Author Topic: Sport  (Read 244007 times)

Online vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1500 on: September 10, 2014, 01:16:58 »
Da se vratimo samo malo unazad...da ne nabrajamo masterse koje je ove godine osvojio i igru koja ga je krasila nakon AO. Na Vimbldonu je zasijao punim sjajem. E sad,mnogo se kroz novine provlacilo prica oko svadbe i djeteta. Razumijem da je takav lik i da mu taj publicitet prija. Cak su i neka poredjenja spominjana kako ce mnogo mirniji i mentalno stabilniji biti nakon braka. Uporedjivanje sa Federerom na tom planu nisam uopste shvatao ali valjda ushicenje koje osjeca (??) je prevagnulo. Svako to drugacije dozivljava a vidimo da kod njega to ne ide onako kako je zamislio...a zamislio je taj Sinsinati a vjerovatno i USO. Toronto i Sinsi su bili brodolom. Neki totalno neprepoznatljivi Djokovic je tamo igrao. Ko zna o cemu je razmisljao tokom tih turnira ali to nije bio onaj sa Vimbldona. Kako se brzo to samopouzdanje istrosilo iako igra na svojoj najboljoj podlozi. I onda je dosao USO i polako mec za mecom je bio sve bolji ali onda se desio Nishikori. Za taj mec, kao njegov navijac mogu lagano da kazem da ga niko nije tako cisto dobio dugi niz godina. Totalna nemoc dok je Nishikori istrajavao i strpljivo gradio poene. Cak i oni najduzi reliji su pripadali japancu. Ritrn je zakazao. Servis i tako i tako...nema behenda. Nishikori stvarno zasluzeno! Finale na zalost ne vidjeh osim kasnije hajlajtse. Vidio sam neke njegove dobre udarce uz liniju. Komentator rece da je zasluzeno pa da mu vjerujem. Zao mi je sto nisam gledao mec. Bio sam na stadion pa se malo zadrzah u gradu. Ovo ce Cilicu puno znaciti i njegovom timu. Sad znaju kako a i Ivanisevic je tu dosta zasluzan. Zadnja dva meca sa Novakom gledao sam Cilica i vidio sam tu novu iskru u njemu. Ima visinu i kad raspali onu loptu tesko protivniku. Moze nauditi najacima definitivno. On i Vavrinka su postali veoma veoma neugodni protivnici s tim sto Vavrinka umije povremeno da zataji kao u starim danima. Vidjecemo na azijskoj turneji kakav ce Cilic da bude.

Online vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1501 on: September 10, 2014, 13:36:32 »
madjo uvjek sam za tebe mislio da si skriveni teniski talenat   :63: :67:  :99:

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #1502 on: September 10, 2014, 21:23:30 »
Milo mi je zbog Cilica, mada sam ja slavio poraze Djokovica i Fedexa u polufinale mnogo vise  :11:

Kako je Srbija razguzila Brazil, fenomenalno. I dalje mislim da je Spanija favorit. Srbija ako je krene sut, ima blage sanse, ali nema nikakve protiv Amera, dok na primer Spanija ima, itekako.

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1503 on: September 10, 2014, 22:53:08 »
Izgleda da Francuzi imaju neke šanse?  :01:

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6271
Re: Sport
« Reply #1504 on: September 10, 2014, 23:11:11 »
Izgleda da Francuzi imaju neke šanse?  :01:
Imaju, nego ne mogu protiv sudija.

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #1505 on: September 10, 2014, 23:16:15 »
Imaju, katastrofalno je losa Spanija danas... Ne slazem se da sudije navlace, barem ne ovaj mec. Pietrus je trebao dobit iskljucenje

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6271
Re: Sport
« Reply #1506 on: September 10, 2014, 23:18:55 »
Da nije svirano po nekoliko "cudnih" faulova na obje strane, sada bi dilo petnaestak razlike za France.
I prije pocetka prvenstva je sve odradjeno da se stvore uslovi za Spanija-SAD finale, pa je i zrijeb bio takav da se dvije grane "kostura" ne ukrstaju sto je skandalozno.

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #1507 on: September 10, 2014, 23:40:56 »
Stara bestija Spanije i dalje radi. Milo mi je zbog najboljeg igraca ovog prvenstva, mozda ne po brojkama, ali po kosarkaskom znanju, bez ikakve dileme... veliki Boris Diaw!

Offline SnowHunter

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3773
Re: Sport
« Reply #1508 on: September 11, 2014, 00:49:27 »
Sjajno košarkaško veče!!!

Pratim košarku, mogu reći fanatično, već decenijama, velika takmičenja bez izuzetka još od Svjetskog prvenstva u Manili 1978. (to je bilo vrijeme radio prenosa, Jugoslavija je po drugi put bila šampion svijeta, a legendarni Praja Dalipagić najbolji igrač). Koliko je tu bilo radosti, titula i nevjerovatnih igara, legendarnih igrača čijim se potezima i danas divimo - ali ovo veče je ispričalo jednu od najljepših košarkaških priča. Prvo je Srbija podsjetila na staru ex-YU školu košarke (po meni najljepšu na svijetu), a onda su Francuzi pokazali koliko znači timski duh i fanatična borba za svaku loptu i svaki skok. Ne znam u kojoj utakmici sam više uživao, ali srce mi je puno. Takođe bih dodao, iako nije lijepo radovati se tuđem neuspjehu, da mi je veoma drago da su prepotentni Španci ispali - i zbog sramnog žreba dirigovanog od strane FIBE, i zbog nevjerovatnog sudijskog kriterijuma koji su imali, a na prvom mjestu zbog antisportskog ponašanja koje su tako često demonstrirali na terenu. Ekipa koja ne poznaje fer-plej, bez obzira na sportski kvalitet, ne zaslužuje da bude šampion.

Offline Nikola

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6637
Re: Sport
« Reply #1509 on: September 12, 2014, 23:50:59 »
Svaka cast momcima iz Srbije! :45: 

Offline pg

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 954
Re: Sport
« Reply #1510 on: October 09, 2014, 22:39:45 »
Lihtenstajn-Crna Gora 0:0  :107: :07:
Nevjerovatno!
10.02.2012
11.02.2012
12.02.2012

Online vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1511 on: October 10, 2014, 00:33:54 »
jeste da je rano,tek drugo kolo ali ovaj nerjeseni rezultat nas izbaca iz kvalifikacija...sta sve treba sada da se desi pa da mozemo doc na kraju kvalifikacija do tog drugog mjesta...

Offline skener

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 2292
Re: Sport
« Reply #1512 on: October 10, 2014, 07:54:15 »
jeste da je rano,tek drugo kolo ali ovaj nerjeseni rezultat nas izbaca iz kvalifikacija...sta sve treba sada da se desi pa da mozemo doc na kraju kvalifikacija do tog drugog mjesta...

Do treceg...treba da pobijedimo Austriju da bi se vratili u igru, samo tako mozemo ispraviti ovo, nevjerovatno koliko promasaja, cak 28 suteva na gol...Mada nisam siguran da li ima grupa sa 5 ekipa, ako ima tada nam se ne bi racunali bodovi sa Lihtenstajnom ako oni budu poslednji u grupi

Online vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1513 on: October 11, 2014, 02:16:32 »
tesko da cemo biti najbolji treci tim

Offline skener

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 2292
Re: Sport
« Reply #1514 on: October 11, 2014, 09:24:43 »
Pa ako ne budemo najbolji treci tim, bar da budemo treci pa da trazimo sansu kroz baraz...Mada s obzirom da najbolji treceplasirani tim ide direktno, a da postoji jedna grupa koja ima 5 ekipa, mislim da ne bi trebalo da se racunaju bodovi iz utakmica sa poslednjeplasiranim ekipama iz ovih grupa sa 6 ekipa.

Offline pg

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 954
Re: Sport
« Reply #1515 on: October 12, 2014, 20:02:05 »
Austrija-Crna Gora 1:0  :82:
Losa igra nase reprezentacije,rezultat je mogao biti i gori  :35:.Sada je put ka Euru mnogo otezan
10.02.2012
11.02.2012
12.02.2012

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1516 on: October 12, 2014, 20:35:14 »
Ne može se reć' da se nisu borili, ali Austrijanci mnogo bolji.
Nevjerovatno koliko je Stefan Savić bio nesiguran (kako je ovo blago rečeno).

Online vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1517 on: October 13, 2014, 02:55:43 »
ako brnovic sjutra na pressu ne podnese ostavku kukala nam majka. ide nam u prilog remi rusa sa moldavijom...eto trece kolo se zavrsilo a mi se vec fatamo za slamku. a ta slamka bi bila nesto ako pobjedimo svedsku sa ibrahimovicem u novembru tj ne smijemo igrati nerjeseno ni na jednoj utakmici u podgorici. to je zaliha od 12 bodova i ako se dodaju ova 4 imamo pristojnih 16....i onda protiv moldavije u goste za 3 poena i imamo 19...izuzetno tesko i gotovo sigurno je po meni da je ovo sa brnovicem nedostizno

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Sport
« Reply #1518 on: October 13, 2014, 06:24:44 »
Od raspada velike Juge prestao sam da pratim regionalni fudbal...Mislim da mi je odluka bila na mjestu.Dok se neka zajednicka liga ne napravi nema na ovim prostorima fudbala,eto tako dragi moji ovo sto se sada desava je zalosno!

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1519 on: October 13, 2014, 08:37:08 »
Jako bih volio da je problem samo u Brnoviću, jer je onda lako rješiv. Bojim se da je ništa manji problem igrački kadar.

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #1520 on: October 13, 2014, 17:59:25 »
O Brnovicu ne bih da trosim rijeci. Sve sto o njemu mislim sam reko jos nakon baraza sa Ceskom. I cinjenica da je on jos danas tu je, skoro pa, nevjerovatna. Nas veliki problem je vezni red. Ne moze se danas igrat fudbal bez da se stane na loptu, a nama to nema ko ucinjet.

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1521 on: October 13, 2014, 18:38:11 »
To su donekle mogli uraditi Peković i Drinčić. Bez njih mi smo kao presječeni.

Offline pg

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 954
Re: Sport
« Reply #1522 on: November 16, 2014, 07:21:41 »
Crna Gora-Svedska 1:1,Crna Gora dobro pocela al posle primjenog gola su dosta pali u igri.Jos uvijek je najveci problem u igri vezni red  :78:
10.02.2012
11.02.2012
12.02.2012

Online vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1523 on: November 18, 2014, 02:05:13 »
luda grupa skroz...puno kikseva na sve strane osim austrije koja se izdvojila...imamo neku bledunjavu sansu no slabo je to.sledeca utakmica krajem marta protiv rusa. ako je izgubimo to je adioooo france

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1524 on: November 18, 2014, 09:55:32 »
Izgleda da Brna nije za ovaj posa', ali nemam ideju ko bi ga mogao zamijeniti. Za neko zvučnije ime treba mnogo više para. Osim toga malo ko je spreman da uđe u trenutku kad su šanse za prolaz svedene na teoriju.