Author Topic: Sport  (Read 243989 times)

Offline Bart

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 220
Re: Sport
« Reply #1850 on: August 17, 2016, 13:36:40 »
Stefanek dao veliku kolicinu pozitivne energije ostalim sportistima iz Srbije, to nam je trebalo...I ja bih vise voleo finale CG-Srbija  :83: Sto se tice Ivane bili bi srecni sa medaljom ali presrecni da osvoji zlato... I tekvondistkinje su nam sansa za medalju ali da ne baksuziram nek daju sve od sebe pa sta bude :)

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1851 on: August 20, 2016, 02:19:16 »
Nevjerovatna odbrana Srbije!  Australija u polufinalu OI dala 14 koševa za jedno poluvrijeme!?

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #1852 on: August 20, 2016, 10:32:38 »
Prejaka je Srbija ! Gleda sam cio meč, pa oni mogu igrat protiv koga oćeš,mada to sam izjavio i poslije onoga meča sa Amerikom.
Košarka je najljepši sport!  :43:

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1853 on: August 21, 2016, 01:17:53 »
Ža' mi je ovih naših vaterpolista. Treći put četvrto mjesto ili što bi zlobnici rekli "drvena medalja".
I upravo zahvaljujući onome što mi nemamo (ljevoruki igrači i dobri centri) Srbija je izdominirala.

Offline skener

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 2292
Re: Sport
« Reply #1854 on: August 21, 2016, 01:35:00 »
Taj ljevoruki igrac koji je veceras potopio Hrvatsku je trebao da igra za nas da je bilo srece i pameti kod ljudi koji vode ovaj sport...ali tako je kod nas u svakom sportu...

Cestitke Srbiji, vaterpolistima, kosarkasicama, odbojkasicama i kosarkasima sta god urade...i naravno osvajacima medelja u pojedinacnim sportovima...8 medalja je veliki uspjeh za njih  :45:

Offline staracfoco

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1168
Re: Sport
« Reply #1855 on: August 21, 2016, 23:10:35 »
Prejaka je Srbija ! Gleda sam cio meč, pa oni mogu igrat protiv koga oćeš,mada to sam izjavio i poslije onoga meča sa Amerikom.
Košarka je najljepši sport!  :43:
Nijesam htio da kontriram Mađovom mišljenju,jer je on,za mene,jedna od institucija ovog foruma,ali poprilično dugo pratim dešavanja u ovom lijepom sportu pa bih sad ipak nešto rekao.SAD su u ovom sportu neprikosnoveni lideri.Njihove igre u grupnoj fazi su bile otprilike ono što im timovi igraju u regularnom dijelu NBA.Tada je to više zabava nego ozbiljna igra i čekanje plej ofa kada se igra punom snagom.Na ovim OI oni su počeli da igraju punom snagom,uz pripremu utakmica,tek od četvrt finala.Rezultat:osim Španije, koja zahvaljujući najviše Gasolu može koliko toliko da im se odupre,Argentinu i Srbiju jednostavno su razbili i to je realan odnos snaga.E sad ,to što ja ne mogu da navijam protiv komšija,ne znači da su komšije i klasa jer se ođe radi o razlici u klasi(ovo nijesam prepisao od S.Marovića).Ne smijemo zaboraviti da su SAD došle bez dva najbolja igrača(Lebron Džejms i Stefon Kari).Srbiji svaka čast i sve čestritke na srebru ali ćemo se svi prilično načekati dok se pojavi neka reprezentacija koja će moći da se ravnopravno nosi sa ovim monstrumima.Ipak oni od 2004.godine nijesu izgubili nijednu utakmicu.

Offline skener

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 2292
Re: Sport
« Reply #1856 on: August 22, 2016, 10:37:43 »
@staracfoco...slazemo se u svemu, ali moram te ispraviti u jednom, SAD naime imaju jedan poraz i to u polufinalu Svjetskog prvenstva 2006.godine u Japanu od Grcke 101:95...tada su osvojili trece mjesto, a Spanija titulu...

Offline staracfoco

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1168
Re: Sport
« Reply #1857 on: August 22, 2016, 11:03:27 »
@staracfoco...slazemo se u svemu, ali moram te ispraviti u jednom, SAD naime imaju jedan poraz i to u polufinalu Svjetskog prvenstva 2006.godine u Japanu od Grcke 101:95...tada su osvojili trece mjesto, a Spanija titulu...
Promaklo mi,jer sam u glavi imao samo OI.

Online sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6271
Re: Sport
« Reply #1858 on: August 23, 2016, 22:13:29 »
Nazalost, van Amerike vise nema kosarkasa kao sto su u prosloj deceniji bili glavni igraci, spanske, jugoslovenske, argentinske ili grcke reprezentacije (Gasol, Navaro, Stojakovic, Bodiroga, Divac, Dijamantidis, Papalukas, Djinobili, Skola). Zato cemo se nacekati dok neka vanamericka ekpia bude u stanju da pobijedi SAD.

Svaka cast Teodosicu, Rodrigezu, Batumu, Miroticu, ali jednostavno oni nemaju onaj kvalitet i inat koji su imali gore navedeni igraci.

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1859 on: September 05, 2016, 00:26:29 »
Naša fudbalska reprezentacija je lijepo startovala kvalifikacije za SP2018.
Bilo je na kraju i malo sreće, ali, objektivno, zaslužili smo je.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1860 on: September 05, 2016, 01:05:26 »
uzivao sam u utakmici . vrlo vazan bod  :109:

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #1861 on: September 05, 2016, 11:29:39 »
Odlično vođenje igre, svaka čast za Tumbu!

Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #1862 on: October 09, 2016, 00:44:43 »
Crna Gora -Kazahstan 5:0  :109:  Napokon lijepe vijesti od fudbalske reprezentacije  :114:  Vidi se rad Tumbakovica iako je jos rano pricati o nekoj dobroj igri , jos ne mogu da rezonujem da li je ovaj Kazahstan bas ovako slaba reprezentacija (bez obzira sto su Poljake zakinuli za bodove ) ili smo mi napokon sto bi narodski rekli ^stali na loptu ^. Gostovanje Danskoj u utorak ce nam dati dosta jasniju situaciju nase reprezentacije , a prema vidjenom na vecerasnjem mecu Poljske i Danske mislim da imamo itekako sanse za povoljni rezultat u Kopenhagenu . Odbrana Danske mi je vcrs izgledala na svajcarski sir , i trebali bi da to iskoristimo maksimalno moguce u utorak  :33: U sustini , treba ici mec po mec ,bez euforije  i ako se ukaze prilika do kraja kvalifikacija se boriti za taj baraz  :122:

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1863 on: October 09, 2016, 01:12:01 »
Prenka mislim da je u pitanju ovo drugo. Malo smo stali na tu loptu,nismo preskakali igru kao sto je to bilo s Brnom na prosle kvalifikacije. No, tek je pocetak imace Tumba jos vremena da se dokazuje. Uzivao sam gledajuci tekmu. Dobro smo poceli kvalifikacije. Vazna pobjeda za nas i 4 boda iz dvije utakmice.

Crna Gora 4  :04:
Rumunija 4
Poljska 4
Danska 3
Jermenija 1
Kazahstan 1

Offline staracfoco

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1168
Re: Sport
« Reply #1864 on: October 11, 2016, 23:16:08 »
Crna Gora-Danska 1:0.Svaka čast momcima na požrtvovanju i stručnom štabu na dobrom vođenju ekipe.Moram da priznam da smo imali i sreće ali je i golman Božović pokazao klasu.Uz klasu Savića i Jovetića i ostavljanje srca na terenu svih igrača,tu sreću smo i zaslužili.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1865 on: October 12, 2016, 02:06:48 »
Pred utakmicu sam se nadao 1 bodu ali triiiii bodaa ljudiiii  :109: Poslije gola strijepnja do kraja. Ne pamtim ovo. Odbrana fantasticna. Nema vise onih rupa koje smo imali i sa Filipovicem,  pa cak i sa Kranjcarom, Brnovicem.  Tumbakovicu svaka cast! Stopostotna sansa iskoriscena odmah. Strasna asistencija Jovetica i Beco u skoku tehnickom preko golmana salje loptu u mrezu. Majstor!! Bozovic se jos jednom potvrdio kao prvoklasni golman. Svaka cast momci, stvarno svaka cast. Fenomenalna ekipa stvarno  :121:

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #1866 on: October 12, 2016, 12:12:02 »
 :116: :116:
Ovo je sad jaka Crna Gora,kompletna na svim pozicijama.  :43:    :101:   Bravo Tumba, bravo momci !!  :109: :109:

p.s  kako neće i bit odbrana takva kada imaš jednog Savića u postavu.  :58:   Korektno je odigrao i Simić, a ništa gore ga nije zamijenio Šofranac! E to mi se sviđa što Tumba vjeruje igračima koji su skoro izašli iz crnogorske lige.  :45:

Offline Bart

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 220
Re: Sport
« Reply #1867 on: October 12, 2016, 12:30:00 »
Dobro i timski igra Crna Gora, lepo sam uhvatio X2  :83:
Samo sam hteo da kažem da je velika šteta sto jedna takva igračina kao sto je Jovetić ne igra u svom timu, nadam se da na zimu predje u neki mozda malo manji ali kvalitetan tim i tamo pokaze svoj kvalitet  :83:
Jeste Savić i pre bio dobar igrač ali Simeone je od njega napravio zver od igrača, nadam se da kontate šta hoću da kažem  :83:

Offline pg

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 954
Re: Sport
« Reply #1868 on: November 11, 2016, 20:06:00 »
Samo se bojim da nije ovo adio Russia  :107:
10.02.2012
11.02.2012
12.02.2012

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1869 on: November 11, 2016, 21:25:20 »
Odavno me poraz neke naše selekcije nije zabolio kao ovaj poraz od Jeremenije. Možda drugi ne dijele moje mišljenje, ali ja ni momcima ni Tumbakoviću ništa ne zamjeram. Jednostavno ovo je bio nevjerovatan manjak sportske sreće.

Offline Dado

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 682
Re: Sport
« Reply #1870 on: November 12, 2016, 00:39:46 »
Slozio bih se za to prvo s tim sto bih umjesto odavno napisao nikad. Za drugo se ne bih slozio jer manjak srece podrazumijeva dominaciju tokom cijele utakmice i poraz od recimo jednog nesrecno primljenog gola. Ali primiti tri gola za poluvrijeme od jedne Jermenije i to pri rezultatu 0:2 je krajnje neozbiljno. Mislim da bi i San Marino priveo utakmicu kraju pri onakvom rezultatu. Ja sam se iskreno nadao da je doslo vrijeme da konacno odemo na zavrsni turnir ali izgleda da sam se prevario. Blago receno, razocaran sam. Nasi fudbalski poznavaoci ce po obicaju napasti Tumbakovica koji je najmanje kriv, igraci su ti koji su onakvim pristupom u drugom poluvremenu izgubili dobijeno.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1871 on: November 12, 2016, 01:10:30 »
Ovo je fudbal. Moralo nam se desit ovo prije ili kasnije. Ne imputiram uopste da smo los tim naprotiv. Mislim da smo strasni!! I ovo kad kazem ne zezam se uopste. Od svih kvalifikacija do sada , za evropsko i za svjetsko ovo su ubjedljivo najbolje kvalifikacije kad posmatramo iz ugla nasih strelaca jer smo vrlo raspolozeni i sto je najvaznije dajemo golove iz igre sto je prije bio veliki problem. U 4 utakmice 7 bodova,polovican uspjeh. Trazicemo tu pobjedu protiv Poljske u martu mjesecu. Ono sto smo dobili protiv Danske sad smo prosuli. Jedan kiks u 4 utakmice .
Nego da se vratim na samu utakmicu. Strasna dva gola smo dali i propustili priliku da ih Kojasevic nokautira. Jermenija je izgledala kao razbijena banda. Odma na pocetku drugog poluvremena jos smo imali sansu da ih zavrsimo. Primismo ona dva nesrecna gola. Prvi pogotovo. Imali su Jermeni srecu nevjerovatnu ali onda su poceli da rastu i da vjeruju a mi smo nekako izgubili dah, stali smo sto nije licilo na nas i onda onaj sok u zadnji sekund. Bas mi je go tesko pao, mozda nacin na koji smo izgubili je i tezi od poraza od ceske u barazu za ep od prije nekoliko godina. No kao sto rekoh nije ni prvi ni posljednji, sto cemo tako je. Ja mislim da je od svih dosadasnjih reprezentacija koje smo imali ova najaca i da ima najvece sanse uprkos ovom porazu da se domogne mundijala. Nada zadnja umire. Racunam na 3 boda protiv Poljske , Rumunije,  i Jermenije kuci i Kazahstana tamo. To je 12 bodova i sa ovih 7 to je sigurni baraz. Sto ce bit sa Danskom (barem nerijeseno) kod nas i nakraju  u goste sa Poljskom ja ne znam no mozda ta utakmica bude odlucivala a vjerujem da imamo kvalitet/.Bice tesko ali moracemo se borit.Tumbi vjerujem,ovo je prolazna epizoda iako boli bas jako.

Offline Niksic 3

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3345
Re: Sport
« Reply #1872 on: November 12, 2016, 11:27:36 »
Izgubismo 3:2 jbg lopta je okrugla :76:

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #1873 on: January 23, 2017, 00:39:37 »
Roni sedmi masters.. Znao sam da osvaja kad je kinez ono fulao u prvo kolo.. Jos kad je Selby ispao...

Offline Yeti

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 313
Re: Sport
« Reply #1874 on: January 23, 2017, 08:36:54 »
Ronnie rules!!! :45:
Listen to me carefully,I shall say this only once