Author Topic: Sport  (Read 244033 times)

Offline JovanK

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 593
Re: Sport
« Reply #1750 on: January 21, 2016, 21:37:16 »
Bolju utakmicu nisam u životu gledao! !!Svaka čast momcima  :116:

Offline Filip.V

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 152
Re: Sport
« Reply #1751 on: January 21, 2016, 21:42:20 »
Madjarima onaj golman vrijedi svaki cenat   :11:

Offline pg

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 954
Re: Sport
« Reply #1752 on: January 21, 2016, 21:46:25 »
I na Olimpijadi  :116:
BRAVO AJKULEEE  :109: :109: :109:
10.02.2012
11.02.2012
12.02.2012

Offline staracfoco

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1168
Re: Sport
« Reply #1753 on: January 21, 2016, 21:50:33 »
Svaka čast.Tako se bori za svoju zemlju.

Offline Bura

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 5035
Re: Sport
« Reply #1754 on: January 21, 2016, 22:35:09 »
 :43: Ma bravooooooo! Atmosfera u Areni bila neprocjenjiva. Noć i rezultat za pamćenje. Nadamo se da će isto dako biti u subotu!  :43:
Bolje gram nafake no kilo mozga.

Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #1755 on: January 21, 2016, 22:35:29 »
Sjajni momci vcrs , jednostavno kad se ovako "gine" rezultat ne moze izostati. Steta sto u finalu nece bit ovakva atmosfera koju napravise vcrs nasi navijaci ali sta je tu je . Bice vraski tesko u finalu posebno posle ovakvo isrpljujuceg polufinala ali ako ko u ovom trenutku moze priprijetit Srbiji(Koja je na nivou Amerike u kosarci ) onda su to ovi momci . Neko se mozda nece sloziti ali Ova utakmica je po meni bila prekretnica za crnogorski vaterpolo jer neodlazak na olimpijske igre bi i znacio duge i teske godine stvaranja nove reprezentacije .  Ni ovom pobjedom se nista nije mnogo promijenilo ali ovo je podstrek za mlade igrace a i obaveza za drzavu da napokon nesto uradi po pitanju vaterpola i to sto hitnije !!!

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Sport
« Reply #1756 on: January 21, 2016, 23:09:21 »
Potpisujem svaku rijec!!!!!! I treba mi kao gradjani da dignemo glas vise, dosta se cutalo. Moramo nesto ucinjeti, jer, ovo je zadnji voz, u ovih par godina!
Februar 2012. :)

Offline Filip.V

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 152
Re: Sport
« Reply #1757 on: January 21, 2016, 23:11:20 »
Sjajni momci vcrs , jednostavno kad se ovako "gine" rezultat ne moze izostati. Steta sto u finalu nece bit ovakva atmosfera koju napravise vcrs nasi navijaci ali sta je tu je . Bice vraski tesko u finalu posebno posle ovakvo isrpljujuceg polufinala ali ako ko u ovom trenutku moze priprijetit Srbiji(Koja je na nivou Amerike u kosarci ) onda su to ovi momci . Neko se mozda nece sloziti ali Ova utakmica je po meni bila prekretnica za crnogorski vaterpolo jer neodlazak na olimpijske igre bi i znacio duge i teske godine stvaranja nove reprezentacije .  Ni ovom pobjedom se nista nije mnogo promijenilo ali ovo je podstrek za mlade igrace a i obaveza za drzavu da napokon nesto uradi po pitanju vaterpola i to sto hitnije !!!
Bravo, svaka na mjestu. Vrijeme je da drzava podrzi ovaj sport. Kad samo tri grada u CG mogu da stvore ovakvu reprezentaciju, sta bi bilo kada bi svi imali mogucnost da se bavi ovim sportom :116:

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Sport
« Reply #1758 on: January 21, 2016, 23:25:22 »
 :116:     :121:     odlazak na olimpijadu će značiti mnogo, djelovaće Rio osvježavajuće na ekipu    :122:   a trebao bi da obaveže i na veću podršku i ulaganja    :103:

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1759 on: January 21, 2016, 23:54:38 »
Gojkovic, naravno ne samo on, je uspio da stvori štimung, da ih natjera da djeluju kao ekipa, a ne gomila solista.
Srbija jeste favorit u finalu, no ako neko može da ih ugrozi to smo mi.
Moj drugar, navodno poznavalac vaterpola, tvrdi da mi Srbiju, ovako jaku, možemo dobiti jednom u pet ili deset utakmica. OK, neka ta jedna bude u subotu.
---
No čak i da izgubimo finale, kako Cirius reče, obezbijeđen je put u Rio, a to nije mala stvar
« Last Edit: January 22, 2016, 01:53:05 by Admin »

Offline Nikola

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6637
Re: Sport
« Reply #1760 on: January 22, 2016, 02:27:16 »
Sjajni momci vcrs , jednostavno kad se ovako "gine" rezultat ne moze izostati. Steta sto u finalu nece bit ovakva atmosfera koju napravise vcrs nasi navijaci ali sta je tu je . Bice vraski tesko u finalu posebno posle ovakvo isrpljujuceg polufinala ali ako ko u ovom trenutku moze priprijetit Srbiji(Koja je na nivou Amerike u kosarci ) onda su to ovi momci . Neko se mozda nece sloziti ali Ova utakmica je po meni bila prekretnica za crnogorski vaterpolo jer neodlazak na olimpijske igre bi i znacio duge i teske godine stvaranja nove reprezentacije .  Ni ovom pobjedom se nista nije mnogo promijenilo ali ovo je podstrek za mlade igrace a i obaveza za drzavu da napokon nesto uradi po pitanju vaterpola i to sto hitnije !!!
  :45:
Ulagati u sport i nauku su investicije koje su od neprocjenjive isplativosti za ugled i beneficije drzave,a mi smo hiper-talentovano drustvo tako da je potrebna samo volja i cista logika.

Rio je siguran ali i zlato je zlato  :119: :116:

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #1761 on: January 22, 2016, 09:20:16 »
Sto bi tek bilo da su Dule i Andro ostali onamo dje su stvoreni kao igraci..eh. Potpuno rastereceno u finale, nema se sto izgubit. Dat sve od sebe pa sto bude. Idemoooo drugovi

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1762 on: January 23, 2016, 00:08:04 »
ja bas naprotiv mislim da cemo sjutra imati veliku podrsku na tribinama. iako smo ih dobili 8-5 stekao sam utisak da niko ne smije da sutne osim janovica. dodavanje lopti i razvlacenje protivnicke ekipe u napadu nam ne ide bas kako je nekad islo . sjutra bice tesko stvarno a znam da ce momci sjutra da izginu jer nemaju sto da izgube,mogu samo da dobiju. puno puta smo zadnjih godina izgubili od njih a par puta smo cak i imali pobjedu u rukama ali avaj. nemojmo se zavaravati,srbija je prejaka no mozda je tu nasa sansa.igrace pod pritiskom barem jednu cetvrtinu eventualno dvije. bez dobre odbrane i odlicnog golmana nema sto da trazimo mada i napad mora da radi svoj posao.ma nek daju sve od sebe pa ko sto pokupi!  :121: :116:

gledao sam maloprije metalac buducnost...dobi buducnost...gore utakmice nisam gledao odavno mada buducnost bez pola tima nastavlja s pobjedama. dobro ce nam ona doci za prosjek tj drugi cg tim sledece sezone!

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Sport
« Reply #1763 on: January 23, 2016, 18:59:51 »
Odlična utakmica, malo je falilo da pođe drugim tokom u posljednjoj četvrtini ... Momci su bili opasni do kraja, kapa dolje i srećan put za Rio     :116:

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1764 on: January 23, 2016, 19:15:53 »
Utakmicu sam gledao na HRT jer me nerviraju pristrasni komentarori (a takvi su i naši i srpski).
I komentator HRT-a i njegov stručni konsultant (mislim da je bio Neven Kovačević) su bili oduševljeni kvalitetom utakmice i mnogo puta su istakli da je ovo prava promocija vaterpola. Od početka su naglašavali da je teško povjerovati da će naši imati snage za cijelu utakmicu zbog manje dužine klupe i nevjerovatnog tempa.
Možda bi bilo još bolje da Ivović nije morao da napusti bazen na nekoliko minuta u poslednjoj četvrtini.

Online EagleS

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1098
Re: Sport
« Reply #1765 on: January 23, 2016, 19:50:39 »
Odigrat onakve utakmice protiv Italije i Mađarske a onda ne dati Srbiji vođstvo do 4. četvrtine  :16:  Tako blizu a tako daleko.:80:
Momci zaslužuju sve pohvale  :121:
The absence of evidence is not the evidence of absence

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1766 on: January 23, 2016, 19:55:12 »
Da, neki bivši vaterpolista na RTS-u reče kako je u dvije najbolje utakmice na prvenstvu učestovala Crna Gora (sa Srbijom i Mađarskom). I treća najbolja bila je naša (sa Italijom).

Offline Bura

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 5035
Re: Sport
« Reply #1767 on: January 23, 2016, 20:16:28 »
Za mene ovo srebro sija kao zlato. Preponosan na naše momke!  :43: Neizvijesna i stresna utakmica, ali sam uživao.
Bolje gram nafake no kilo mozga.

Offline Dule97

  • Full Member
  • **
  • Posts: 76
Re: Sport
« Reply #1768 on: January 23, 2016, 20:27:13 »
Mec je bio sjajan i dostojan finala a 16 000 gledalaca na jednoj vaterpolo utakmici su za svaku pohvalu organizatoru  odnosno gradu Beogradu.  :109: 
Steta za nasu reprezentaciju jer je na momente izgledalo da ce pobijediti.
No,razloga za tugovanje nema jer biti u samom evropskom vrhu nije za zaljenje vec za veliki ponos!
A sad da se okrenemo Riju i da ciljamo zlato jer su ga ovi momci zasluzili posle svih ovih godina lavovske borbe i velikog truda!  :111:

 

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1769 on: January 23, 2016, 22:29:07 »
meni ona situacija kod 6-6 bode oci. nije mi jasno zasto je sudija svirao loptu za srb. evo odmah da kazem da u detalje nisam pronikao sto se vaterpolo pravila tice ali u onom trenutku ili je sudija sudio da se igrac nagnuo tj krenuo naprijed i onda sutirao ili je sudjeno da se faul nije izveo na vrijeme. treceg nema!!! strasna utakmica i veliki zal . srebro je srebro nije zlato no da ne pricam hiljadu puta ispricanu pricu. nama svaka cast. srbiji svaka cast. vidimo se u riju

Offline Nikola

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6637
Re: Sport
« Reply #1770 on: January 23, 2016, 23:31:37 »
Mi smo uvijek pri vrhu,zlato nam nije strano,tako da bice prilike i za to,imali smo par izgubljenih lopti,nepriznat gol itd. ali sve u svemu cestitam srpskim momcima.

Offline Filip.V

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 152
Re: Sport
« Reply #1771 on: January 24, 2016, 00:28:12 »
Ljudi ja nisam pratio tek po zavrsetku vracao. Mislim da je problem bio sto je ispustio loptu, a ne smije, ne razumijem se bas  :11: Uglavnom, jedan go ne bi znacio toliko da smo bili bolji. Treba dostojanstveno priznati poraz, imamo olimpijske pa cemo tu da pucamo  :111: :106:

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #1772 on: January 24, 2016, 05:32:15 »
Ja cu ti objasnit zasto je svirao za Srbe. Zato sto je prozivoljan, nedefinisan sport. Nakon faula je radovic pokusao da iznudi jos jedan faul iz 2 moguca razloga: 1. ili nije cuo prvi zvizduk, ili 2. jos uvjek nije bio slobodan od igraca. Uglavnom, to drugo pokusavanje dobijanja faula je sudija okarakterisao kao izvedenu loptu i zato je sut bio nedozvoljen, jer suit mora bit direktno iz faula. E, sad je potpuno druga prica sto sudija odje nije mogo da svira to jer igrac nije voljno izveo loptu, vec je bio jos uvjek pod faulom. Moj zakljucal, a znam dosta vise od svih odje o ovom sportu, je da je gol apsolutno regularan.

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1773 on: January 24, 2016, 11:45:16 »
A kad ja kazem da volim snuker, darts (pikado), tenis... mnogi mi se smiju. U tim sportovima sudija ima jako malu šansu da bitno utiče na rezultat.

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6271
Re: Sport
« Reply #1774 on: January 24, 2016, 12:20:47 »
Koliko sam ja shvatio, Radovicu je ponisten gol jer mu je lopta ispala prilikom pokusaja suta.