Author Topic: Sport  (Read 244082 times)

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6271
Re: Sport
« Reply #1625 on: June 03, 2015, 18:29:18 »
Konacno Novak pobijedi Nadala na RG-u. :48:

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1626 on: June 03, 2015, 18:31:25 »
Neobično lako. Daleko teže će biti protiv Škota u polufinalu.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1627 on: June 03, 2015, 21:18:20 »
 :116: :99: :114: :111: :07:

kakva brutalnost na 4-0 za djokovica...sigurno mu je tu prolecela neka misao tipa "dobih ga" te se opustio...kako se zakomplikova ali dobro je na kraju. dominacija se nastavlja ali nista nije zavrseno. petak marej -djokovic...jos veca frka od meca...dobija ga u zadnje vrijeme novak ali marej igra odlicno. bice dobar mec...drugi polufinalni mec conga varenika...volio bih da prodje conga, nesto mi varenika ne odgovara. prejak je i djokovicu je veoma nezgodan.

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1628 on: June 03, 2015, 23:32:31 »
Kladionice tipuju na Novaka. Mislim da pretjeruju sa kvotama.
Na bet365.com na Djokovića daju 1.14, a na pobjedu Mareja 5.00
Vavrinka je takođe favorit po kladionicama, ali ne tako ubjedljiv kao Nole.

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1629 on: June 06, 2015, 14:53:32 »
Očito, kladioničari znaju znanje.
Sad pogledah kvote za finale i ostah zatečen.
Na bet365 kvota na Đokovića je 1.11, a na Vavrinku 6.50
Vavrinka nije zaslužio da bude tako potcijenjen.

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Sport
« Reply #1630 on: June 06, 2015, 18:10:46 »
Za ovu vlaznost vazduha i subjektivni osjecaj samo nek su zivi i zdravi...

Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #1631 on: June 06, 2015, 23:46:42 »
Stvarno su nevjerovatne kvote Admine za finalni mec . Novak jeste veliki favorit ali ovakvo potcenjivanje igraca kao sto je Wawrinka sa kvotom od 6.50 (u rangu igraca koji su usli u glavni zrijeb iz kvalifikacija ) je presmijesno  . Medjutim bukmejkeri itekako znaju da procijene situaciju , spremni su da rizikuju sa ovakvom kvotom na Wawrinku nasprem smijesne kvote od 1.11 na Novaka . Po ovim kvotama veci im je rizik na neko realno stanje za pobjedu Djokovica od 1.30/1.40 kvotu u odnosu na ovih 6.50 na Wawrinku . Navijac sam Djokovica , ali kao kladionicar moram probati ovu kvotu od 6.50 na Wawrinku , makar sa par eura da mi bude zanimljivije finale  :109:
Barselona opet na krovu EVROPE !!! Jednostavo zadnjih deceniju igraju najbolji fudbal na svijetu , s tim sto je Enrike na tika-taku nadogradio i fizicku snagu i borbenost, rezultat vec prve godine njegovog rada Tripleta  :105:
« Last Edit: June 07, 2015, 00:06:50 by prenka »

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1632 on: June 07, 2015, 00:50:26 »
Pošto sam poslije nekoliko mjeseci napokon dobio platu uložiću 5 € na Vavrinku, a svim srcem navijati za Novaka.

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #1633 on: June 07, 2015, 06:19:32 »
Navijam za Novaka naravno.. kolko god da sam fan Nadala, u ovom trenutku, Novak Djokovic je daleko najbolji teniser svijeta, bez ozbiljne konkurencije uopste. A ako sklonimo Nadala i Federera iz slike, narednih opar godina se moze primaci apsolutnom vrhu tenisa, jer ne vidim ama bas nijednog klasnog igraca. Mozda slijedi par godina kao sto je efderer imao prije pojave nadala...

Sta reci za Barselonu.. Toliko zasluzena titula i kruna vjerovatno najbolje sezone jednog fudbalera u istoriji ove igre... Igrom slucaja, isti je daleko najbolji igrac ove igre.

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1634 on: June 07, 2015, 08:55:55 »
Da, Barsa je, bez obzira na povremene padove i praznine, obilježila poslednju deceniju kao klub, a Mesi kao fudbaler.

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #1635 on: June 07, 2015, 18:37:52 »
Odgledah malo tenisa.. Ne znam sto je uslo u Vavrinku danas, vidjeh sijenku Borga....  :75:
Eto admine, lijepih 30-40 eurica haha...
Inace stalno su takve kvote.. ja sam prosle godine stalno jurio ta iznenadjenja na novaka, nadala ili federera... i obicno su se desavala kad ih ne odigram

Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #1636 on: June 07, 2015, 19:08:41 »
Jednostavno Wawrinka je danas odigrao perfektno  :45: Steta za Novaka , ode jos jedna sansa za osvajanje RG , ali ako se moze naci kakva utjeha za ovaj poraz , onda su to svakako one ovacije za njega prilikom svecanosti proglasenja pobjednika  :109:  Eto nadam se da je ko ispratio kvotu na Wawrinku  :122:

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6271
Re: Sport
« Reply #1637 on: June 07, 2015, 20:38:50 »
Vavrinka je danas bio ubitacan. Zasluzena pobjeda. Medjutim, Djokovic jos jednom pokazuje da nema karakter za finala gren slemova. 8 dobijenih, 8 izgubljenih. Tako los odnos nema nijedan teniser ekstra-klase u posljednjih 25 godina.
« Last Edit: June 07, 2015, 22:41:37 by sanjin »

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Sport
« Reply #1638 on: June 07, 2015, 21:48:59 »
E da se i ja pohvalum...Ne igram nikad kladionicu ali se ovo danas nije smjelo propustit,volim Novaka ali sam bio siguranda ce bit muke danas pa stavih 10 eura u Sporting,kvota 6 na Vavrinku,nisam ni gledao mec jer stvarno sam pasivan na sva sportska desavanja.Uglavnim da skratim pricu nikad lakse ne zaradih 50 eura.Sledeci tiket kad bude opet ovako fina kvota a realne sanse za dobitak.E da kad sam uplacivao tiket bas su me cudno pogledala ova dva radnika,razumijem i zasto al ovi ipak nije iznenadjenje i Svajcarac je bio potcijenjen debelo u kvotama.

Offline SnowHunter

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3773
Re: Sport
« Reply #1639 on: June 07, 2015, 21:54:59 »
Novak je danas bio veliko razoračaranje.  :82: Jednostavno, u glavni meč karijere ne možeš ući tako rezervisano, sa čudnom defanzivnom taktikom, nadajući se da će se protivnik sam pobijediti.  :78: Takođe, ne možeš u GS finalu imati 30 winnera i čak 41 neiznuđenu grešku, pa iako Vavrinkinih 60 winnera izgleda strašno, mislim da je ključ ishoda Novakova očajna igra, prije nego Vavrinkina vrhunska. Ostaje da lebdi to vječito pitanje - da li je Novak choker, jer kako objasniti da već gubi 8 GS finale od 16 koliko je odigrao, dok su, recimo, neka druga velika imena prije njega (Sampras, Federer, Nadal) u prvih 12 GS finala imali bilans 10:2. Stvarno šteta za Noleta, jer već počinje i vrijeme da čini svoje. On već ima 28 godina, a u vrhunskom muškom tenisu se i ne traje baš dugo, makar tako pokazuje istorija. Poslije 27 godine života niko nije uzeo više od 5 GS titula, ali moguće da Nole koji već ima 2 takve može da promijeni istoriju?  :78: U svakom slučaju, propustio je veliku priliku - ali nove su već pred njim, ne sumnjam da Novak ima dovoljno mentalne i svake druge snage da prevaziđe ovako težak poraz.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1640 on: June 08, 2015, 16:43:36 »
Jedini teniser koji moze danas da NADIGRA Novaka (moze biti pobjedjen ali nadigran tesko) je Varenika. Ovome nadjem djavolu neodgovara igra svajcarca. Servis mu je bio ubitacan, bekend i forhend odlicni. Mozda se i Djokovic istrosio mentalno nakon pobjede nad Nadalom a onda i fizicki nakon Mareja. Djelovao je istroseno i onda mu naleti Varenika na kraj i no sto ce no ce da izgubi. One drop sotovi nisu prelazili mrezu a i kad predju Varenika ih je stizao. Ali oni lobovi nakon toga su totalno podbacili. Stegnut je bio previse Po meni tesko je ovo mogao da dobije ali eto kao njegov navijac vjerovao sam da moze doc do pobjede. Cak sam vjerovao i da ce uzet sva 4 gs-a ove godine ali avaj.
Kao sto rekose neki prije mene, godine prolaze i to sto osvoji po tome ce ga pamtit. Sansi je sve manje a dosta ih je propustio.Sansa da dostigne Nadala je prakticno mizerna sada. Nek se okrene sad travi Vimbldona, a poslije toga i jedinom mastersu koji mu nedostaje Sinsinatiju. Ove godine je prvi to je sigurno i tamo nedje na jesen stize Mekinroa po broju nedelja na prvom mjestu atp...Nek juri taj rekord  :03:

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1641 on: June 14, 2015, 23:27:46 »
Obično su naši fudbaleri imali bolji rezultat nego igru. Ovaj put, protiv Šveđana, rezultat je loš, a igra iznenađujuće dobra. Žao mi je momke, borili su se, a i Brni se mora prznati da je igru dobro postavio. Dvije-tri greške u odbrani i nekoliko neiskorištenih zicera u napadu odlučiše meč.

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #1642 on: June 15, 2015, 00:02:46 »
Slažem se Dušane.
Mora se jednostavno više šanse davat igračima koji su ponikli u ovu našu ligu.
Mugoša i Boljević-odlični.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1643 on: June 15, 2015, 00:50:31 »
sad kad prakticno nemamo nikakve sanse za nastup na ep treba da se povuku neki koraci.po meni brnovic treba da ode vec sjutra tj danas da zakaze press i da podnese ostavku. citav fudbalski savez treba da se okrene sledecim kvalifikacijama. da se dovede neki strucnjak za novog selektora. znam da nemamo puno para ali to sto imaju nek potraze nekog koji ce se u preostalim utakmicama ovih kvalifikacija upoznati sa igracima i polako da se gradi taj kostur igraca za sledece kvalifikacije. dobro smo igrali veceras i ovdje su se vec neki igraci pokazali da mogu i da umiju. do kraja kvalifikacija pozvat i ostale i ukazat sansu i ovima sto su sjedjeli na klupu za rezervne. vjerovatno bi valjalo angazovat  nekog iz nase lige.

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Sport
« Reply #1644 on: June 15, 2015, 04:39:12 »
Danas treba komplet savez da ide kuci...No ko bi uhljebio tu bolumentu jer vise od stere slave se ne zivi.Grobari crnogorskog fudbala.Uvodjenjem politike u sve pore drustva pola igraca nece da igra,svaka cast ovim momcima sto su sinoc istrcali na teren i srce ostavili.Stvari trba nazvati pravim imenom.No njih nece bog otjerat jer ih vise niko ne bi platio ni boba sto se kaze,usancili se i sve upropastise.Ko god prkodi njihovim licnim interesima taj je neprijetelj drzave a oni su najvece stetocine naseg fudbala.Mrs na PLANTAZE za dnevnicu,Brnovicu,Savicevicu i ostali žohari.

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1645 on: June 15, 2015, 15:22:23 »
Nisam neki veki fudbalski stručnjak iako manje-više sva fudbalska zbivanja pratim nekoliko desetina godina. Ipak, usuđujem se da kažem nekoliko riječi, odnosno da vam prenesem neka moja razmišljanja.
Mi smo mala zemlja, sa lošim nacionalnim šampionatom. Osim toga, mi smo i siromašna zemlja. Nismo u proteklim godinama sa nacionalnom slekcijom napravili neki veliki uspjeh, ali, objektivno, nismo se ni obrukali...osim onog meča sa Lihtenštajnom. S druge strane na klupskom nivou je bilo žestoke blamaže.
I pored "neuspjeha" kult reprezentacije živi i nijednom se našim momcima nije moglo zamjeriti na borbenosti. Htjenje je uvijek postojalo, a moći su ponekad bile male i u neskladu sa našim nadanjima.
Ne tvrdim da su Savićević, Brnović and company vrhunsko rješenje, ali ono što nikako ne bih volio vidjeti je situacija poput one u Srbiji kada, na papiru, dobri igrači igraju bez žara za svoju reprezentaciju. Zamislite kao bi to izgledalo kad bi ekupa, objektivno, skromnih mogućnosti ostala i bez nekog elana, bez želje...
Zato u sve buduće projekte treba oprezno i promišljeno ući.

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Sport
« Reply #1646 on: June 15, 2015, 16:42:00 »
Ma nismo se mi obrukali,i necemo do tamo 2040 godine dok budu Dejo,Brna i ostali lezilebovici disali vazduh na svoa patrioocka usta.Nismo se mi boze sacuvdj ni ove 25 godina nidje obrukali,ma kakvi...Sto se mene tice samo nsprijed no nesto je trulo u drzavi Danaskoj.Siromasni smo mi duhom a finansije i budzet nase reprezentacije ima svaki jaci privatnik gradjevinac,trgovac i slicni zasluzni "gradjani" koji se kupaju u pticjem mlijeku a robove placaju svih 7 eura dnevno.Ponavljam,samo treba stvari nazvat svojim imenom i savrseno je sve jasno i za strucne,polustrucne i amatere.Pozdrav.

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1647 on: June 25, 2015, 23:19:26 »
Naše košarkašice bjehu na korak od senzacije. Šteta... 

Offline Transmat

  • NVO - member
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 2171
Re: Sport
« Reply #1648 on: June 25, 2015, 23:22:38 »
Eh Šone, opet pričaš protiv tekovina 21 maja..   :76:   :64:  :64:

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Sport
« Reply #1649 on: June 26, 2015, 16:00:34 »
Doce to sve na svoje Transmat...Ne zborim vise nijednu na situaciju u drustvu.Ja radim,borim se i imam,da je sretnije drustvo imao bih i vise.Nemam nista protiv 21 maja samo tu ideju su trebale realizovat neke ranije postene partije a ne ove luperde,sa ovima mi je bilo jasno kako ce biti.Pozdrav dobri moj druze iz lijepih i zivopisnih Martinica.Zapustih neki plac u Kulu Lakica a zlata je vrijedan,moram mu se vracat.