Author Topic: Off topic kamp  (Read 684757 times)

Offline Nikola

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6637
Re: Off topic kamp
« Reply #6150 on: February 11, 2013, 00:42:46 »
Madjo necemo nastavljat diskusiju jer nesto slabo shvatanje imas,moji su postovi jasni kao dan i za dijete od 6 godina.

Upravo to sto si si me citirao su dokazi.

Fraka mi je odgovorio zasto su izbrisani i ne zanima me uopste.

Nikad iz mene neces izvuci na forum takve rijeci koje si ti upotreblajavo ponekad,neka si ne ljutim se ali nijesu brisane,zasto,pozovi se na tvoje drugo pitanje.
Nisam ja taj tip da prijabljujem i tuzikam nikoga ocu da se postuje forum za svakoga isto-ja sam do sad povremeno krsio pravilo broj 7 ali od sad cu i tu da pazim,jer kad ocete da trazite dlaku u jajetu ok.
Nikakav inat ne ceram  :75: u tome toku nije ni vodjena diskusija.
Ovo ti je sad bespotrebna prica da bi brisao jos mojih komentara,vec to pises kao u nekom napadu,zbog cega i zasto ne znam?
To ironicno i kontradiktrno zadnje pises Madjo  :27: jer pretezno svaki moj komentar je korstan ovom forumu i bice za ubuduce sto vecina prepoznaje i sve cu raditi u promociji lijepe diskusije i popularizacije meteorologije i svakome u privatne poruke objasnjavam kako da prate vrijeme i prognoze i sve ostalo.
Mnogo puta se rugas nekim mojim postovima bez razloga i ne brisu se,ja se ne ljutim.

Mađo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #6151 on: February 11, 2013, 00:45:13 »
 :55: Nemam komentar!

Offline Nikola

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6637
Re: Off topic kamp
« Reply #6152 on: February 11, 2013, 00:52:09 »
Imam izuzetno jako pamcenje Ciriuse,hvala na tome.Malo si preuvelicao i digao bauk oko te rijeci 'zloupotreba' nijesam imao prikladniju,a citaj bukvalno ne brisu moderatori moderatorima cesto postove i moderatori krse pravila foruma,da zakljucimo sa tim.

Offline Transmat

  • NVO - member
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 2171
Re: Off topic kamp
« Reply #6153 on: February 11, 2013, 01:21:20 »
Ima li zainteresovanih da skoknemo jedan dan do Studenog vec kad je ovako predivno gore.

@Stoyo, dobrodošao na forum. Sjajne fotke  :109:

Offline Nikola

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6637
Re: Off topic kamp
« Reply #6154 on: February 11, 2013, 01:26:24 »
Cime si mislio Transmate,vjerujem da bi se i u Poljice vec zaglavili,da mi je da se bacim u onaj snijeg sa one vikendice haha?

Offline Transmat

  • NVO - member
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 2171
Re: Off topic kamp
« Reply #6155 on: February 11, 2013, 01:30:17 »
Pa sjutra ne mozemo. utorak i srijeda ce kisa.... a do četvrtka ce se otopiti ova juzna strana... tako da se moze autom sve do gore (gledno od juga.) a onda par Km pjeske (ko ima krplje dobro bi bilo  :67: )

Offline Nikola

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6637
Re: Off topic kamp
« Reply #6156 on: February 11, 2013, 01:36:45 »
Pa sjutra ne mozemo. utorak i srijeda ce kisa.... a do četvrtka ce se otopiti ova juzna strana... tako da se moze autom sve do gore (gledno od juga.) a onda par Km pjeske (ko ima krplje dobro bi bilo  :67: )
:64: dobra procjena situacije,ustvari dobra prognoza.
Kad sam bio prosle zime put Studenoga,uzeo drug opel kadet 1.3 benzin da se zezamo malo,a dje to je jedva i ovako islo,da ga proba ja mu rekoh ajmo na Studeno.Mi gore tacno izasli na onu ravninu dje nema mnogo kuca,snijeg 30cm zaglavismo se,ponoc,vedro,neki pas laje mi bjez u auto,ka' na horor film.Te vidjasmo neku kucu podalje od nas naprijed te mi nekako izadjosmo do tamo bijase ocisceno dvoriste i neko u kucu,taj dosa sa Nivom.Izadje on veli dje nadjoste s tim kolima ovamo,pomoze nam,okrenusmo ga i nazad hahah ja imam one ribarske cizme pa da ih napunim vune valjalo bi  :120:

Offline Transmat

  • NVO - member
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 2171
Re: Off topic kamp
« Reply #6157 on: February 11, 2013, 01:40:56 »
pa taman do te ravnine bi se i moglo. Predpostvljam da ga tamo ima pola metra vec..
Ne bi ti pomogle ribarske bez da se pometes  :63:  nego gojzerice i gamašne obavezno..  a i neke pantolone koje ne pustaju vodu.. Jer kad se gazi kroz snijeg zeznuto je...

Offline Nikola

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6637
Re: Off topic kamp
« Reply #6158 on: February 11, 2013, 01:43:43 »
pa taman do te ravnine bi se i moglo. Predpostvljam da ga tamo ima pola metra vec..
Ne bi ti pomogle ribarske bez da se pometes  :63:  nego gojzerice i gamašne obavezno..  a i neke pantolone koje ne pustaju vodu.. Jer kad se gazi kroz snijeg zeznuto je...
Imam vojne skoro su do koljena,ne znam bez da obucem neku suskavu trenerku preko pidzame i farmarica?ne znam sto bih drugo.

Offline Transmat

  • NVO - member
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 2171
Re: Off topic kamp
« Reply #6159 on: February 11, 2013, 01:47:51 »
Bas planiram da vidim ima li kakve u intersport pa ti javim ako nadjem nesto a da nije preskupo..  mada bzvz, nista se ovdje ne moze kupit a da valja..

Offline Nikola

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6637
Re: Off topic kamp
« Reply #6160 on: February 11, 2013, 01:54:29 »
Bas planiram da vidim ima li kakve u intersport pa ti javim ako nadjem nesto a da nije preskupo..  mada bzvz, nista se ovdje ne moze kupit a da valja..
Ela,pa da idemo nedje,a i valjale bi mi,jedan drug mi je u planinarsko drustvo pa su bili na Garac u januar,ja sam mislio da idem ali nisam imao opremu.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #6161 on: February 11, 2013, 02:14:12 »
ja bi s vama isa no nemam nista od opreme a htio sam kupit neke dobre zimske cipele i da moze po planini da sluze dobro. ima li ko predlog dje da pogledam. imam one skijaske gace pa bi moga u njih

Offline Nikola

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6637
Re: Off topic kamp
« Reply #6162 on: February 11, 2013, 02:24:22 »
ja bi s vama isa no nemam nista od opreme a htio sam kupit neke dobre zimske cipele i da moze po planini da sluze dobro. ima li ko predlog dje da pogledam. imam one skijaske gace pa bi moga u njih
U neke lovacke radnje,ne znam ima li u Beretu sto dobrih cipela za snijeg,pitacu ovog druga sto planinari dje nabavlja opremu pa ti javljam.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #6163 on: February 11, 2013, 03:01:58 »
znam da su dobijali neke cizme ali ne znam valjaju li sto. ne razumijem se bogami puno u to a valjale bi mi neke za po grad a i za snijeg i onako da moze da se pentra u njih i kad nema snijega.hvala u svakom slucaju

Offline Transmat

  • NVO - member
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 2171
Re: Off topic kamp
« Reply #6164 on: February 11, 2013, 08:32:01 »
Imas Vanja u Intersport, i u Deltu imas Planikinu radnju kao i onu drugu (zaboravio sam ime, na spratu, do Nike shop)
Ja sam prije 3 god kupio Planikine i pocinuo..

Offline Krivi

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1790
Re: Off topic kamp
« Reply #6165 on: February 11, 2013, 13:47:10 »
Ne bi bilo loše da svrstam i DG u svoju tabelu za snijeg. Kolika je bila visina juče? Ako ste naravno, Danilovgrađani, mjerili, i da su makar malo pouzdani podaci,.

A za Fraku, jel bio makar jedan cenat u Škaljare jutros? Da ne ostane nezabilježeno.
GGMU!

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #6166 on: February 11, 2013, 13:53:55 »
Jes Krivi i 2-3  :122: u samo gornje skaljar je u podne jos bilo kompaktong pokrivaca  :03: Onda je sunce razbilo to pa ga ima sad na preskoke. Kod mene ostao u malo vecim tragovima na sunce. a ima ga jos u ladovine svuda  :03:

Offline Krivi

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1790
Re: Off topic kamp
« Reply #6167 on: February 11, 2013, 13:55:29 »
Svrstaću Škaljare, al reci mi otprilike, koliko je bilo u 7 sati? Bilo bi šteta da ne zabilježim, da makar jedno mjesto na primorju ima pokrivač. Pa makar i nezvanično.
GGMU!

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #6168 on: February 11, 2013, 13:57:04 »
Stavi 2 centa.. upisi Kotor, skaljari su samo dio grada.. eo slika jedna, ne moja od jutros.. da potvrdi kompaktan pokrivac


Offline Krivi

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1790
Re: Off topic kamp
« Reply #6169 on: February 11, 2013, 14:07:13 »
Nema ovih Danilovgrađana, objaviću sad grafik pa ću ga ispravit kad mi budu rekli koliki je snijeg bio tamo.
GGMU!

Offline Стенли

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1962
Re: Off topic kamp
« Reply #6170 on: February 11, 2013, 15:36:06 »
9cm je bilo Krivi.  Na nekim mjestima je bilo i vise, ali znamo dje se snijeg mjeri.   :112:

Jutros je bilo 2cm.

Juce ujutro oko 5-6cm.
« Last Edit: February 11, 2013, 15:40:48 by Стенли »

Offline Krivi

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1790
Re: Off topic kamp
« Reply #6171 on: February 11, 2013, 15:45:51 »
Dakle, juče ujutru je bilo 5- 6 cm. Nisam pitao za uopšteno koliko je bilo, ali svejedno, dobra cifra.
« Last Edit: February 11, 2013, 15:49:20 by Krivi »
GGMU!

Offline Стенли

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1962
Re: Off topic kamp
« Reply #6172 on: February 11, 2013, 16:01:30 »
Dobra cifra.

Daleko od toga.   :27:  Samo da su padavine mrvicu bile jace, da ne pomislim samo koliko bi ga bilo.. Jer ovako je veci dio ciklona padao slab mokar snijeg, kao provijavanje na 0.5c i 1c.. koji se nije mogao primat nikako uopste kad pojaca malo pocne da se prima i odma vrati na slab intezitet i nista od toga.  Drugi put vise srece.  :112:  Mozda bas nocas napada fino pa i neka ce sjutra kisa, podloga je dobra.

Offline Стенли

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1962
Re: Off topic kamp
« Reply #6173 on: February 11, 2013, 23:48:37 »
Нек се бришу поруке од ових нових чланова или прабаче у тему ђе им је мјесто.  Видим сад се регистровали и одједном постују

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #6174 on: February 11, 2013, 23:52:45 »
Ponekad dozvolimo poruku-dvije dok novi član ne pohvata dinamiku i "mapu" foruma, poneko malo uputi ...   mada,  kako se bude usijavala atmosfera večeras,  biće manje prostora za tu vrstu senzibiliteta.

Novi članovi bi trebali svakako da pogledaju đe se što piše, pročitaju pravila Foruma itd...   da bi što prije i laganije postali dio dio ove jedinstvene ekipe     :121:
« Last Edit: February 11, 2013, 23:55:33 by Cirius »