Author Topic: Sport  (Read 243715 times)

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Sport
« Reply #1025 on: March 13, 2013, 23:07:02 »
Zamalo da iznenadi Arsenal !  Opet sudije odigrale "proaktivnu" ulogu   :103:   linijski je vidio neki ofsajd u jednoj obećavajućoj kontri Arsenala,  toliko sumnjiv da njemačka režija nije htjela ni da ga ponovi na usporenom kako treba    :120:    ipak je i Arsenal pravio gomilu grešaka ...  možda nije nezasluženo prošao Bajern, ali večerašnje izdanje mu je bilo nikakvo. 
Malaga prošla, nije to preveliko iznenađenje ..

Zanimljiva je ona inicijativa u UEFA-i da se pravilo prednosti "gola u gostima" ukine   :78:   Opet se priča o tome u sportskim emisijama i medijima ...  Izgleda da je dosta ljudi raspoloženo za to i da ne nalazi dovoljno opravdanja za jednu takvu računicu,  koja toliko odlučuje u velikom broju susreta ...   svakako zaslužuje jednu reevalucaiju     :28:
« Last Edit: March 13, 2013, 23:10:47 by Cirius »

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1026 on: March 15, 2013, 15:56:11 »
nadal dobio federera lagano.federer je bio prisutan samo fizicki na terenu, djelovao mi je odsutno tokom citavog meca...veceras djokovic sa congom...po meni projketovano polufinale bi bilo djokovic-marej; berdih-nadal ...a finale i pobjeda djokovica nad berdihom ipak. mislim da je previse nadalu sto je dosao i dovde, no na kraju ko zna sta ce biti

Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #1027 on: March 15, 2013, 17:29:34 »
Ne bih se ja slozio sa time da treba da se ukine pravilo gola u gostima . Evrokupovi bas zbog toga imaju draz i neizvjesnost do zadnjeg trenutka odn.minuta utakmice.  Sto se tice Lige sampiona,izvuceni parovi danas u podne . Bice zanimljivo naravno iako su 3oje favorita izbjegli neki derbi .parovi:  JUVENTUS-BAJERN ,DORTMUND-MALAGA,REAL M.-GALATASARAJ,BARSELONA-PSG

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1028 on: March 15, 2013, 18:46:25 »
Po meni, pravilo postignutog gol u gostima bi trebalo da važi samo u regularnom dijelu utakmice, a ne i u produžecima.
Na primjer igraju ekipa A i B. A pobijedi prvu utakmicu 2:0, a u revanšu B pobijedi 2:0. Znači igraju se produžeci.
Mislim da bi od tog momenta trebalo da se igra kao da je 0:0 i da dalje ide onaj ko pobijedi u produžecima.
U slučaju neriješenog rezultata u produžetku (nevažno da li 0:0, 1:1, 2:2, ... ) treba ići na penale.
---
Mislim da Đoković ne može osvojiti IW. Previše je nategnuta atmosfera, prvenstveno zbog nekih poteza organizatora, i vjerujem da će Nole "pući".

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1029 on: March 15, 2013, 19:27:09 »
Mislim da Đoković ne može osvojiti IW. Previše je nategnuta atmosfera, prvenstveno zbog nekih poteza organizatora, i vjerujem da će Nole "pući".

ako mislis na zadnji mec koji je igrom slucaja zavrsen u 2 ujutro i na termin igranja danas s congom koji je po njihovom vremenu negdje oko 2 po najvecoj vrucini onda se moze reci da si u pravu .ako mislis da organizatori dogovaraju vrijeme kako turnir odmice tu grijesis jer termini se odredjuju pred turnir, mislim nakon zrijeba i eto , desilo se onog dana da se svi mecevi oduze i igraju u tri seta. sto se tice toga, djokovic nije imao srecu ali ako pogledamo da njegov rival marej igra u nocnom terminu i ako se desi da djokovic dobije congu a marej sa del potrom odigra u 3 seta ispada da djokovic ima 24h za odmor a marej samo pola dana sto je daje veliku prednost djokovicu...djokovic je od zadnjeg meca imao 32 sata odmora tako da vjerujem da je spreman. mislim da je fizicki najspremniji na turu. proslogodisnje polufinale ao s marejom i finale s nadalom tj 10+ sati tenisa su dokaz u prilog te tvrdnje.

edit: mene vise kao njegovog navijaca nerviraju njegovi padovi u igri nakon jakog pocetka sto se vidi kad igra protiv prosjecnih tenisera. nadam se da to necu vidjeti do kraja iw-a.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1030 on: March 15, 2013, 22:48:40 »
bogami pogrijesih sto se tice mareja...pocinje uskoro na sport klub ali svejedno, nevjerovatna pobjeda djokse nad congom za samo 54minuta

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #1031 on: March 16, 2013, 02:12:29 »
Mirko Filipovic konacno K1 sampion  :45:

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1032 on: March 16, 2013, 02:55:44 »
jel to moguce??? poslije japanskog prajma ja sam mislio da je na zalasku karijere,pogotovo poslije onih nokauta u oktagonu. svaka mu cast. ipak, ima on dosta godina, tim je i uspjeh veci.

marej izgubio od delpa maloprije 2-1 poslije dva ipo sata borbe. delpo ga je razbio u zadnjem setu....sjutra u 2030h na sport klubu se igraju polufinala iw

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1033 on: March 16, 2013, 10:58:08 »
Griješiš Vanja.
Unaprijed se zna ko sa kime ukršta, ali ne i kad se igra, niti na kom terenu. Organizator ima pravo da ubrzava takmičenje premještanjem mečeva sa jednog na drugi teren... Nije problem završiti meč poslije ponoći, ali jeste počinjati.
Neće to fizički iscrpiti Novaka, ali stvara pritisak, osjećaj da se ne želi njegova pobjeda.
Činjenica da je vlasnik turnira uvijek prisutan kada igraju Rafa, Rodžer ili Andy, ali ne i kada igra Novak daje za pravo da se pomisli da ga ne priželjkuje kao osvajača IW.
Naravno, on kao vrhunski sportista se mora izdići iznad toga.

Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #1034 on: March 16, 2013, 13:19:06 »
Za ljubitelje kosarke veceras mec izmedju zvezde i buducnosti u pioniru,ocekujem  dobru kosarku. Sto se tice fudbala vec se osjeca euforija pred mec sa englezima u pg. Doci do karata je pravi podvig za mnoge .za mene kao navijaca je uspjeh pobjeda u moldaviji ,a posle docekati engleze i napraviti sto pakleniju atmosferu ,pa sto bude.

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1035 on: March 16, 2013, 13:54:51 »
Pobjeda protiv Moldavije ne bi trebala da dođe u pitanje.
Protiv Engleza bi bod bio kao kuća.
Što se atmosfere tiče, možda bi bilo bolje da napravimo tišinu... toliko da prosto neprijatno bude. Vjerujem da bi Engleze to više zbunilo nego graja desetak hiljada ljudi.

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #1036 on: March 16, 2013, 15:45:07 »
Da se vratim na tenis ... kojeg niti pratim niti volim,ali treba bit realan.

Novak Đoković je ubjedljivo najveći sportista s ovija našija prostora i tako će za mene uvjek biti, bez obzira dobija li ili gubi, osvaja li turnire ili ne. Uradio je do sada toliko puno da je pobrao moje simpatije valá za sva vremena.  :109: :109:
Ajde nađite mi sportistu koji je više uspio od njega u bilo kojem sportu, znači nema ga !
To što ne volim tenis ne znači da ne poštujem nečiji rad, talenat i veliko odricanje.U stvari,ko sam ja uopšte...  :23:
--------
Što se tiče fudbala bio bih zadovoljan i sa dva boda iz ova dva meča.  :45:

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #1037 on: March 17, 2013, 01:34:21 »
Puuuu.. toliko dugo nisam gledao tenis i reko konacno cu odgledat Nadal - Djokovic, kad ono Del Potro izbaci Novaka...
Rafa rutinski.. ipak je u dobroj formi

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1038 on: March 17, 2013, 02:13:34 »
eee prvo nesrecna buducnost izgubi  :55: . a  stvarno stvarno sam mislio da ce imati snage da preokrenu rezultat na kraju. eto cim vidjeh onog frljeka od onog milosevica da daje trojke rekoh evo casti mi nesto se desava. momak non stop puca trojke. citavu sezonu je sutirao 39 trojki a dao je samo dvije ALOOOOO. i sad je na zadnjoj od 4 pokusaja ubacio dvije ali prije svega. radonjicu dobar si trener ali zasto mu ne rece da ne puca trojke osim na trening.uzasss!!! al ok tabela:
#    Team     GP     W    L     Diff
1    Igokea    24    18    6    138
2    Crvena zvezda Telekom    25    18    7    213
3    Radnički    25    16    9    119
4    Budućnost VOLI    25    15    10    86
5    Partizan mt:s     25    15    10    59

buducnost i partizan imaju isti broj bodova i ako tako ostane partizan ide u f4 jer ima pozitivan skor. u zadnjem kolu ako partizan izgubi na svom terenu od szolniki (madjarski sampion ih je tukao na svom terenu), sto je naravno veoma veoma tesko buducnost ide na f4...eto tako...nakon prvih i zadnjih utakmica imam osjecaj da smo mogli dalje, dosta utakmica zmo izgubili bzvz ali gledajuci ovaj tim na pocetku sezone ne bih im dao tako visok plasman. mislim da veliku zaslugu za finu ruku ima trener dejan radonjic. skidam mu kapu  :109:

hmm ovaj tenis vecerasnji, ovo je covjek da poludi. dobro da nisam igrao u kladionicu mada mi je malo trebalo da stavim pare na berdiha kad ono dobi ga nadal. strasno!
igram taj tenis fantasy na atp sajt . u pitanju su 9 mastera pocev od indijan velsa pa zakljucno sa masterom u parizu. odmah sam promasio ferera u startu, kostao me je 4 kola. igrao na rosola kao potencijalno iznenadjenje. i to me je kostalo 3 kola. (iznenadjenje bio gulbis iz letonije cini mi se)...uglavnom pojketovano finale mi je bio berdih-djokovic s pobjedom djokovica na kraju...sve sam promasio  :102: :11:
djokovic veceras ustopan od mocnog delpa. strasan mec. delpo zasluzeno ide dalje. djokovic je imao sanse koje nije iskoristio, nedje se i opustio a to argentinac ne prasta. sjutra vece poslije zenskog finala delpo - rafa za titulu.
Admine slazem se u vezi ovoga po pitanju vlasnika turnira i njegovih favorita ali manje vise mislim da se on s tim veoma cesto srece i na drugim turnirima pa cak i onim najvecim...u pitanju su razlozi koji su gledajuci sa ljudske strane veoma smjesni ali koji postoje kod odredjenih krugova ljudi kod kojih vladaju  stereotipi o kojima ipak ne bih ovdje pricao...


u ponedeljak pocinje master u majamiju. zadnji beton prije USOa. do tada sljaka i malo vimbldonske trave pred ljeto  :59:

Offline Стенли

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1962
Re: Sport
« Reply #1039 on: March 17, 2013, 12:40:58 »
Milosevic ludak.. baba neka prosjecnog zdravstvenog stanja bi bolje sutirala, siguran sam da od 39 suteva dala bi makar 5, jednu vise od naseg igraca. Ali dobro.  :27:

Offline prenka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1267
  • cetiri ljeta cetiri zime
Re: Sport
« Reply #1040 on: March 17, 2013, 16:35:15 »
Sto se tice vecerasnjeg finala u tenisu po meni je Rafa  favorit ,ipak je Del-potro sinoc istrosio snagu isto tako se i nece lako predati,a i Rafi odgovara ovaj tip betona. Prognoziram mec u 3 seta i pobjedu Nadala od 2:1

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1041 on: March 17, 2013, 23:47:25 »
Nevjerovatni Ding Žunghui (Junghui) u finalu snuker PTC pobijedio Robertskona sa 4:3 iako je gubio sa 0:3.
Procenat uspješnih ofanzivnih poteza mu je bio iznad 99%.
Snuker manje-više redovno pratim oko 25 godina i to nisam vidio u finalu nekog turnira.

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Sport
« Reply #1042 on: March 18, 2013, 00:47:58 »
VINTAGE RAFA MODE   :119: :119: :119:

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Sport
« Reply #1043 on: March 22, 2013, 00:00:04 »
sjutra je D dan. moramo dobit. najavljen snijeg navece. bice zeznuto. brnovic ne otkriva treceg napadaca. (svidja mi se da u svakoj utakmici igramo dosta ofanzivno sto je totalno druga igra od onih u zajednickoj drzavi, ne znam im ni broj :) ).  sjutra sa moldavcima tj vec za koji minut ce ta utakmica biti danas. sta mislite kako cemo proc? ocemo li bit srecni ili cemo bit tragicari kola (ne daj boze).

odlican tajming i prije nase je i utakmica komsija, hrvatska protiv srbije. vrlo vrlo interesantan mec za pogledati.

moja prognoza je:
moldavija - crna gora 0-2 (savic glavom poslije kornera, vucinic nakon asistencije jovetica) :121:  :101:

hrvatska-srbija (odje moze bit svasta i prekid i goleada i bez golova)  :102:

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Sport
« Reply #1044 on: March 22, 2013, 00:36:27 »
Crna Gora je veliki favorit protiv Moldavije, a Hrvatska protiv Srbije.

Mađo

  • Guest
Re: Sport
« Reply #1045 on: March 22, 2013, 07:52:04 »
Trebalo bi tako bit.Mišljenja sam da bi Hrvatska-Srbija moglo bit golova dosta-motivisani i jedni i drugi.  :27:
Evo što izmlatih na kladžu:

Izrael-Portugal  X
Hrvatska-Srbija 3+
Francuska-Gruzija tm2 p1+
Luksemburg-Azerbejdžan 2
Poljska-Ukrajina X
Kipar-Švajcarska 1

kvota 1379   :120:

Offline skener

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 2292
Re: Sport
« Reply #1046 on: March 22, 2013, 12:55:10 »
Taj x na poljake ako pogodis bice dovoljno  :11: to nam je najvaznije

Offline Krivi

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1790
Re: Sport
« Reply #1047 on: March 22, 2013, 16:00:48 »
Kad se počinju karte prodavat za utakmicu protiv Engleza?
GGMU!

Offline Dado

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 682
Re: Sport
« Reply #1048 on: March 22, 2013, 17:23:10 »
madjo svaka cast za x na isr-por  :45:

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Sport
« Reply #1049 on: March 22, 2013, 21:56:43 »
Nema naravno prenos nikakav ovamo, ali sudeći po komentarima koje čitam na vijestima, biće dobro i ako remi izvučemo... :02:

Evo nađoh, taman za zadnjih 20 minuta!  :08: [ Invalid YouTube link ]
« Last Edit: March 22, 2013, 22:01:26 by Miloš »