Author Topic: Off topic kamp  (Read 682986 times)

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #175 on: March 11, 2010, 23:36:46 »
Prophet's game, Dennis Hopper glavni lik

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #176 on: March 11, 2010, 23:39:35 »
Zahvaljujem :) Sone, realno, u zadnjih par godina, malo je filmova zavrijedilo da se odgledaju.

Offline ehtelion

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1540
Re: Off topic kamp
« Reply #177 on: March 13, 2010, 15:07:04 »
evo oglasa na webmaxu


Alfa Romeo 164 super 2.0ts, 94 god, istekla registracija, metalik siva, neudarana, neogrebana, extra stanje, sve osim koze, lamela pri kraju. Cijena 500e fixno. 067899115

Offline ehtelion

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1540
Re: Off topic kamp
« Reply #178 on: March 13, 2010, 15:11:25 »
Requiem for a dream, Pi, volim aronofskog.
One Flew Over the Cuckoo's Nest je odlican predlog sone.

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #179 on: March 13, 2010, 19:09:50 »
rekvijem je stvarno odlican film. htio sam da se bacim s prozora na kraj filma haha

Offline ehtelion

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1540
Re: Off topic kamp
« Reply #180 on: March 13, 2010, 23:54:50 »
e sad se sjetih, djeca sa stanice zoo (vizuelno mnogo tezak film, a i ovako) i trainspoting. mada si trainspoting vjerovatno gledao.

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #181 on: March 14, 2010, 00:07:38 »
ti bas volis ove o droZi :) trainsppoting je odlican, ona scena sa mrtvom bebom je bas potresna onako.
Ja bi svima preporucio Cidade de Deus. I od klasika, ako neko nije pogledao Usual suspects i Se7en.

Offline ehtelion

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1540
Re: Off topic kamp
« Reply #182 on: March 14, 2010, 00:29:05 »
i mislio sam da ces to reci :) to su fakat teski filmovi tu pogreske nema  ;D Cida de deus je fenomenalan film - istovremeno komican i tragican. Usual suspects je isto fenomenalan, bas sam ga pogledao prije neki dan. Sad zavrsih gledanje Jarhead, film je po meni puno puno bolji od The Hurt Locker a prilicno su slicni filmovi (samo sto obradjuju na razliciti nacin).

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #183 on: March 14, 2010, 02:15:36 »
Fear And Loathing In Las Vegas  !!!     :D  O0 :-X :o :D

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #184 on: March 14, 2010, 02:17:38 »
Oskar je postao smijesan. Konstanto oskara dobijaju vise nego prosjecni filmovi, monotoni. Sad odgledah konacno American psycho, to sam propustio i nikako da se nakanim... Kakva gluma, perfekcija.

Offline Transmat

  • NVO - member
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 2171
Re: Off topic kamp
« Reply #185 on: March 14, 2010, 13:46:29 »
Ja sam veliki filmofil.
Filmova ima koliko hoces , ali ih je isto toliko mnogo sa nesavršenom glumom i neoriginalnošću.

Vidim nabrojili ste par dobrih filmova, ali ti su filmovi na kraju krajeva dosta poznati.

E sad evo 2 odlicna predloga...  pa kasnije ce biti jos : 

Onion movie (najbolja parodija ikad, cak bolja i od scary movie)
Capitalism: A Love Story  (michael moore neprevazidjeni)

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #186 on: March 14, 2010, 14:12:03 »
Madjo ce da ima jos jedan dobar snijeg,sigurni u to budite.Malo da se ukljucim u pricu oko auta,ja sam lud za Alfom mada vozim Forda :D igrom slucaja dosao do njega,neka kompezacija.Neki su mi drugari otkad je ovaj bezvizni rezim isli i Italiju i kupili za relativno mali novac jedno izuzetno auto ali stvarno izuzetno bez pristrasnosti prema italijanskoj auto industriji.Radi se o Lanci Libri 2,4jtd,ljudi to sto ona nudi za dati novac je vrh,svemirski brod,voznja kao po tepihu,izuzetan obrtni moment,medjuubrzanja,potrosnja ne prelazi 9 sa klimom,jednom rijecju automobil visoke klase sa mnogo dobrom zavrsnom obradom i ekstra materijalima,nije se na njemu stedjelo.E sad treba imati malo vremena a bogami i para sto danas nije lako pa prosetat do tamo i obici okolne gradove i naci odrzavan primjerak.Treba priznati da je ovdje problem servisna mreza tih vozila,ne znaju to priuceni majstori ovdje da rade,vise stete naprave no koristi,to su ipak vozila za skolovani majstorski kadar a ne za ove nase sto imaju radionice po livada ali evo nesto i sa tim krece na bolje.Ponavljam bez pristrasnosti Alfa i Lanca su savrseni primjerci Italijanske tehnike sto se za Fiat ne moze reci jer ono je vise narodno auto.Alfa od modela 145 pa na dalje dozivljava ponovnu renesansu i lagano osvaja svijet sto mi je izuzetno drago.Ne potcjenjujem Njemacku tehnologiju ali od Njemaca mogu samo da im pariraju neki modeli Audija i cuvenog Bavarca to jest BMW-a.Ne zamjerite malo oduzih ;)

Offline ehtelion

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1540
Re: Off topic kamp
« Reply #187 on: March 14, 2010, 15:39:23 »
Ja sam veliki filmofil.
Filmova ima koliko hoces , ali ih je isto toliko mnogo sa nesavršenom glumom i neoriginalnošću.

Vidim nabrojili ste par dobrih filmova, ali ti su filmovi na kraju krajeva dosta poznati.

E sad evo 2 odlicna predloga...  pa kasnije ce biti jos :  

Onion movie (najbolja parodija ikad, cak bolja i od scary movie)
Capitalism: A Love Story  (michael moore neprevazidjeni)

evo tebi jedan: Old Boy

e da, odusevila me ona recenica u kojoj si pomenuo u nekom postu na ovom forumu HAL-a 3000.  :)
« Last Edit: March 14, 2010, 15:42:25 by ehtelion »

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #188 on: March 14, 2010, 15:52:41 »
Old boy! sjajan :)
Audition (Odishnon), ako imate mu*a haha

Offline Transmat

  • NVO - member
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 2171
Re: Off topic kamp
« Reply #189 on: March 14, 2010, 19:31:41 »
Odlican je old boy! Taj sam film gledao samo jednom i to kad je snimljen, tako da cu ga pogledati jos jednom ubrzo...

A sad kao sto sam obecao,  slijedi jedan duzi spisak impozantnih filmova...

1. Das Boot   (Ona dugacka originalna verzija..  po meni jedan od najboljih filmova ikad!!   preporuka za Fraku  ;))
2. Ken Park   (Cta reci, najludji film ikad! neko bi rekao, cista boleščina, ali u stvari umjetnost.. kao i svi filmovi od Larry Clark-a).
3.Sin city   ( kakva glumacka ekipa, odgledah ga prije par noci po peti put.)
4. Romper stomper  ( klasika  ;D  sta da kažem osim Für immer Punk  >:D)
5. clockwork orange  (znam, ultra poznat, ali ne mogu da ga ne pomenem, A koji to film nije dobar od Kubrick'a??  NIJE ZA SVAKOG!!  ;D)
6.Emperor of the north pole  ( medju 5 najmilijih filmova! stvarno je nevjerovatno kako glumi Ernest Borgnine...) 

ajmo malo manje poznatih...

7. Gobshite..   (2005 godina, odlican)
8. Acid house (aaaaa, taj Irvine Welsh koji me digao iz mrtvih u 90-im... )
9. It's  All Gone Pete Tong   (nemojte da vas prevare pa da pomislite da Frenkie wild stvarno postoji  ;D  SJAJAN FILM! mene su umalo ubijedili, ali sam znao da je nemoguće da mi promakne neko toliko slavan u 90-im a vezan je za elektronsku muziku )
10.Kids    (Larry Clark u najacem izdanju...   Fraka posle ovoga ces se izbedacit :) )
11.sexy beast   (ima li ludjeg glumca od Ray Winstone-a ? :) )
12. Pariah   (malo poznat film   samo za punkere... )

dosta je... 

samo jos jedan, ali najbolji...  vjerovatno svima poznat..

13. Apocalypse Now   (ni dan danas ne mogu da shvatim kako je napravio onakav film...   a u usima mi odzvanja  ...the horror, the horror...)

mogao bi moderator da otvori temu  FILMOVI i prebaci ovih par postova...

Offline ehtelion

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1540
Re: Off topic kamp
« Reply #190 on: March 14, 2010, 19:46:34 »
oooo odlicni filmovi. iz prve kolone 2 i 6 mi nisu poznati, a ovi iz druge nijedan. ali zato apokalipsa fenomenalan. mi smo radili roman iz eng. knjizevnosti The heart of darkness. jos uzasnije :)

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #191 on: March 14, 2010, 23:15:47 »
Veliku vecinu sam pogledao, a ova 3 sto nisam, ocu sigurno :) das boot, mozda i najbolji (manje poznat, ako se moze tako rec) film...
moji licni favoriti su : Donnie Darko, American beauty, 12 angry man, rear window, dr. stranglove... itd haha

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #192 on: March 14, 2010, 23:56:45 »
Viđi koliko filmova nabroja Transmat, toliko nijesam u život gleda...ukupno :D
Volim pogledat s vremena na vrijeme dobar film...nego imam jedan problem,neznam dešava li se to ikome od vas s foruma  ???
Imam satelitsku s dvije glave,i pjat :D i milion kanala...sjednem,zapalim cigar duvana,uzmem daljinski,počnem prebačat kanale,i tako stalno svake pet sekundi,i opet prebačam, ne mogu se zaustavit na jedan kanal da gledam  >:(  ::)  I dok to prebačam,po jedno po ure mi oči idu iznad televizora
Što to može bit j*bo ga jarac ??? Jel to pomalo čudno i moram li se javit čika izabranom doktoru

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Off topic kamp
« Reply #193 on: March 15, 2010, 09:27:22 »
Jesi li vodio evidenciju kojim danima ti se to javlja, u koje doba dana? Pokušaj da povežeš sa dešavanjima u atmosferi.
A možda važi i ono što je legendarni Duško Radović rekao "Ko ne zna šta mu je, nek pogleda gde mu je. Ako ga ne nađe, to mu je!"

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #194 on: March 15, 2010, 11:22:26 »
A možda važi i ono što je legendarni Duško Radović rekao "Ko ne zna šta mu je, nek pogleda gde mu je. Ako ga ne nađe, to mu je!"
:D :D znači,nemam se što javljat doktoru

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #195 on: March 15, 2010, 13:43:35 »
nema snijega ugasi ga forum do godine  ;D ;D

Quote
Users Online       0 Guests, 1 User
Users active in past 15 minutes:
vanja

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #196 on: March 15, 2010, 16:00:36 »
Kakav snijeg,  sve biljke su krenule, pogledaj dan kakav je u Pg ...   a od srijede i temp idu gore,  pravo proljece ...
Madjo,  to sto si pomenuo je prilicno neprecizan set detalja,  jedino na sto meni lici je rasijanost,  dekoncentracija,  lutanje misli kad treba i kad ne treba ...    :)   ako je to,  onda nije zabrinjavajuce,  mogu ti reci iz prve ruke    :D

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #197 on: March 15, 2010, 20:25:48 »
nema snijega ugasi ga forum do godine  ;D ;D

Quote
Users Online       0 Guests, 1 User
Users active in past 15 minutes:
vanja
Još gore

Users online    0 Guests, 0  User
Users active in past 15 minutes:
da đaolje čeljade
:D

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #198 on: March 18, 2010, 01:04:14 »
Šone ne ispjeva nam pjesmu za cirostratusa :D

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #199 on: March 18, 2010, 10:26:33 »
Ma vala cu mu je sastavit Madjo no sam se ovih dana uvatio nekog posla pa ne znam dje udaram,evo sad sam 5 minuta dosa kuci da nesto u kljun ubacim :D.Ocekujte je uskoro.Pozdrav od srca za sve forumase...