Author Topic: Off topic kamp  (Read 684721 times)

Offline MeteoLaik

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 287
Re: Off topic kamp
« Reply #5050 on: February 12, 2012, 13:59:49 »
samo se vi sprdajte. sjutra se mora na posao, neko mora da se PRIJAVLJUJE za posao. Mora se pješke ulicama ići. a bez čizama. qq

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Off topic kamp
« Reply #5051 on: February 12, 2012, 14:02:58 »
Sada se kladim da nikoga nebi bilo sramota na ulicu izaci sa dubokim, gumenim cizmama, koje se nose na selu po Podgorickim ulicama... Ima masu snijega, s toga, ko ih ima, neka ih obuje...Ja sam prvi juce isao po gradu u njima... Imam one cokule, ali one ne pomazu u nekim djelovima grada haha
Februar 2012. :)

Offline LOMIBA

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 248
Re: Off topic kamp
« Reply #5052 on: February 12, 2012, 14:23:07 »


evo mi sa sjevera posto kod nas nema snijega spreemni smo da ponudimo lopate ovijem Podgoricanima sto nemaju,pa da loaptaju taj veliki snijeg...!!!lele vama tamo,ali izdrzite imate podrsku od nas..!

Ако можеш како ступи у контакт са људима из беранског кризног штаба,па организујте један аутобус из Беране,да се оде да се помогне оним мученицима у пг.Мало је што им војска помаже,него требамо и ми остали да се исцимамо,јер ипак је то главни град.

treba se ponudit da se ljudima pomogne u ovako teskoj situaciji...!
U dobru se ne ponesi!

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #5053 on: February 12, 2012, 14:37:05 »
 :120:     lako se zezat' na račun Pg kad je ovoliki snijeg  ...   mada,  fakat je da se bolje izbori s metrom snijega grad koji je navikao na pola metra,  nego Podgorica,  u kojoj rijetko pada,  sa ovih  58  cm.  
Ljudi nemaju ni adekvatne lopate,  često ni obuću,  niti ikakvu ustaljenu rutinu funkcionisanja kad snijeg blokira trotoare,  ulice,  parking mjesta i dvorišta,  urušava krovove i tende itd.  

Offline MeteoLaik

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 287
Re: Off topic kamp
« Reply #5054 on: February 12, 2012, 14:52:34 »
ovi se kao sprdaju sa Podgoricom, a niti jedan se ne vrati odakle je došao kad stupi nogom na podgorički asfalt.

Offline niksicki

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1890
Re: Off topic kamp
« Reply #5055 on: February 12, 2012, 18:17:44 »
Вратили би се можда они кад би ви вратили паре које су из осталих градова отишле у пг  :63:

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Off topic kamp
« Reply #5056 on: February 12, 2012, 18:20:59 »
Naravno, Podgorica je grad u koji od prije 30-ak godina ide najvise para, to je cinjenica.

   Niksic propada, a Podgorica raste uveliko? Zbog cega, ne znam... Ali uglavnom tako je.

 Da je srece imali bi smo bar jos jedan grad veliki kao Podgorica i razvijen, ali posto nemamo, svako ko kroci na 'podgoricki asvalt' ne vrace se odakle je dosao.
Februar 2012. :)

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #5057 on: February 12, 2012, 18:23:16 »

ovi se kao sprdaju sa Podgoricom, a niti jedan se ne vrati odakle je došao kad stupi nogom na podgorički asfalt.


barem da su donjeli lopatu.  :11:
 salu na stranu, stanje u gradu pod goricom  je alarmantno. snijeg je prekrio sahtove za odvod voda tako da se vec od jutros uprkos jakom vlaznom snijegu javlja onaj vec poznati podgoricki sejk od istopljenog snijega i vode...citav dan sam bio napolje,maloprije sam usao u kucu...pomogoh komsijama kolko sam bio u stanju da se ocisti dio ispred zgrade jer voda je vec pocela da prijeti i vec su javljene prve stete...postavicu neka videa kasnije...

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #5058 on: February 12, 2012, 18:30:00 »

Naravno, Podgorica je grad u koji od prije 30-ak godina ide najvise para, to je cinjenica.

   Niksic propada, a Podgorica raste uveliko? Zbog cega, ne znam... Ali uglavnom tako je.

 Da je srece imali bi smo bar jos jedan grad veliki kao Podgorica i razvijen, ali posto nemamo, svako ko kroci na 'podgoricki asvalt' ne vrace se odakle je dosao.


stefane istina je da dosta para ide u podgoricu ali prica da CG ima 2 grada velicine podgorice jednostavno ne drzi vodu, jer ako bi se to desilo onda nebi npr postojala jedna pljevlja ili plav rozaje mojkovac....samo dajem primjer...u podgorickoj opstini prema zadnjem popisu ima skoro 190hiljada ljudi sto je skoro trecina citave drzave  :62: jedino da uvozimo stanovnike iz obliznjeg regiona...ee tada bi mogli da imamo dva grada...ali naravno moramo onda prvo biti jaka regionalna ekonomska sila sto trenutno pada pod SF zanr  :79:

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #5059 on: February 12, 2012, 18:31:33 »
Mi odozdo ne idemo u Pg  :99:

Offline Al3k5aNd4R

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 805
  • IG: @alexandarsh.me
    • Alexandarsh točka Me :)
Re: Off topic kamp
« Reply #5060 on: February 12, 2012, 18:32:48 »
admine mozes li cev da maknes iz ovih zabranjenih rijeci?

ili je cev dozvoljena jer ne kapiram sto neki pisu zvijezdice na m****?
« Last Edit: February 12, 2012, 19:06:04 by vanja »
❄❄❄ --> Podgorica <-- | ❄❄❄ |My gallery on 500px | Mačka mala | ❄❄❄

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Off topic kamp
« Reply #5061 on: February 12, 2012, 18:33:56 »
Nisam to htio reci(po pitanju ljudstva) nego po tome da se ulaze nesto i u druge gradove, prvenstveno Niksic koji je veliki grad, i Bijelo Polje isto tako i Pljevlja... Ni jedna nova zgrada mogu se kladit nije nikla u neki grad sjevernije od podgorice, a ako su neke i nikle, onda je to mali broj, a u Pg svaki dan cujem masine i ljude kako rade na nekim novim objektima.

Podgorica ce se polako prosirit i nece nekad imat ni u Spuz dje da se zivi pa ce se naselja do Dg popunit haha
Februar 2012. :)

Offline LOMIBA

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 248
Re: Off topic kamp
« Reply #5062 on: February 12, 2012, 18:50:54 »
sve si Stefane upravu nevjerovatno je da se nista neulaze u grad kao sto je Niksic..za sjever niko nevodi racuna potpuno je zamro i posle se pitate sto se narod seli u PG...!
U dobru se ne ponesi!

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #5063 on: February 12, 2012, 19:04:10 »

Nisam to htio reci(po pitanju ljudstva) nego po tome da se ulaze nesto i u druge gradove, prvenstveno Niksic koji je veliki grad, i Bijelo Polje isto tako i Pljevlja... Ni jedna nova zgrada mogu se kladit nije nikla u neki grad sjevernije od podgorice, a ako su neke i nikle, onda je to mali broj, a u Pg svaki dan cujem masine i ljude kako rade na nekim novim objektima.

Podgorica ce se polako prosirit i nece nekad imat ni u Spuz dje da se zivi pa ce se naselja do Dg popunit haha


upravu si ali to su sada druge price...dovoljno je podatak da je pola novoizgradjenih stanova prazno

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #5064 on: February 12, 2012, 19:08:05 »

admine mozes li cev da maknes iz ovih zabranjenih rijeci?

ili je cev dozvoljena jer ne kapiram sto neki pisu zvijezdice na m****?


zabranjeno je spominjati ljude iz HMZCG punim imenom. takav je dogovor na nasem forumu.

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6271
Re: Off topic kamp
« Reply #5065 on: February 12, 2012, 19:24:32 »
HMZ je crnogorski Olimp - mjesto bogova. Ne smije ni ime da im se pominje.  :67:


Offline niksicki

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1890
Re: Off topic kamp
« Reply #5066 on: February 12, 2012, 19:38:02 »

sve si Stefane upravu nevjerovatno je da se nista neulaze u grad kao sto je Niksic..za sjever niko nevodi racuna potpuno je zamro i posle se pitate sto se narod seli u PG...!

Није требало да се улаже у Нк.Да нијесу крали и паре носили пут пг све би добро било  :63:
Сањин ахаххахахаххахаах.Не замјерај се поглаварима,послаће ти хамекаме талас  :111:
Примијетио сам да је М... поста масу популаран ових дана.На фејсбук сваки други статус за њега,прије ће се коман скинут са хероина,него он са тв-а  :11:
Мислим да је админ пао у други план,иако је он по мени већи шмекер  :63:
Да не зна ко линк од онога клипа ђе неки мали имитира М...?

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6271
Re: Off topic kamp
« Reply #5067 on: February 12, 2012, 19:54:22 »
Какав линк?  :102: Морам то видјети!  :05:

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #5068 on: February 12, 2012, 20:06:03 »
Ljudi iz HMZ su često bili na meti laičkih kritika,  neosnovanih u većini slučajeva,  na granici uvredljivog ponekad ...   ta  ''mjera''  je opravdana,  mada sad ono  M*  izgleda pomalo zagonento i misteriozno,  kao  gospođa M  iz Džejms Bonda    :67:

edit - a ono imitiranje je jedan totalno neumjesan detalj koji bi,  da je neki ozbiljniji medij u pitanju,  bio kotiran kao blamaža novinarska.  
Inače je primijetno da se kod nas profesionalni meteorolozi,  inače intelektualci jedne zahtjevne i nezahvalne profesije,  tretiraju kao cirkuski zabavljači.
« Last Edit: February 12, 2012, 20:12:34 by cirus »

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6271
Re: Off topic kamp
« Reply #5069 on: February 12, 2012, 20:08:09 »
 М.Б. изгледа као МБ пиво.  :67:

Offline milos555

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 837
Re: Off topic kamp
« Reply #5070 on: February 12, 2012, 20:26:46 »
Evo ovdje ima cio snimak emisije Prizma,i tu je onaj mali sto imitira B.M.  :67:  Posto je ovdje snimljen cio sat,evo ja cu vam reci na koliko je tacno minuta ova imitacija. Dakle,stavite na 5 minuta i 45 sekundi pa na dalje  Mozda je neko i ranije ovo nasao,ali ja sad procitah ove vase komentare
« Last Edit: February 12, 2012, 20:47:47 by milos555 »

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #5071 on: February 12, 2012, 20:39:17 »
tv vijesti zabise sebi autogol...ovo je totalna blamaza jednog tv medija . nemam komentar na nesto sto je svedeno na "sprdacinu" u ovako ozbiljnim vremenskim uslovima. M***** svaka cast, covjek radi svoj posao odlicno ali eto ima ljudi koji zele da na tome grade svoju popularnost pa i na ovako nizak nacin. Voditeljka totalno glupa, nesvjesna situacije,pokusava i insistira u namjeri da M spusti na svoj nivo.

Offline winter

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 863
Re: Off topic kamp
« Reply #5072 on: February 12, 2012, 21:57:29 »
Potpuno te podrzavam svaka cast Mic.... sto je ovako gospotcki odreagovao i presao preko ovoga  :45:

Offline MeteoLaik

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 287
Re: Off topic kamp
« Reply #5073 on: February 13, 2012, 00:12:08 »
Moj imenjak je gospodin.

Offline niksicki

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1890
Re: Off topic kamp
« Reply #5074 on: February 13, 2012, 01:30:36 »
Ја мислим да слабо који метереолошки завод може наћи бољи тандем од админ-ми...Доста људи који не прате вријеме ми кажу да управо због њих прате прогнозу на вијести.Админ је опуштен лик,баца форице,виде се да је мангуп,док је М... тотално другачији тип,озбиљан ово оно,али је некако занимљив за гледат.Мислим да његова популарност иде до неслућених висина  :119: