Author Topic: Sport  (Read 242969 times)

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6270
Re: Sport
« Reply #400 on: August 12, 2012, 17:10:38 »

Da su gubili cio meč, pa ajde, bolji je bolji.
Ali imat tri gola prednosti šes minuta prije kraja, i primit četiri vezana, to nemogu da svatim.    :30:  :31:  :34:  :19:


Ja mislim da je u pitanju strah od uspjeha. To se nasima cesto desava.

Madjo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #401 on: August 12, 2012, 17:13:26 »
Ja mislim Sanjine da nevjerujem da ću u skorije vrijeme palit televiziju da gledam vaterpolo.  :56:
Rođene luzere neću da pratim.  :46: :46:

Vraćam se serijama iz Venecuele.  :16:

Madjo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #402 on: August 12, 2012, 17:17:41 »
No, treba dočekat rukometašice a ove treba direktno sprovest autobusom put kuće.
Do stanice, a otolen nek idu pješki doma.  :28:  :28:

Offline Dado

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 682
Re: Sport
« Reply #403 on: August 12, 2012, 18:46:55 »
4 iskljucena igraca, neiskoriscen dupli igrac manje, 11:8  6 minuta prije kraja..nikada a posebno kada se utisci slegnu nisam bio neki kriticar ali ovoga puta cu reci teska srca madjo da si u pravu  :82: ko zna kad ce im se ukazati ovakva sansa sledeci put..

Offline MeteoLaik

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 287
Re: Sport
« Reply #404 on: August 12, 2012, 18:59:01 »
Obrukasmo se. Vjerovao sam da ćemo meč privesti kraju bez problema.Zaista neshvatljivo. I selektor neće da traži time out. Sprdnja.

Ja sam počeo da gledam odbojku na samom kraju trećeg seta, kad je Brazil imao prvu meč loptu. Nijesam mogao da vjerujem da  Rusija gubi. I Rusi dobiše treći set. Nešto mi je govorilo da mogu da preokrenu. Promijenim program, opet vraćam - Rusi izjednjačili. Tad mi je već gotovo jasno bilo ko će da pobijedi. Ali da ne baxuziram, opet okrenem program. I vidim  da Rusi pobijediše. Neka su.

Čestitam Srbiji našu bronzu! A s našima treba da poradi neki psiholog, kao što psiholozi rade sa drugim sportistima pred mečeve.

Gustav

  • Guest
Re: Sport
« Reply #405 on: August 12, 2012, 20:15:11 »

A s našima treba da poradi neki psiholog, kao što psiholozi rade sa drugim sportistima pred mečeve.


Rade s našima Srbi, Hrvati, Rumuni, Njemci, Amerikanci, pa bi mogli malo i psiholozi.

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #406 on: August 12, 2012, 20:41:48 »
Vidjecemo mi sto ce bit kad krene smjena generacija, nasa omladina u vaterpolo, da kazem, onako najblaze, je izuzetno skromna, cak mogu rec i losa. Rad je katastrofalan, trenera sa znanjem vise nema. Svi talenti koje smo imali su otisli u Partizan, a time odlucili da ce igrat za srbiju. Bit 4. u vaterpolo nije ama bas nikakav uspjeh, nego katastrofa jer to je sport sto ozbiljno igra 6 zemalja na svijet, a nama je skoro pa nacionalni sport.

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Sport
« Reply #407 on: August 12, 2012, 20:52:37 »
Sprdnja, mogu samo to rec.  :24:

Ali, zaista, oni koji su u mogucnosti, makar od omladine, svi bi trebali da dodju na docek. Znam da se sutri da rabota, i da mnogo ljudi nece zbog toga biti u prilici da dodje, ali opet, treba dat podrsku, makar omladina besposlena! Ja idem..
Februar 2012. :)

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #408 on: August 12, 2012, 21:01:15 »
Vjerovatno cu i ja doc na docek, da zaprosim miljanicku  :08:
Ne, zbilja su te djevojke zasluzile sve najbolje... treba ih pozdravit  :111:

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Sport
« Reply #409 on: August 12, 2012, 21:06:59 »
Veliki uspjeh, zaista! Treba to proslavit i obiljezit! :116: Uh kako bih volio da cijeli trg bude pun ka sibica sjutra veceeee  :109:
Februar 2012. :)

Offline ehtelion

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1540
Re: Sport
« Reply #410 on: August 12, 2012, 21:08:03 »
zasluzili su svi koji su posli na olimpijske igre. Koliko god se mi nervirali, samim vaterpolistima je sigurno gore nego nama. ja samo toliko:)

Offline MeteoLaik

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 287
Re: Sport
« Reply #411 on: August 12, 2012, 21:40:29 »
Ja bih zaprosio Španjolku, kovrdžavu crne boje kose.  :43:  :07:

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Sport
« Reply #412 on: August 12, 2012, 21:43:45 »

Vjerovatno cu i ja doc na docek, da zaprosim miljanicku  :08:



Odavno je Miljanićka svojim izgledom osvojila više od sportskih simpatija širom CG    :27:   mogao bi čekat' veliki red za tu prosidbu      :122:    

Avion im slijeće valjda u 1:30 h,   a doček kreće od 23:00 h ...   biće to veseo ponoćni skup na trgu     :114:     :121:    

Madjo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #413 on: August 13, 2012, 00:08:59 »

Ja bih zaprosio Španjolku, kovrdžavu crne boje kose.  :43:  :07:


Jednu "olimpijku" sam primijetio u prošli vikend, neznam ni oklen je ni ko je, a znam da bačá kuglu i da je prezgodna   :43:
Prava, kršna đevojka.  :119:

Nego, prati li ko zatvaranje ovija igara ? Stvarno su napravili šou.  :109:

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #414 on: August 13, 2012, 01:37:53 »
Al dobro, realno, ona Antonia Misura, pa nerealno lijepa zena.... sto je ono jbm ti  :29:  :58:

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #415 on: August 13, 2012, 03:12:43 »
a izgubili smo, sta reci a da vec nije receno...oni sami najbolje znaju,njih boli najvise. ne treba im sad madjo okrecat ledja kad je najteze...jbga desava se. imao sam casti mi neki predosjecaj pred kraj kad smo onoliko vodili da ce neka frka da bude na kraj pa onda ona tri suta na go dje zadnji ulazi u go...ja vicem TOOOOOOOOO a onda vidim da je isteklo vrijeme...bzvzee...baksuzi jbga al sta je tu je, idemo dalje...za sledecu olimpijadu otpisite madjare jer ne vjerujem da ce sledecih godina madjarska biti u vrhu...po tome ispada da smo samo tu mi srbi i hrvati...dolazi evropsko i svjetsko,polako ima vremena...bice tu jos medalja i napokon barem te medalje na olimpijskim. zivi bili pa vidjeli. srbiji cestitke na bronzi!

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #416 on: August 13, 2012, 07:36:26 »
Kad sam vidio onoliko naših političara na tribinama znao sam da ne sluti na dobro. No, aj sad, lako je bit general poslije boja.
Koliko god bili razočarani, ipak moramo shvatiti da mi medalju ne možemo uzeti u fudbalu, košarci, odbojci... vjerovatno ni u rukometu (muškom). Ipak su to sportovi koji su dovoljno popularni u mnogoljudnim zemljama i nije realno da zemlja sa pola miliona stanovnika tu može nešto ozbiljnije učiniti.
Vaterpolo je ipak naša šansa, a meni je žao što nas nema dovoljno u pojedinačnim sportovima.

Madjo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #417 on: August 13, 2012, 08:33:28 »
Ali Vanja, u onakvoj situaciji kad vodiš 6 minuta prije kraja 3 gola neshvatljivo mi je izgubiti.
Đe je tu profesionalizam? To je prednost koja se u rukomet ne ispušta, a kamoli u vaterpolo. Viđelo se i u meču protiv Španaca da nemamo smirenosti pred kraj utakmice,no sreća je bila te smo vodili malo više.

Mislim, da je Srbija konstantno vodila sa recimo dva gola i da je bila bolja u toku cijelog meča, nebih riječi rekao.Srbija je uspjela napravit čudo, sa 3-4 isključena igrača-gotovo sa drugom postavom, stić minus od tri gola.
Neznam.
Pored Mađara ja bih otpisao i naše za sljedeću olimpijadu. Sad kad se nije osvojila medalja, neće nikad više, vjerujte.  :28:  

Offline MeteoLaik

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 287
Re: Sport
« Reply #418 on: August 13, 2012, 09:41:46 »

Kad sam vidio onoliko naših političara na tribinama znao sam da ne sluti na dobro. No, aj sad, lako je bit general poslije boja.
Koliko god bili razočarani, ipak moramo shvatiti da mi medalju ne možemo uzeti u fudbalu, košarci, odbojci... vjerovatno ni u rukometu (muškom). Ipak su to sportovi koji su dovoljno popularni u mnogoljudnim zemljama i nije realno da zemlja sa pola miliona stanovnika tu može nešto ozbiljnije učiniti.
Vaterpolo je ipak naša šansa, a meni je žao što nas nema dovoljno u pojedinačnim sportovima.


Tačno tako. Natrošlili su se para, uživali, tobože navijali. Ali, razumijem. Ovo je sve u sklopu političke kampanje za sljedeće izbore. Samo da narod to bude znao da sankcioniše. Nešto ne znam da su državnici drugih država ovoliko ostali na Olimpijadi.

Lijepo je zatvaranje bilo. Ona manekenka je zgooooooodnaaaa.  :61: :60: Pojavljivanje Pelea je takođe bio prijatno iznenađenje. A kad viđeh one crnkinje brazilske đe igraju, dobih želju da uskočim u televizor i pridružim im se. Da mi je poći u Rio. Aoh meni  :04:

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #419 on: August 13, 2012, 10:20:20 »
 Dule Mandic vec igra za Srbiju, a a Gaso Subotic ce pocet za godinu-dvije. To su trebala da budu 2 nasa najveca talenta i nade ovog sporta. Sad ce smjena generacija, mi nemamo koga vjerujte mi. Ti navodno talenti '90 - '92 su dobrim dijelom alkoholicari vec, tu nema nikakve buducnosti. Primorac, kao daleko najjaca skola vaterpola je skoro potpuno ugasena, ti treneri koji su tu ostali su smijesni, covjek koji je do juce vodio samo plivanje je primoran da vodi jednu generaciju jer jednostavno nema ko. Vasko Vuckovic i Zoran Maslovar su odavno digli sidro i napustili drzavu i rade dje ljudi znaju da cijene sport. A vjerujte da su ta dvojica narpavili 10 od 15 igraca ove selekcije. Ova reprezentacija jos zivi od rada iz bivse drzave, ali je na izdisaju.

Madjo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #420 on: August 13, 2012, 10:37:36 »
U pravu si Fraka.Ti najbolje znaš kakvo je stanje u klubovima. E sad kad se tome pridoda ovaj neuspjeh, ...  :23: :23: :23: :23: :23:

Offline MeteoLaik

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 287
Re: Sport
« Reply #421 on: August 13, 2012, 13:25:01 »
Fraka, žao mi je što to čujem. Mislim, bolje si upućen u dešavanja u Kotoru. Ja se nadam da će makar do kraja ove decenije u PG izgraditi zatvoreni bazen i da će se otvoriti vaterpolo klub ili klubovi, kao i u drugim crnogorskim gradovima. Ali, zalud sve to kad niko neće pare da ulaže u nešto u šta mu se ne isplati ulagati.

A ovi mlađani što se ubijaju od alkohola...mokrim bih ih peškirima po leđima tuka'. Dako bi se naučili pameti.

Nema strategije razvoja sporta u našoj državi. Pametni smo, pa radimo što se "isplati". Blago nama sa nama.

Ja bih volio da se otvori bazen u Pg i da 2,3 puta nedjeljno plivam. To mi baš nedostaje. Dosadno mi samo trčati po trim stazi i visiti po razboju i vratilu.  :23:

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #422 on: August 13, 2012, 13:59:40 »
a ti vozi onda biciklo ka ja a i ostali :62:

Offline MeteoLaik

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 287
Re: Sport
« Reply #423 on: August 13, 2012, 18:01:52 »
Nikad ga imao nijesam, vala ga neću pod "stare dane" kupovati. A i nijesam neki vozač,jer sam baš rijetko vozio, pa ne bih rizikovao da se prospem neđe na neku raskrsnicu.  :120:

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #424 on: August 14, 2012, 01:20:03 »
Ako je, Fraka, takvo stanje u vaterpolu onda su ovi mladići možda i "primorani" da pobjegnu neđe i naprave nešto od svoje karijere.
I nema tu mnogo ljutnje. Koliko mladih inžinjera, fizičara, ljekara ... samo čeka priliku da neđe odu. Zašto bi sportisti bili neki izuzetak. Njihove karijere nisu toliko duge da bi mogli čekati da se stanje jednog dana popravi.