Author Topic: Off topic kamp  (Read 683425 times)

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Off topic kamp
« Reply #3550 on: September 02, 2011, 16:50:06 »
Svaka čast Siniša!  :114:

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #3552 on: September 02, 2011, 23:23:58 »

 Evo odmaram na more, nedelju dana, jos par ostajem, taman da pobjegnem od vrucine..


Neka si.
Lijepo li je odmorit malo.

Ja sam na godišnji odmor  :105: od danas pa skoro do kraja septembra.   :114:   :114:   :116:      :67:

Offline ehtelion

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1540
Re: Off topic kamp
« Reply #3553 on: September 03, 2011, 09:30:55 »
Svaka cast transmate, neka si zavrsio sa formalnostima:)  Ja vam se javljam iz beca, prijatno i suncano:)

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #3554 on: September 04, 2011, 09:26:31 »
Eo i mene poslije par dana, tolko im je trebalo da mi aktiviraju internet u Bg  :107:
Cestitke Sinisa  :116:

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #3555 on: September 04, 2011, 20:43:23 »
Ovaj Teodosic je izuzetan talenat, razumije igru nevjerovatno, ali nikad nece bit najbolji jer je jednostavno potpuno bez mozga. Potpuno nepouzdan, a steta, fenomenalan je...

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #3556 on: September 04, 2011, 20:52:42 »
Koji Teodosić?

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6270
Re: Off topic kamp
« Reply #3557 on: September 04, 2011, 21:33:17 »

Koji Teodosić?

Najbolji plejmerker Evrope prosle sezone.Taj Teodosic.

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #3558 on: September 04, 2011, 22:00:01 »
Zvanicno najbolji IGRAC evrope 2010 god. Po meni bez premca, sto se sirovog talenta tice, ali momak ima neki problem u glavi zestok.. sreca pa je izuzetno dobar sa ivkovicem koji ga je vodio i u olimpijakos i reprezentaciju i dao mu strasnu slobodu.. Inace kad vec pricamo o kosarci (uza specijalnost), crna gora je sigurno najgora reprezentacija na prvenstvu, ne po imenima, ali po igri sigurno. potpuno bezidejna, neuigrana ekipa u kojoj igraci iz godine u godinu nazaduju.. plus imamo i maskotu scepanovica, loseg trenera, koji moze da se dere i na neki autoritet u buducnosti da radi dobre stvari, ali sistem potpuno pogresan... Srbija mi se svidja, volio bi Srbija - Litvanija finale. ali treba obratit paznju na Francuze (parker) i standardno spance.. ostalima ne dajem 1% sansi

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Off topic kamp
« Reply #3559 on: September 04, 2011, 22:58:20 »
Litvanija-Spanija  :11:
Februar 2012. :)

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6270
Re: Off topic kamp
« Reply #3560 on: September 05, 2011, 00:50:54 »

Zvanicno najbolji IGRAC evrope 2010 god. Po meni bez premca, sto se sirovog talenta tice, ali momak ima neki problem u glavi zestok.. sreca pa je izuzetno dobar sa ivkovicem koji ga je vodio i u olimpijakos i reprezentaciju i dao mu strasnu slobodu.. Inace kad vec pricamo o kosarci (uza specijalnost), crna gora je sigurno najgora reprezentacija na prvenstvu, ne po imenima, ali po igri sigurno. potpuno bezidejna, neuigrana ekipa u kojoj igraci iz godine u godinu nazaduju.. plus imamo i maskotu scepanovica, loseg trenera, koji moze da se dere i na neki autoritet u buducnosti da radi dobre stvari, ali sistem potpuno pogresan... Srbija mi se svidja, volio bi Srbija - Litvanija finale. ali treba obratit paznju na Francuze (parker) i standardno spance.. ostalima ne dajem 1% sansi

Spanci su danas odrali Litvance...

Sto se CG tice,trener je kriv najvise....Protiv Hrvata igra zonu,iako je Hrvatska imala raspolozene trojkase.... Danas protiv Grcke,napad totalno bezidejan,iako odbrana nije bila losa....

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6270
Re: Off topic kamp
« Reply #3561 on: September 06, 2011, 00:45:08 »
Sta je onaj Savanovic promasio,ono nije normalno....

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #3562 on: September 06, 2011, 10:07:59 »
Desava se, potpuno razumijem situaciju u kojoj se nasao.. sokantno je 5 sek prije kraja produzetka imati najlaksu poziciju tokom citave utakmice, svi su ostali ukopani kad su vidjeli dje se momak nalazi s loptom.. jbg, stegla mu se ruka. Nema veze, sad ih ocekuje tezak posao. Potpuno nebalansirane grupe, stavio bi milion eura da ce sve 3 medalje bit iz grupa A i B..

Offline demijan

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1443
  • "ko ne pamti iznova proživljava"
Re: Off topic kamp
« Reply #3563 on: September 06, 2011, 17:34:12 »
jucerashni tie break djokovic-dolgopolov je rijetka prica i nevidjena dosada u igri djokovica.sjajno.

Offline demijan

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1443
  • "ko ne pamti iznova proživljava"
Re: Off topic kamp
« Reply #3564 on: September 06, 2011, 17:36:34 »

Offline Bura

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 5035
Re: Off topic kamp
« Reply #3565 on: September 07, 2011, 14:41:06 »
Gdje je ona tema "Predstavite se" ???? Trazim je evo pola sata  :72:, ne mogu je nac....... :78:
Bolje gram nafake no kilo mozga.

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #3566 on: September 07, 2011, 14:43:30 »
Pobrisana je.

Offline Bura

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 5035
Re: Off topic kamp
« Reply #3567 on: September 07, 2011, 14:57:18 »

Pobrisana je.


A sto, moze li se znat' ???????
Bolje gram nafake no kilo mozga.

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #3568 on: September 07, 2011, 15:09:04 »
Pobrisane su sve stare teme najedno prije dva mjeseca otprilike.
Možda nije trebalo svaku brisat ali što je tu je.

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #3569 on: September 07, 2011, 17:51:39 »


Pobrisana je.


A sto, moze li se znat' ???????


Bilo je riječi o tome da već postoji previše offtopic tema na forumu koji odvlače pažnju i bave se stvarima po prirodi bliskijim društvenim mrežama i forumima druge vrste,  pa su neke koje se nisu koristile određeno vrijeme obrisane.  Moguće je da će još njih biti uklonjeno.  Molim članove da ne otvaraju još offtopic tema,  iz pomenutih razloga ...   i sa ovima koje su ostale smo  'vodeći u regionu',   vjerovatno i šire     :77:  
Tema koju Kecmi pominje je bila među obrisanima ...  možda je ona mogla ostati,  ali opet ..   stičem utisak da naši ljudi zanemaruju mogućnosti zloupotrebe informacija objavljenih na netu    :02:      Naročito kad su pitanju maloljetna lica,  forum ima obavezu da štiti njihove lične podatke.  To je jedna široko prihvaćena praksa na mnogim forumima i vjerujem da ćete se složiti sa takvim principima,  a razloge za opreznost te vrste gledamo,  nažalost,  sve češće u domaćim i stranim medijima.

Offline Bura

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 5035
Re: Off topic kamp
« Reply #3570 on: September 07, 2011, 19:48:27 »



Pobrisana je.


A sto, moze li se znat' ???????


Bilo je riječi o tome da već postoji previše offtopic tema na forumu koji odvlače pažnju i bave se stvarima po prirodi bliskijim društvenim mrežama i forumima druge vrste,  pa su neke koje se nisu koristile određeno vrijeme obrisane.  Moguće je da će još njih biti uklonjeno.  Molim članove da ne otvaraju još offtopic tema,  iz pomenutih razloga ...   i sa ovima koje su ostale smo  'vodeći u regionu',   vjerovatno i šire  
Tema koju Kecmi pominje je bila među obrisanima ...  možda je ona mogla ostati,  ali opet ..   stičem utisak da naši ljudi zanemaruju mogućnosti zloupotrebe informacija objavljenih na netu    :02:      Naročito kad su pitanju maloljetna lica,  forum ima obavezu da štiti njihove lične podatke.  To je jedna široko prihvaćena praksa na mnogim forumima i vjerujem da ćete se složiti sa takvim principima,  a razloge za opreznost te vrste gledamo,  nažalost,  sve češće u domaćim i stranim medijima.


hvala.....  :47: :47:

--------------------------------

izvinjavam se sto sam rekao da je brisanje takvih tema glupo  :21: :21:
Bolje gram nafake no kilo mozga.

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #3571 on: September 07, 2011, 21:53:59 »
Odavno nisam vidio veceg talenta evropske kosarke od Jonasa Valanciunasa... kao da je '72, a ne '92 godiste..

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Off topic kamp
« Reply #3572 on: September 07, 2011, 22:03:37 »
Srbije nije uopšte loše igrala, ali Litvanci su bili nevjerovatni!

Offline Rade

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 1323
Re: Off topic kamp
« Reply #3573 on: September 09, 2011, 14:25:43 »
Mislim da će uskoro na forumu bit neophodno uvođenje kreativnog podforuma na kom bi ljudi postavljali fotografije kiše, nevremena, prisjećali se svega toga i tako u krug, jer nam moral svima pada, ja poluđeh od suše! :D

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #3574 on: September 09, 2011, 15:31:02 »
Ima tema Fotografija, može se tu postavit,uopšte ne mora bit tematika meteorologija dok u podforum Vremeplov se mogu objavit meteo reportaže i naravno okačit fotke.