Author Topic: Off topic kamp  (Read 683300 times)

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #475 on: September 03, 2010, 21:38:40 »
Uh dobro je...1:0 za nas, moglo je bit i više no dobro....bravo momci

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Off topic kamp
« Reply #476 on: September 03, 2010, 21:42:26 »
Uh dobro je...1:0 za nas, moglo je bit i više no dobro....bravo momci
!  ;)
Februar 2012. :)

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #477 on: September 03, 2010, 22:38:35 »
Ja obecao sinu ima i dva mjeseca da ukoliko Partizan prodje vodim ga u B-ograd na najbolju utakmicu,sad ako ne nabavim karte za Arsenal ima da nagrabusim...A zao mi ga ne povest jer od uze familije,jedno nas 7-8 jedino ja i on okoreli Partizanovci,doduse ja to sad manje pratim al sam od malih nogu lud za crno-belim...Dobro je sto onaj ludi golman nece branit,ako bude on branio otkazujem put :D

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Off topic kamp
« Reply #478 on: September 04, 2010, 00:03:58 »
Neće Radiša braniti, ali ko god stao na gol neće mu lako biti protiv Arsenala.
Naravno, nadam se nekom čudu, iako se bojim da se čudo već dogodilo protiv Anderlehta.

Vjestica

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #479 on: September 04, 2010, 01:30:43 »
MONTENEGRO .. Zgazen Vels,ja sam licno zadovoljan i sa 1:0 ..

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #480 on: September 04, 2010, 01:34:13 »
MONTENEGRO .. Zgazen Vels,ja sam licno zadovoljan i sa 1:0 ..

a nismo ih bas zgazili, frka je bila na kraju al triiiii booooodaaaaaa.....sad treba pametno protiv bugara, da naplatimo onih 4-1...ne smijemo izgubiti

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Off topic kamp
« Reply #481 on: September 04, 2010, 01:35:19 »
Najwaznije je ne izgubiti sto weli vanja!
Februar 2012. :)

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #482 on: September 04, 2010, 01:40:41 »
kako je vucinic fulao na kraju...presla mu lopta preko kopacke ili sta....ali ona odbrana golmana jaoooo pa onda go...sledio sam se,srecom duboki ofsajd...ne zaboravite englezi su u grupi glavni ali osim nadanja protiv velsa i bugara ima i ona svajcarska. vrlo neugodan fudbal igraju vec duze vrijeme...nama preostaje da skupo prodamo kozu svaki mec u kvalifikacija, nego da vidimo sta ce biti sa bugarima pa cemo onda razgovarati o nasim dometima...pobjeda protiv njih i nova 3 boda ili nerijeseno...dal je to moguce bez jovetica??

Vjestica

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #483 on: September 04, 2010, 01:42:33 »
MONTENEGRO .. Zgazen Vels,ja sam licno zadovoljan i sa 1:0 ..

a nismo ih bas zgazili, frka je bila na kraju al triiiii booooodaaaaaa.....sad treba pametno protiv bugara, da naplatimo onih 4-1...ne smijemo izgubiti

A bogme Vanja,nadigralismo ih bili muski,skoro cijelu utakmice,al eto taj pad koncentracije zadnjih 5 minuta nije kostao gola..Rece Kranjcar da nemamo sto da cucimo i da se branimo,nego na tri boda idemo u bugarsku,tu smo nedje kvalitetom i mi i bugari,samo sto ce njima bit publika 12. igrac...

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #484 on: September 04, 2010, 01:47:49 »
EVO ZA VATERPOLO

Grupa A:
Crna Gora – Turska 22:2 (5:1, 6:0, 5:0, 8:1)
Italija – Rumunija 10:7 (4:2, 1:1, 2:1, 3:3)
Španija – Hrvatska 6:8 (1:2, 0:1, 2:1, 3:4)

Tabela:
1. Italija..............................4 0 0 37:27 12
2. Crna Gora.......................3 0 1 51:29 9
3. Hrvatska.........................3 0 1 46:27 9
4. Rumunija........................2 0 2 37:39 6
5. Španija............................0 0 4 29:34 0
6. Turska..........................0 0 4 15:59 0

ako budemo tukli rumuniju a mislim da cemo da ih oderemo a hrvatska u zadnjem kolu dobije italiju onda smo prvi na tabeli i idemo direktno u polufinale....ako budemo drugi sudaramo se sa makedonijom ili sa grckom u zavisnosti od rezultata zadnjeg kola...forma nam je u uzlaznoj putanji,mozemo do zlata!!!

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #485 on: September 04, 2010, 01:56:05 »
Falice Jovetic prilicno,  ali uz dobru igru i nesto srece ce trebati protiv Bugara ..    i bez ovakvih poslednjih 5 minuta.  Kranjcar pocinje da se snalazi lagano.

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #486 on: September 04, 2010, 02:05:35 »
Đe se igra sledeća, u Bugarsku ili doma ??

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #487 on: September 04, 2010, 02:09:10 »
u Bugarsku za 4 dana...dobro je sto igrac Mancastera Berbatov nece igrati (odlucio da vise ne igra za reprezentaciju)


za` mi je sto su kvalifikacije zasjenile ajkule koje brane zlato iz Malage

Ajmo ajkuleee ooooooooooooooooo  ;D ;D ;D O0

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #488 on: September 04, 2010, 02:20:00 »
Grupa G:
Crna Gora – Vels 1:0 (1:0)
Vučinić 30
Engleska – Bugarska 4:0 (1:0)
Defo 3, 61, 86, E. Džonson 83


svajcarci bili slobodni

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Off topic kamp
« Reply #489 on: September 04, 2010, 11:26:06 »
Nezgodno je samo što zbog povreda i Jovetić i ja moramo malo duže odsustvovati. ;D
Šalu na stranu, Bugari nisu bauk.
Odbrana sa Bašom i Božovićem djeluje ozbiljnije. Borbenost sigurno neće izostati. Poslije loše igre Bugara u Londonu ne vjerujem da će u Sofiji biti više od 5 do 10000 gledalaca, što je čini mi se dobro za naše momke.
Idemo na pobjedu, 2:1

Kad mi neko naš napiše Montenegro umjesto Crna Gora, imam utisak da govori o nekoj drugoj državi, o nekoj tuđoj reprezentaciji
« Last Edit: September 04, 2010, 11:28:33 by Admin »

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Off topic kamp
« Reply #490 on: September 04, 2010, 13:02:08 »
Svaka čast fudbalerima ! :) Žao mi je što nisam gledao utakmicu, RTCG1 koji je imam preko kablovske u Beogradu, nije prenosio... :(
Moramo ipak uzeti u obzir da je Vels makar na papiru najslabija reprezentacija u ovoj grupi, tek slijede glavne bitke protiv Bugarske (koja je sve lošija) i protiv Švajcarske koja je uvijek bila jako ozbiljna reprezentacija, a to je dokazala pobijedivši prvaka svijeta na poslednjem svjetskom prvenstvu. :)

Kad mi neko naš napiše Montenegro umjesto Crna Gora, imam utisak da govori o nekoj drugoj državi, o nekoj tuđoj reprezentaciji

Upravo to...  :-\ I ja kad vidim natpise i skandiranja te strane riječi, prosto izgubim utisak da igra zemlja u kojoj sam i rođen i koju volim...

Vjestica

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #491 on: September 04, 2010, 13:20:08 »

Kad mi neko naš napiše Montenegro umjesto Crna Gora, imam utisak da govori o nekoj drugoj državi, o nekoj tuđoj reprezentaciji

Ne sprdaj se casti ti..Eviva MONTENEGRO,cijeli svijet razumije..

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #492 on: September 04, 2010, 13:30:08 »
Nezgodno je samo što zbog povreda i Jovetić i ja moramo malo duže odsustvovati. ;D
:D :D

Kad mi neko naš napiše Montenegro umjesto Crna Gora, imam utisak da govori o nekoj drugoj državi, o nekoj tuđoj reprezentaciji

E VIVA E VIVA E VIVA MONTENEGRO  >:D

Dobro, u proteklim kvalifikacijama za svjetsko prvenstvo tukli smo Bugare doma al primismo onaj go iz slobodnog udarca u zadnji minut.Ali, i remi biće puna kapa... Baša je igrao odlično u odbrani, Džudović začudo vrlo dobro,bez Pekovića se ne može u vezni red...počinje da ličimo na čvrstu ekipu ;D


Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #493 on: September 04, 2010, 14:08:58 »
Vidim da su ljudi pili puno kofeina jutros ...   chill out !   "Kamp"  je za razne,  ali lagane teme,  temperature do  25'C    :D   Kao i ostatak foruma,  uostalom ...

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #494 on: September 04, 2010, 14:23:31 »
Mi ođe pričamo o fudbalu :D Oćemo li počet diskusiju o digestivnom traktu,možda :D

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #495 on: September 04, 2010, 14:39:06 »
a dobro, mozemo pricat o svemu ovdje ,nije problem. naravno uz lijepo ponasanje
u vezi ovog montenegro ;D evo kako ja to shvatam.  ;D ;)

prije nego smo dobili drzavu uzvikivali smo e viva montenegro na svim mitinzima LSCG-a. sad imamo drzavu ali desilo se nesto neocekivano,sad svi koji su procrnogorski orjentisani  uzvikuju tako sto je meni porazno jer se onda pitam gdje su bili kada su svi bili protiv LSCGa. moram priznati da mi to malo smeta i to je jedan od razloga sto sam se malo distancirao od toga. isto tako spominjanje rijeci "montenegro" u domacem kontekstu smatram smijesnim  :D jer vjerujem da za domace potrebe ovu drzavu treba zvati Crna Gora dok za strance cemo mi uvjek biti Montenegro (osim za ruse-za njih smo vazda bili cernogorci) pa eto ako ima stranaca na forumu (iako se turisticka sezona zavrsila) vi je i dalje zovite montenegro a ja cu crna gora  ;D ;D i molim samo argumentovano i bez uplitanja politike iako sam je na maestralan nacin okrznuo ali ne i dotakao  ;D ;D ;D

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #496 on: September 04, 2010, 14:46:16 »
Potpisujem Vanja sve što si napisa.

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #497 on: September 04, 2010, 14:48:23 »
iako sam je na maestralan nacin okrznuo ali ne i dotakao  ;D ;D ;D

 :D   :D

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #498 on: September 05, 2010, 22:40:37 »
9-9 sa rumunima i nek nam je srecno cetvrtfinale sa srbijom  ... idemo na medalje tezim putem , celom u celo pa ko sto ponese ;D ;D da smo dobili rumuniju a posto su ovamo hrvati dobili italijane sa 3 razlike mi bi smo bili direktni polufinalisti jer bi zavrsili kao prvi u grupi

Vjestica

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #499 on: September 05, 2010, 22:46:05 »
A nesto nam nece sreca nase najbolje ajkule  :-\ ... Idemo sto rece vanja celo u celo,pa ko vise ponese..