Author Topic: Off topic kamp  (Read 685253 times)

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Off topic kamp
« Reply #5475 on: September 14, 2012, 14:18:12 »
A znam, cus...  :67:
Februar 2012. :)

Offline niksicki

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1890
Re: Off topic kamp
« Reply #5476 on: September 14, 2012, 15:58:27 »

E strašni ste mi vi đaci danas.
Malo vas zaboli pupo i odma se ne ide u školu.  :120:

A ne daj Bože da se skvasite do škole...a koliko puta smo mi mokri došli i sušili se u školu...čuš sušili, trpjeli mokro na sebe...polomnjeni prozori, u najboljem slučaju malo furé..bez grijanja, parket odvaljen, da nos polomiš...wc nagrđen,bazdi na píš i sraćku  :20: ...klupe ispisane ili pune onija śemenki što zoblju, a stolice redovno bez naslona ili bez jedne nogé...fasada na zgradu opada, bilo je rizično stat pred ulaz da te ne ubije komad betona....nastavnici nervozni, biju nas ká da smo magarad...  :71: ...disciplina čelična...
Nijesmo znali za bolje pa nam se činjelo da je to normalno... štrajk, što to bješe ?

A danas što se dešava: štrajkuju po mjesec dana jer im se ne sviđa novi direktor.Čim grianje malo oslabi skraćeni su časovi.Ne daj bože da fali-nema novine koja ne bi o tome pisala.Postavljeni su novi eloksirani prozori,wc-i uredni,urađena fasada, u stvari sva škola renovirana-da ne prepoznaš jad i bijedu u koji smo proveli pola svog đetinstva.. :18:




Profesori/nastavnici ne smiju da te poprijeko pogledaju a kamoli da te udare.
Svaki đak po kiši i nevremenu dodi ili ga dovode kolima.

Bogu fala da je tako.I neka je.

Śećam se jednom prilikom je jak jugo zadigao krov od cetinjske gimnazije(osnovna je bila na prve dva sprata).Došli smo ujutro a sa plafona je curela voda...e tada su jedino nam rekli "ajte doma"   Kad je prskao radijator i kad je poplivao cijeli drugi sprat imali smo normalnu nastavu.Bez grijanja.  :60:


Jebiga djoma sve u svoje vrijeme.Ja kad sam isa u osnovnu u prvih pet razreda smo imali one klupe sto su kao spojeno izjedna.Brate,one su zapamtile bile drugi svjetski rat 100%.Kasnije su dolazile normalnije stolice i stolovi,ali ih je bilo masu bez naslona i tako tih stvarcica.Tek na kraju srednje skole su bili ok uslovi.Sto se grijanja tice dosta puta je bilo da ga nema,narocito u sedmom razredu,jer nam je nasa ucionica bila na kraju,pa je bio neki problem sa cijevima.Naravno,mi smo bili pametni pa bi svako vece dolazili u skolsko i i lomili prozora,tako da bi nam ujutro u masu slucajeva bili skraceni casovi,ili smo se na pojedim casovima spajali sa drugim odeljenjima,tako da bi nam casovi brze i zanimljivije prolazili.Srecna vremena :)
« Last Edit: September 14, 2012, 16:00:14 by niksicki »

Offline Krivi

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1790
Re: Off topic kamp
« Reply #5477 on: September 15, 2012, 00:30:44 »
Kako je proradio forum nocas.. :109:
GGMU!

Offline Стенли

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1962
Re: Off topic kamp
« Reply #5478 on: September 15, 2012, 00:50:50 »

Kako je proradio forum nocas.. :109:


Podgoricani su cudo... :05: neka ,neka ,pusti ,cuti.  

Buducnost najbolja, buducnosti mojaaa, najvisee volim te ja, za tee daoo bih svee  iii umrjecu za tebee  :28:

Offline Стенли

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1962
Re: Off topic kamp
« Reply #5479 on: September 15, 2012, 01:37:46 »
Alo ljudi ,dje ga je Bole???  

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #5480 on: September 15, 2012, 15:42:26 »
Dobro pretkoh sinoc. Izbila neka masovna tuca na nekoj zurci, ja i drug bili prilicno popili kad smo se nasli u sred toga. Valjda me neko udario te sam odma pao i onda su nastavili da udaraju nogom (sve je to valjda). Najgore od svega je sto ja ne da nisam ucestvovao u tuci, nego nisam bio svjestan da se nalazim u njoj. Zavrsio u urgentni, nsita strasno, blagi potres mozga, jedan zub malo slomljen i onako sam otecen citav, ali u sustini mi nije nista.
Ljudi, bjezite od masovnih tuca jer tu vam je dzabe i koliko ste jaki i spremni i sve. Tu nema pravila. Eo ja ni kriv ni duzan proso vjerovatno najgore od citave grupe ljudi.
Eo me ka one drolj* kad ugrade silikone u usne pa im se to vremenom raspane   :120:

Offline Стенли

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1962
Re: Off topic kamp
« Reply #5481 on: September 15, 2012, 15:48:24 »
Neka fraka, ne pominji mi tuce masovne, grupne.. Je li vam bilo privodjenja? ako je proteklo bez policije ,dobro je..  Kazne nisu uopste male, ja imam 350e ,jedan je i 20 dana zatvora dobio..  :75:

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #5482 on: September 15, 2012, 15:52:16 »
Valjda jest, slabo se cega sjecam otkad sam poso u blekaut. Ja sam trebao da dam izjavu ko me udario i to, ali nisam jer em ne znam, em i da znam ne poznajem ih haha. ma dobro se sve zavrsilo, svakakvih ludaka ima ovdje. Makse, nisam ja za to odavno. Ja bi rado na fer, ka nekad ako treba, ali generalno takve stvari me ne interesuju, samo sam se pukim slucajem zadesio odje.

Offline Стенли

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1962
Re: Off topic kamp
« Reply #5483 on: September 15, 2012, 16:54:52 »
Dobro je ste prosli, zavrsice se to i bez policije.. mogli su ti nakacit dosta toga, i uslovnu da dobijes, mnogo je losa stvar.  

Offline niksicki

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1890
Re: Off topic kamp
« Reply #5484 on: September 16, 2012, 14:33:02 »
Za sta da dobije uslovnu?Vidis da su njega iznabadali?

Offline Стенли

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1962
Re: Off topic kamp
« Reply #5485 on: September 16, 2012, 15:40:12 »

Za sta da dobije uslovnu?Vidis da su njega iznabadali?


druze, tako ti je to, sve se ispituje ,ko je poceo tucu i sve, vidis da ti je rekao da je bio pjan i slabo se cega sjeca.  nepravda ti je to cista, uvjek najgore prodje onaj koji je najmanje ucestvovao pa cak i razdvajao..  I ta druga ekipa ce se branit rijecima, npr, oni su prvi krenuli ,on je bio pjan ,gurnuo me pa uzeo bocu a ja sam bio sa djevojkom i morao sam da se branim.. Ovo ti dajem primjer

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #5486 on: September 16, 2012, 16:08:39 »
Kao (uskoro) diplomirani pravnik, mogu vam rec da je ucestvovanje u tuci vrlo skakljivo krivicno djelo i da nije nimalo lako i jednostavno za analizu.
No nebitno, ja odmaram, zbog potresa mozga bi trebao par dana da odmaram, ali bicu dobro. Iskreno ne mogu da shvatim da neko moze da sutira u glavu nogom osobu koja lezi nepomicno... I to potpuno neduznu osobu. Dobio sam 5-6 udaraca spicom u lice, pukom srecom meni nije nista...

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #5487 on: September 16, 2012, 16:12:54 »

Iskreno ne mogu da shvatim da neko moze da sutira u glavu nogom osobu koja lezi nepomicno... I to potpuno neduznu osobu. Dobio sam 5-6 udaraca spicom u lice, pukom srecom meni nije nista...


To je užasno...  :19:  :35:

Offline niksicki

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1890
Re: Off topic kamp
« Reply #5488 on: September 16, 2012, 16:19:22 »


Za sta da dobije uslovnu?Vidis da su njega iznabadali?


druze, tako ti je to, sve se ispituje ,ko je poceo tucu i sve, vidis da ti je rekao da je bio pjan i slabo se cega sjeca.  nepravda ti je to cista, uvjek najgore prodje onaj koji je najmanje ucestvovao pa cak i razdvajao..  I ta druga ekipa ce se branit rijecima, npr, oni su prvi krenuli ,on je bio pjan ,gurnuo me pa uzeo bocu a ja sam bio sa djevojkom i morao sam da se branim.. Ovo ti dajem primjer

U najvise slucajeva to se prelagano u stanici zavrsava,barem odje u Nk.Znam za neke slucajeve,a i neke sam prisustvo dje je milicija govorila kao ajde momci,malo ste se pobili ovo ono,picite kuci.Desava se da neko popije uslovnu ili prekrsajnu,ali gotovu uvjek se to desava kad jedna strane drukne.

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #5489 on: September 16, 2012, 16:21:20 »
Sve zavisi Niksicki od tjelesnih povreda ili neceg goreg jos...

Offline Стенли

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1962
Re: Off topic kamp
« Reply #5490 on: September 16, 2012, 17:46:20 »
Samo da si ti dobro Fraka, zavrsice se to.. meni je arkada otisla prije mjesec ipo..  :46:  al super je zaraslo..

Inace, da predjemo na ljepse teme, poceo sam na rukomet opet.. Nakon pokidanih ligamenata i matraka, sad na treninge, stegnem clanak onim elasticnim zavojem i siguran sam..   Mada je proslo dosta, od 25. januara rekao bih, tako nesto..

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Off topic kamp
« Reply #5491 on: September 16, 2012, 18:08:23 »
Poceh da gledam opet seriju 'Porodicno blago' koju sam gledao jednom dok sam bio bas mali. Ima na yt po epizodama!  :109:  :105: Definitivno jedna od nasih najboljih serija...  :45:
Februar 2012. :)

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #5492 on: September 16, 2012, 23:28:14 »
Fraka,  srećne rane ...   pa da se bolje pozicioniraš sljedeći put    :62:    :106:    

----    btw u pravu si,  'učestvovanje u tuči'  je široko postavaljeno djelo đe si u najmanju ruku svjedok,  izvor informacija koji će biti ispitivan itd ....     ali u ovom tvom slučaju ne bi trebalo da bude mnogo komplikacija,  ako ne odlučiš da procesuiraš nekoga ...
« Last Edit: September 16, 2012, 23:47:17 by cirus »

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6271
Re: Off topic kamp
« Reply #5493 on: September 17, 2012, 19:30:20 »

Offline Nikola

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6638
Re: Off topic kamp
« Reply #5494 on: September 20, 2012, 16:34:43 »
kad ce decembar....

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #5495 on: September 20, 2012, 17:43:55 »

kad ce decembar....


evo par slika da te zelja mine nikola iz februara zlatnog mjeseca :D 11. 02. 2012  :79:






Offline Nikola

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6638
Re: Off topic kamp
« Reply #5496 on: September 21, 2012, 02:32:30 »


evo par slika da te zelja mine nikola iz februara zlatnog mjeseca :D 11. 02. 2012  :79:
:121: za ovo se zivi, ovaj februar mi je produzio zivot min 10 godina.

Offline Nikola

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6638
Re: Off topic kamp
« Reply #5497 on: September 27, 2012, 13:27:19 »
Na forumu ima dosta registrovanim korisnika koji su povremeno online a ne koriste forum.

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #5498 on: September 27, 2012, 14:01:49 »
Čim nas posjećuju znači i da koriste forum.  :62:

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #5499 on: October 01, 2012, 01:20:38 »
Najkul snimak dana  :105: