Author Topic: Off topic kamp  (Read 683085 times)

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Off topic kamp
« Reply #3375 on: August 10, 2011, 22:25:49 »
Ne uspijevam da na forumu pronađem temu u kojoj smo birali imena ciklona za narednu sezonu. Jel' moguće da je nestala?  :82:

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #3376 on: August 10, 2011, 22:55:29 »
Nije nestala no je izbrisana.
Izvršena je reforma foruma pa su brisane neke neaktivne i bespotrebne teme.
Samo što Admin nije imao vremena da probere i izbriše jednu po jednu nego je podesio da se u ovom podforumu pobrišu sve neaktivne teme starije od 60 dana.     :71:

Kako ćemo sad znat listu ciklona za narednu sezonu ??  :12:
« Last Edit: August 10, 2011, 23:14:31 by Madjo »

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Off topic kamp
« Reply #3377 on: August 10, 2011, 23:14:34 »
E baš mi krivo...  :82: Ja sam se baš bio pomučio oko sabiranja glasova i svega.  :75:

Mislim da postoji opcija da se vrati izbrisana tema, ako je urađen backup.

Offline Bura

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 5035
Re: Off topic kamp
« Reply #3378 on: August 11, 2011, 18:01:22 »
Je li vam bilo sve u redu sa sajtom HMZ?

Ja od 3 sata nisam mogao da udjem u njega.
Bolje gram nafake no kilo mozga.

Offline Bura

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 5035
Re: Off topic kamp
« Reply #3379 on: August 12, 2011, 12:12:22 »
Evo i ovdje da kazem:

22.AVGUSTA CE MOCI TA SE VIDI NEPTUN SA ZEMLJE!

cisto da znate pa da gledamo.
Bolje gram nafake no kilo mozga.

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Off topic kamp
« Reply #3380 on: August 12, 2011, 12:28:13 »
Kao u pjesmi Crvene Jabuke "noćas zvijezde padaće":

http://www.serbianmeteo.com/portal/vesti/153-kisa-meteora-izmedu-petka-i-subote

Offline ehtelion

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1540
Re: Off topic kamp
« Reply #3381 on: August 12, 2011, 13:08:37 »
koliko treba iz podgorice autobusom do beograda? Neko maksimalno vrijeme sa kojim ste vi imali iskustva? Da li mogu onim u 7 iz Podgorice stici u Beograd do 6:30? Pod uslovom da na putu ne bude lancanih udesa i cuda.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #3382 on: August 12, 2011, 13:23:16 »

koliko treba iz podgorice autobusom do beograda? Neko maksimalno vrijeme sa kojim ste vi imali iskustva? Da li mogu onim u 7 iz Podgorice stici u Beograd do 6:30? Pod uslovom da na putu ne bude lancanih udesa i cuda.


naravno da mozes...meni je najduze bilo zimi,putovao sam cini mi se 10 sati ali ljeti neces imati problema, jos ako budes isao preko zlatibora. tamo je dobar put

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #3383 on: August 12, 2011, 14:24:58 »
Pa oko 10 sati iz pg do bg.. mada guzve su, ali trebao bi stici...

Offline ehtelion

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1540
Re: Off topic kamp
« Reply #3384 on: August 12, 2011, 16:51:36 »
Idem prvog septembra, a cini mi se da su tad najvece guzve.

Offline Transmat

  • NVO - member
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 2171
Re: Off topic kamp
« Reply #3385 on: August 12, 2011, 18:37:35 »
svaka cast kad imas zivaca za autobus do Bg. Ja sam zavrsio za ovih prvih 100 godina sa autobusima i vozovima kroz cg srb. Avion brate i kraj.. Znam, jesu skupi. sramota. ali ipak, covjek otrsa.. za sekund si gore. a onako ne mozes da se povratis po 2 dana od voznje. imas i promotivnih karata mislim da vec sad mozes zakacit neku povratnu od 120 eur...  ko nema para, nek ustedi malo i eto ga..  

nadam se da ce makar za 20 godina pustit ovdje neke jeftine avio kompanije da lete..  wizz air , ryan itd...
ovako treba da se covjek cima do Bg ili dubrovnika(samo par mjeseci dok je sezona) da bi letio za 50 eur povratna do svedske cak..  

Offline demijan

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1443
  • "ko ne pamti iznova proživljava"
Re: Off topic kamp
« Reply #3386 on: August 13, 2011, 03:03:08 »
sta je veceras odigrano od strane djokovica i monfisa je retko u tenisu!koliko smeha,opustenosti i zabave u igri cetvrtfinala,jer se zna ko je ko trenutno u igri tenisa!  :109:

Offline ehtelion

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1540
Re: Off topic kamp
« Reply #3387 on: August 13, 2011, 08:44:09 »

svaka cast kad imas zivaca za autobus do Bg. Ja sam zavrsio za ovih prvih 100 godina sa autobusima i vozovima kroz cg srb. Avion brate i kraj.. Znam, jesu skupi. sramota. ali ipak, covjek otrsa.. za sekund si gore. a onako ne mozes da se povratis po 2 dana od voznje. imas i promotivnih karata mislim da vec sad mozes zakacit neku povratnu od 120 eur...  ko nema para, nek ustedi malo i eto ga..  

nadam se da ce makar za 20 godina pustit ovdje neke jeftine avio kompanije da lete..  wizz air , ryan itd...
ovako treba da se covjek cima do Bg ili dubrovnika(samo par mjeseci dok je sezona) da bi letio za 50 eur povratna do svedske cak..  


vjerujes li da mi je ljepse autobusom nego avionom?! Posebno kad idem da vidim nove krajeve. Ne smeta meni sto traje dugo, takva sam osoba, iskuliram:) A idem za Bec (opet autobusom iako je povratna avionom 120 eura a odavde 300?!) pa ne bih da gubim dan bezveze. Ali sto se daljih destinacija tice tu se slazem sa tobom.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #3388 on: August 13, 2011, 10:16:26 »

sta je veceras odigrano od strane djokovica i monfisa je retko u tenisu!koliko smeha,opustenosti i zabave u igri cetvrtfinala,jer se zna ko je ko trenutno u igri tenisa!  :109:



strasan djokovic bjese...ismijah se na kraj :)

Offline ehtelion

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1540
Re: Off topic kamp
« Reply #3389 on: August 13, 2011, 13:00:54 »

Offline Bura

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 5035
Re: Off topic kamp
« Reply #3390 on: August 13, 2011, 13:14:59 »
Stvarno je dobro uradjeno-mislim na ove panorame i ovo iz vazduga, stvarno svaka cast onome ko je ovo pravio....
Bolje gram nafake no kilo mozga.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #3391 on: August 14, 2011, 03:36:59 »
Djokovic dobio Congu i u finalu igra sa Fisom koji je ranije dobio Tipsarevica. Nego nevjerovatno kako se popravio Djoletov tenis tokom turnira. Dok je prva dva meca dobio na miske (barem prvi set) u ova druga dva je tolko siguran,zraci samopouzdanjem a njegove lopte imaju oci. Citav prvi set igrao je sa osnovne linije dok je Conga bio nevjerovatno raspolozen i od prvog gema igrao je napadacki. Novak je iskoristio kod 5-4 u gemovima neopreznost Conge i uzima set da bi u drugom zapoceo sa 3-0 gdje je Conga i predao jer se zalio na povredu ruke. Sjutra sa Fisom koji je trenutno 6 igrac ali mislim da je Conga od njega mnogo mnogo bolji protivnik tako da po meni sjutra vece, to Djokovic lagano prolazi i uzima 5 masters u godini sto do sada ni jednom teniseru nije poslo za rukom. 52/1 u pobjedama ove godine...i 16 pobjeda za redom nakon onog poraza u polufinalu Rolan Garosa od Federera  :59:

Online sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6270
Re: Off topic kamp
« Reply #3392 on: August 14, 2011, 12:08:17 »
Zar nije 12 pobjeda zaredom?

Offline Transmat

  • NVO - member
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 2171
Re: Off topic kamp
« Reply #3393 on: August 14, 2011, 12:42:05 »

Djokovic dobio Congu i u finalu igra sa Fisom koji je ranije dobio Tipsarevica. Nego nevjerovatno kako se popravio Djoletov tenis tokom turnira. Dok je prva dva meca dobio na miske (barem prvi set) u ova druga dva je tolko siguran,zraci samopouzdanjem a njegove lopte imaju oci. Citav prvi set igrao je sa osnovne linije dok je Conga bio nevjerovatno raspolozen i od prvog gema igrao je napadacki. Novak je iskoristio kod 5-4 u gemovima neopreznost Conge i uzima set da bi u drugom zapoceo sa 3-0 gdje je Conga i predao jer se zalio na povredu ruke. Sjutra sa Fisom koji je trenutno 6 igrac ali mislim da je Conga od njega mnogo mnogo bolji protivnik tako da po meni sjutra vece, to Djokovic lagano prolazi i uzima 5 masters u godini sto do sada ni jednom teniseru nije poslo za rukom. 52/1 u pobjedama ove godine...i 16 pobjeda za redom nakon onog poraza u polufinalu Rolan Garosa od Federera  :59:


Tsonga mi je strasno mrzan. Ono je je jedan a*** m***! Nevjerovatno je ljubmoran na Djokovica. Ako cemo posteno, pojma nema. Zna samo da udari onu loptu jako... i to dok servira.. M*** obicni..
« Last Edit: August 14, 2011, 13:02:04 by cirus »

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #3394 on: August 14, 2011, 13:10:00 »
Transmate,  suptilno si skliznuo u rasizam,   onaj dio sa primatima je  'orezan'     :36:    :67:
Treba mi link nekog live webcam streaming-a iz Podgorice,  ako neko zna,  neka ga postavi please.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #3395 on: August 14, 2011, 13:28:49 »

Zar nije 12 pobjeda zaredom?

jao sanjine ja sam vec uracunao bio i sledece pobjede hehehe da da poslije polufinala rolan garosa je igrao samo vimbldon i ovaj sad.  :75:


Tsonga mi je strasno mrzan. Ono je je jedan a*** m***! Nevjerovatno je ljubmoran na Djokovica. Ako cemo posteno, pojma nema. Zna samo da udari onu loptu jako... i to dok servira.. M*** obicni..


po meni u najvecoj trenutnoj formi poslije djokovica je conga. to sto ti je mrzan to je vec druga prica  :60: ne znam za ljubomoru ali znam da lik zbog cestih povreda ne moze da udje u prvih 10. jako je sklon povredama i ako se pogleda na njegovu citavu karijeru vidjecemo da nakon velikog napretka uvjek dozivi povredu. ne znam kakva mu je trenutna povreda ali nadam se da ce igrati us open.

Offline Transmat

  • NVO - member
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 2171
Re: Off topic kamp
« Reply #3396 on: August 14, 2011, 18:37:45 »

Transmate,  suptilno si skliznuo u rasizam,   onaj dio sa primatima je  'orezan'     :36:    :67:
Treba mi link nekog live webcam streaming-a iz Podgorice,  ako neko zna,  neka ga postavi please.

Priznajem , rasista sam  :120:  , neka si obrisao.
Ali generalno volim crnce.. skoro vise nego bijelce.

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #3397 on: August 14, 2011, 21:41:09 »
Pored svog mora ja sam danas bio sa drustvom na Grahovo i kupao se u ono jezero gore i skakao sa brane  :11: Bilo je odlicno zivota mi.. nisam znao da je tako fino gore.. uglavnom, oko 4 je krenulo nevrijeme, bilo malo grmljavine i kise, pa smo se brze bolje spustili u Morinj i nastavili banjanje  :53:

Online sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6270
Re: Off topic kamp
« Reply #3398 on: August 14, 2011, 23:45:54 »
Први тенисер у историји који је успео да освоји пет Мастерса у сезони, Новак Ђоковић.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #3399 on: August 14, 2011, 23:53:39 »

Први тенисер у историји који је успео да освоји пет Мастерса у сезони, Новак Ђоковић.


zezzzaasssssssss  :120: