Author Topic: Off topic kamp  (Read 684822 times)

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Off topic kamp
« Reply #2175 on: January 27, 2011, 12:57:37 »
Kad već toliko pričate o tenisu ovih dana, evo da kažem da sam odgledao ovaj meč maloprije i da me oduševio Đoković. Bio je najbolji kad je to bilo najpotrebnije.
Svaka mu čast, pa da osvoji ovo!  :109:

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6271
Re: Off topic kamp
« Reply #2176 on: January 27, 2011, 13:20:03 »
Nek je sa srecom...danas na Svetoga Savu..... Je li sa Marejem igra?

Offline Transmat

  • NVO - member
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 2171
Re: Off topic kamp
« Reply #2177 on: January 27, 2011, 13:24:38 »

Nek je sa srecom...danas na Svetoga Savu..... Je li sa Marejem igra?

Ko zna, mozda Ferer iznenadi Murraya..
Murray moze da izgubi od njega lako, jer ferer ima skroz drugaciju igru od top 5.

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6271
Re: Off topic kamp
« Reply #2178 on: January 27, 2011, 13:27:22 »


Nek je sa srecom...danas na Svetoga Savu..... Je li sa Marejem igra?

Ko zna, mozda Ferer iznenadi Murraya..
Murray moze da izgubi od njega lako, jer ferer ima skroz drugaciju igru od top 5.


Marej mi je inace najmrzniji igrac na svijetu.....  

Offline ehtelion

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1540
Re: Off topic kamp
« Reply #2179 on: January 27, 2011, 21:55:14 »
cime ides na posao madjo?

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #2180 on: January 27, 2011, 22:05:39 »

cime ides na posao madjo?

Korsom.Imam zimske gume, ušao sam nekako u Velji Kraj a kako ću sjutra izać neznam  :02: Preko 30 cm snijega na asfalt, plus ona pedenca pored Batrićevića, zaletio sam ga i izaša iz prve, a pod je zadira u snijeg  :02:
Imaću sjutra da čistim.

Offline ehtelion

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1540
Re: Off topic kamp
« Reply #2181 on: January 27, 2011, 22:11:27 »
Trebalo bi pricu o tebi napraviti:) Muku muci sa snijegom a i dalje ga obozava. Vidio bih Stefana i druge (vjerovatno ukljucujuci i mene) da se borim sa snijegom svaki dan, i da vozim i da brinem kako cu se kuci vratit.

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #2182 on: January 27, 2011, 22:17:17 »
 :67:  A što ću kad volim đaola.
Sjutra nosim lopatu u auto, može bit nameta preko Krsca, biće vjetrovito...mada je tamo uvjek vjetrovito.  :78:

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #2183 on: January 29, 2011, 00:58:19 »
veoma interesantan dan gledajuci sa meteoroloskog aspekta  :102:  :102:

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #2184 on: January 29, 2011, 01:12:49 »
Nije loš  :67:

Offline goga

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 485
    • concero
Re: Off topic kamp
« Reply #2185 on: January 29, 2011, 11:26:35 »
o da bome i kod nas  :11:

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6271
Re: Off topic kamp
« Reply #2186 on: January 30, 2011, 13:18:23 »
Svaka cast Novaku...

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Off topic kamp
« Reply #2187 on: January 30, 2011, 13:55:26 »
U finalu mnogo lakše nego što sam očekivao. Bravo!

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6271
Re: Off topic kamp
« Reply #2188 on: January 30, 2011, 14:18:07 »
Jedan odlican komentar nekog Britanca sa eurosporta  :  

My wrap up.
Murray has much talent and he works hard.­ But you can't win from defense. In football, you­ must score goals to win, it's not enough just to­ have amazing goalkeeper. In tennis, you must go for­ points, not wait for mistakes. And you must take your­ heart into it. Murray doesn't do that at all. He­ seems like an empty shell while playing. Look at Novak,­ Rafa. They're on fire. And generally, Serbs are a­ passionate people. We put that passion into everything­ we do, especially sports. We are a small, relatively­ poor country. But just look at our sport results! Our­ sportsmen (and women) are our pride. As for you Brits,­ you need to learn that you don't play just for­ yourself. As for the fans and media, back your men and­ women up. You seem to be able to invent anything, but­ only to suck at it. Here's a comparison of almost­ every major sport.
Footbal - you're good, but are­ not successfull
Basketball - do you even have a­ team?
Volleyball - that is the sport where you have a­ net, just like in tennis, but you don't use­ racquet
Watterpollo - one would think you would be good­ at it, because it has a ''pollo'' in­ the name
Handball - umm....just no...
Tennis - no­ comment

Serbs were Europen, World and Olympic­ champions in every of these sports besides football..­ You need to rethink what sports means to you...Or the­ London Olympics will be a laugh...

As for Andy­ again...train train train. Start being agressive. GS­ won't come to you, you need to go take it.

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Off topic kamp
« Reply #2189 on: January 30, 2011, 14:19:34 »
Ne mogu reći da nisam očekivao, s obzirom da je ono sa Federerom praktično bilo "finale prije finala".  :03:
Svaka čast Novaku, zaista veliki uspjeh, pa se nadam da ove godine osvoji i još koji grend slem!  :27:
Ali neće biti lako, pored Nadala i družine.

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Off topic kamp
« Reply #2190 on: January 30, 2011, 14:35:20 »

Jedan odlican komentar nekog Britanca sa eurosporta  :  

My wrap up.
Murray has much talent and he works hard.­ But you can't win from defense. In football, you­ must score goals to win, it's not enough just to­ have amazing goalkeeper. In tennis, you must go for­ points, not wait for mistakes. And you must take your­ heart into it. Murray doesn't do that at all. He­ seems like an empty shell while playing. Look at Novak,­ Rafa. They're on fire. And generally, Serbs are a­ passionate people. We put that passion into everything­ we do, especially sports. We are a small, relatively­ poor country. But just look at our sport results! Our­ sportsmen (and women) are our pride. As for you Brits,­ you need to learn that you don't play just for­ yourself. As for the fans and media, back your men and­ women up. You seem to be able to invent anything, but­ only to suck at it. Here's a comparison of almost­ every major sport.
Footbal - you're good, but are­ not successfull
Basketball - do you even have a­ team?
Volleyball - that is the sport where you have a­ net, just like in tennis, but you don't use­ racquet
Watterpollo - one would think you would be good­ at it, because it has a ''pollo'' in­ the name
Handball - umm....just no...
Tennis - no­ comment

Serbs were Europen, World and Olympic­ champions in every of these sports besides football..­ You need to rethink what sports means to you...Or the­ London Olympics will be a laugh...

As for Andy­ again...train train train. Start being agressive. GS­ won't come to you, you need to go take it.


Ako si razumio šta je čovjek rekao u komentaru, zaključićeš da nije u pitanju Britanac, nego Srbin očigledno.  :03:

Složiću se oko većine što je napisao tu, s tim što ovo ne važi samo za Srbe, već za sve nas, Balkance. Takvi smo, kontroverzni...  :08:
Sa jedne strane, u svijet idu samo ružne slike o nama, pogotovo tokom devedesetih, a sa druge strane naši sportisti postižu velike uspjehe u svim mogućim sportovima.  :03:
Kad kažem "naši", mislim na sve zemlje bivše SFRJ, jer sam ja rođen u zemlji koja se tako zvala, i imam puno pravo da je i dalje smatram mojom. Ne mogu ni da zamislim kakvu bismo samo fudbalsku reprezentaciju imali sada da smo ostali jedna zemlja. :29:

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #2191 on: January 30, 2011, 14:44:40 »
@Milos
Nemas sto da zamisljas kakva bi bila, dovoljno je pogledat kakvi smo bili, ne samo u fudbalu. Sad se desi da bljesnemo povremeno u nekom ekipnom sportu, ranije je gotovo konstantno jugoslavija bila u apsolutno svakom sportu top 5, ma i top 3.. jbg, ostaje nam samo da zalimo.

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Off topic kamp
« Reply #2192 on: January 30, 2011, 15:14:26 »
Kreirao sam na PES-u reprezentaciju Jugoslavije, i ovakav je sastav, pa me zanima šta bi vi ostali sastavili:

Prvi tim, 4-4-2:

Handanovič
Srna - Vidić - Ivanović - Kolarov
Krasić - Stanković - Modrić - Jovetić
Džeko - Vučinić

Drugi tim, 4-3-3:

Božović
Ćorluka - Subotić - Baša - Pranjić
Kranjčar - Misimović - Pjanić
Pandev - Ibišević - Olić

Ostaje nam samo da zamišljamo, šta bi bilo kad bi bilo...  :39:

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #2193 on: January 30, 2011, 15:17:35 »
Ja bi pandeva umjesto jovetica, ostalo mi je odlicno. Doduse ni Kolarova ne cijenim previse  :02:
Djokovic u tenis, a Kostelic toliko ubjedljivo u skijanje da moze da pauzira do kraja sezone i ostane prvi. haos.
« Last Edit: January 30, 2011, 15:21:08 by Fraka »

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #2194 on: January 30, 2011, 15:27:58 »

da... nisam obracao paznju....Srbin ocigledno...  :03:

Zemlja sa desetak miliona stanovnika **** citav svijet u sportu LOL  :102: Ne daj Boze da nas ima vise  :05:


Pa zar ti nijesi Rus ?  :78:

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #2195 on: January 30, 2011, 15:29:00 »
Kolarov ima dobre ocjene na PS zato ga je Miloš stavio.  :122:
Izbačio bih Stankovića.
Ubačio bih onog Slovenca u špic,Ljubijankić jel tako bješe
« Last Edit: January 30, 2011, 15:32:10 by Madjo »

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Off topic kamp
« Reply #2196 on: January 30, 2011, 15:50:59 »
Kolarov ima dobre ocjene na PES, ali realno je najbolji lijevi bek sa prostora bivše Jugoslavije. Čovjek je odličnoj formi trenutno.
Stankovića ne bih dirao iz tima jer je najiskusniji i pravi je vođa, kapiten. Od kad sam počeo da pratim fudbal on igra, i to mi je jedan od najdražih fudbalera.
Onaj Ljubijankić jeste solidan igrač, ali nije ni primaći Mirku ili Džeku. Čak bih i Žigića stavio prije no njega.  :03:

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6271
Re: Off topic kamp
« Reply #2197 on: January 30, 2011, 16:52:49 »

Kreirao sam na PES-u reprezentaciju Jugoslavije, i ovakav je sastav, pa me zanima šta bi vi ostali sastavili:

Prvi tim, 4-4-2:

Handanovič
Srna - Vidić - Ivanović - Kolarov
Krasić - Stanković - Modrić - Jovetić
Džeko - Vučinić

Drugi tim, 4-3-3:

Božović
Ćorluka - Subotić - Baša - Pranjić
Kranjčar - Misimović - Pjanić
Pandev - Ibišević - Olić

Ostaje nam samo da zamišljamo, šta bi bilo kad bi bilo...  :39:

ovaj prvi tim ti je odlican...al drugi  :07:

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #2198 on: January 30, 2011, 23:16:23 »
Eurobasket:Crna Gora sa Hrvatskom i Grčkom

Košarkaška reprezentacija Crne Gore igraće na ovogodišnjem Evropskom prvenstvu u Litvaniji u grupi C sa Grčkom, Hrvatskom, Makedonijom, Bosnom i Hercegovinom, ekipom iz kvalifikacija, odlučeno je žrijebom u Viljnusu.

Košarkaška reprezentacija Srbije igraće u grupi B sa nacionalnim selekcijama Francuske, Njemačke, Izraela, Italije i Letonije. Predstojeće prvenstvo Evrope odigraće se od 31. avgusta do 18. septembra u Litvaniji, a igraće se u šest gradova - Kaunasu, Viljnusu, Šiaulaiju, Penevežisu, Klaipedi i Alitusu.

Finalisti ovog Eurobasketa direktno će se plasirati na Olimpijske igre u Londonu 2012. godine, a kada postanu predstavnici svih kontintentalnih asocijacija (ukupno osam), za preostala četiri mjesta igraće se na FIBA kvalifikacionom turniru zakazanom od 2. do 8. jula 20102. Najbolja tri tima iz svake grupe plasiraće se u narednu fazu, đe se formiraju dvije grupe sa po šest selekcija. Prva četiri tima iz svake grupe plasiraće se u četvrtfinale.

Ishod žrijeba za Eurobasket 2011

Grupa A: Španija, Turska, Litvanija, Velika Britanija, Poljska, ekipa iz kvalifikacija

Grupa B: Srbija, Francuska, Njemačka, Izrael, Italija, Letonija

Grupa C: Grčka, Hrvatska, Crna Gora, Makedonija, Bosna i Hercegovina, ekipa iz kvalifikacija

Grupa D: Slovenija, Rusija, Belgija, Gruzija, Bugarska, Ukrajina

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #2199 on: January 30, 2011, 23:53:14 »
Solidna grupa, mozemo lagano da se nosimo sa svima.