Author Topic: Off topic kamp  (Read 683601 times)

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #650 on: October 10, 2010, 12:53:35 »
ako im damo 3 gola .... trcacu go bulevarom svetog petra cetinjskog od mase do hotela crne gore  :110:

hahahahaha a ako primimo 3, što onda ?

U koliko sati počinje utakmica u  utorak ?

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Off topic kamp
« Reply #651 on: October 10, 2010, 13:07:53 »
Počinje u 21 sat, a pogledajte ko sve prenosi. Na nekoliko kanala prenos ide u HD rezoluciji.
Šteta što mi je disk sa e-sata priključkom (za HD snimanje) riknuo (nije čak ni Džoni mogao da ga osposobi) pa neću moći da snimim.
Lijepo bi bilo imati zapis tog sudara divova, duel dvije fudbalske škole.  :106:

UEFA EURO 2012 - Qualifiers - Group G
(i) SportKlub 4 (if available on satellite)
ko: 21:00
  Al Jazeera Sport +3   
  Al Jazeera Sport +5   
  ITV 1   
  ITV 1 Wales   
  MaXimo   
  NTV+ Sport Classic   
  Setanta Ireland   
  Sky Calcio 1   
  Sky Sport 1 (Italy)   
  Sky Super Calcio   
  Sport TV1   
  SportKlub (Slovenia)   
  SuperSport 3 (ZA)   
  Tring Sport News   
  Ulster TV   
  Viasat Football (Nor)   
  Viasat Football (Swe)   
  YES Sport 1   
  ~ Al Jazeera Sport HD   
  ~ ITV HD   
  ~ Sky Calcio HD1   
  ~ Sky Sport HD1 (Italy)   
  ~ Sky Super Calcio HD   
  ~ Sport TV HD   
  ~ Viasat Sport HD (Swe)
« Last Edit: October 10, 2010, 13:21:13 by Admin »

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #652 on: October 10, 2010, 17:58:02 »
Osvijetlise Beogradjani obraz,neka svaka im cast,zamisli ti molim te sto su mislile te ***** da mirno setaju.Nikad u evropsku uniju ne usli ako je to uslov,ja bih prvi na vile docekao u Podgoricu ako bi htjeli ovamo da prave parade srama i bruke a mislim da bih imao dosta istomisljenika.Pa kuda ide ovaj svijet majko mila,da se muskarci zene i jedno drugo j...Sve bih po kratkom postupku osudio da me dusa ni malo ne zaboli :107: Morao sam iznijet svoje misljenje pa kome se svidja dobro jest a kome ne da mi je ziv i zdrav.
« Last Edit: October 10, 2010, 18:32:12 by Admin »

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #653 on: October 10, 2010, 18:06:03 »
Alo majstore userem se ja u te Beogradjane sto su osvjetlili obraz. *** je njima bio cilj da napadaju ***ere, polomili su citav grad i boli ih ***. Njima nije bitno oce li uc u EU, nisu ni osnovnu zavrsili, pa se vode idejom,"ajmo sad sj*** ovo malo intelekta sto imamo, ipak smo mi najvece seljacine na svijet". mene boli uvo za pedere, ali prije bi istuko sve one *** sto su palile grad i lomili sve nego pedere.. jbt opet su krali patike i robu, smijesni su, ***tine obicne.
« Last Edit: October 10, 2010, 18:11:28 by cirus »

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #654 on: October 10, 2010, 18:12:35 »
 Ne dijelimo isto misljenje....nisu to bas sve nepismeni ljudi sto su protestvovali,zao mi je sto nisam bio gore,rado bih zveknuo neku *** u glavu :107:
« Last Edit: October 10, 2010, 18:14:28 by cirus »

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #655 on: October 10, 2010, 18:13:29 »
 :83:  Fraka,  slazem se sa svim sto si rekao,  ali stavljaj ti ove zvjezdice sljedeci put     :77:  
Sone,  ovo ti se granici sa pozivanjem na nasilje,  koristi i ti neke zvjezdice,  gad dem it !  A i neki smajlici, u odredjenom kontekstu,  mogu da budu uvredljivi itd ...   nemojte da prelazimo granice civilizovane komunikacije ..
« Last Edit: October 10, 2010, 18:17:07 by cirus »

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #656 on: October 10, 2010, 18:16:51 »
Bio bi jedini, posto su pederi odradili svoje i kraj, a ispastali su neduzni gradjani cija su auta polomljena. Ne znam koje "protestvovao", znam sto sam vidio. Ako se imalo mozak ukljuci shvatice se da je poptuna besmislica svjesno poc na 5000 policajaca.. Ti intelektualci sto se pozivaju na religiju i oce da dijele pravdu su gluplji nego ovi nesoji bez 2 razreda osnovne. Kao da ce u Srbiju ikad setat 2 pedera i drzat se za ruke.. pa svako zna da se to nece nikad desit, samo sebe zakovaju.. sve bi ih zatvorio na po 20 godina, no nece..
Izvinjavam se svima na rjecniku.

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #657 on: October 10, 2010, 18:20:28 »
Vidite li vi da pljuste uvrede ovdje ?  Nemojte da prekucavamo svaki post iznova !

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #658 on: October 10, 2010, 18:26:07 »
Moja malenkost nije nikog uvrijedila,ruznu rijec nijednu ne kazah.Stojim iza izgovorenih rijeci jer smatram da muskarci ne treba da se pare medjusobno :43:

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Off topic kamp
« Reply #659 on: October 10, 2010, 18:29:37 »
Evo sad gledam na televiziji šta se sve dešavalo po ulicama Beograda. Ja sam još od rano jutros bio na izletu i nisam ni slutio da će biti onakvi nemiri.
Daleko od toga da podržavam gej paradu, ali sam uvijek bio protiv ikakve vrste nasilja. A ovi huligani samo čekaju dobru priliku da naprave haos u gradu.
Moram da podsjetim sve članove foruma da su na svim forumima zabranjeni bilo kakvi govori mržnje, uvrede i netolerancija bilo koje vrste... Dobro vam kaže cirus.

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #660 on: October 10, 2010, 18:31:21 »
Ne, ne.. ne vrijedjam nikoga, malo sam nervozan zbog danasnjih desavanja odje.. Nisam ni ja za holoseksualce da to rade u javnosti, ali ko sam ja da se borim protiv toga. Homosexualnost postoji od anticke grcke i rima, pa su imali druge probleme da rjesavaju a ne to. Meni ne smetaju dokle god su privatni, kao sto sam i ja sa djevojkom u privatnosti. Jedino sto osudjujem je nepotrebno nasilje i vandalizam. Samo demokratija i evropska buducnost, u suprotnom smo na******  :48:

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #661 on: October 10, 2010, 18:36:08 »
Ja sam iznio svoj stav a nikog nisam pozvao ne daj boze na nasilje Ciruse.Ja kazem ponovo da bi bio medju prvima imenom i prezimenom ko bih docekao u gradu pod Goricom...Necu vise diskutovat na ovu temu :63:

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Off topic kamp
« Reply #662 on: October 10, 2010, 18:44:15 »
Razumio bih kontra-paradu, ali lomljenje izloga, automobila, sukobe sa policijom koji moraju da rade svoj posao ne mogu.
Bolje da su ih puštili da šetaju, ako im smetaju mogli su da im se sprdaju ili da ih ignorišu.
Isuviše mi je Beograd drag da bih opravdavao njegovo rušenje.

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #663 on: October 10, 2010, 19:06:42 »
A što je to bilo  :32:  :67:

Jeli moguće da je dična Srbija dozvolila gej paradu ccc  :104:
Bruka prvo za vlast što je dozvolila takvu manifestaciju, a bruka što huligani učinješe.  :07: ako je već vlast dozvolila, trebali su ih puštiti ovi bez batina, neka imaju taj jedan dan u godinu  :11:
« Last Edit: October 10, 2010, 19:18:13 by Madjo »

Vjestica

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #664 on: October 10, 2010, 20:13:04 »
U potpunosti se slazem sa Sonetom,dakle,ne znam kako bih reagovao da sam u beograd,al znam kako bih reagovao da se ne daj boze kojim slucaj morati odrzati u Podgorici  :71: ,Sone pronasli smo se.Ali isto u nekim slucajevima sam i na Frakinu stranu,neka se pederisu ako ce,al u privatnosti,javno NIKAKO !!!!! Jer ja to smatram ponizenje naroda koji potice iz te zemlje,ja bih se stidio kad bi Podgoricom setali pe**** i ta slika otisla u cijeli svijet.Crnogorci to nebi nikad dozvolili,kao sto i nece !!
« Last Edit: October 10, 2010, 20:18:51 by Stenli »

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #665 on: October 10, 2010, 21:13:42 »
Ja to vidim prilicno drugacije izgleda ...  Svako ima prava da radi sto hoce,  dok ne ugrozava druge ...  a lgbt populacija nije nesto opasna grupa,  slozicemo se ..   meni bi takodje zaparala oci scena dva momka u trenutku njeznosti  (ne znam zasto,  ali mi djevojke ne bi mnogo smetale  :109: ),  ali je to  moj  problem i ne daje mi nikakva prava da ih mlatim, je li ..   strah od nepoznatog, manjina i napadanje razlicitih  (po bilo kom osnovu)  individua i grupa je osobina manje razvijenih drustava.  Dalje,  rusenje grada nema veze sa prethodnim,  jer ce izvrnuti kontejner morati komunalac da cisti, povrijedjenog policajca da lijeci ljekar, a radio je samo svoj posao i to se ne moze pravdati izlivom bijesa ljudi cija je slavna moralnost uvrijedjena.   
Jedina situacija gdje se mozda moze voditi neka  (pravno relevantna)  rasprava jeste zahtjev lgbt populacije za pravom da usvajaju djecu,  tu se moze postaviti pitanje eventualne kolizije takvog prava sa sirim interesima drustva,  ali to je druga prica.

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #666 on: October 10, 2010, 21:44:21 »
Cirus je moj coek..  :109: ja sam malo u afektu, napet, cekao sam da prodje 4-5 kola marice da predjem put na bulevar  :31: haha

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #667 on: October 10, 2010, 23:36:43 »
Nije Stenli Orasje nego Velje Polje,to je ono polje iza kasarne pa jos 2km naprijed dodjes ispod same Zagrede,to se mjesto zove Orjelucki bagremari,imam tamo ranc,veliki vocnak i vinograd,ako si mjestanin Danilovgrada ili lovac sigurno znas dje to....Tamo je temperatura sigurno niza nego u gradu  za par stepeni,specificna je mikro klima.A imam i kucu u Grlicu,tamo mi je ujcevina kod kafane Dubrava,tako da znam vremenske prilike u Bjelopavlicima odlicno

Offline ehtelion

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1540
Re: Off topic kamp
« Reply #668 on: October 11, 2010, 00:01:12 »
i ja se slazem sa frakom. sad bjese na vijesti da su unistili mobilni mamograf i to za vrijeme dok su doktori pregledali pacijentkinje.  A i ti si ciruse u pravu, mislim da ni sonetu ni stenliju ne bi smetalo da vide neki lezbo ples a ovamo bi na vile docekali 5 momaka koji orgijaju:) Meni su najjaci bili oni popovi koji su huskali ove huligane, tacno se vidjelo, branili su se od djavola i huligani ce otici u raj. Neka se ljube u sred grada, meni ne smeta. Ne volim to, ali sto cemo sada bolje da se ljube nego da se biju:)

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #669 on: October 11, 2010, 00:14:38 »
Meni su najjaci bili oni popovi koji su huskali ove huligane, tacno se vidjelo, branili su se od djavola i huligani ce otici u raj.

 :67: :102: Dobar si.
No pitanje je oće li popovi poć u raj.  :78: :67: Užas, jedno svešteno lice, koje ne treba ni da prisustvuje onakvim događajima...ako se slučajno zateka tamo,u što sumnjam jer je ponio za sobom sve rekvizite(falio mu je jedino levor), trebao je da miri i da blagoslovi i jedne i druge...ili da bježi put samostana...ufff užas užas  :35: Kakve su nam vođe nebeskog spasenja, grom ih zaždio,dabogda  :14:


Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Off topic kamp
« Reply #670 on: October 11, 2010, 00:56:24 »
Teško da ćemo i mi u narednih dvije-tri godine proć' bez neke paradice. Iako velika većina grđana CG tako nešto ne bi odobravala, sumnjam da bi bilo većih nereda i kontrademonstracija.

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #671 on: October 11, 2010, 01:15:31 »
Kako oće, nebih se začudio.. :77:
Samo da popova ne bude.  :35: Grđi su oni no ovi nastrani. :27:

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #672 on: October 11, 2010, 01:28:15 »
Meni je Amfi kraljica... ja ne znam odakle onome stvoru, da ga tako nazove, orbaza vise da se povezuje sa religijom.. *****   hahahah
« Last Edit: October 11, 2010, 02:26:31 by cirus »

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #673 on: October 11, 2010, 03:06:39 »
evo i mene  :107:
oni popovi su iz one grupe svestenih lica sto su razmjesteni (i cini mi se bez posla??) nakon ukidanja onih ustanova u kojima su narkomane tukli lopatama...nisam za lomljenje grada , odmah se zapitam kako bih se ja osjecao da mi lome moju podgoricu....bogami lose rekao bih. ali nisam ni za tu njihovu setnju jednom godisnje. zasto tamo neki leboguz ima da mi se seta jednom godisnje bulevarom? to mi vise lici na provociranje  ostatka populacije. ok postoje homoseksualci i nek rade sto god hoce u svojim hotelskim sobama kucama stanovima zurkama autima itd samo da je daleko od javnosti. da vidim dva momka da se hvataju i ljube na ulicu mene bi bilo cudno al me nebi i isprovociralo da ih bijem al stvarno nebih zelio da se taj uticaj vrsi na djecu koja prolaze tu .
sto imaju koji matrak da setaju ulicom,zasto mi nikad ne setamo,zasto parovi ne setaju i nemaju svoj dan u godini,zasto oni ne prave neke manifestacije? znam da je homo lobi vrlo jak i da je sve jaci i jaci ne samo ovdje na balkanu vec odavno i u svijetu...isto mislim da je to dio jednog drugog plana koji je naravno i druga tema pa zato ne bih o tome :)

mozda bi pravo resenje u vezi ove bg parade bio taj da je narod izasao na marsutu kojom su oni trebali da prodju i onako bez oruzija naprave jedan ljudski kordon-lanac kao protest i zaustave paradu...naravno huligani na ovo nebi pristali kad lomljavom mogu da dodju lako do para novih farmerki patika itd 

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #674 on: October 11, 2010, 11:36:25 »
Meni je Amfi kraljica... ja ne znam odakle onome stvoru, da ga tako nazove, orbaza vise da se povezuje sa religijom.. *****   hahahah

Nemoj tako.
Ipak se radi o prvom čovjeku crkve i velikom duhovnom licu.Istina da se puno miješao tamo đe ne treba,godinama, ali mislim da je više zloupotrijebljen no što je to njegovo djelo.Zadnjih godina ga nema na tv, mislim da je konačno shvatio da je izigran i od jedne,naše strane i od druge strane, kada je bio izbor za novog patrijarha....I to je dokaz da se promijenio,da nije više ekstreman, samim tim nije izabran za patrijarha u susjednoj državi,a zasluživa je to mjesto,realno gledano...Ja ga lično poštujem,mimo svega...I ne treba miješati njega sa ovih nekoliko popova koji su stvarno zastiđe pravoslavne crkve...Nego trebao je neko ekstreman, zato nije došao na čelo....Izabran je čovjek koji u svom prvom obraćanu javnosti poriče postojanje nas i naših manjina....To je nažalost puka suprotnost onoga što treba da radi jedno visoko duhovno lice....Treba da miri, da širi ljubav i toleranciju bla bla bla

Quote
sto imaju koji matrak da setaju ulicom,zasto mi nikad ne setamo,zasto parovi ne setaju i nemaju svoj dan u godini,zasto oni ne prave neke manifestacije?

 :102: