  da Valdezovi kvaliteti nisu na nivou ostalih igrača Barselone.

Offline demijan

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1443
  • "ko ne pamti iznova proživljava"
Re: Sport
« Reply #676 on: October 21, 2012, 19:51:22 »
jos 5 golova ovog genijalca fudbalskog i  pele 'pade"    :47:   :109: (onog manekena iz reala nikada nisam smatrao bilo kakvom konkurencijom mesiju)

http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/article/messi-king-of-the-stats

Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #677 on: October 22, 2012, 01:11:07 »
Ne znam sta reci ,sta napisati posle onoga u moraci  :19: Cak i razmisljam dali sam na pravom topicu jer je ono sve samo ne sport  :46: Smucila mi se ,ogadila kosarka veceras, tako da ne zelim da uopste komentarisem  ko je izazvao incidente ili sta je izazvalo incidente ,uopste me ne zanima .A tek mediji i nasi i srbijanski kojima gle cuda eto price i pisanja narednih 3,4 dana o ovome a vidim vec su dali tu i malo politike  :107: Uh  tacno covjeku dodje da razmisli treba li ici vise na tribine  :78: Dajte se u pamet Crnogorci ,nemojte vise da ni se ovo desava

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #678 on: October 22, 2012, 01:23:36 »
Mogu li se ikako ukinut navijači da ih ne bude ?  :19: Ot kad pratim sport eo tries godina imam u prkno ne viđeh da su se ikad igrači pobili na teren ili da se posvadio normalan kršten narod koji śedi na tribine i fino i kulturno gleda.
Vazda neki grobari,delije,varvari,vojvode... piii !  :20:

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #679 on: October 22, 2012, 01:44:09 »
Već godinama, pa i decenijama normalan svijet se na ExYu prostorima povlači pred divljacima, primitivcima... nezavisno od toga koji su dres obukli, kojom zastavom vijore.

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #680 on: October 22, 2012, 17:40:33 »
Oduzeli Lensu titule sa Tura.. Koliko je to samo glupo za one koji su pratili i prate taj sport. Jedan takav covjek, apsolutna legenda, koja je odbio testove jer se znalo da ce mu naci supstance zbog ogromne borbe protiv raka sto je imao. Gotovo da nema legende tog sporta koji nije banovan.. Ne znam cemu samo to sve.. Dobro su oni znali i tada da se svi dopinguju... No ajde, za mene on ostaje uvjek velikan. Kao covjek i sportista..

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6270
Re: Sport
« Reply #681 on: October 22, 2012, 18:37:43 »
Velikan zato sto je varao?

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #682 on: October 22, 2012, 21:02:09 »
Sanjine, nije prihvatio test. Itekako su dobro znali da bi tada imao nedozvoljene supstance, ali su ga pustili. Biciklizam je jedan nenormalan sport. Svake godine se produzava lista nedozvoljenih supstanci te se vremenom razni ljudi krizaju sto su nekad koristili to. Potpune budalastine. bukvalno SVI velikani, sem onih prije mnogo mnogo godina su suspendovani. To je toliko glupo da nikome nisu dali druga mjesta jer su svi ti ljudi takodje banovani.
A velikan je zbog mnogo cega. Vjerovatno medju top humanitarcima u odnosu na zaradu, mozda i broj jedan u svijetu.

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #683 on: October 22, 2012, 21:25:27 »
Stičem utisak da u biciklizmu se nisu dopingovali samo oni koji nusu ostvarili nikakve rezultate.
Šteta.
Volim pogledati, ali samo brdske etape!

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #684 on: October 22, 2012, 21:30:20 »
Bukvalno tako admine, tj vjerovatno su se i oni dopingovali, samo nisu vrijedni testa. Ja obozavam... lance mi je idol, sjecam se legendarnih duela sa Ulrichom.. uh...

Offline niksicki

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1890
Re: Sport
« Reply #685 on: October 23, 2012, 10:19:14 »

Već godinama, pa i decenijama normalan svijet se na ExYu prostorima povlači pred divljacima, primitivcima... nezavisno od toga koji su dres obukli, kojom zastavom vijore.

A koji je to normalan svijet?Jesu li to oni sto dodju jednom u pola godine na stadion i to samo kad je neki derbi?Da nije tih "divljaka i primitivaca" stadioni bi godina bili prazni.

Offline demijan

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1443
  • "ko ne pamti iznova proživljava"
Re: Sport
« Reply #686 on: October 24, 2012, 16:28:28 »


[ Invalid YouTube link ]

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #687 on: October 29, 2012, 00:05:15 »
na teniskom turniru u bazelu desilo se iznenadjenje...turnir u kojem je federer branio titulu je osvojio del potro 2-1 u setovima. interesantno je da je u njihovih zadnjih 3-4 meca del potro uvjek poveo sa 1-0 u setovima ali ga je fedeks dobijao sa 2-1 ili 3-1. sad je isto pocelo tako, del potro bjese ubjedljiv na pocetku meca, poveo je sa 1-0 ali fedja se povrati kao veliki borac. stvarno sam mislio da ce da ga odradi lagano u trecem setu ali delpo se nije dao.

federer se povukao sa mastera u parizu koji pocinje sjutra zbog nekih zdrastvenih problema tako da gubi 1000 bodova osvojenih prosle godine. igrao ili ne igrao isto mu se pise jer je djokovic od 4 novembra na prvom mjestu atp liste i na tom mjestu ce zavrsiti godinu jer niko ne moze da ga ugrozi.

hmm interesantno mi je to sto ako djokovic u 2013 odbrani AO mislim da ga do RG niko ne moze smjeniti s prvog mjesta.

no prvo da prezivimo 21 12 2012 pa cemo lako za ostalo  :109: :110:

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #688 on: October 29, 2012, 00:38:45 »
Gledaste li danas bruku od suđenja na meču Čelzi-Mančester UTD.

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #689 on: October 29, 2012, 00:43:57 »
Nijesam, ali sam pratio rezultat, čekao sam ×  :23:  Viđeh da je bilo 2-3 crvena kartona,jel tako ?

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #690 on: October 29, 2012, 00:46:49 »
Gledah ja o.. Tako je to. Nepotreban 2. zuti karton Torresu. Par minuta prije toga Ivanovic je dobio crveni, doduse zasluzeni, ali to je bilo strasno da se desi u par minuta, pogotov sto je Celzi bio u naletu. I onda kao slag na torti gol iz ofsajda Cicarita...

Offline Стенли

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1962
Re: Sport
« Reply #691 on: October 30, 2012, 18:12:46 »
Podgoricani mogli bi ste svi navratit na proslavu 25. godina Varvara, bice spektakl.  zapad istok i sjever puni..


Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #692 on: October 31, 2012, 18:37:13 »
Crnogorske ajkule su ponovo u modi ♥ Pobjeda bez 6 igraca(koji su bili u timu za olimpijadu) u sred Zagreba !!! Bilo je mnogo price o odlascima talenata iz crne gore ,te ne ulaze se u vaterpolo te nema pravog rada ito je istina ,ali zasto to isto nisu uradili Vico,Draskovic,Sekulic ? I pored svega sto se desava oni svojom voljom ,htjenjem i ljubavlju prema grbu nase zemlje anuliraju sve te nedostatke . I upravo je to najace oruzje crnogorskog sporta !!!

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #693 on: October 31, 2012, 22:18:59 »
hehe prenka, svi ti momci koji su posli su cisti Srbi, i nema se niko sto bunit... ako je bilo nesto nelegalno ok, ali to mi je skoro sve komsiluk, sem maloga Gasa, ali mu znam oca dobro, Vaso je veliki igrac bio i Srbin je po nacionalnosti i tu se nema sto prigovorit.. a da ti prao kazem, mozda bi i Vico poso da ga je ko htio. Nadam se da je napredovao nesto, ali jedan od manjih talenata sto je guran ikad. Zbog oca naravno.
Volio bi da mi neko rece sastav Hrvatske sto je igrao, nesto sumnjam da su oni bili kompletni  :78:

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #694 on: October 31, 2012, 22:56:19 »
Hrvatska – Crna Gora 10:13 (2:3, 2:3, 4:2, 2:5)

Zagreb – Bazen na Savi. Gledalaca: 1.000. Sudije: Bender (Njemačka), Severo (Italija). Igrač više: Hrvatska 9 (3), Crna Gora 7 (5). Peterci: Hrvatska 4 (4), Crna Gora 1 (1).

Hrvatska: Pavić (pet odbrana), Lončar, Vukičević, Krapić, Joković 3, Buljubašić, Muslim 1, Bušlje, Sukno 4, Dobud 1, Šetka, Obradović 1, Bijač.

Crna Gora: Šćepanović (devet odbrana), Dr. Brguljan, Pasković 1, Petrović 3, Vico, Latinović, Drašković 2, Sekulić 2, Ivović 2, Da. Brguljan 1, Klikovac 1, Čučković.

edit: http://www.vijesti.me/sport/kakav-samar-olimpijskom-sampionu-clanak-98519

svjetska liga nije ono sto je i evropsko, svjetsko prvenstvo ili olimpijada. mi jesmo jaki ali poslije malage nam je uvjek malo hvalilo za neko zlato, gubili smo nesrecno. sjetite se prethodne olimpijade. na turnirima smo uvjek dobri i osvajamo cak i prva mjesta ali kad dodju  ova velika takmicenja kao da nemamo koncentraciju

Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #695 on: October 31, 2012, 22:57:39 »

hehe prenka, svi ti momci koji su posli su cisti Srbi, i nema se niko sto bunit... ako je bilo nesto nelegalno ok, ali to mi je skoro sve komsiluk, sem maloga Gasa, ali mu znam oca dobro, Vaso je veliki igrac bio i Srbin je po nacionalnosti i tu se nema sto prigovorit.. a da ti prao kazem, mozda bi i Vico poso da ga je ko htio. Nadam se da je napredovao nesto, ali jedan od manjih talenata sto je guran ikad. Zbog oca naravno.
Volio bi da mi neko rece sastav Hrvatske sto je igrao, nesto sumnjam da su oni bili kompletni  :78:
Fraka nije u pitanju nikakva nacionalnost odje . I pravo da ti kazem nas savez nema sto tu da se ljuti i buni ,ljudi igraju gdje hoce i za koga hoce .u svemu ovome ovi momci koji su tu i koji igraju za nasu reprezentaciju su za mene heroji i junaci . a to je prirodno i normalno da ljudi a ne samo igraci idu tamo gdje im je bolje . Hrvatskoj je falio  jedan igrac ,ali to nikako ne moze umanjiti nasu pobjedu
« Last Edit: October 31, 2012, 22:59:59 by prenka »

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #696 on: October 31, 2012, 23:08:11 »
Pa jeste u pitanju nacinalnost, kako nije. Ima tu uloge i taj zahtjevan stav Partizana, ali kazem ti i Vico je u Partizanu, pa mu nisu trazili da igra za Srbiju. Andrija, Dule i Gavrilo su Srbi i nas savez jede g...a. Mi dobro znamo da u nasoj rukometnoj reprezentaciji ima nekoliko Srpkinja, koje igraju za Cg samo zato sto je mnogo bolja od Srbije, a ne zato sto su crnogorke. Ta prica uopste ne treba da se poteze. naravno, svaka cast momcima. Nije bas jedan igrac prenka, Loncar, Vukicevic, Krapic, Bijac a i Setka su sve novajlije i tu privremeno...
No svakako svaka cast momcima.

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #697 on: October 31, 2012, 23:18:11 »
Dobro, momci, malo ste pošli u prebrojavanje ko koliko prsta diže i tako to  :67:
Valjda oni znaju đe će i što će činjet s karijerom da ih mi ne učimo.

Čestitke našima na pobjedi.  :109: :109:

Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #698 on: October 31, 2012, 23:20:45 »

Pa jeste u pitanju nacinalnost, kako nije. Ima tu uloge i taj zahtjevan stav Partizana, ali kazem ti i Vico je u Partizanu, pa mu nisu trazili da igra za Srbiju. Andrija, Dule i Gavrilo su Srbi i nas savez jede g...a. Mi dobro znamo da u nasoj rukometnoj reprezentaciji ima nekoliko Srpkinja, koje igraju za Cg samo zato sto je mnogo bolja od Srbije, a ne zato sto su crnogorke. Ta prica uopste ne treba da se poteze. naravno, svaka cast momcima. Nije bas jedan igrac prenka, Loncar, Vukicevic, Krapic, Bijac a i Setka su sve novajlije i tu privremeno...
No svakako svaka cast momcima.
ne slaem se sa tobom po ovom pitanju nacionalnosti . to stoji stav partizana i vjeruj mi da podrzavam taj stav ,treba mnogi klubovi u crnoj gori da se odluce na takav stav . cist Primjer fudbalera volkova  :83:  sto se tice ovih novih hrvatskih igraca koje si nabrojao mozda je jedan od njih usao neki minut u igru  :38:  
Madjo za tebe  :48:   :102:  

Offline Стенли

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1962
Re: Sport
« Reply #699 on: November 01, 2012, 01:22:14 »
Za koga su ginuli djedovi nasi,bez za majku Crnu Goru?   Nek se izjasni Srbinom svako ko se osjeca tako, ali treba da postuje i voli svoju otadzbinu, pa tek onda drugu.   Srbija je nasa bratska zemlja, i vazda ce bit, ma koliko to novinari i politicari htjeli zamutit ljubav naroda.  ~ne mora se brisat ovo~
С' вјером у Бога, Црногорац до гроба!

Dobili smo Hrvatsku ,gledao sam tekmu na HRV2 ,dobro smo igrali dosta novih igraca.. golman nas je dosta puta i spasio!  Borba iznad svega, i zasluzena ubjedljiva pobjeda.   :119: Gol razlika nam je mnogo bitna, jer iz grupe samo jedan ide dalje (barem ja tako mislim).