Author Topic: Sport  (Read 244071 times)

Offline Transmat

  • NVO - member
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 2171
Re: Sport
« Reply #1600 on: April 29, 2015, 15:56:15 »
Anthony McGill igra odlicno i bas zanimljivo. Ronie mi je naravno najmiliji i za njega navijam uvijek. pitanjeje ocu li gledati Snooker kad on batali.. isto kao sto je pitanje da li cu gledati Tenis i Biatlon kad batale Djokovic i Martin Fourcade.
Mozda recimo onaj Borna Coric bude zanimljiv.. takodje i onaj Zverev bi mogao da bude dobar. Nishikori, Raonic , Kyrgios ,
 Dimitrov itd   jednostavno su trecerazredni igraci.. Zverev i Coric su jedini koji podsjecaju na Veliku trojku..
« Last Edit: April 29, 2015, 16:00:49 by Transmat »

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1601 on: April 29, 2015, 23:23:26 »
Ispade Roni od Bingama (9:13). Objektivno, nije igrao na nivou koji se od njega očekuje. Šteta, bez njega nije to isto.
Tramp je oduvao Dinga (13:4), Marfi je imao problema u prvom dijelu meča sa Mek Gilom (13:8).
Roberston i Hokins igraju odučujući 25. frejm
---
Mislim Transmate da što se tenisa tiče vrijedan pažnje je i 17-godišnji Andrej Rubljev

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1602 on: April 29, 2015, 23:45:07 »
Hokins (Barry Hawkins) pobijedio Robertsona 13:12 i u polufinalu igra sa Šonom Marfijem (Shaun Murphy).
U drugom plolufinalu igraju Džad Tramp (Judd Trump) i Stjuart Bingam (Stuart Bingham)
---
Volio bih finale Tramp-Marfi

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6271
Re: Sport
« Reply #1603 on: May 01, 2015, 00:17:12 »
Titula za Zvezdu u košarci!  :119: Čestitke za Radonjića!

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1604 on: May 01, 2015, 00:22:44 »
Zasluženo.  Bili su najbolji tokom cijele godine.  :45:
 :12:

Offline Dado

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 682
Re: Sport
« Reply #1605 on: May 01, 2015, 21:03:55 »
Oce li biti prenosa Pacquiao vs Mayweather dje?
« Last Edit: May 02, 2015, 00:20:51 by Dado »

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1606 on: May 01, 2015, 23:49:38 »
Professional Boxing - WBC, WBO & WBA Super Welterweight Titles
(i) Actual Fight start time does not reflect broadcaster start times. (ii) ViaPlay is PPV only
ST: 03:00
 
  BBTV Channel 7   
  Be Sport 1 (belgium) / HD   
  Channel 1 Russia   
  Deejay TV (Italia)   
  Dolce Sport / HD   
  KanalTürk   
  Nova TV (croatia)   
  OSN Box Office 1   
  Pro TV (romania) / HD   
  Sky Box Office / HD   
  Sky Select / HD   
  Sport 1 (czech/svk)   
  Sport 1 (hungary) / HD   
  Sport 1 (israel) / HD   
  Stöd 2 Sport / HD   
  SuperSport 1 HD (alb)   
  SuperSport 2 (za) / HD   
  SuperSport MaXimo 1   
  Taquilla PPV / HD   
  TV Pública (Argentina)   
  TV3+ (denmark) / HD   
  TVP 1 (poland) / HD   
  TVP Sport / HD   
  ViaPlay (denmark) / HD   
  ViaPlay (finland)   
  ViaPlay (norway) / HD   
  ViaPlay (sweden) / HD

Offline Dado

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 682
Re: Sport
« Reply #1607 on: May 02, 2015, 00:20:16 »
Zahvaljujem Admine, navijace se za Pacquiaoa  :45:

Online vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1608 on: May 03, 2015, 01:19:28 »

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1609 on: May 04, 2015, 21:38:06 »
Izvanredna završnica svjetskog prvenstva u snukeru.
Bingam protiv Marfija vodi 15:14.
Za titulu je potrebno osvojiti 18 frejmova.
---
Fantastična igra Bingama, 18:15.
Ono kako je odigrao završnicu frejma pri rezultatu 15:15 je vrhunac snukera!!!

Stuart Bingham je sa 39 godina postao šampion. Niko, od 1977, nije bio stariji u trenutku osvajanja svoje prve titule svjetskog šampiona.

 
« Last Edit: May 05, 2015, 00:10:21 by Admin »

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1610 on: May 06, 2015, 22:41:44 »
Više nego zaslužena pobjeda Barse. Očito, Gvardiolina tika-taka daje rezultat samo protiv objektivno slabijih protivnika.
Doduše, nije lako napraviti dobru taktiku kada su na drugoj strani Mesi, Neimar, Sančez... koje Luis Enrike ne guši.

Offline demijan

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1443
  • "ko ne pamti iznova proživljava"
Re: Sport
« Reply #1611 on: May 06, 2015, 23:16:56 »
po ko zna koji put u zadnjoj deceniji messi je pokazao da je  fudbalski mag br . 1!za mene svih vremena!

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1612 on: May 06, 2015, 23:52:25 »
Da, ima dosta onih koji se slažu sa tobom. Bio najbolji svih vremena ili ne, mora se priznati da je majstor i da ga je stvarno uživanje gledati.
---
Čini li se to samo meni ili i vi mislite da je Barsa ubojitija od kako ih je preuzeo Enrike? Nemaju onoliki posjed lopte koliki je imala Barsa Pepa Gvardiole, ali su mnogo konkretniji.

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Sport
« Reply #1613 on: May 07, 2015, 11:28:42 »
Ja imam sličan utisak, mada moguće da je to zbog dolaska Neimara i Suareza, koji se ipak odlično uklopio od janura ... Bilo je uživanje gledati majstorije sinoć, Mesi je kandidat za all times best i da ništa više ne uradi ... a na vrhuncu je karijere   :105:   Volio bih da Barsa osvoji peti put LŠ, za kraj karijere Ćavija, možda i Injeste uskoro jer mi se čini da su i njemu krenuli sa skraćivanjem minutaže. 

Offline demijan

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1443
  • "ko ne pamti iznova proživljava"
Re: Sport
« Reply #1614 on: May 07, 2015, 16:38:10 »
veliki sam navijač barse i ne volim previše o njoj jer vjerovatno ma koliko se trudio,nisam objektivan.prije 15ak god sam odlučio svoje vrijeme davati televiziji minimalno.tako da sam sve ostale lige odbacio(ili samo informativno pratim) i ostao pratiti barcu i špansku ligu kroz nju(naš sport samo ono što je na evropskom i svetskom nivou, jer ovo kod nas me nekad sramota pogledati. naročito na navijače mislim i na rukovodioce..)..nego,Barsa me nije samo fudbalskom igrom kupila već njen timski duh i filosofija.Nekako mi je najviše zadržala taj primitivni sportski duh,to jedinstvo i jednostavnost koje  ne podleze pritisku vremena ,u kome jedan gol može desetine miliona eura da vrijedi,više nego što mora i u kome se više zaradjuje na životu fudbalera van terena i kakvu frizuru ima i td.nego na tome šta radi na terenu...vreme jeftine bezukusne nekvalitetne komercijale i tabloida...
Enrike je barcino dijete i zna je u dušu.Pored toga on se pokazao kao neko ko umije da uči i nije sujetan. i to mi je ogroman kvalitet .to sada pokazuje..ja moram priznati da nisam bio srecan njegovim izborom al mnogo zadovoljniji nego da je došao neko ko nije barsin izdanak.Rezultat koje može postići i pobedu koju je sinoć postigao je za svaku pohvalu!pobediti gvardiolu i bajern(bez obzira što je bio oslabljen)u svakom smislu na kamp nou je za svaku pohvalu..
barca i bajern su trebali u finalu igrati!
ispisah se i ovo je sve na prekide i na brzaka i vrlo kratko na temu o barci i fudbalu i današnjem sistemu vrijednosti..neću uskoro ovoliko kuckati ja mislim,jer to i ne volim baš... :83:

Offline staracfoco

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1168
Re: Sport
« Reply #1615 on: May 07, 2015, 18:12:07 »
Kao neko ko nije navijač mogu da primijetim da je Barsa,sa pravim Mesijem,jedan tim a kada Mesi nije u formi onda je to jak tim ali daleko od ove Barse koju smo sinoć gledali.Bez obzira ko je trener Mesijeva klasa je tu odlučujuća.Moje je mišljenje da je Gvardiolin tika taka stil nespojiv sa njemačkim mentalitetom i njihovim poimanjem i fudbala i života.Sjetite se kako je to izgledalo kada ih je vodio Hejnkes.Jednostavno izađu i pregaze protivnika ma ko to bio.Ja se ne bih usudio da Mesija proglasim najboljim svih vremena.Svako vrijeme imalo je svoje Mesije a ko je stvarno najbolji to je stvar afiniteta.Bio sam u prilici da uživo gledam Pelea i Maradonu(Mesija nijesam) i mislim da su oni obojica bolji od Mesija.Kao dijete slušao sam i ,na filmskim žurnalima,gledao Puškaša i Di Stefana,uživo sam gledao Krojfa,Bekenbauera,Platinija i mnoge druge.I oni su svi bili veliki igrači.Napravih grešku što sam uopšte pisao o ovome jer se uvijek izostavi neko ko pripada tom društvu najvećih(po mom mišljenju) ali mi žao vremena koje sam izgubio na tipkanju i samo zato neću da obrišem ovaj post.

Offline demijan

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1443
  • "ko ne pamti iznova proživljava"
Re: Sport
« Reply #1616 on: May 07, 2015, 18:30:17 »
složio bih se sa vama.dodao da je i normalno da timovi(i ne samo u fudbalu i sportu)kad imaju u nekom periodu nekog ko je nadprosječan ,vrlo zavise od njega i uskladjuju se sa njim..bitno je da nema loše energije i  da donosi rezultate..
i nadam se da će ubrzo posle Messija doći neki novi Messi,Maradona,Pele,Platini..a sigurno da zavisi i od nas samih taj utisak da li je neko najbolji..verovatno da sam gledao Pelea i Maradonu uživo ne bih tako lako mesija stavljao na br .1  svih vremena...

Offline pg

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 954
Re: Sport
« Reply #1617 on: May 10, 2015, 19:16:50 »
Buducnost po drugi put sampion Evrope!!!  :45: :45: :116: :116: :116:
10.02.2012
11.02.2012
12.02.2012

Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #1618 on: May 10, 2015, 20:23:38 »
Bravo cure, ponos Grada , Drzave !!!  :105:
Pa da se neko buni sto se odvaja 2 centa od goriva za vrhunski sport !!! Xm Da je srece da svih 7 centi idu na sport u Crnoj Gori !!!

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1619 on: May 10, 2015, 22:03:15 »
Pričaćemo Mađo o Danki čim budemo u prilici da je gledamo. Vjerujem da će to biti u dogledno vrijeme.
---
Lijep, čak fantastičan uspjeh rukometašica, može na trenutak oraspoložiti i skrenuti pažnju sa svakodnevnih briga.

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Sport
« Reply #1620 on: May 10, 2015, 22:03:50 »
:111:                         :43:                          :111:


Online vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1621 on: May 10, 2015, 23:38:14 »
Kakav danasnji dan za Ovo sto su uradile rukometasice ove sezone  se zove DOMINACIJA. Pogotovo u fajnal foru, gazenje Vardara i onda razbijanje Larvika. Ova odbrana je kao kineski zid. Ona mala Cvijicka, ono je tenk, vuce tri igraca na sebe i postize pogodak. Kaca strasna...kakvi golovi su padali svaka im cast jos jednom! Volio bih da Klara ostane da brani iako je najavila odlazak, postala je dio tima i obozavam one facijalne ekspresije kad odbrani neoobranjivo  :116: :60: :101:


Svaka cast  Danki Kovinic na prvoj vecoj tituli u svojoj karijeri. Ja je pratim zadnjih pola godine i djevojka je sve bolja i bolja.Obratite paznju na nju. Ovo je samo pocetak. Ima samo 20 godina i u strasnom je naletu zadnjih mjeseci.  Poslije ove pobjede bice negdje izmedju 70 i 80 mjesta.  Evo koga interesuje dodjela nagrada na slovak openu
  :121: :121: provala je hahahahhaha  :111: :111:
intervju


Madjo... Danka je osvojila Celendzer...to su turniri malo veci od onih naj amaterskih  sto se zovu Fjucersi dje je najveca nagrada 10 hiljada dolara ja vjerujem nije vise. Ovaj Celendzer u Trnavi je imao nagradni fond od 100hiljada dolara. I koliko ja znam jedan je od najacih turnira te klase na svijetu...Mozda postoji jos par njih nisam siguran. Uglavnom, moj odgovor tebi i Soneu je da cemo gledati Danku kad bude igrala na wta turnirima koji su pokriveni kamerom. Ni ti wta turniri ne garantuju da je svaki teren pokriven kamerom pogotovo ako se igra na terenima broj 8, broj 9 itd a do tada cemo moci samo da je pratimo na youtubu...naravno ko to prati.
Ova dva videa vam otprilike govori kakvi su to turniri.

Online vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1622 on: May 22, 2015, 23:52:48 »
Danka Kovinic u prvom kolu RGa se sastaje sa Kukalovom 75 nosilac koju je dobila lako u njihovom zadnjem mecu. Ako nju predje u drugo kolo ce je cekati Eugeni Busar - 6 nosilac. Samo da predje ovo prvo kolo, ja zadovoljan.

Djokovic ima predvidjeno cetvrtfinafinale sa Nadalom . Nadalov zrijeb je bio malo tezi. U osmini finala se sastaje sa Dimitrovim koji moze biti mina u njegovom zrijebu jer Nadal je ove godine slabiji ali za RG je po meni vjecni favorit. U polufinale vjerovatno dolazi Marej koji isto igra dobar tenis ove godine, pogotovo na sljaci.Dvije titule (Minhen 250 i Madrid 1000) Drugo predvidjeno polufinale je Berdih Federer i po meni velika sansa da se Berdih domogne prvog finala na RGu. Naravno sve to ce biti tako ako smognu snage da dobiju Nisikorija i Vareniku u cetvrtfinalu.

 :109:

Online vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1623 on: June 02, 2015, 23:44:07 »
nisam gledao danasnje meceve...varenika pobjedio fedju a conga uvjek neugodnog nisikorija. kakva se ukazala sansa congi da pred svojom publikom uzme napokon prvi gs. u polufinalu sa vavrinkom i onda finale ....ali sa kim?

sjutra sudar galaksija djokovic u jos jednom pokusaju da osvoji RG...cetvtfinale...protivnik nadal, devetostruki sampion . djokovic nezaustavljiv ove sezone,35-2. izgubio u dohi 250 nedje na polovini turnira od iva karlovica i finale dubaia 500 od fedje zasluzeno, sve ostalo uzeo osim madrida dje nije igrao a nadal najgora sezona ikada od kad je u profesionalcima...samo osvojen mizerni turnir buenos ajres 250. izgubljen slucaj nakon operacije slijepog crijeva. ali opet... ovo je nadalov teren, njegovo ostrvo sigurnosti. najsporija sljaka, najsiri teren, koriste se najsporije loptice babolat za razliku od drugih turnira. teren napravljen kao za njega za onaj njegov ubitacni spin od 5000 obrtaja  :75: ,  prosjecni od 3300.  :78: sjutra se pise istorija.pobjednik iz ovog meca  ce vjerovatno biti i osvajac turnira.
drugi mec marej-ferer...marej u zaletu, uzeo minhen i madrid. igra najbolji tenis na sljaci u svojoj karijeri a preko puta njega stari as ferer, "najbrzi mis u cijelom meksiku"  :101: :83: bice interesantan mec. fererova omiljena podloga. igrac koji bi osvojio siguran sam nekoliko gs-ova da nije bilo "prve cetvorke". to je usud koji mu prati citavu tenisku karijeru. vjerovatno jedna od zadnjih sansi da osvoji  gs.

 :121: :72: :109:

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Sport
« Reply #1624 on: June 03, 2015, 14:12:50 »
Lucice...kako sam nekad prije 15-ak godina tamo isao,bijase dobar lad za kola a sve netaknuto,prirodno na toj plazi.Jedina boljka Lucica je ta kad se dignu talasi zna meduza da bude,neki juzni vjetar ih donese bas na tu lokaciju,vjerovatno im je staniste nedje blizu.To sam godinama zapazio a bogami par puta i osjetio na kozi.Inace mjesto je vrh kao sto je bio i Petrovac nekada.Sad je druga prica.Ja sad idem po malim mjestima u Boki gdje ima mira...poput Stoliva,obidjem Kumbor,Rose,Zanjice,Krasice i Plave horizonte.Tu se jos moze duša odmorit.