Author Topic: Off topic kamp  (Read 683685 times)

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #4425 on: January 25, 2012, 23:57:39 »
kakva utakmica 2-2 na kraju  :75:

Offline winter

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 863
Re: Off topic kamp
« Reply #4426 on: January 26, 2012, 00:00:03 »
Barsa je pokazala karakter  :109:

Offline Stefan600

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 4096
Re: Off topic kamp
« Reply #4427 on: January 26, 2012, 00:04:58 »
Nisam imao priliku da pratim mec. Brat mi rece da je bila fantasticna igra na obije strane u prvom poluvremenu, ali da je u drugom Barca stripjepljela...80% se branila...Uh, dobro je ipak smo prosli...  :43:  :43: Aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, aleeeeeeeeeeeeeeeee
Februar 2012. :)

Offline demijan

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1443
  • "ko ne pamti iznova proživljava"
Re: Off topic kamp
« Reply #4428 on: January 26, 2012, 00:12:37 »
odlicna tekma.barca je barca.real sad kod kralja u kute da ishte malo para za dalje ambicije  :11:

sta se tice rukometa slazem da je tacno da je los.al pogotovu kod 'mocnika' u zadnjoj deceniji.tako da se nadam srbijinoj pobjedi i osvajanju na domacem terenu.ako ne oni onda shpanija je najzasluznija.

vaterpolo-srbija.

AO- ako djokovic dobije onoga mareja (kojem lendl dade injekciju vidi se) osvaj turnir.

sto se vremena tice na kosutnjaku idila prava.oko 20cm snijega  :79:  :79:

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #4429 on: January 26, 2012, 00:17:23 »
Kao bivsi vaterpolista slazem se da je Srbija najjaca, ali jedna mala opaska. Olimpijska je godina, madjari ce ic na sve trofeje i bice mnogo tesko.
A sto se rukometa tice, od ove 4 ekipe, spanija mozda jes da kazem najljepse igrala ali sto se kvaliteta tice Hrvatska je za par klasa iznad te 3 ekipe, ne znam, imace i oni podrsku ogromnu... ne vjerujem da moze neko da ih pobijedi

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Off topic kamp
« Reply #4430 on: January 26, 2012, 00:26:06 »
Samo neka na rukometu sve bude s anđelima. I ja mislim da je Hrvatska objektivno najkvalitetnija, ali atmosfera, inspiracija, sreća mogu učiniti da objektivno bolji ne pobijedi.
Ja se sve nešto nadam da bi CG mogla iznenaditi Mađare.
U eventualnom finalu sa Srbijom teško da bi se mogli nadati uspjehu.
Milije bi mi bilo da Đoković osvoji AO no' da forum istovremeno posjeti 1000 ljudi. Ipak, ne dajem mu velike šanse. Djeluje mi da nije fizički fit, kao što je bio tokom prvog dijela prošle sezone.

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #4431 on: January 26, 2012, 00:35:41 »
Mene strah da ce bit bruke.. mnogo hrvata dolazi, doce do provokacija sa jedne i druge strane, zatvoren prostor  :02:


Offline Стенли

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1962
Re: Off topic kamp
« Reply #4432 on: January 26, 2012, 00:39:54 »
Pravimo premnogo iskljucenja u vaterpolo, nocas u prvoj cetvrtini protiv Grcke u 6 napada 6 iskljucenja, u nastavku nista manje nisu pravili.. Cudim se cudom..   :32: Inace sto se tice igre, dobra je. Na kontre smo postali ubitacni, Zlokovic isplivava vrhunski. Vidi se da su radili na tome, i da forsiraju kontra-napade.  :45:

I pozdrav ljudi, nocas stigosmo sa Studonog, gore u prosjeku ima oko 20cm snijega. Novog je palo onu noc u toku fronta svega 1cm. Bruka.

Offline Gaston

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 916
Re: Off topic kamp
« Reply #4433 on: January 26, 2012, 00:43:50 »
Može li se gore sa malim autom?

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #4434 on: January 26, 2012, 00:44:22 »
Ja i boris se bas dobro znamo  :47: to je jedini novljanin sa kojim sam ikad uspostavio neki odnos.. momcina je... Ali sto je problem sa njim, boro i kad je bio najspremniji fizicki nije mogo preko 2 cetvrtine odigrat na visokom nivou jer nikad nije imao dovoljnu kondiciju, vazda je bio nekako kilav, te uvo, te ruka, te ovo ,te ono, tako da nikad nije bio u pravom treningu.. A doktor je igre. Ovo prvenstvo nema rezervu. Bobek povrijedjen a filip realno nema kvalitet.. to je veliki problem nama... Mislim da iskreno nemamo mnogo sansi sledecu tekmu.. i naravno ljevak... damjan.. ima samo sut, ali nije bas dobar igrac, a jedini u opciji jos je mogo bit crepulja ali o njemu ne bih  :75:
Caki je uspostavio autoritet i dobri su, treba bit zadovoljan ovim rezultatom sto god da bude!

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #4435 on: January 26, 2012, 00:49:44 »

I pozdrav ljudi, nocas stigosmo sa Studonog, gore u prosjeku ima oko 20cm snijega. Novog je palo onu noc u toku fronta svega 1cm. Bruka.


 :112:

Baš malo, s obzirom na položaj i nadmorsku visinu  :23: Ali, gore ga ne može falit, bilo kako bilo.

Offline Стенли

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1962
Re: Off topic kamp
« Reply #4436 on: January 26, 2012, 00:58:10 »
Može li se gore sa malim autom?

Ne znam, ali mislim da moze do bukve sigurno.. Mada mi smo pjeske i izasli do na Studeno i vratili se.. Ako znas dje je Bzo, do toga mjesta se moze lagano kolima jer je palo dosta kise i ima malo snijega, gore iznad bas ne znam kakvo je po putu jer smo kratili precicama, ali ima dosta leda siguran sam.

Caki je uspostavio autoritet i dobri su, treba bit zadovoljan ovim rezultatom sto god da bude!

E pa to je to, uspostavio je autoritet. Mogu oni dosta toga napravit, nadam se da im nije bas cilj to polufinale, ali kad je u pitanju protivnik kao sto je Madjarska....  :22: Ne znam, samo borba i borba, mozemo iznenadit.

Baš malo, s obzirom na položaj i nadmorsku visinu  :23: Ali, gore ga ne može falit, bilo kako bilo.

Premalo Madjo, premalo. I tih 1cm je palo za svega 2-3 min, nakon toga stade i izvedri se. Tokom cijele noci je bilo jake mecave ali nije moglo panut ni centa. Malo sam bio nervozan.  :31:


Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #4437 on: January 26, 2012, 01:04:51 »
Capro im je doveo kondicionog trenera. To je jedan celavi italijan sto je nas trenirao jedno 10 dana prije 4 god (primorac). E ljudi, svaki trening smo kolektivno povracali u preliv od napora. To je sadista, a ne trener zivota mi.. Ali zatooo su spremniii kao pracke!

Offline Gaston

  • Hero Member
  • ****
  • Posts: 916
Re: Off topic kamp
« Reply #4438 on: January 26, 2012, 01:07:40 »
Ok, hvala na informaciji, izlazio sam sa dzipom do doma prošle nedjelje, bolje da idem sa njim i u petak.

Offline Gaga

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 313
Re: Off topic kamp
« Reply #4439 on: January 26, 2012, 02:22:20 »
Ljudi moram da pomenem Gojkovica po meni najbolji i najpametniji vaterpolista na svijetu,a sto se tice nase igre,da igramo igraca vise upola ka' kontre ili akcije lagano bi se ponovila Malaga  :44: i moram rec' da smo sigurno najspremnija ekipa na prvenstvo  :122: NARAVNO JA VJERUJEM!!!

Offline Cirius

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3705
Re: Off topic kamp
« Reply #4440 on: January 26, 2012, 02:32:52 »
Dobra utakmica protiv Grka    :45:     Par segmenata igre ostaju za dalji rad i popravke ...     Međutim,  Mađari su odlična,  brza,  efikasna ekipa ...   bojim se da nije realno očekivati prolaz pored njih,  ali evo,  momci nemaju što da izgube,  došli su do polufinala ...  neka prikažu jedan dobar vaterpolo i ostave lijep utisak ...    u svakom slučaju       :109:

Offline Fraka

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 8078
Re: Off topic kamp
« Reply #4441 on: January 26, 2012, 02:34:14 »
Gojkovic je svakako nas najbolji igrac, vodja ekipe, sa njim i bez njega nista nije isto. A sad najpametniji, ima tu jos kandidata prije svih Udovicic, bez dileme najbolji vaterpolista svijeta ( ne racunam vise Vujasa jer ne igra za rep)

Offline Dzoni

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 3381
  • Blagosloven koji dolazi u ime Gospodnje
Re: Off topic kamp
« Reply #4442 on: January 26, 2012, 03:36:07 »

Samo neka na rukometu sve bude s anđelima. I ja mislim da je Hrvatska objektivno najkvalitetnija, ali atmosfera, inspiracija, sreća mogu učiniti da objektivno bolji ne pobijedi.
Ja se sve nešto nadam da bi CG mogla iznenaditi Mađare.
U eventualnom finalu sa Srbijom teško da bi se mogli nadati uspjehu.
Milije bi mi bilo da Đoković osvoji AO no' da forum istovremeno posjeti 1000 ljudi. Ipak, ne dajem mu velike šanse. Djeluje mi da nije fizički fit, kao što je bio tokom prvog dijela prošle sezone.


U rukometu Srbija gotovo da nema sanse protiv Balica i drugova,nazalost  :80:

Cg ima sanse protiv Madjarske, ako bude igrala kao protiv Srbije, sa istim zarom i motivom. ***

Za Djokovica se nebih slozio i mislim da ima dobre sanse da igra finale a onda je sve moguce. Ako bude Federer protivnik- tipujem na Novaka da vidim placka opet kako cmizdri  :11: :05:
« Last Edit: January 26, 2012, 03:51:05 by vanja »

Offline goga

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 485
    • concero
Re: Off topic kamp
« Reply #4443 on: January 26, 2012, 07:58:11 »

Mene strah da ce bit bruke.. mnogo hrvata dolazi, doce do provokacija sa jedne i druge strane, zatvoren prostor  :02:




najgore je to što po pravilima ihf-a u dvorani nesmije biti policije ... bojim se da će nažalost opet biti svašta ...
kod nas svi organizatori otkazali organizirani odlazak a najgore je kada krenu navijači neorganizirano ... nažalost što eto za sportske događaje koji bi trebali biti uživanje mi svi strahujemo zbog nereda :46:

Offline Shody

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 495
Re: Off topic kamp
« Reply #4444 on: January 26, 2012, 09:37:12 »

Mene strah da ce bit bruke.. mnogo hrvata dolazi, doce do provokacija sa jedne i druge strane, zatvoren prostor  :02:



Nažalost tako je ....  još uvijek smo većinom mentalno zaostali u 15. stoljeću.
********
ma nema veze, naprijed moji Kauboji  :116:
« Last Edit: January 28, 2012, 16:24:18 by cirus »

Offline goga

  • Jr. Member
  • ***
  • Posts: 485
    • concero
Re: Off topic kamp
« Reply #4445 on: January 26, 2012, 09:54:32 »
daj šodi žene i djeca ... pa kog boga su išli još su i na granici govorili da idu za grčku kako ih nebi pratila policija ... mislim halooo ... pa u takvim situacijama bi trebali biti sretni da imaju pratnju...

meni je žao što će stradavati opet nedužni i s jedne i s druge strane ... turisti i poslovni ljudi

Offline Miloš

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 5688
Re: Off topic kamp
« Reply #4446 on: January 26, 2012, 09:55:57 »
I mene je neka muka uhvatila kad sam gledao šta se dešavalo po Novom Sadu...  :02: Iskreno se nadam da se neće ništa slično desiti ovih dana u Beogradu.  :06: Ne znam kad će više ljudi da shvate da su 90-te odavno prošle...
A što se tiče utakmice, neka pobijedi bolji, mislim da Srbija nema neke realne šanse, al' nikad se ne zna. Treba vjerovati!  :03:

Offline demijan

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1443
  • "ko ne pamti iznova proživljava"
Re: Off topic kamp
« Reply #4447 on: January 26, 2012, 10:06:34 »
ovaj federer poceo mec sa nadalom  kao u najboljim danima.ako ovako nastavi mrka kapa bilo kome.al ipak mislim da nema vise taj kontinuitet igre kao nekada.

Offline niksicki

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 1890
Re: Off topic kamp
« Reply #4448 on: January 26, 2012, 10:17:40 »
Jednu stvar da kazem.Ne znam sto je trebalo zenama i djeci da dolaze na ove utakmice?Ja ne znam sta je sa tim ljudima,jesu li oni svjesni cemu se izlazu?Sto se tice medjusobnih sukoba navijaca,mislim da je to u redu i u granicama neke normale.Hrvati su u petak favoriti,ali ako budemo igrali srcem iz najjace  :43: mozda se mozemo necemu nadati.Sigurno je da ova utakmica mnogo znaci i jednim i drugim,i ako cu posteno,ne bi me vise moglo nista obradovati nego pobjeda u petak.Ps.Karta nabavljena,ide voz  :08:

Offline sanjin

  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 6270
Re: Off topic kamp
« Reply #4449 on: January 26, 2012, 10:18:48 »

Jednu stvar da kazem.Ne znam sto je trebalo zenama i djeci da dolaze na ove utakmice?Ja ne znam sta je sa tim ljudima,jesu li oni svjesni cemu se izlazu?Sto se tice medjusobnih sukoba navijaca,mislim da je to u redu i u granicama neke normale.Hrvati su u petak favoriti,ali ako budemo igrali srcem iz najjace  :43: mozda se mozemo necemu nadati.Sigurno je da ova utakmica mnogo znaci i jednim i drugim,i ako cu posteno,ne bi me vise moglo nista obradovati nego pobjeda u petak.Ps.Karta nabavljena,ide voz  :08:

Руски брате,јел стварно идеш на текму?