Author Topic: Off topic kamp  (Read 683127 times)

Offline niksicki

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1890
Re: Off topic kamp
« Reply #3300 on: July 27, 2011, 15:45:27 »
To je se sve desavalo oko 3,4 ujutro,kad je vec dosta plavih odlazilo.Sto se karte tice nije bila jeftina,nego prejeftina.Jedino su se zajebali sa obezbedjenjem.Bas masu ljudi nije kupovalo karte,nego davala po 3 eura likovima na izlazu,koji su im lupili onaj pecat,i tako su ovi ulazili na fest.Isto sa picem,isti bonovi su prodavani po 2,3 puta i dosta ljudi na standovima je dosta para uzelo za sebe.Takodje,zadnju noc su gotovo sve majice pokradene,iako je obezbedjenje tu bilo.No,sta da se radi kad smo stoka.

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #3301 on: July 27, 2011, 15:55:30 »
To su jos  "djecije bolesti"  festivala,  kad se malo ustali to ce vjerovatno biti regulisano bolje ...  inace,  svaki grad bi trebao po jedan rock fest da ima,  takvih dogadjaja nikad nije previse.  Podsjeti me ovaj klip na DST,  kad smo ih slusali kao klinci 90-ih,  dolazili bi iz Niksica da se pridruze nasim punk bendovima  (davno davno ..  jos je Progres svirao tada !).  Uvjek bi donosili dobro raspolozenje sa sobom i atmosfera bi postajala vrhunska kad bi przili !    :116:    :106:

Offline Transmat

  • NVO - member
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 2171
Re: Off topic kamp
« Reply #3302 on: July 27, 2011, 18:54:54 »

To su jos  "djecije bolesti"  festivala,  kad se malo ustali to ce vjerovatno biti regulisano bolje ...  inace,  svaki grad bi trebao po jedan rock fest da ima,  takvih dogadjaja nikad nije previse.  Podsjeti me ovaj klip na DST,  kad smo ih slusali kao klinci 90-ih,  dolazili bi iz Niksica da se pridruze nasim punk bendovima  (davno davno ..  jos je Progres svirao tada !).  Uvjek bi donosili dobro raspolozenje sa sobom i atmosfera bi postajala vrhunska kad bi przili !    :116:    :106:

Slazem se stobom, samo sto je Dst otisao u qrac. Nema tu vise ni P od punk. Prodali su se, cista komercijala..

Idemo redom. bio sam drugo vece, prosetao i vidio onaj ambient i vratio se kuci, zato sto mi ne pada na pamet da slusam sunshine itd.. pored toliko bendova koje sam cuo u zivotu. Respect za svakog. znaci ne hejtujem.

Zatim zadnje vece dosao naravno samo zbog KKN, a kako i ne bih, kad sam nekad picio po 500 km u jednom pravcu i to sugavim vozovima da bi ih cuo.
Dakle svaka cast! Jedan od boljih nastupa od kkn ikad odrzan! Oliver je bio pun energije! odlicno je pjevao, odlican izbor pjesama. Publika opustena, ali prosjek 14.5 godina...  djeca od 12 godina koliko oces, samo ne znam zasto ih pustaju... predpostavljam da mogu onda i pivo da kupe. nego,to em ne zanima... malo ljudi je znalo starije stvari od kkn (sem ekipa iz pg koje sam prepoznao ). Djeca su prepoznala samo novu stvar "pascu u svest" i mozda jos po neku..  Brejkersi odlizno svirali (kad sam ih ja pohvalio onda stvarno!) mada nije to muzika koja mene pokrece, ali svaka cast! stara je to ekipa, i dobri su bili! vise nego solidni!
Obezbedjenje opusteno, odavno nisam vidio tako nesto (ima 10 godina) caskao s njima i zajebavali se na ogradu pri bini.

Offline Transmat

  • NVO - member
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 2171
Re: Off topic kamp
« Reply #3303 on: July 27, 2011, 19:04:32 »

Bili su i kod nas na Lake fest.Solidnu su svirku imali.Na festu ubjedljivo najjaci nastup je imao Sunshine.Onakav dobar trip nijesam mogao ocekivati.Prvu noc DST razbio,bukvalno citavo vrijeme sutke i ludnica.Takodje punkresa idzuo  :63:.Letu stuke najveci blavori sto su dosli na fest.Ne pamtim kad sam se smorio onako.Zabranjeno pusenje je bilo tu i tamo.Ocekivao sam vise od njih.Treceg dana elemental masu dobar,KNN solidni,samo sto im je pjevac bio razbijen od opijata.Bukvalno je mumlao na bini  :76: I na kraju je bila Dubioza.Cekalo se nekih 45 minuta na njih,pa je bilo i negodovanja,ali na kraju su izuli,kao sto se i ocekivalo.Kazu da je popijeno 12.500 litara piva,samo na standovima,a koliko ih je bilo sa botunima,rakistinama i gudrom tesko je izracunat.Incidenata skoro i da nije bilo.Mozda ukupno 5,6 povrijedjenih za 3 noci je bas malo,a i to su neke smijesne povrede,arkada i tako to.Naravno,bilo je brdo M(afije) U P(lavom),sto u uniformi,sto u civilu.Kazu da se i sledece godine nastavlja festival i da je vec dogovoren dolazak nekih dobrih imena,izmedju ostalih Beogradskog Sindikata  :114:

Zao mi je , ali moram da te iskritikujem. Nemoj shvatiti licno.
Ocigledno je da ne "poznajes " KKN a posebno pjevaca Olivera. Znaci covjek je ikona!! institucija. odlican mu je bio nastup. drogira se sto godina, ali to ne umanjuje njegovo djelo. pjevao je odlicno, i moze se reci da je bio skoro trijezan! ko god je imalo muzicki obrazovan mora priznati i znati da je KKN najbolji od svih sto su gostovali..  ostali im nisu ni do guzica. Postovanje za brejkerse, ali to je mahom prevazidjeno..   A ta dubioza. Veceg smeca...   katastrofa..  Dakle kao da si dao gitare nekim narodnjacima i rekao im, ajde sad imitirajte malo manu chao.  Bruka...  ali dobro, sta zna ovaj narod, mozes im svasta prodati.  
Niksicki, imas cudan izbor muzike, gotivis dobar punk a sa druge strane hvalis tesku komercijalu i muziku koja se pravi na kilo. Takodje i neke bendove koji nikad necee izaci iz okvira ''gimnazijalski bendovi '' .
Nemojte, brisati ovaj post, osim ako Niksicki ne procijeni da je uvredljiv. Ja licno ne smatram da je uvredljiv. samo sam kvalifikovao odredjene bendove.


Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #3304 on: July 27, 2011, 19:11:38 »
Nećemo brisat a vi nastavite diskusiju u topiku predviđenom za muziku.


Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Off topic kamp
« Reply #3305 on: July 28, 2011, 19:12:26 »
Kako se uploaduje slika na profilu za forum?  :01:
Februar 2012. :)

Offline ehtelion

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1540
Re: Off topic kamp
« Reply #3306 on: July 28, 2011, 20:41:20 »
aa bi li bolje bilo da osnujemo grupu na fb i da tamo pisemo trenutno stanje vremena. to je odlicno kad se pise nekoliko stranica za sat dva radi preglednosti ali sa druge strani moze ugroziti forum.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #3307 on: July 28, 2011, 21:29:05 »
hmmm mislim da bi forum onda bio zapostavljen :58:

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #3308 on: July 28, 2011, 22:48:58 »
Nevjerujem da ćemo pravit ikakve grupe na fejsbuk.Ma ne vjerujem da ću se ikad registrovat tamo.  :11: Sviđa mi se, ne sviđa mi se, milion i šesto hiljada je lajkovalo vašu poruku, šesnajes milijardi prijatelja imate...gluposti  :55:     Jedno veliko  :20: :20: me uvati kad čuem riječ fejsbuk a kako li je tek ovome mrčnome kompjuteru kad počne da koči....

Offline Bura

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 5035
Re: Off topic kamp
« Reply #3309 on: July 28, 2011, 23:54:44 »
Sto niko nije otvorio Cetnu?
Bolje gram nafake no kilo mozga.

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #3310 on: July 29, 2011, 00:02:34 »

Sto niko nije otvorio Cetnu?


Valjda će cirus... ja nemogu od umora na oči gledat.  :25:

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #3311 on: July 29, 2011, 00:06:11 »


Sto niko nije otvorio Cetnu?


Valjda će cirus... ja nemogu od umora na oči gledat.  :25:

 
Bice veceras otvorena.

Offline Bura

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 5035
Re: Off topic kamp
« Reply #3312 on: July 29, 2011, 00:09:24 »



Sto niko nije otvorio Cetnu?


Valjda će cirus... ja nemogu od umora na oči gledat.  :25:

 
Bice veceras otvorena.


E dobro onda, mogu bit miran.  :05:
Bolje gram nafake no kilo mozga.

Offline Rade

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 1323
Re: Off topic kamp
« Reply #3313 on: July 29, 2011, 00:54:04 »
Otvaranje grupe na facebooku bi svakako bilo korisno ali sveukupan rezultat negativan. Zbog čega? Svaki forum koji se "preselio" na fb. vremenom se ugasio osim najbolji forumi kojih nije puno danas. Ne bih volio da se ovaj forum ugrozi zbog ogromnog broja informacija i podataka koji se mogu nać tako da je najbolje da i dalje u ovom "duhu" komuniciramo ;)

Offline Bura

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 5035
Re: Off topic kamp
« Reply #3314 on: July 29, 2011, 00:55:19 »
I ja mislim da je tako najbolje. Pustite se facebooka-a.
Bolje gram nafake no kilo mozga.

Offline niksicki

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1890
Re: Off topic kamp
« Reply #3315 on: July 29, 2011, 01:19:46 »
Slazem se sa ostalim omladincima da ne treba praviti grupe na fejsbuk.Totalno bi se izgubila svrha foruma onda.
Jedino sam za to da se napravi na fejsbuk stranica ministarstva poljoprivrede,sumarstva i vodoprivrede.

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Off topic kamp
« Reply #3316 on: July 29, 2011, 12:16:41 »
Slazem se. Ovdje forum dobija na znacaju, a i nema razloga povuci ovoliko napisanih postova u zaborav  :22:
Februar 2012. :)

Offline Bura

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 5035
Re: Off topic kamp
« Reply #3317 on: July 29, 2011, 14:21:52 »

Ovo ljeto je meni bas cudno,samo je 10 dana bilo preko 35 a noci preko 25 sto je za Pg cudno.Sjecam se proslih godina od polovine juna do septembra uzastopno pakleno,a ove godine nekoliko puta je bilo kise,na sjeveru u junu svaki dan pa danas PG 27C suncano tiho?Ipak mislim da su naucnici u pravu da slijedi period suncevog mirovanja!


Simke, ja sam gledao na RTCG1-u prije mozda godinu dana, u okviru Obrazovnog programa, da se u atlantskom okeanu desava nesto cudno, i da bi trebalo da za 10-20 godina iz tog mjesta da pocne da se siri veoma hladan vazduh sto ce donijeti velike hladnoce. Najvise ce biti pogodjena Evropa. Mada i zaboravio sam to.
Globalno zagrijavanje ce kao za nekoliko godina doci na vrhunac, a onda pocinje to desavanje u AT okeanu. I da ce veoma dug period to vladati u Evropi a kasnije i u citav svijet ce da se prosiri.
Bolje gram nafake no kilo mozga.

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #3318 on: July 29, 2011, 14:49:11 »


Ovo ljeto je meni bas cudno,samo je 10 dana bilo preko 35 a noci preko 25 sto je za Pg cudno.Sjecam se proslih godina od polovine juna do septembra uzastopno pakleno,a ove godine nekoliko puta je bilo kise,na sjeveru u junu svaki dan pa danas PG 27C suncano tiho?Ipak mislim da su naucnici u pravu da slijedi period suncevog mirovanja!


Simke, ja sam gledao na RTCG1-u prije mozda godinu dana, u okviru Obrazovnog programa, da se u atlantskom okeanu desava nesto cudno, i da bi trebalo da za 10-20 godina iz tog mjesta da pocne da se siri veoma hladan vazduh sto ce donijeti velike hladnoce. Najvise ce biti pogodjena Evropa. Mada i zaboravio sam to.
Globalno zagrijavanje ce kao za nekoliko godina doci na vrhunac, a onda pocinje to desavanje u AT okeanu. I da ce veoma dug period to vladati u Evropi a kasnije i u citav svijet ce da se prosiri.


mislim da je proslo ljeto bilo ok. nije bilo previse vruce ali nije ni bilo previse hladno nego onako sto bi rekli taman. muka mi je sad da trazim po forumu,sigurno ima tih podataka (prvensteno govorim za podgoricu) a sto se tice prosle godine,poslije duzeg vremena zima proljece ljeto i jesen su ispunila ocekivanja i za razliku od duzeg niza godina nije bilo onog naglog prelaska iz dzempera u kratke rukave i obratno... (ali sto jes jes...prosle godine smo imali dosta dosta dosta kise  :55:)

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Off topic kamp
« Reply #3319 on: July 29, 2011, 14:53:18 »
Daj boze da nas zahvati taj hladni talas, da bude u Pg po 2 metra snijega non-stop da idemo po ovim brdima da pravimo ski-centre  :77: hahahahaha
Februar 2012. :)

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #3320 on: July 29, 2011, 15:06:54 »

Daj boze da nas zahvati taj hladni talas, da bude u Pg po 2 metra snijega non-stop da idemo po ovim brdima da pravimo ski-centre  :77: hahahahaha


ako bude 2 metra u pg budi siguran da ga neces mrdat iz podgorice  :60:

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Off topic kamp
« Reply #3321 on: July 29, 2011, 15:13:02 »
Ocu, ali na skije i na motorne sanke  :103:
Februar 2012. :)

Offline Bura

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 5035
Re: Off topic kamp
« Reply #3322 on: July 29, 2011, 15:30:11 »
Uh i ja bih to volio.
Bolje gram nafake no kilo mozga.

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Off topic kamp
« Reply #3323 on: July 29, 2011, 15:44:10 »
Ja mogu da se zakunem da to nikad nebi dosadilo...  :109:

Uh, jedva cekam opet zimu!
Februar 2012. :)

Offline ehtelion

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1540
Re: Off topic kamp
« Reply #3324 on: July 29, 2011, 15:44:35 »
e pa probajte da zivite jedno mjesec dana tako. pa kad ti se smrzne gorivo u motorne sanke dje ces onda. koliki bi ti bio racun za struju? voda bi se u cijevima ledila, hrana bi bila jos skuplja itd itd itd. A da ne pricam da bi svaki dan morali tunele kopat i cistit put ispred kuce. Dosadio bi vam snijeg za mjesec dana.