Author Topic: Sport  (Read 243864 times)

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #2050 on: September 01, 2017, 17:52:32 »
Ja ugrdilah Pavlicevica a vidji ga sad,e to su ti Niksicani :11:

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #2051 on: September 01, 2017, 18:57:31 »
0-1 na poluvrijeme protiv kazahstana. vesovic na asistenciju jovetica.  mislim da smo kazahstanu pustili malo vise zivota da imaju na terenu. probijali su nas redovno sa njihove lijeve strane . divljina od ekipe ali mogu da nas ugroze itekako. moramo malo bolje da igramo da drzimo loptu sto vise u nogama i sansa ce se ukazati. ovako dosta prijete sto mi se ne svidja. da vidimo drugo poluvrijeme kako cemo izac na kraj sa njima jer bi nam ova tri boda itekako pala u borbi za baraz.

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #2052 on: September 01, 2017, 19:25:42 »
Opusteno Vanja vec je 0-3 :105:

Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #2053 on: September 01, 2017, 20:23:44 »
Vala napokon imamo tim koji igra fudbal,  koji voli da se nadigrava , pa i kad gubimo vidim dosta dobrih stvari u igri za razliku od one Brnoviceve reprenzentacije koja je samo igrala na blic i na autobus pozadi .  :121: Iskreno bio sam skeptican pri dolasku Tumbakovica ali jasno se vidi njegova ruka , jednostavno je napravio mlad i perspektivan tim . Koliko smo kao nacija skloni pljuvanju i pravljenju skandala pokazase novinari prije neki dan kad je Tumba izbacio spisak igraca za utakmice . Htjedose ga pojedini sportski novinari "sahraniti" sto nije pozvao Mirka , pa cak i sto je Basu izostavio posle sukoba , isti oni novinari koji kad je Brnovic bio selektor nisu od predsjednika saveza smjeli postaviti krsteno pitanje na konferencijama za stampu  . Ali to su prosla vremena , teren je pravo mjerilo i evo to se i dokazuje , bez obzira dali ce se ovi momci plasirati na prvenstvo ili ne , lijepo je znati da imamo tim za makar dva nova kvalifikaciona ciklusa  :111: Srecno u ponedeljak protiv Rumunije i svi na stadion !!!

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #2054 on: September 01, 2017, 21:00:26 »
Lijepo bi bilo da Jermeni ne izgube od Rumuna, a da Poljska dobije Dansku.

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #2055 on: September 01, 2017, 22:57:04 »
Aaaa  odlični smo !!  Bravo !!!

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #2056 on: September 01, 2017, 23:28:14 »
Ne znam koje ćemo mjesto u grupi zauzeti na kraju, ali čini mi se da nikada nismo ljepše igrali. Vidi se da imamo neku ideju, uigrane kombinacije.
Osim toga, mnogo je relativno mladih fudbalera gurnuto u vatru, a kult reprezentacije je možda jači nego ikad.
---
Kad pogledaš ko su nam protivnici u grupi, onda je zbilja veliki uspjeh tri kola prije kraja biti ozbiljan kadidat za drugo mjesto.
Bravo.
---
Šteta što Rumuni u nadoknadi vremena dadoše gol Jermenima. Da je to ostalo neriješeno oni bi potpuno demotivisani doli u Podgoricu.

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #2057 on: September 01, 2017, 23:51:21 »
Igraju prelijepo, svaka čast, danas sam na posa skaka ka malo dijete na svaki go :43: :43:

Tumbakoviću najveće zasluge idu.  :111: :111: :109: :109: :109:

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #2058 on: September 02, 2017, 01:10:22 »
Kad bi ovu Rumuniju dobili doma ostaje nam Danska pred svojim navijacima da rijesimo to pitanje baraza te bi pobjedom i nad njima rijesili to pitanje jer vjerujem da utakmica protiv Poljske u zadnje kolo u gostima nebi imala znacaja.Danci nas ne mogu prestic jer imamo mnogo bolju gol razliku. 
Zamislite da Levandovski ne igra tu utakmicu i dobijemo Poljake. Bili bi prvi u grupi hahahaha  :60: no dobro,to je vec u domenu fantastike  :120: :99:

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #2059 on: September 02, 2017, 20:12:32 »
Iskreno, ooogroman bi uspjeh bio domoći se baraža.
Nije lako pod imperativom pobjede savladati Maltu i Luksemburg, a kamoli Rumuniju i Dansku. No, imamo pravo da se nadamo.
---
Da Mađo, izbor Tumbakovića je, kako god završi ovaj ciklus, bio dobar potez.

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #2060 on: September 04, 2017, 22:16:32 »
Gooooooolllllllllllll

Offline Milossss

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1613
  • ⬛⬜ ⬛⬜
Re: Sport
« Reply #2061 on: September 04, 2017, 22:17:24 »
Joveticcccccccccc. Sta reci...
Only black and white

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #2062 on: September 04, 2017, 22:35:57 »
Bravo momci, bravo Tumba!
Djelovali smo kao veoma ozbiljna ekipa.

Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #2063 on: September 05, 2017, 02:17:27 »
Moram reci da se stvorila jedna velika bratska atmosfera u ekipi i doslo je do jake konekcije emocija izmedju igraca i navijaca. Mnogo se vise vjeruje u momke i to njihovom zaalugom jer kidisu i grebu brate. Bore se kao da im je posljednja. Kako god, jedna ekipa sa mnogo kreacija u igri. Jedna sigurna ekipa od koje vise ne strecam i kojoj mnogo vise vjerujem. Takticki mnogo napredovali i najbitnije MUDAAAA.  :122: muda i kod igraca i kod trenera. Sreca prati hrabre. Fenomenalno je bilo na stadionu. Karta je vrijedjela i 50 eura sad kad sve sumiram. Ako mi dobijemo dance nemojte misliti da ce isti ti danci lako dobiti rumune. Dakle, mnogo je opcija na stolu. Ono sto je najvaznije jeste da konacno imamo reprezentaciju!!!!! Neka nam je srecna. :105: :109:

Offline Nikola

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6635
Re: Sport
« Reply #2064 on: September 05, 2017, 02:43:48 »
Pratio sam cijelu utakmicu,imali smo konstantnu dominaciju i pri kraju lijep pogodak Jovete.Srećno!  :109:

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #2065 on: September 05, 2017, 11:54:10 »
Juce je Rajs prikazao samo dio onoga sto moze :109:

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #2066 on: September 05, 2017, 19:43:02 »
Kako smo oduvali Čehe :76:

Offline Milossss

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1613
  • ⬛⬜ ⬛⬜
Re: Sport
« Reply #2067 on: September 05, 2017, 23:33:28 »
Bravo za Srbiju. Blizu je Rusije. Pa da budemo zajedno tamo.
Only black and white

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #2068 on: September 05, 2017, 23:33:45 »
ipak, nakon gola jovetica imao sam strepnju da cemo primiti go i cekanje na sudijski zvizduk se otegnulo kao na cekanje nove godine.fantasticna utakmica.sve ste vidjeli,sve smo culi,procitali. jedan korak blizi cilju a  tako daleko.  danci dolaze za mjesec dana. trebamo se spremit za tu utakmicu. atmosfera u reprezentaciji je vrhunska .utakmica kao i prosla je biti ili ne biti.sami smo sebi krivi nakon onog poraza od jermenije 0-2 . Beco propusta tu utakmicu a uglavnom najvazniji igraci imaju po jedan zuti karton. kalkulacija za odlazak na svjetsko prvenstvo su po pobjeda nad dancima i poljacima. a za baraz (i to ja mislim nije sigurno) je pobjeda nad dancima i nerijeseno sa poljacima i onda cekanje zavrsetka svih ostalih utakmica kako bi se vidio ko je trenutno najgori drugi.

I sto kaze niksicki 3 oduvasmo cehe  :11:

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #2069 on: September 05, 2017, 23:41:21 »
Mislim da ne možemo biti najgori drugi, ukoliko pobijedimo Dance i remiziramo sa Poljacima.
Pogledajte grupe u kojima su Srbija i Hrvatska. Tu će drugi biti lošiji od nas.
---
Košarkaši su lako dobili Češku, ali čeka nas skoro nemoguća misija u narednoj fazi takmičenja.
Letonija mi djeluje kao nesavladiva prepreka!

Offline Dzoni

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3381
  • Blagosloven koji dolazi u ime Gospodnje
Re: Sport
« Reply #2070 on: September 06, 2017, 01:01:33 »
Fudbalerima svaka cast na prikazanom !
Nazalost mislim da je ostvarenje cilja prilicno komplikovano, dobiti ovakvu Dansku koja igra u najboljoj formi ikada, bice vraski tesko !

Sto se tice kosarkasa oni su meni prilicno razocarenje. Ne toliko zbog rezultata koliko zbog ocaja od igre, izostanka koncepcije, prepoznatljivosti, uigranih akcija, fluidnosti, atmosfere i td.
Sve je to jako lose i cudi me da je jedan Boša dozvolio da bude maskota nekim ljudima, da ekipa ovako lose izgleda, da nema karakter, osobenost, da tamo neki Rajs moze da se ponasa kako hoce...
Sve ovo ce se pokazati na rezultatu jer ova ekipa ne moze daleko.

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #2071 on: September 06, 2017, 12:02:28 »
Mislim da ne možemo biti najgori drugi, ukoliko pobijedimo Dance i remiziramo sa Poljacima.
Pogledajte grupe u kojima su Srbija i Hrvatska. Tu će drugi biti lošiji od nas.
---
Košarkaši su lako dobili Češku, ali čeka nas skoro nemoguća misija u narednoj fazi takmičenja.
Letonija mi djeluje kao nesavladiva prepreka!
Ako Letonija pobjedi Tursku,igracemo sa Srbijom,a ako izgubi od Turske onda ih vala mozemo pobijedit kad su ih Turci savladali.

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #2072 on: September 06, 2017, 14:53:26 »
Ako Letonija pobijedi Tursku onda Srbija, Letonija i Rusija imaju 4 pobjede i jedan poraz.
U tom trouglu Srbija (+10, -3)  ima najbolju koš razliku, što znači da će Srbija osvojiti prvo mjesto u grupi. Letonija (-10, +15) bi bila druga, a Rusija (+3, -15) treća. U ovakvoj varijanti (vjerovatnijoj) mi idemo na Letoniju.
Ako Letonije izgubi od Turske, Srbija bi bila druga (Rusija prva), Turska treća, Letonjia četvrta. U tom slučaju mi idemo na Srbiju.

Offline Dzoni

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3381
  • Blagosloven koji dolazi u ime Gospodnje
Re: Sport
« Reply #2073 on: September 07, 2017, 14:49:41 »
Ako budemo isli na njih, dobijamo Srbijance 100% !
 :116:  :114:

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #2074 on: September 07, 2017, 16:08:21 »
Ako budemo isli na njih, dobijamo Srbijance 100% !
 :116:  :114:

ahahahah cujes ovoga a makse dzoni,ima da nas razbiju  :60: ...bolje s turcima.dva puta smo izgubili od njih,znamo ih. a vala bi previse bilo da izgubimo i treci put,no s njima izgleda ne mozemo...pa ajd sad,daj sto das.mozda  ivanovic opet frkne trojku u zadnji sekund  :11: