Author Topic: Prognoze: žaljenje, radovanje, kukanje, želje, snovi....  (Read 192715 times)

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Prognoze: žaljenje, radovanje, kukanje, želje, snovi....
« Reply #375 on: January 13, 2013, 18:04:51 »
I jos jedna na Goricu, dva sata 5e. Skije 10e  :75:

i popust za porodice. djeca besplatno  :05: :75:

hehehe bice bice ne valja kukat, valja se nadat  :59:

Mađo

  • Guest
Re: Prognoze: žaljenje, radovanje, kukanje, želje, snovi....
« Reply #376 on: January 13, 2013, 18:27:06 »
....

Đesi pjevaču  :121:
Kami mene u zadnje vrijeme išta zanima bez famelja,da ti pravo rečem.  :43: 
Što je to "najaktivniji član"? Misliš da je to važno? To nikakve veze nema, svi smo ođen jednaki. To ti je samo teret, z broem postova teret sve veći i veći.Isto ká kad magaretu preko punôga tovâra drva dodaš jednu tanku lenku, prevrnuće sve što je do tada nosio.Eto tako ti je to.  :77:
Vidiš, mene možda najmanje zanima koliko će litara kiše izmjerit moj dobri Dejvis u ovu njegušku rupu.Zanima me jugo, zanima me porast(ili pad?!) temperature iz minuta u minut ili iz ure u urú.Zanima me oće li zagrmjet jednom, dva puta ili stotinu putah, oću li palit agregat i oću li ćoret uz šterike.   :56:
Pazi, toliko je puta temperatura pošla gore-dolje u toku ovoga vremena dok sam iscuká ovu poruku da se čudim kako mi nije pritisak iššaltová dvije-tri brzine ká korsa uz lovćenske strane  :07: A tek je počelo,velé...
E sad zamisli što će se izdešavat samnom do prekśutra.
Ne z vremenom, nó samnom.  :122:
Ćao.


Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Prognoze: žaljenje, radovanje, kukanje, želje, snovi....
« Reply #377 on: January 13, 2013, 18:54:21 »
 :05: E Madjo, ti si car, svega mi !  :121:  :45:
Februar 2012. :)

Offline Dzoni

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3381
  • Blagosloven koji dolazi u ime Gospodnje
Re: Prognoze: žaljenje, radovanje, kukanje, želje, snovi....
« Reply #378 on: January 14, 2013, 13:09:15 »
a evo, i ja da iskoristim priliku, da odgovorim @stenliju,  da nijesam imao problema u razvoju , a da ponekad iskomentarišem neku pojavu onoliko koliko je razumijem...moja branša je dijametralno suprotna od meteorologije, volio bih da se bavim meteorologijom, ali mora se od nečega živjeti   :103:

Neces vjerovati koliko se dobro i lijepo moze zivjeti od meteorologije,naravno uslov je da si majstor svog zanata.

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Prognoze: žaljenje, radovanje, kukanje, želje, snovi....
« Reply #379 on: January 15, 2013, 12:48:54 »
Meni je sasvim dovoljno da vidim snijeg jos jednom kako pada, nekih sat-dva za ovu zimu.. Ja sam skoro pa potpuno siguran da ce moja zelja biti ispunjena.
Da bi i vasa bila, smanjite malo te prohtjeve. U Podgorici, inace, i preko zime pada skoro stalno kisa kad su padavine u pitanju, to je tako jednostavno... Nego, za sjever, ako bude jake jugovinee   :02:
Februar 2012. :)

Offline Zvonce

  • Newbie
  • *
  • Posts: 29
Re: Prognoze: žaljenje, radovanje, kukanje, želje, snovi....
« Reply #380 on: January 15, 2013, 14:35:17 »
imam dosta godinaH ali onakvoga snijega nijesam doživjela u PG kao prošle zime, tako da se ne nadam više nikad da ga vidim za života! Možda još jednom neđe pod starost (kad mi neće bit do šetnje po snijegu, ka zimus, svu noć sa šetala dok je plasao)i to je to! Ne pretjerujte sa snijegom...obožavam ga, ali to jednostavno u PG nije realno. Inače, sjećam se da je često za ovih mojih 40 god. bilo da zima prođe bez ijedne pahuljice, onako miksane sa kišom:)
A ja bih voljela da još jednom ono doživim, makar završim sa temp.40 u krevet...kao i prošle godine :110: :110: :11:
Sve što dođe, ja sam mu naredan!

Mađo

  • Guest
Re: Prognoze: žaljenje, radovanje, kukanje, želje, snovi....
« Reply #381 on: January 15, 2013, 22:18:00 »
Dobro veče  :03:
Molim te Zvonce upiši lokaciju u svom profilu.  :122:

Ono što se desilo u februaru prošle godine sumnjam da ćemo ikad dočekat za života.  :105: U stvari, ja ću dočekat dosta velikija snjegovah u ove moje krajeve ako mislim starât, a bogami vi Podgoričani - ja mislim da ste viđeli maksimum.  :27:  :23:
Nó,nikad se ne zna.... dok se jopet ne ponovi- da ste živi i zdravi, pazite svoje zdravlje, jedite što više možete slanine i lúka bijeloga a što manje salamâ i grickalicâ.Redovnog sexa a i pomalo pravite i podižite famelju da ve ima ko zakopat ako se misli odit na oní svijet.  :83:  :11:  :60:  :07:      :36:

Offline Mladen

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 639
Re: Prognoze: žaljenje, radovanje, kukanje, želje, snovi....
« Reply #382 on: January 15, 2013, 22:27:07 »
Ha, ha, ha! :11: :11: :11:

Offline Miloš

  • Moderators
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 5688
Re: Prognoze: žaljenje, radovanje, kukanje, želje, snovi....
« Reply #383 on: January 15, 2013, 22:29:51 »
Hvala na savjetima Mađoni!  :116:

A što se tiče februarskog snijega od prošle godine, sve je to relativno. Evo, ja se nadam da ću kad-tad u Baru dočekati veći snijeg nego što je pao tad.  :08:

Offline Krivi

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1790
Re: Prognoze: žaljenje, radovanje, kukanje, želje, snovi....
« Reply #384 on: January 15, 2013, 22:31:49 »
To Miloše misliš na snijeg 2000- ite?
GGMU!

Offline Miloš

  • Moderators
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 5688
Re: Prognoze: žaljenje, radovanje, kukanje, želje, snovi....
« Reply #385 on: January 15, 2013, 22:40:41 »
Hehe, takav će se teško ponoviti. A veći od nepostojećeg od prošle godine će da padne kad-tad.  :79:

Online Nikola

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6634
Re: Prognoze: žaljenje, radovanje, kukanje, želje, snovi....
« Reply #386 on: January 15, 2013, 23:20:02 »
Hahahaha sto radi Madjo,a bogomi svaka mu je tacna.Ja mislim sto se tice snijega u Pg da u mom vijeku nece padat preko 62cm koliko je mjereno u 13h 11.februara.

Offline Zvonce

  • Newbie
  • *
  • Posts: 29
Re: Prognoze: žaljenje, radovanje, kukanje, želje, snovi....
« Reply #387 on: January 16, 2013, 13:45:06 »
Dobro veče  :03:
Molim te Zvonce upiši lokaciju u svom profilu.  :122:

Ono što se desilo u februaru prošle godine sumnjam da ćemo ikad dočekat za života.  :105: U stvari, ja ću dočekat dosta velikija snjegovah u ove moje krajeve ako mislim starât, a bogami vi Podgoričani - ja mislim da ste viđeli maksimum.  :27:  :23:
Nó,nikad se ne zna.... dok se jopet ne ponovi- da ste živi i zdravi, pazite svoje zdravlje, jedite što više možete slanine i lúka bijeloga a što manje salamâ i grickalicâ.Redovnog sexa a i pomalo pravite i podižite famelju da ve ima ko zakopat ako se misli odit na oní svijet.  :83:  :11:  :60:  :07:      :36:
upisano Mađo...nijesam vična ovome đa'olu, ali snađoh se :54:
Tačno tako, možemo mi željet metar snijega, a ja se  poslednjih 20 godina ne sjećam čak ni ovoga snijega što nam je u decembar pao, ovako da malo i ostane, a o februaru da ne pričam!
Inače, sjećam se da je davne 1985. ili je bila 1984. pao snijeg za Novu godinu, pa je onda udario ledeni $ever koji je potpuno zaledio sve...mislim da je skoro mjesec dana bio led ulicama, znam da sam 15 januara počela u školu i da sam se klizala od Zabjela do ekonomske :05:   sjećam se da nam je struja po gradu bila ugašena, a u 4 je bio mrkli mrak, pa je sablasno bilo proći gradskim ulicama dok sjever zavija ka da si na planini! Bogomi me je tata čekao, strah me je bilo :102: :102: :102: :102:
Znate li koje je to godina bila tačno? Mislim da je '85. januar i februara je zakačila ta zimoća?
Sve što dođe, ja sam mu naredan!

Offline Krivi

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1790
Re: Prognoze: žaljenje, radovanje, kukanje, želje, snovi....
« Reply #388 on: January 17, 2013, 03:50:58 »
Evo za Barane januar 1965 godine, kada je pao najveci snijeg na Pristanu (za one koje ne znaju, Pristan je bilo naselje uz brdo Volujica, izmedju sadasnje yeljeynicke stanice i kontenjerskog terminala, ili ti bolje receno, Bar prije Bara), i visina mu je bila oko pola metra, sto se moze vidjeti na slikama i u tekstu. Takodje, interesantno, prije snijega su bile velike poplave.




GGMU!

Mađo

  • Guest
Re: Prognoze: žaljenje, radovanje, kukanje, želje, snovi....
« Reply #389 on: January 17, 2013, 11:27:06 »
Jeste Zvonce, mislim da je to baš bio januar 1985. godine.  :27:
Ima čini mi se neđe tema o tome na forumu...  :78:  Ako nema teme znam de se neđe pisalo o tome, nó ko će se śetit više svega.  :55:

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6270
Re: Prognoze: žaljenje, radovanje, kukanje, želje, snovi....
« Reply #390 on: January 17, 2013, 11:33:54 »
Krivi, stavi to u Vremeplov.

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Prognoze: žaljenje, radovanje, kukanje, želje, snovi....
« Reply #391 on: January 18, 2013, 02:17:29 »
Kolega Poseydon prati T na 2m, na +240h.   :78:  Po njegovoj prici ne bi isla ispod 5c.  :32:
Mozda je mislio za vrijeme padavina.. Oni termini sto su prije +200h? Evo neka kaze, sam..
Februar 2012. :)

Offline Krivi

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1790
Re: Prognoze: žaljenje, radovanje, kukanje, želje, snovi....
« Reply #392 on: January 18, 2013, 02:36:37 »
Najpesimisticniji covjek na forumu je definitivno Poseydon. Bez ljutnje.  :121:

Sanja sam da je u Baru palo 30 cenata snijega, vjetra niije bilo, T nije isla preko 1, zadrza se skoro 10 dana. Al to je samo san...  :28:
GGMU!

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Prognoze: žaljenje, radovanje, kukanje, želje, snovi....
« Reply #393 on: January 18, 2013, 02:40:05 »
Ja sanjah da je proslog februara bilo 70 cenata i da je bilo snijega narednih 20 dana, i da sam bio sretan ka' nikad dok je padao tad...   :101:
ali to nije bio san..  :67:
Februar 2012. :)

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Prognoze: žaljenje, radovanje, kukanje, želje, snovi....
« Reply #394 on: January 18, 2013, 02:41:43 »
Najpesimisticniji covjek na forumu je definitivno Poseydon. Bez ljutnje.  :121:

Sanja sam da je u Baru palo 30 cenata snijega, vjetra niije bilo, T nije isla preko 1, zadrza se skoro 10 dana. Al to je samo san...  :28:

i onda se pojavio posejdon i rekao ti sad ce kisa  :11: :120: :75:

kako mi fali onaj podgoricki pomet, onaj vjetar sto nosi sve za sobom

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Prognoze: žaljenje, radovanje, kukanje, želje, snovi....
« Reply #395 on: January 18, 2013, 02:45:22 »
Najpesimisticniji covjek na forumu je definitivno Poseydon. Bez ljutnje.  :121:

Sanja sam da je u Baru palo 30 cenata snijega, vjetra niije bilo, T nije isla preko 1, zadrza se skoro 10 dana. Al to je samo san...  :28:

i onda se pojavio posejdon i rekao ti sad ce kisa  :11: :120: :75:

kako mi fali onaj podgoricki pomet, onaj vjetar sto nosi sve za sobom
A NIKAD SE NA FORUM NISAM OVAKO ISMIJAO, ZIVOTA MI MOG! NA GLAS SE SVE SMIJEM, NE MOGU DA STANEM.. NESTO MI DOSLO HAHAHAHAHAH
Februar 2012. :)

Offline Dzoni

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3381
  • Blagosloven koji dolazi u ime Gospodnje
Re: Prognoze: žaljenje, radovanje, kukanje, želje, snovi....
« Reply #396 on: January 18, 2013, 02:48:42 »
Ne vici Stefika  :76:

Nije poseydon pesimista, vec optimista sa iskustvom   :15:

@vanja

Pusti taj sjever dja'o ga izio, stud u kosti unosi a od sinusa ne mogu zivjet tada  :75:  E snijeg je nesto drugo,ali ide vrijeme i sve je manje sanse,januar ode.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Prognoze: žaljenje, radovanje, kukanje, želje, snovi....
« Reply #397 on: January 18, 2013, 02:51:53 »
 :11: :11:
pa dobro covjek jeste najveci pesimista na forumu ali ako uzmemo u obzir koliko ima nas optimista koji ga vidimo i tamo dje ga nema , lijepo je ipak iako to niko ne voli da se spustimo malo na zemlju....evo npr i dzoni je slican, ne u tolikoj mjeri ali umije ga na takav nacin rec.
super je forum, kako dodju zanimljivi cikloni, zanimljivo vrijeme tako se i na forumu registruju novi clanovi, 1000 ljudi 1000 cudi...bice sve zanimljivije  :109:

nek prodje petak, subota je suva, onda se nadam da ne otopli toliko, veliki je snijeg u brda i planine. to bi bio nagrd ako krene to da se topi.....nek onaj zalad na 240h samo izdrzi, ulecece nesto sigurno  :48:

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Prognoze: žaljenje, radovanje, kukanje, želje, snovi....
« Reply #398 on: January 18, 2013, 02:56:58 »
Stenli, sta si pio nocas?  :116:
Aj na fb, da prozborimo.. haha
Velim i ja Vanja!  :45: (ovo za zalad)
Februar 2012. :)

Offline Krivi

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1790
Re: Prognoze: žaljenje, radovanje, kukanje, želje, snovi....
« Reply #399 on: January 18, 2013, 03:14:08 »
Hahahahah...

A ja se sad brinem oce li prekisit na Vucju sljedece nedjelje, mozda budem isa.
GGMU!