Author Topic: Off topic kamp  (Read 684015 times)

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #4575 on: January 28, 2012, 22:26:08 »

Presmijah se na Madjov komentar.  :102:   :105:


hahahahahah... ono ti je živa istina.
Na posao imamo pauze svake 2 sata tako da u periodu između 3 popodne i 10-11-12 uveče izdimim svega nekoliko cigará.  :64:  ... vikendom ne radim zato više fumam.


Meni je otac bacio ima 8 god. ali zato je na dan pusio po nevjerovatne 3 kutije=60 kom. ali svaki dan.. Prvo je uspio da ih baci nedelju dana pa je onda opet poceo jedno cetiri mjeseca i na kraju iz drugog puta je uspio, sad mu cak i duvanski dim smeta a kamo li da zapusi!!!  :77:


Svaka mu čast !  Nekome se zgadi potpuno a nekome ne.
Znam čoeka koji je,kako kaže, prije 20 godina ostavio cigare a koji bi danas rađe zapalio nó da mu kuću daš.  :55:

Offline Al3k5aNd4R

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 805
  • IG: @alexandarsh.me
    • Alexandarsh točka Me :)
Re: Off topic kamp
« Reply #4576 on: January 28, 2012, 22:28:02 »
ja toliko ne volim pusace, da nemam prijatelja, a majku sam izbjegavao do prije par godina (tad ne pamtim kad sam je poljubio) a sad kad gol padne sad se izhljubimo i izgrlimo bez problema.. samo jedna je majka.. Ali sad kad vidim neko drustvo iz djetinjstva kako duvane, mrak mi na oci padne.. mislim se, bili smo drygovi, zdravi zeleni.. a vidji ih sad..
❄❄❄ --> Podgorica <-- | ❄❄❄ |My gallery on 500px | Mačka mala | ❄❄❄

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #4577 on: January 28, 2012, 22:34:29 »
Meni doma svi puse sem mene.. nije da mi smeta, ali nemam nikakvu zelju za tim, samo sport i zdrav zivot!  :60:
(dobro sad, malo alkohola  :33:)

Offline niksicki

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1890
Re: Off topic kamp
« Reply #4578 on: January 28, 2012, 23:03:15 »
Мени пушење(цигара  :11:) смета,понајвише у затвореном простору.Рецимо кад ми неко дође у собу,па запали цигар,након тога пола сата мора прозор бити отворен.Или недај Боже кад ми дође комшија који пуши крџу,брука  :75:.Неке друге видове пушења подржавам  :45:

Offline Bura

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 5035
Re: Off topic kamp
« Reply #4579 on: January 28, 2012, 23:09:38 »
 :102: :102: Ja mislim da bi ovaj forum trebali doktori i psiholozi da preporucuju pacijentima protiv depresije! Ovdje dodjes i ismijes se ko budala i svi srecni svi zadovoljni  :102:
Bolje gram nafake no kilo mozga.

Offline Vasilije

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 471
Re: Off topic kamp
« Reply #4580 on: January 28, 2012, 23:11:40 »
Dobro za alkohol u specijalnim prilikama, drustvu i izlascima nemam nista protiv ako je u mjerama a te mjere uvijek omasuju nazalost, ali meni toliko smeta kada se pojedinci ufate za one cigare dok rade, leze, u gradskom prevozu moram da pazim da mi ne pane na jaknu ili da me ne zapale nekako od toga ludim i ja sam veliki protivnik toga.. Ali imam grupu gostiju koji redovni dolaze i svi puse srecom nemam protiv-pozarni sistem inace bi se aktivirao, i jos posle toga nemogu zaspat dok se kuca ne izvjetri... :63:

Ali dobro razumijem ja to navika je navika i zelim svima koji zele to da bace uspjeh u odvikavanju....  :03:

Offline Bura

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 5035
Re: Off topic kamp
« Reply #4581 on: January 28, 2012, 23:15:02 »
Nije to navika, to je zavisnost. Nek oni puse briga me, nego neka ne truju mene. Posebno me irituraju ljudi - parne lokomotive! Pusi brate umjereno a ne da mi kucu kadis dimom svaki bogovetni dan.....
Bolje gram nafake no kilo mozga.

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Off topic kamp
« Reply #4582 on: January 28, 2012, 23:15:49 »
:102: Ja mislim da bi ovaj forum trebali doktori i psiholozi da preporucuju pacijentima protiv depresije! Ovdje dodjes i ismijes se ko budala i svi srecni svi zadovoljni  

Pa ja, da mi nema foruma, ne znam da li bih se uopšte ikad i nasmijao u ovim sumornim danima u jeku roka ispitnoga...  :08:

A meni je inače stan ovaj u Beogradu kao sušara (ono đe se suši pršuta i slično). Uvukao se dim bukvalno u sve što postoji u stanu. Puši brat (s kojim živim), svo njegovo društvo, većina mog društva, a još i žena mi bivša kad je dolazila (e, srećna vremena su to bila).  :77:
Znači, gušim se ljudi. Ako vam kad jave da sam se ugušio, znaćete koji je razlog.  :80:

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Off topic kamp
« Reply #4583 on: January 28, 2012, 23:19:54 »

Brdo Jasikovac kod Berana  :08:





Ови трагови мора ду су од Иване која се кроз Берана шета?


 :05:

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #4584 on: January 28, 2012, 23:22:05 »

A meni je inače stan ovaj u Beogradu kao sušara (ono đe se suši pršuta i slično)


 :67:    :109:

Što pomenu Nikšićki, smrad od cigara u sobu kad se zavuče, to je užas  :34:  Nikad u sobu nijesam zapalio, volim da mi je soba provjetrena i svježa.

Offline niksicki

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1890
Re: Off topic kamp
« Reply #4585 on: January 28, 2012, 23:32:17 »

Dobro za alkohol u specijalnim prilikama, drustvu i izlascima nemam nista protiv ako je u mjerama a te mjere uvijek omasuju nazalost,

За љубитеље алкохола спицијална прилика је вазда!Ја рецимо највише,али највише мрзим кад видим момке мојих година како по локала пију соколе или неке тамо ред булове и та срања.Значи,кад то видим смучи ми се на живот.Изузетак су момци који су прави спортисти.
Што се мене лично тиче једном недељно се напијем,али оно лагано напијање,док рецимо нагрђивање практикујем једом у мјесец дана,можда и јаче.У град се најчешће пије пиво,мада увијек прије града узмемо и попијемо флашу неке ракије,загријавања ради.Волим и љети да одем у парк.Скупи се екипа 7,8 људи.Заврше се 2,3 литра ракије и гасиш се пивом,милина  :08:.

Offline MeteoLaik

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 287
Re: Off topic kamp
« Reply #4586 on: January 29, 2012, 00:24:42 »
ja sam u kafić đe svi,pa i ženske,piju alkohol, naručio sok. Mogu me povuć' za znaš što. Koga briga što ću pit'. Pio mi se sok i naručio ga. Jes da su me mrko gledali, ali volim da kontriram. Posebno kad sam u pravu. :D

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #4587 on: January 29, 2012, 00:28:15 »
 :67:  Imaš pravo da piješ što oćeš, nijesi na uglavú.  :11:

Jedno vrijeme sam imao problema sa kiśelinom, tako da mi nije godio ni alkohol ma ni sokovi.   :77:
Pio sam vodu.  :62:

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #4588 on: January 29, 2012, 00:56:48 »
znam jednog vodoinstalatera s cetinja. lik ne pije vodu zadnjih 20 godina. oce pivo, mlati ga ka lud ali vodu iz cesme nece, veli kad je mjenja neke vodovodne cijevi  vidio je svasta unutra pa mu se smucio zivot. od tada, nikad!  :75:

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Off topic kamp
« Reply #4589 on: January 29, 2012, 01:17:07 »
Ada cus, ja cini mi se neb i ziv popio vodu sa cesme obicne od kad imamo firmu(moj otac to drzi) koja se bavi prodajom i servisiranjem aparata za preciscavanje vode i od kad smo ugradili taj aparat... Prije no sto je uopste i poceo posao htio je da vidi da li ce ljude da laze oko vode ili ce da im prica istinu i odradili smo u kuci elektrolizu vode uz pomoc jednog elektrolizera i kad smo vidjeli taj splak bukvalno, to nije realno...  :20:  :20:  :36: Teski metali, krecnjak, hemija, sve izadje na povrsinu, poslacu vi sliku elektrolize jedan dan da vidi narod sto piju... E kukali se mi. No veli neko, 'voda je zdrava da bolja ne moze bit'. Ja velim: 'Pij brate moj slobodno, ja znam da nije dobra, a trebao bi svako to da zna'
Februar 2012. :)

Offline MeteoLaik

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 287
Re: Off topic kamp
« Reply #4590 on: January 29, 2012, 01:36:32 »
Htio sam da ovu priču o kvalitetu vode s naših česama aktualizujem i tako se pomogne podizanju svijesti forumaša, a šire i građana o ovom problemu.
Stefane, piši i daj te slike da vidimo. Piši sve što znaš. Izuzetno je važno. kao i hrana koju svakodnevno unosimo u naš organizam. i vazduh koji udišemo. Sve se krije od građana, a svaki dan neko oboli od opake bolesti. pa, ne dolazi bolest sama po sebi. I rekreirajmo se,naravno. Bez toga,zalud sve.

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Off topic kamp
« Reply #4591 on: January 29, 2012, 01:40:14 »
Pisacu sjutra o ovome, naravno ako se slazu moderatori, da nastavimo pricu. Slazem se sa meteolaikom da je bitno da se sazna vise...
Februar 2012. :)

Offline Vasilije

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 471
Re: Off topic kamp
« Reply #4592 on: January 29, 2012, 01:47:14 »
Stefane pos. sliku bas nas zanima...

Pricao mi je jedan covjek iz mog sela Recina kod Kolasina inace taj covjek zivi u Beograd a ljeti dolazi gore kad god krene put BG. on uzme u bocu vode, valjda je vrsena ta redovna kontrola vode kod kuce ili je on to odnio u taj centar u BG. uglavnom znam da su ti rezultati vode bili losi te su natoceli iz cesme u njegovoj kuci, a onda je on htio radi uporeda da testira tu vodu iz Recina kaze da su ostali zapanjeni "da cistije vode kod njih jos nije dolazilo na kontrolu!!  :03:

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Off topic kamp
« Reply #4593 on: January 29, 2012, 01:55:57 »
Da, da...Ima dosta izvorista u CG da su bas cista. Primjer je: Jedno selo blizu mojeg...jedan covjek je isticao zelju da kupi aparat i saradnik je dosao na lice mjesta da izmjeri elektroprovodljivost vode(time se testira cistina vode, jedinica je PPM). Granica elektroprovodljivosti vode je 40PPM,a na njegovoj kucnoj cesmi je izmjereno svega 6PPM sto su samo minerali koji se zadrzavaju u vodi i koji nikako ne smiju biti odstranjeni prilikom preciscavanja. Saradnik je bio zapanjen te mu je s toga prokomentarisao: ' Mi nemamo razlog da tebi ovdje ugradimo sistem za preciscavanje kad ti vec imas vodu koja je kao preciscena, jedino ako oces da ti uzmemo pare cisto reda radi, onda moze'  :67: U prosjeku elektroprovodljivost posle obrade vode u sistemu treba da bude ispod 20PPM a, ali desava se da voda ima nesto visu provodljivost oko 30PPM kada se na vrijeme ne zamjene filteri(mijenjaju se sestomjesecno), ali je uvijek ispod 40PPM kada je su filteri u dobrom stanju i kada aparat funkcionise kako treba...  :45: Sve preko 40PPM je zaprljana voda odnosno moze se reci da sadrzi neku vrstu hemijskih jedinjenja koja nisu pozeljna za covjekov organizam.
Sliku cu izbaciti kad uslikam rezultat elektrolize kroz nekoliko dana.  :105:
Februar 2012. :)

Offline Стенли

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1962
Re: Off topic kamp
« Reply #4594 on: January 29, 2012, 03:14:43 »
Ne znam ocete li mi vjerovat ekipo, ali mene vec boli  ******  (da oprostite) od ovilikog sjednika po cijeli dan.  :16:  Izludjeh.  :35:
« Last Edit: January 29, 2012, 03:17:04 by cirus »

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Off topic kamp
« Reply #4595 on: January 29, 2012, 03:40:28 »
Jbg. Ne znam kako je, ali gadno je sigurno.

Ali ja volim ono ljeti. Budim se u 2 ujutro i onda cijeli dan lezim, na kompjuter muzika i sl. i onda uvece izadjem sa drustvom prosetam po kvartu...Uh.
Al nebih mijenjao zimu nizasta!  :105:
Februar 2012. :)

Online Transmat

  • NVO - member
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 2171
Re: Off topic kamp
« Reply #4596 on: January 29, 2012, 12:42:14 »
Novak ubija!!!!!!!
Tooooooooooooooooooooooooooooooo     :116:

Offline Стенли

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1962
Re: Off topic kamp
« Reply #4597 on: January 29, 2012, 13:05:05 »
Mislim da je Transmat previse iskusan da bi pisao sa nama u ''prognozama''.  :75: Jednostavno komad ispred svih. :05: Martinicka, junacka krv. Ja sam otud iz Gornjih Martinica, ali porijeklom.  :122:

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #4598 on: January 29, 2012, 13:24:46 »
Martinići junački no što!!  dobar novak ima šansu ajmoooo

Offline Bole-PG

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1007
Re: Off topic kamp
« Reply #4599 on: January 29, 2012, 14:15:41 »
Naredne nedelje rekord sigurno  :116:
Podgorice grade moj!!!