Author Topic: Off topic kamp  (Read 683106 times)

Offline Transmat

  • NVO - member
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 2171
Re: Off topic kamp
« Reply #3975 on: November 19, 2011, 22:09:41 »

Imam nekih problema.....

Posto nisam imao instaliran Windows Movie menager htio sam da ga skinem sa interneta, ali mi se skinuo neki SweetIM Search. Prvo kada otvaram google chrome
pojavljuje mi se ovo http://search.sweetim.com/?src=10&barid={74327C30-12F0-11E1-A326-0016E63DED1B} kako to da maknem. Onda u pocetku mi je pisalo nesto Pay google 4.80$ pa sam to makao, zna li neko o cemu je rijec jer sam se bas prepao i je  li nesto ozbiljno. Molim vas odgovor sto brze!

Pa nista, postavi da ti home page bude www.google.com.  i to je to. a ako si slucajno instalirao neku aplikaciju za broswer, onda je deinstaliraj... pogledaj u unistal program ima li sta slicno tom sweettimestore. mada ne vjerujem..

Offline Bura

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 5035
Re: Off topic kamp
« Reply #3976 on: November 19, 2011, 22:10:48 »
A sta mi je znacilo ovo nesto da platim google 4.800$ ?
Bolje gram nafake no kilo mozga.

Offline Transmat

  • NVO - member
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 2171
Re: Off topic kamp
« Reply #3977 on: November 19, 2011, 22:12:05 »

A sta mi je znacilo ovo nesto da platim google 4.800$ ?


Nemaj da placas, skupo je to  :102:
Salim se.. ma samo promijeni home page.
Je li ti se pojavljuje to kad otvoris google chrome?

Offline Bura

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 5035
Re: Off topic kamp
« Reply #3978 on: November 19, 2011, 22:12:46 »
Da
Bolje gram nafake no kilo mozga.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #3979 on: November 19, 2011, 22:21:02 »
Pocinje finalni turnir u Londonu...Ucestvuje Prvih 8 tenisera. Po meni trenutno u najboljoj formi su mi (idem redom):
1. Federer i Marej
2. Conga
3. Djokovic
4. Nadal
5. Fis
6. Berdih
7. Ferer

Zadnja 2 po meni nemaju nikakvih sansi da osvoje  turnir. Fis, Nadal i Djokovic su imali povrede tako da nisu 100% fit tj nisu imali niz jakih meceva sto moze ovdje da im dodje glave. (mada eto navijacki mislim da ce Djokovic ovo da osvoji :D ) Conga je tu negdje,ima meceve i kontinuitet iza sebe na prethodnim turnirima ali samo do Fedeksa stize (kojem je uzeo skalp u cetvrtfinalu Vimbldona) ali mislim da nema sanse da osvoji ovo jer skoro vise od pola godine trenira bez trenera...e sad Fedeks i Marej su u strasnoj formi i oboje su u razlicitim grupama tako da je izvjesno finale izmedju njih dvoje

Offline Transmat

  • NVO - member
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 2171
Re: Off topic kamp
« Reply #3980 on: November 19, 2011, 22:23:59 »

Pocinje finalni turnir u Londonu...Ucestvuje Prvih 8 tenisera. Po meni trenutno u najboljoj formi su mi (idem redom):
1. Federer i Marej
2. Conga
3. Djokovic
4. Nadal
5. Fis
6. Berdih
7. Ferer

Zadnja 2 po meni nemaju nikakvih sansi da osvoje  turnir. Fis, Nadal i Djokovic su imali povrede tako da nisu 100% fit tj nisu imali niz jakih meceva sto moze ovdje da im dodje glave. (mada eto navijacki mislim da ce Djokovic ovo da osvoji :D ) Conga je tu negdje,ima meceve i kontinuitet iza sebe na prethodnim turnirima ali samo do Fedeksa stize (kojem je uzeo skalp u cetvrtfinalu Vimbldona) ali mislim da nema sanse da osvoji ovo jer skoro vise od pola godine trenira bez trenera...e sad Fedeks i Marej su u strasnoj formi i oboje su u razlicitim grupama tako da je izvjesno finale izmedju njih dvoje


Uh, ne znam Vanja..
Ja mislim da se Djoko malo folirao sa povredama i da ce zaigrati bolje..  Niko ne zna koliko je u stvari povrijedjen..Ako bude fit, sigurno uzima trofej jer je psihicki i tehnicki najjaci sto je i dokazao ove godine..  Murray je nestabilan... Conga isto.. pravi folirant..  Nadal je napaljen, pa od mnoge zelje mozda nista i ne uradi.. mada je odmoran odavno nije igrao.. Federer je isto ternutno Ok, ali daleko od nivoa igre Djokovica kad je zdrav...  Ostali su samo statistika..
« Last Edit: November 19, 2011, 22:27:00 by Transmat »

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #3981 on: November 19, 2011, 22:32:29 »
Transmat, mislim da ce ovaj Berdih namucit Djokovica. Igra dobro Berdih samo nije njegova podloga,tu je jadac kao i kod Ferera. I ja sam sumnjao u vezi onih povreda i ono otkazivanje meca sa Congom ali negdje stvarno kasnije procitah da je rame zeznuo jer je servirao neki kik servis a to je cesta povreda kod tog servisa. Mada eto iskren da budem mnogo sam navijacki nastrojen kad je Djokovic u pitanju. Ono sto je on pruzio do UO je bilo nevjerovatno. A onaj Fed jes da je dobar igrac i sve ali ono mahanje prstom kad je pobjedio Djoksu na RG necu nikad zaboravit. Eto malo da se istresem ovdje  :60:

Offline Transmat

  • NVO - member
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 2171
Re: Off topic kamp
« Reply #3982 on: November 19, 2011, 22:47:04 »

Transmat, mislim da ce ovaj Berdih namucit Djokovica. Igra dobro Berdih samo nije njegova podloga,tu je jadac kao i kod Ferera. I ja sam sumnjao u vezi onih povreda i ono otkazivanje meca sa Congom ali negdje stvarno kasnije procitah da je rame zeznuo jer je servirao neki kik servis a to je cesta povreda kod tog servisa. Mada eto iskren da budem mnogo sam navijacki nastrojen kad je Djokovic u pitanju. Ono sto je on pruzio do UO je bilo nevjerovatno. A onaj Fed jes da je dobar igrac i sve ali ono mahanje prstom kad je pobjedio Djoksu na RG necu nikad zaboravit. Eto malo da se istresem ovdje  :60:


Bas tako, skroz se slazem.
Jesi procitao danasnju izjavu Nadala? Kakva je ono ljudina! Lijepo je covjek rekao i priznao za Djokovica:
"It's probably the highest level of tennis that I ever saw," Nadal said of Djokovic who has beaten him in six finals this year on three different surfaces.

"But I'm not working every day thinking about Novak. I'm working and thinking about what I need to do to keep improving, to be a better player. That's what I've done all my career and what I want to keep doing.

"Novak had an unbelievable season. What he did is very difficult to repeat. His level of tennis was very, very high. He beat me and he was playing better than me. That's why he was able to win almost every match during the season."


Meni je bitno samo da Djoko dobije Federera. U stvari da nikad vise ne izgubi od njega.. Jer stvarno u istoriji sporta se nije rodilo onakvo PAŠČE kao Federer. Nekad sam navijao za njega, dok nisam vidio kako je ljubomoran i kako je nefer.
Da se rayumijemo, niko od njih nije savrsen, sve je to sport. Ali Djoko iNadal nikad nisu iyjavili nesto slicno.. Pametni momci.
Federer je rekao za Novaka kako je "amateskim udarcima " osvojio Austalian open ove godine..

Offline Transmat

  • NVO - member
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 2171
Re: Off topic kamp
« Reply #3983 on: November 19, 2011, 22:55:38 »
U pravu si za kick servis.. jer pri doskoku neko tijelo je savijeno u stranu, (mora tako da bi zarotirao lopticu) i onda napreze te ligamente u ramenu i ledjima ili sta vec.. vidjelo si kako se mrsti kad ima taj doskok posle servisa..

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #3984 on: November 19, 2011, 22:57:34 »
Pa po tome se vidi da je Nadal LJUDINA ima naklon od mene do groba. Svaka mu cast !!!  A Fed...ja malo po malo pa naletim na neke njegove ne fer izjave u vezi Djokovica. Kad mu je na USO djoko riternirao onako, ovaj na press izjavi da je djokovic od onog trenutka vracao njemu lopte ocajnicki i da tako NEKI teniseri igraju kad gube i da dok su se ucili da igraju tenis, kad gube pocinju da vracaju te lopte ocajnicki.  (ne mogu sad nac taj citat jbg al ima ga nedje po netu) djoksa mu je trn u oku nesto...nisam prije vjerovao ali kazem ti malo po malo pa naletim na neku ovakvu izjavu federera

Offline Стенли

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1962
Re: Off topic kamp
« Reply #3985 on: November 19, 2011, 23:47:49 »
По' Даниловграда је на овом форуму. Хаха.  :120:

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Off topic kamp
« Reply #3986 on: November 20, 2011, 00:12:03 »
Da li to znači da je forum veoma posjećen ili da je Danilovgrad jako malo mjesto?

Offline Стенли

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1962
Re: Off topic kamp
« Reply #3987 on: November 20, 2011, 01:15:27 »
To prvo definitivno. ( i Admine Danilovgrad je jako veliko mjesto ) :75:
« Last Edit: November 20, 2011, 01:19:10 by Stenli »

Offline Стенли

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1962
Re: Off topic kamp
« Reply #3988 on: November 20, 2011, 14:39:00 »
Svaki drugi komentar mi se brise.  :110: Sto sam to bogu zgrijesio.  :75:

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #3989 on: November 20, 2011, 19:01:33 »

Svaki drugi komentar mi se brise.  Sto sam to bogu zgrijesio.  :75:


E i ja se pitam kako to  :78: Tako primjeran i odmjeren momak, pa jeli moguće da ti se brišu komentari ?
Moderatori   :71: što je bilo ?

A j*b*m mu mater ...  :10:  Pardon  


bez psovki madjo, koristi skracenice   :61:
« Last Edit: November 21, 2011, 01:59:56 by vanja »

Offline Стенли

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1962
Re: Off topic kamp
« Reply #3990 on: November 21, 2011, 01:00:22 »

Tako primjeran i odmjeren momak.


A sto cu.  :21:

Offline niksicki

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1890
Re: Off topic kamp
« Reply #3991 on: November 21, 2011, 10:40:15 »
Нек је са срећом Аранђеловдан свима који славе  :109:

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Off topic kamp
« Reply #3992 on: November 21, 2011, 20:17:33 »
Hvala bratee!  :21:
Februar 2012. :)

Offline Стенли

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1962
Re: Off topic kamp
« Reply #3993 on: November 21, 2011, 21:08:19 »
 :116:

Offline Bura

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 5035
Re: Off topic kamp
« Reply #3994 on: November 21, 2011, 21:21:34 »
Hvala  :121: I ja cestitam svima koji slave :43:
Bolje gram nafake no kilo mozga.

Offline Vasilije

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 471
Re: Off topic kamp
« Reply #3995 on: November 21, 2011, 22:52:21 »
Hvala!! I od mene cestitke svima koji slave!!!  :116: :116:

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #3996 on: November 22, 2011, 12:33:49 »
 :116:      rizičan prelazak sa crnog vina na gemišt sinoć  oko  21:30 h  nije,  srećom,  rezultirao kolapsom sistema tokom noći i jutros ...     :13:

Offline niksicki

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1890
Re: Off topic kamp
« Reply #3997 on: November 22, 2011, 13:23:16 »
hehehhe Ja sam poceo sa pivom na prve dvije slave.Na ovu trecu kad sam dosa' sinuh 3 zidara,pa onda po nekoj dunji iz Srbije.Kakav melem od rakije.Jutros nista,ka' da kapi nijesam popio.Ako neko dolazi u Nk,neka svrati u pab cak noris i trazi domacu dunju.Obavezno  :45:

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #3998 on: November 22, 2011, 13:27:47 »
Sa zakašnjenjem srećan Aranđelovdan svima koji slave.  :116:

Mi sno sinoć radili do ponoći, neki momci su dobili slobodan dan zbog slave.
Odrli smo se.  :13:

Offline MeteoLaik

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 287
Re: Off topic kamp
« Reply #3999 on: November 22, 2011, 13:37:18 »
ja bocu crvenog vina, domaćeg iz Crmnice, popih. Made by me. :D em slavio slavu, em prvi rođus moga malog sestrića.  :43: