Author Topic: Off topic kamp  (Read 682951 times)

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #150 on: March 10, 2010, 18:01:02 »
Sad bio za djecu u skolu,ova je kisa vise presmrdjela,ovo baca u depresiju.Boze,daj nam sunca i zelene gore pa da sjedimo uz rostilj na livade sve do zore.MA LJETO JE ZAKON!!!

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Off topic kamp
« Reply #151 on: March 10, 2010, 18:59:01 »
Pravo da ti rečem, i ja sam ljeto uželio... Gledam ovaj led napolju i muka mi je više.
Hoću malo da uživam u Suncu.  ;)

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #152 on: March 10, 2010, 22:51:08 »
Bio sam na neku japansku muziku u pozoristu veceras,  prelijep ugodjaj,  odveli su nas u stari Japan atmosferom koju su stvorili ....   u medjuvremenu,  vrzma se neka zena u respektabilnim godinama  (ali prilicno neugledne pojave)  cijelo vrijeme u blizini,  prvo je sjela dva mjesta od mene,  zatim tacno pored mene,  onda je presla u prvi red naseg dijela galerije,  i na kraju isparila prije kraja predstave.  Vidi kako nemirna zena,  pomislih ...   i kad smo krenuli nazad,  fali mi telefon    :)    sa svim brojevima, informacijama .......   naravno,  svako pretrazivanje je bilo uzalud.  Da vas postedim ostatka scene,  uglavnom .....   Cuvajte se bakice sa prejakim mirisom u pozoristu !     :D

Vjestica

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #153 on: March 10, 2010, 23:17:35 »
Ciruse,to je bila skrivena kamera  :D . Evo za sve rokere sa foruma jedna pjesma,dodje mi da se zaplacem,kako me vrati u mladost.   
    Obavezno,pogledaj te djelic atmosfere nakon 2:30 . 8) To su bila vremena.

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #154 on: March 10, 2010, 23:42:28 »
Bio sam na neku japansku muziku u pozoristu veceras,  prelijep ugodjaj,  odveli su nas u stari Japan atmosferom koju su stvorili ....   u medjuvremenu,  vrzma se neka zena u respektabilnim godinama  (ali prilicno neugledne pojave)  cijelo vrijeme u blizini,  prvo je sjela dva mjesta od mene,  zatim tacno pored mene,  onda je presla u prvi red naseg dijela galerije,  i na kraju isparila prije kraja predstave.  Vidi kako nemirna zena,  pomislih ...   i kad smo krenuli nazad,  fali mi telefon    :)    sa svim brojevima, informacijama .......   naravno,  svako pretrazivanje je bilo uzalud.  Da vas postedim ostatka scene,  uglavnom .....   Cuvajte se bakice sa prejakim mirisom u pozoristu !     :D
:D  :D  što se čini od tebe,đe ti sve ideš
Što ne prijavi babu,našli bi je po mirisu ;)

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #155 on: March 10, 2010, 23:47:39 »
Mozda je to bio dio predstave  :D da ti docaraju bolje ambijent hahah  :D :D

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #156 on: March 11, 2010, 00:04:02 »
 :D   bravo,  savjetovacu ih da angazuju gonice visoke divljachi u CNP-u   :D   hehe ..   hriscanski je prastati,  da ...   ali mi nocas nesto ne polazi od ruke    >:(  

Ne Fraka,  u feudalnom Japanu se nisu  "radili"  mobilni   :D   Bakica je solo igrac,   Pink Panter lokalni,  cije bice odise etikom koliko i tijelo svjezinom    >:D 

No,  dosta negativnog upliva s moje strane.   Odoh da vidim kad ce Djole proljece    :D

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #157 on: March 11, 2010, 00:09:16 »
Bogami čim se vrćela oko tebe,mora da si joj se svidio.

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #158 on: March 11, 2010, 00:14:15 »
Sigurno ...   pa je zato uzela mob,  da joj mirise na mene    :D
Tesko Djoma,  jaz izmedju generacija ...  ova je mogla mojoj babi maceha da bude,  da pradjed nije bio karakter    ;)   :D 

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #159 on: March 11, 2010, 00:18:17 »
He,što misliš, a uzela ga je da ti dođeš kod nje po telefon...da te časti dunju.. :D

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #160 on: March 11, 2010, 00:43:31 »
Niko se ne javlja ..  rekose mi iz pro-montea da,  posto sam pripejd i nisam uzeo telefon na nekoj od njihovih akcija,  ne mogu da urade gprs trazenje telefona,  samo sjutra da mi daju karticu sa istim brojem koji sam imao,  a da staru blokiraju ...  eto,  za slucaj da se neko nadje u slicnoj situaciji ...   pa cu sjutra reci na facebook-u da mi ljudi salju brojeve ponovo ...  i dok povratim vecinu od  par stotina brojeva   koje sam imao ....   6 dana jahanja    :D

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #161 on: March 11, 2010, 00:51:17 »
E,sto ces,moras pazit.Zao mi je.
Ako mi se primakne kakva baba na ulicu,ubicu je nogom u glavu :D 

opet nemam mreze, ao ma odoh lezat.

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #162 on: March 11, 2010, 09:44:48 »
Ciruse,sastavio bih koji stih ako se ne ljutis,onako jedan deseterac,naravno sve u dozvoljenim granicama.Ako ti ga je mnogo zao necu da ti stajem na muku,mada imam nadahnuca za to sto ti se desilo,naravno zao mi je,iskreno :( Sto se cini mila majko...nema no da se telefoni vjesaju o vratu pa kad krene baba pravi od nje salatu...

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #163 on: March 11, 2010, 09:47:38 »
Ciruse,sastavio bih koji stih ako se ne ljutis,onako jedan deseterac
Ela Šone stari pjesniče ;)

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #164 on: March 11, 2010, 13:32:15 »
Ne znam Madjo koliko je tolerantan,muka je to,ti mi sigurno ne bi zamjerio,imam prema tebi slobode a evo ako da dozvolu ja bi je napisa nocas :D

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #165 on: March 11, 2010, 14:10:25 »
Nema pravi si džentlmen :)
Neće se ljutit cirus,legenda je to,slobodno opleti koji stih
Treba te postavit kao moderatora offtopic kamp-a ;)

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #166 on: March 11, 2010, 14:22:03 »
 :D    samo naprijed Sone,  odrzi mu slovo !

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #167 on: March 11, 2010, 22:57:36 »
Ja samo da pitam ako ima filmofila, kao sto sam ja, da mi neko preporuci neki noviji tezi film.... :) ili ne mora bit nov, ali da je onako, tezak :)

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #168 on: March 11, 2010, 23:12:44 »
Kako mislis tezak ?

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #169 on: March 11, 2010, 23:13:45 »
Da te zvekne malo u mozak :) neka drama, psiho-triler..

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #170 on: March 11, 2010, 23:23:15 »
Aaa,sto znam,mala mi je kolekcija dvd-a,imam na satelit ponesto.Neznam sto bih ti predlozio,mozda Igra proroka..

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #171 on: March 11, 2010, 23:26:51 »
Valjao bi mi tacan engleski naziv, ili bar ko glumi, ipak to treba nac na torrent  ;D ;D

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #172 on: March 11, 2010, 23:28:52 »
Pogledaj stari dobri film sa Dzekom Nikolsonom a zove se "Let iznad kukavicjeg gnijezda" Ima dobro da razmisljas posle...

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #173 on: March 11, 2010, 23:29:59 »
Sone, rekoh da sam filmofil, to je abeceda :) fenooomenalan! top 10 svakako..

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #174 on: March 11, 2010, 23:34:22 »
Ne znam,nisam odavno sjeo i s merakom nesto da valja odledao,nije da nemam vremena nego i ne pratim sto novo sad izlazi...