Author Topic: Off topic kamp  (Read 683079 times)

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #350 on: June 12, 2010, 19:50:58 »
Ne znam okle izvire, probaću poslije da skinem kartu sa http://mapy.mk.cvut.cz/list/data/Jugoslavie-Yugoslavia baš me interesuje.Znam da uvire u Moraču.
Te livade na koje si igrao fudbal su zimi pod 3 metra vode,vjerova ili ne.Neznam jesi li ikad primijetio ona stabla,na njih se poznaje dokle voda dođe.
Mi smo se kupali dalje od terena uzvodno.
« Last Edit: June 12, 2010, 19:55:34 by Madjo »

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #351 on: June 12, 2010, 21:19:01 »
Vala zelja mi je da je camcem prodjem citavom duzinom,ako se kako skrpim ovoga ljeta planiram jedan gumenjak da kupim i da mu tomosovu pentu okacim,kako bi tim izletima svoju dusu hranio od svakojakih problema ;)Znam ja da su onamo velike vode kad se jezero izlije,onamo je jedino neprijatno ljeti kad se kupas sto ima onih jezerskih zmija na svakom koraku,oni se mjestani ne boje njih,vele bezopasne su, ma meni nije svjedno kad mi pored glave pliva :o

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #352 on: June 15, 2010, 01:18:39 »
 U pravu si Madjo,vidim pratite ovo prvenstvo detaljno,manje vise svi.Ja sam prestao da pratim fudbal otkad je postao biznis,nekad sam sa velikim zarom iscekivao utakmice bilo nacionalnih ili drugih timova ali nije to vise sto je bilo.Pogledajte samo ove rezultate dosadasnje,ovo ne bi sveti bog otac pogodio,svaka cast Njemcima jer oni sto godina igraju istim sistemom,snaga a bogami prikazuju i tehniku...Srbija izgubi od Gane,o koliko je momaka igralo singl u PG-u i na zalost izgubilo,koeficijent je bio 2.10,primamljivo nema sto,mislili su Gana autsajder,a i jest no Srbi i dalje tipicno kao svi Balkanci,lijeno,totalno lose kao i za vrijeme bivse SFRJ,vazda favoriti a nikad nista.Kada veliki Ivica Osim ne napravi nista od onakvih igrackih velicina iz svih republika,ove krnje reprezentacije slabo sto mogu da ucine za vijek vjekova...

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #353 on: June 15, 2010, 01:27:02 »
Ovo za rijeke kod mene funkcionise odlicno,evo sad sam prvi put probao....Ne znam sto moze to kod vas biti,bas me zanimalo pa sam pokusao....

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #354 on: June 15, 2010, 01:30:56 »
A ne pratim ni ja ka što sam nekad pratio,u sjećanje su mi ostala svjetska prvenstva '90 '94 i '98 godine.
I vazda sam navija za totalne autsajdere,npr '98 sam navija za Austriju, imali su odlične igrače kao Hercog,Ivica Vastić,golman Konsel i čuveni golgeter Toni Polster.
Eto,na taj način da zafalim austrijancima što probiše puteve po Lovćenu i sagradiše vodovode po ovih sela. ;)

Dobro,ne bih se složio da je biznis u pitanje kada igraju reprezentacije,to se više odnosi na klupski fudbal.A rezultati jesu pomalo čudni,ali isto je to manje-više u granicama normale.Velikih iznenađenja za sada nema.To što je Srbija izgubila od Gane, jeste nezasluženo i više je bilo za remi.Igra rukom i penal i to je to.

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #355 on: June 15, 2010, 01:40:36 »
Kakvo iznenadjenje napravi 90-te Kamerun,proslavi se Roze Mila sa 42 godine koliko je imao tada,posle svakog datog gola je igrao onaj njihov ples.Bijase cini mi se i onaj golman Argentine dobar,kao macka je skakao a zvao se Gojko oe Cea,ne znam jesam li pravilno napisao....

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #356 on: June 15, 2010, 01:53:04 »
Ja sam ga zva "Gojko š Čeva" :D

Rože Mila i '94 godine dade jedan go protiv Rusa kada su izgubili sa 6:1.Ušao je tek kasnije u igru.Čini mi se da je tada imao 42,ne '90-te...
Tada se proslavi Saljenko sa 5 golova na tu utakmicu.

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #357 on: June 23, 2010, 22:05:06 »
Prekidoh da gledam utakmicu,iznervirase me,balkanska posla i nacin igre,posle onoliko sansi na pocetku znalo sa da slijedi kazna,potpuno zasluzeno gube bez ikakve stete >:(

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #358 on: June 26, 2010, 23:15:43 »
usih kimija na "MOST TIME ONLINE"
vanja         8d 3h 17m
Kimi       8d 3h 4m

hehehehe
ali na "TOP 10 POSTERS" sam blizu  ;D
bole         504
Kimi       465
vanja     453

 ;D ;D :D


Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #359 on: July 01, 2010, 15:51:55 »
Imao sam Polar i bilo je dosta dobro,poluprofesionalno i jedno marke Caprjolo ali mi ukradose obadva prosle godine pod velom mraka :D Uzeh zimus isto neko Polarevo klasika neka,cisto za rekreaciju...Sto se kilaze tice svaka ti je na mjestu,sa 34 godine imam povisen krvni pritisak i jos milion problema o kojima nisam razmisljao dok sam bio mrsaviji to jest imao 85-90 kg,gojaznost je definitivno uzrocnik svih problema sto se zdravlja tice,no dako se nekako dovedem u red,pripremam sa ovih dana psihicki,jos samo da pocnem i fizicki :D

Offline vanja

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 4009
  • 🔵⚪💙⚪🔵
Re: Off topic kamp
« Reply #360 on: July 01, 2010, 18:41:24 »
odlicna su to bicikla...nego u vezi tezine...cim prebacim 85 kila...trese mi se sisa ;D kad silazim niz stepenice hahahhahaha to je znak da trebam smrsat....tu sam oko 85 ne i vise ali ta debljina usporava covjeka,mogu samo da naslutim formu u kojoj su rade i ehtelion sa svim tim treninzima....zdravina je to



a nisi valjda ostavljao biciklo napolje pa ga vezivao za bandere dok obavis nesto u gradu. u sred bijela dana su se krala bicikla tako da ga nikad nisam vezivao i ostavljao samog da bi obavio nesto

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #361 on: July 01, 2010, 22:09:14 »
Bicikla sam godinama drzao ljeti na terasu i nisam nikad imao probleme,nisam ih vala nicim vezivao jer mi je komsiluk okej,al proslog ljeta nalecese neke lopovcine sa strane i odose i meni i nekim komsijama,ma sve su ponijeli,nekim i ves sa zice :D E posto mi se to desilo sad sam u dvoriste napravio kavez 3*3 i drzim to pod klucem,ma imao sam ja i jednu zverku od rota ali je makoh jer je kidisala na sve zivo,ne mogu prezalit sto nije bila tu noc kad su usli...Sad cu ponovo nekog stenca da nabavim nego porodica-zena i djeca oce nekog retrivera a ja bi nesto zesce jer sto ce mi pas da mi ga neko ponese,ne volim te mazne rase.Ali sad moram diplomacki da ih ubijedim u to jer jbg oni ce da ga hrane i podizu :D tamo do proljeca dako ih ubijedim....

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #362 on: July 02, 2010, 11:21:20 »
Da zaboravih da kazem da sam juce servisirao biciklo,nabacio mu malo opreme,signalizacija,torbice,i td... I sto je najvaznije stavio sam mu duplu felnu zadnju sa najboljom Kendinom gumom sto je bila u radnji,naravno sve to zbog kilaze :D

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #363 on: July 07, 2010, 14:01:01 »
Ovo je vruc vjetar,kao ona serija sto je bila nekad davno....Ja inace idem sjutra u rodni kraj,na planinu Kovac,skoro 1600mnv.Ostajem 15 dana sa porodicom,hocu da izbjegnem ovaj pakao odje,razmisljao sam izmedju mora i planine to jest izmedju Kovaca i Bara,tazbina ima kucu u Bar,dzabe i na planinu i na more :D Bilo glasanje i sva 4 glasa jednodusno za planinu ;) Steta sto nemam laptop pa da malo izvjestavam odozgo,ne umijem sa mobilnog to radt no sam operisan od toga,vrijeme me pregazi :D

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Off topic kamp
« Reply #364 on: July 07, 2010, 14:06:28 »
Kod mene je bilo 3:1 za kontinentalne predjele. Meni nije džabe ni jedno ni drugo.  :(
Ja od polovine mjeseca krećem na put, ali nosim laptop i trudiću se da postavim poneku lijepu fotografiju.

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #365 on: July 07, 2010, 20:08:35 »
Caprjolo je dobro biciklo sto se tice odnosa cijena-kvalitet.Sve to do 250 eura nema greske,koliko para toliko muzike.Meni drugari i kumovi drze Tempo i Total sport u Podgorici,nije ovo reklama,nego hocu da kazem da sam malo upucen u te stvari...Dobro biciklo se ne uzima ispod 450-500 eura,da ima diskove,kvalitetne prenose i td...Sad ova od 130 do 250 je po meni cisto za rekreaciju,pa cak i vise od toga ko to cuva,pricam iz iskustva jer meni je biciklo od 100 eura trajalo 5 godina dok mi ga ne ukradose ali sam ga normalno odrzavao ;)

Offline sone

  • Urednik
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 950
Re: Off topic kamp
« Reply #366 on: July 07, 2010, 23:16:53 »
Citacemo se mi sve vise i vise,dobra je ovdje ekipa na okupu,bicemo No1 u Crnoj Gori a i sire,u stvari mi to vec i jesmo,bice na ovom forumu jos malo tijesno :D Animiramo polako ali sigurno svakim danom sve vise ljudi ;)

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #367 on: July 11, 2010, 14:49:12 »
Dobro,lijepo je sto je uradjen podforum Putovanja,tako da mogu da nam prenesu svoje utiske i Ehtelion s Alpa i Dusan kad dodje iz tazbine ;)

U podnaslovu podforuma stoji da sluzi za reportaze van Crne Gore.Bolje bi bilo kad bi se promijenio opis podforuma da ulazi u obzir i putovanje kroz Crnu Goru, "otkrivanje" prirodnih ljepota sjevera i lijepih sela,sto da ne? Ovo vam govorim jer ja sigurno necu ic nidje preko granice a nece ni 80% aktivnih clanova ;D

Offline Admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 3712
Re: Off topic kamp
« Reply #368 on: July 11, 2010, 19:32:14 »
Ja tazbinu nešto i ne računam kao inostranstvo. Ove godine će mi Kimijev kraj biti polazna tačka za malo duži put.

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #369 on: July 11, 2010, 22:14:34 »
Hahahaha..
Pozdravi mi Kimija gore.

Opet imam primjedbu: mislim da je dovoljan 1 podforum,prosto "Putovanja,izleti" i kratak opis "pisite o vasim putovanjima,objavite fotografije"
Nema potrebe da zauzima ovoliki prostor na pocetnoj strani foruma,ko godj bude pravio reportazu naravno neka otvori novu temu(topik) unutar podforuma i to je to. Jos bih dodao da bi dobro bilo,ako moze,da se podforumi koji su "najblizi" meteorologiji(Aktuelno,Prognoze,Klimatologija...) postave da budu prvi u redu poslije Pravila foruma,a da Putovanja i Planine stoje jedno do drugog,nekako mi je najlogicnije.
Sto sam dosadan ;D  Opsta diskusija bi po mojem misljenju bila na dno stranice,ispod Hidrologija/Rijeke u C.G
Naravno,ako se slazete :)

Offline Rade

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 1323
Re: Off topic kamp
« Reply #370 on: July 11, 2010, 23:48:46 »
Slažem se sa Mađom, otvoriste stotinu podforuma, a to nekako rasipa forum.

Offline Rade

  • Urednik
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 1323
Re: Off topic kamp
« Reply #371 on: July 18, 2010, 19:51:18 »
Đe su ljudi na forumu, svi nestali? :)

Sad ovi dani mogu bit zanimljivi zbog mogućih grmljavina

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #372 on: July 18, 2010, 22:44:10 »
Jeste,danas je bilo vrlo zanimljivo nebo nicali su cb-i ka ludi,bilo je mnogo lijepih efekata i konacno sam uslikao mamatuse,loptaste oblake niske baze,jedne od podtipova kumulonimbusa.Kise nije bilo,po nahiji je bilo par pljuskova kao i put Cetinja,ali je bilo vjetra koji je prilicno snizio temperaturu.

Ovo je trebalo odit u aktuelne :D

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #373 on: July 20, 2010, 00:47:57 »
Sone,jesi pokrio kucu?Jeli bilo kise gore za vikend? 

Madjo

  • Guest
Re: Off topic kamp
« Reply #374 on: July 22, 2010, 01:04:36 »
E tu ljudi grijese,nije pjesmu "Onamo,onamo" napisa kralj Nikola,nego "mladi Drago Dragovic",kako pise u Orlicu Crnogorskom dje je pjesma objavljena u godisnjaku iz 1867 god.Naravno da nije kralj zudio "da vidju Prizren" nego izvjesni Drago Dragovic jel... :D ;D

Kad sam se dotakao poezije,evo par lijepih stihova koje je napisao(prepisao) Jovan Sundecic,urednik Orlica,zabavnika crnogorskog:

Dize se Lovcen ponosna gora
Iznad pucine sinjeg mora;
Dize se gordo,kó car planiná
Iznad vrhová,iznad visiná
Té Gore Crne-svetoga hrama,
Ðe-no se robstva veriga slama
...